ویزای کار استرالیا

ویزای کار استرالیا

ویزای کار استرالیا یکی از مهمترین و پرطرفدار ترین نوع ویزا پس از گرفتن وکیل مهاجرت برای مهاجرت به استرالیا و در نهایت اخذ اقامت استرالیا می باشد . ویزای کار استرالیا دارای شرایط و مراحل خاصی می باشد که در این مقاله تلاش بر این است که تمامی شرایط ویزای کار استرالیا را به صورت جامع خدمت شما متقاضیان محترم بیان نماییم . ویزای کار استرالیا دارای چندین نوع ویزا می باشد که در ادامه به جزئیات پرداختیم . موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه MIE اتریش درصدد است تا شرایط هزینه ویزای کار استرالیا و تمامی اطلاعات لازم برای کار در استرالیا و الباقی طرق مهاجرتی در این کشور را از جمله تحصیل در استرالیا ، سرمایه گذاری در استرالیا ، ثبت شرکت در استرالیا ، ویزای ۱۸۹ استرالیا و یا ویزای ۱۹۰ استرالیا و یا ویزای ۴۸۹ استرالیا ، کار در استرالیا ، و یا لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا و در نهایت اخذ اقامت استرالیا و سایر طرق را به نظر شما عزیزان برساند .

چرا می خواهید کار در استرالیا داشته باشید ؟

استرالیا سرزمین فرصت های فوق العاده برای کار و زندگی با کیفیت می باشد . شهر های پر هیجان کشور استرالیا ، نرخ اشتغال بالا ، زیبایی باور نکردنی کشور استرالیا و بسیار از این ویژگی ها میلیون ها ادم متقاضی را برای ورود به این کشور مشتاق کرده است .

برای کار در استرالیا به صورت دائم یا موقت شما نیاز به درخواست ویزای کار مناسب در استرالیا دارید .

دو نوع ویزای کار استرالیا داریم :

ویزای مهاجرت ماهر (SKILLED MIGRATION VISA) :

این نوع ویزا برای کارکنان ماهر خارجی طراحی شده است که با سایر معیارهای مورد نیاز و داشتن مهارت های مورد نیاز بازار کار استرالیا طراحی شده است .

ویزای کاری حمایت شده (SPONSORED WORK VISA) :

این نوع ویزا برای افرادی هست که از طرف یک کار فرمای استرالیایی ، یک اداره دولتی و یا یک اژانس دولتی شناخته شده مورد حمایت قرار بگیرد .

 

شرایط لازم برای کار استرالیا :

الزامات کار در کشور استرالیا بستگی به نوع ویزا شما درخواست کننده دارد . چند نکته درباره شرایط کار در استرالیا در زیر ذکر شده است :

شما نیاز به مدرک IELTS  دارید .

شغل شما باید در لیست مربوطه به مشاغل ماهر (STSOL یا MLTSSL) که هر ساله با معرفی لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا ارائه می شود باشد .

باید حتما تجربه ی کاری مرتبط با شغلی که درخواست دادید را داشته باشید .

مهارت های شما برای ارزیابی به سازمان ارزیابی کشور استرالیا ارسال می شود و معیار های شما مورد ارزیابی قرار می گیرد .

برای درخواست ویزای مورد نظر شما باید تمامی نکات ویزا را در نظر بگیرید و رعایت بفرمایید .

 

ویزای کار استرالیا از طریق ساب کلاس ۱۸۹( subclass 189)

برای اخذ این ویزا شما هیج محدودیتی برای محل زندگی ندارید . ویزای ساب کلاس ۱۸۹ (subclass 189 ) زیر مجموعه ای از skilled worker می باشد . بعد از اخذ ویزای subclass 189 از همان ابتدا شما اقامت ۴ ساله کشور استرالیا را دریافت کرده اید و یکی از شهروندان استرالیایی به حساب می ایید  .با داشتن اقامت کشور استرالیا شما حق تحصیل ، کار و بیمه را نیز دارید و اگر از کار خود دست بکشید اقامت شما باطل نمی شود . بعد از گرفتن PR اگر مدت ۴ سال در کشور استرالیا سکونت داشته باشید برای دریافت پاسپورت استرالیایی هم نیز می توانید اقدام کنید . این ویزا هیچ گونه نیازی به کارفرما ندارد .

 

 

در جدرول زیر تمامی این امتیازات به تفکیک اورده شده است :

سن متقاضی امتیاز سن مدرک تحصیلی امتیاز مدرک نمره ایلتس امتیاز نمره تجربه کاری امتیاز تجربه کاری
۱۸ تا ۲۴ سال ۲۵ لیسانس ۱۵ ایلتس ۷ ۱۰ کمتر از ۳ سال ۰
۲۵ تا ۳۲ سال ۳۰ دکتری و بالانر ۲۰ ایتلس ۸ ۲۰ ۳ تا ۴ سال ۵
۳۳ تا ۳۹ سال ۲۵ دیپلم و مدارک فنی و حرفه ای ۱۰ ۵ تا ۷ سال ۱۰
۴۰ تا ۴۴ سال ۲۰ ۸ تا ۱۰ سال ۱۵
۴۵ تا ۵۴ سال ۱۵
۵۵ سال به بالا ۰

 

برای اخذ ویزا ساب کلاس ۱۸۹ شما نیاز به ۶۰ امتیاز دارید که در جدول بالا می توانید محاسبه کنید .

 

ویزای کار استرالیا از طریق ساب کلاس ۱۹۰ (Subclass 190) :

ویزای ساب کلاس ۱۹۰ ماننده ویزای ساب کلاس ۱۸۹ می باشد و همه امتیاز بندی ها یکسان است . تنها تفاوت ویزای ساب کلاس ۱۹۰ با ویزای ساب کلاس ۱۸۹ در اسپانسر شیپ ایالتی می باشد . اسپانسر شیپ ایالتی به حمایت کننده مالی در کشور استرالیا  گفته می شود . اسپانسر شیپ ایالتی یا همان حامی مالی در اگهی اعلام میکند که به چه شخصی نیازمند می باشد . حامی مالی با پیدا کردن شخص مورد نظر به او ۵ امتیاز می دهد که این موضوع تفاوت بین ویزای ساب کلاس ۱۸۹ و ساب کلاس ۱۹۰ می باشد .

برای اخذ این ویزا شما نیاز به ۶۰ امتیاز دارید .

 

ویزای کار استرالیا از طریق ساب کلاس ۴۸۹ (subclass 489) :

با اخذ ویزای SUBCLASS 489 دولت استرالیا به شما ویزای موقت ۴ ساله اعطاء می کند که برای تبدیل این ویزا به اقامت دائم شخص متقاضی باید به مدت ۲ سال در شهر مشخص شده سکونت داشته باشد و به مدت ۱ سال در ان شهر به صورت تمام وقت کار کند .

ویزای ساب کلاس ۴۸۹ مثل ویزای ساب کلاس ۱۹۰ می باشد . همه امتیازات یکسان هستند و تفاوت در اسپانسر شیپ ایالتی می باشد که در ویزای ساب کلاس ۴۸۹ امتیاز اسپانسر شیپ ۱۰ می باشد که اگر شما توسط حامی مالی انتخاب شوید در این ویزا ۱۰ امتیاز دارید . اگر شما در دو روش قبلی امتیاز کم داشته باشید این ویزا به شما کمک می کند و برای تکمیل امتیاز خود باید ۵۰ امتیاز دیگر از طریق جدول ذکر شده در بالا بدست بیاورید.

در این ویزا هم ماننده ساب کلاس ۱۸۹ و ۱۹۰ شما باید ۶۰ امتیاز داشته باشید .

این سه روش ذکر شده برای متقاضیانی می باشد که به دنبال گرفتن اقامت دائم کشور استرالیا برای خود و خانواده خود می باشند.

 

مراحل اخذ ویزای SUB CLASS 189 ,190 , 489

 • شما باید به مدت ۳ تا ۶ ماه مدارک تحصیلی خود را ارسال کنید .
 • بعد از ارسال مدارک و تایید شدن مدارک خود توسط کشور استرالیا شما فقط ۵ تا ۸ ماه برای ورود به بخش اصلی زمان دارید
 • قدم بعدی آزمایش های پزشکی می باشد از جمله ازمایش دیابت ، ازمایش ایدز و غیره  .
 • بعد از انجام تمامی این پروسه ها مهمترین مرحله برای اخذ این ویزا بررسی امتیازات می باشد .

 

با توجه به مزایای ویزای کار استرالیا تعداد متقاضیان برای اخذ ویزای کار استرالیا افزایش یافته اند . در این مقاله روش های اخذ ویزای کار استرالیا بررسی شد وهمچنین شما نیز اطلاعات مرتبط با ویزای کار استرالیا از طریق SUBCLASS 189 ، ویزای کار استرالیا از طریق SUBCLASS 190 و ویزای کار استرالیا از طریق SUBCLASS 489 را مطالعه فرمودید . با این وجود اگر برای اخذ ویزای کار استرالیا واجد شرایط هستید و امتیازات کافی را دارید می توانید پیشنهاد می شود قبل از اقدام برای هزینه ویزای کار استرالیا با کارشتاسان موسسه حقوقی ملک پور با همکاری MIE  در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت تماس مستقیم در خصوص تمام قوانین مهاجرت به استرالیا و در نهایت اخذ اقامت استرالیا مشاوره رایگان داشته باشید .

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

Rating: 5
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (3 نظرات, میانگین: 4٫33 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

33 پاسخ
 1. سعید گفته:

  سلام
  من ۴۶ سال دارم و بالای ۳۰ تجربه حرفه ای در تدریس موسیقی و اجرای موسیقی دارم. مدرک تحصیلی دیپلم. ایا شانس برای اقامت استرالیا را دارم؟ ممنونم

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای اخذ اقامت کاری استرالیا علاوه بر اینکه شغل شما مکی بایست در لیست مشاغل مورد نیاز هر دوره وجود داشته باشد شما نیاز به مدرک مرتبط با سابقه کاری و حرفه تان خواهید داشت ضمن اینکه سن شما برای کسب امتیاز لازم بالاست.

   پاسخ
 2. مهديه گفته:

  سلام من دكتراي شيمي آلي با معدل ١٩ از دانشگاه ازاد واحد علوم پزشكي تهران دارم
  سابقه بيمه اي ٨ سال شركت نفتي و مدرس شيمي حق تدريسي
  ٣٣ سال دارم و مجرد
  زبان در حد اي پي تي و اي الس ٦ لطفا راهنمايي بفرمايين شانس ويزاي كاري دارم يا خير
  ضمنا مدارك فني و حرفه اي ارايش پيرايش نيز دارم مربوط به ٩ سال قبل
  همين تمام تجربياتم هست

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   با سلام
   رزومه تحصیلی و کاری شما بسیار عالی هست . در نظر داشته باشید برای اخذ اقامت کار ی استرالیا به آیلتس ۷ به بالا نیاز دارید .

   پاسخ
 3. ندا قاسمی گفته:

  سلام .من ۳۹ سال سن دارم .ارایشگرم با سابقه ی کاری ۹ ساله دارای جواز کسب .زبان دارم کار میکنم .ایا از طریق ویزای ۴۸۲ میتونم اقدام کنم برای استرالیا.

  Rating: ۵
  پاسخ
 4. مهدی گفته:

  سلام.
  من ۴۲ سال دارم. متاهلم. دو فرزند دارم. حدود ۱۲ سال تجربه کاری دارم. مدرک دکتری از دانشگاه دولتی داخل دارم. با توجه به این که رشته زمین شناسی خوانده ام، برای ویزاهای ۱۹۰ و ۴۸۹ مینونم اقدام کنم. چه قدر شانس دارم اگر آیلتسم ۶ تا ۶٫۵ بشه؟ حتما باید ۷ بیارم؟

  Rating: ۴
  پاسخ
 5. اسماعیل سیفلو گفته:

  من ۲۰ساله دیپلم الکترونیک تجربه کار در برق نور پردازی سیم کشی ساختمان تعمیرات لوازم خانگی را به مدت ۶سال دارم

  Rating: ۵
  پاسخ
 6. امین گفته:

  سلام.
  من ۲۲ سالمه و فوق دیپلم الکترونیک دارم و فعلا تجربه ی کاری ندارم، میخواستم بدونم کدوم کشور برای گرفتن ویزای کاری برای من مناسب هستش؟
  ممنون از توجه شما

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، متاسفانه با این شرایط برای هیچ کشور واجد شرایط نیستین و باید حداقل لیسانس با چند سال سابقه کار داشته باشید با توجه به رشته و سن برای تحصیل اقدام کنید نتیجه بهتری داره براتون ، کشورهای آلمان و اتریش و کانادا مناسب هستند. با توجه به مدرکتون برای آفریقای جنوبی میشه اقدام کرد که با توجه به پروسه طولانی توصیه نمیشه

   پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، برای کار در استرالیا می توان از طریق مدرک علمی کاربردی اقدام کرد اما امتیاز آن با مدارک دانشگاه ها دیگر متفاوت است. مهاجرت به استرالیا از طریق کار شامل یک سیستم امتیازبندی است که در صورت داشتن امتیازلازم می توان اقدام کرد.

   پاسخ
 7. مهدی گفته:

  سلام و احترام جلوبندی ساز خودرو هستم ۲۶ سالمه ۳ سال سابقه کار دارم در ایران مدرک زبانم اوکی هستش ولی از موسسه فنی و حرفه ای مدرک ندارم… رشته دانشگاهیم هم فوق دیپلم کامپیوتر هستش
  شرایط من چجوریه میتونم اقدام کنم یا نه؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای کار در استرالیا باید حداقل امتیاز لازم این کشور را کسب کنید. مقالات کار در استرالیا را با کلیدواژه ملک پور در گوگل جستجو کنید.

   پاسخ
 8. داود‌ گفته:

  داود‌‌ سلام‌اینجانب‌ مدرک‌ دیپلم‌ ‌ردی‌ ‌دارم‌ با‌۲۰‌ سال‌ سابقه‌ کار‌ تراشکاری‌با‌جواز‌ کسب‌ وبا‌سابقه‌۸‌ سال‌ کار‌ cnc‌ چوب‌ ‌ پسر‌ ۲۰‌ ساله‌ دارم‌ دیپلم‌ وپسر‌کوچکم‌ ۱۳‌ سالشه‌ با‌ سطع‌ انگلیسی‌ متوسط‌ایا‌برای‌ مهاجرت‌ میتونم‌ اقدام‌ کنم‌ ‌ ؟ممنون‌ از‌زحمات‌ شما

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید .
   برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 9. حمید گفته:

  سلام
  من ۶ سال در زمینه مدیریت پایگاه داده سابقه دارم و لیسانس نرم افزار دارم
  سنم هم الان ۳۲ سال هست و متاهل هستم
  مدرک زبان IELTS ندارم و قصد دارم برای اخذ این مدرک اقدام کنم
  اگر مدرک زبان را بگیرم امکان گرفتن ویزای کار برام ممکن هست؟
  ممنون میشم راهنمایی کنین

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام بله در صورت اخذ مدرک آیلتس می توانید برای اخذ ویزای کار اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 10. كامبيز گفته:

  با سلام واحترام اينجانب ۵۵سال و۲۰سال سابقه در كتابخانه دارم ومتاهلم آيا مي توانم با اين شرايطي كه دارم به استراليا مهاجرت نمايم. خواهشمند است راهنمايي نماييد.

  پاسخ
 11. mie editor3 گفته:

  با سلام و عرض ادب. بنده ۲۸ سال دارم .فوق لیسانس رشته مدیریت پروژه با معد بالا و آیلتس ۷ ولی سابقه کار مرتبط ندارم. همسرم ۳۶ سال دارن فوق لیسانس مدیریت ساخت و دارای بیش از ۳ سال سابقه مرتبط و ۱۰ سال بیمه غیر مرتبط و آیلتس ۶٫ ما تمایل به مهاجرت از طریق ویزای اسکیل ورکر داریم. ممنون میشم اگر اینجانب را برای کشورهایی چون استرالیا و کانادا و یا آلمان راهنمایی بفرمایید. با تشکر از شما

  پاسخ
 12. حمزه صفری گفته:

  با سلام
  من غواص صنعتی هستم و ۹سال سابقه کار دارم.تمام مدارکای غواصی که گرفتم حتی کارت سلامتم بین المللی هست وپاسپورت دریایی هم که (سی من بوک) بش میگن دارم.امتازاتم بدون زبان انگلیسی ۵۵ هست.یکمی زبان بلدم .البته زبانی که مربوط به کارم هست.یعنی با غواصای خارجی کار کردم و کارمو راه میندازم.اما آیلتس و تافل ندارم.ولی دارم میخونم که بگیرم.در کل میخوام برم استرالیا.ی پسر ۱۱ماهه دارم.همسرم هم کار (مانی کاروییست)همون کاشت ناخن و این چیزا انجام میده .حالا خواهشا اگه کسی میتونه راهنماییم کنه که زودتر بتونم برم.غواصی صنعتی یکی از سخت ترین مشاغل دنیا هست و همه جا به این شغل بها میدن جز کشور عزیزم که ۳ماهه حقوق نگرفتم.
  باتشکر/ممنون میشم کسی کمکم کنه.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای اخذ ویزای کار باید دارای مدرک تحصیلی دانشگاهی باشید تا بتوانید برای ویزای کار استرالیا اقدام نمایید علاوه بر آن باید در سیستم امتیاز بندی قرار بگیرید تا امتیازات لازم آن را کسب نمایید همچنین برای اخذ ویزای کار استرالیا باید مدرک زبان ielts7 به بالا را ارائه دهید برای اطلاعات کاملتر می توانید با کارشناسان mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 13. mie editor3 گفته:

  سلام …و ما در ایران زندگی می کنیم . من و همسرم در زمینه ساخت فیلم و تدوین و جلوه های ویژه در ایران کار می کنیم و رزومه ی کاری هم داریم و همسرم مدرس نرم افزار رشته های تدوین و انیمیشن و جلوه های ویژه هست و من دیدم در لیست کارهایی که در استرالیا می خوان editor و مدرس هنر می خواستن و همینطور سازنده ی برنامه که ما برای تلویزیون هم برنامه ساختیم … می خواستم بدونم الان هم هنوز می تونیم اقدام کنیم و نیاز هست ؟

  پاسخ
 14. mie editor3 گفته:

  سلام وقتتون بخیر من کاشناسی ارشد شیمی از دانشگاه دولتی همراه با ۲ تا مقاله isi هستم. ۲۹ سالمه و مجردم. حدود یکسال سابقه کار در کارخانه داروسازی دارم. نمره تافلم کمه ولی ۶۹ شدم. برای مهاجرت کاری چطور میتونم اقدام کنم

  پاسخ
 15. mie editor3 گفته:

  با سلام، وقت بخیر. بنده مهندس برق (شاخه کنترل و ابزاردقیق) و دارای ۱۲ سال سابقه کار مرتبط در صنایع نفت و گاز هستم. ۳۶ ساله و متاهل و دارای یک فرزندم. با توجه به شرایطم امکان مهاجرت به استرالیا یا کبک فراهم هست؟ و کدامیک درزمان کوتاهتری به نتیجه میرسد؟

  پاسخ
 16. mie editor3 گفته:

  سلام و خسته نباشيد خدمت شما يه مشاوره ميخواستم بگيرم براي برنامه ريزي براي مهاجرت متاهل هستم و من و همسرم فوق ليسانس هستيم از دانشگاه ازاد تهران من ليسانس معماري با معدل ١٣/٥٠ و فوق ليسانس مرمت بناهاي تاريخي با معدل ١٦/٥٠ و همسرم فوق ليسانس روانشناسي با معدل ١٧/٥٠ داريم اماده ميشيم كه ٣ ماه ديگه ايلتس بديم نمره ي ايلتس ازمايشي ٥ بوده ميخواهيم مهاجرت كنيم به يك كشوري كه بتونيم بعدش بمونيم حالا يا اروپا يا كانادا و استراليا هزينه ي زيادي نميتونيم پرداخت كنيم براي زندگيه اونجا نه اينكه هيچي اما از قشر پولدار نيستيم واثلي اگر موقعيت خوبي باشه امكانش هست كه بتونيم كمي فراهم كنيم حالا ميخواستيم يه هدفي رو مشخص كنيم با مشاوره و راهنماييه شما كه محقق بشه و برنامه ريزي كنيم

  پاسخ
 17. محمد گفته:

  اینجانب محمد متولد ۱۳۴۸ و مجرد هستم .
  دراثرحادثه ای از قسمت راست بدن دچار معلولیت جسمی حرکتی گردیده ام . اما بدون هیچ گونه وسیله کمکی و بدون وابستگی به دیگران تمام امورات شخصی خودم را انجام میدهم .
  دارای مدرک کارشناسی (لیسانس)دررشته جغرافیای طبیعی با گرایش ژئومورفولوژی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگارامام شهرری و مدرک کارشناس ارشد (فوق لیسانس)دررشته سنجش ازدور وسیستم اطلاعات جغرافیایی GIS&RS گرایش مدیریت مخاطرات محیطی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات تهران می باشم .
  کارشناس رسمی سازمان جنگلها و مراتع کشور در تهران با ۲۹ سال تجربه و تخصص وسابقه کاری در زمینه جنگلکاری ، جنگلداری ، معادن ، کمیسیون تعیین تکلیف اراضی اختلافی ، حقوقی ، حفاظت و حمایت از جنگلها و مراتع و جلوگیری از تخریب وتصرف غیر قانونی منابع ملی توسط افراد فرصت طلب و سودجو و سایر امورات محوله حسب دستور مقام مافوق مرتبط با حیطه عملکرد کاری …با پرداخت حق بیمه به ماخذ کامل می باشم . تمایل دارم بطور دائم به کشور استرالیا مهاجرت نمایم .
  لطفا” در این خصوص راهنمایی و نتیجه را از طریق پست الکترونیکی اعلام فرمایند .

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای مهاجرت به استرالیا روش های متعددی وجود دارد که می توانید اقدام نمایید مانند تحصیل ، کار و سرمایه گذاری که برای اقدام برای هر کدام از موارد باید مدرک زبان آیلتس ۷ به بالا را ارائه نمایید و برای اقدام برای ویزای کار باید در سیستم امتیاز بندی قرار بگیرید و امتیاز مورد نیاز را کسب کنید علاوه بر آن رشته تحصیلی شما باید جز مشاغل مورد نیاز باشد تا بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 18. حامد شکری گفته:

  سلام و خسته نباشید
  اینجانب۲۸ ساله و همسرم۲۶ساله و nurseهستیم..برای مهاجرت به استرالیا با سطح انگلیسی متوسط در حال حاضر میتوانیم اقدام کنیم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله دوست گرامی امکان اقدام را دارید و می توانید اقدام داشته باشید اما باید بتوانید مدرک زبان خود را اخذ نمایید همچنین ویزای کار استرالیا امتیاز بندی می باشد که حتما باید امتیاز لازم آن را بدست آورید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ