پاسپورت ایرلند و بررسی آن

پاسپورت ایرلند ، شرایط و روش های اخذ پاسپورت و تابعیت کشور ایرلند در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. شرایط دریافت پاسپورت ایرلند چگونه است؟ روش های اخذ پاسپورت ایرلند چیست؟ آیا امکان دریافت پاسپورت کشور ایرلند برای اتباع خارجی وجود دارد؟ اعتبار پاسپورت کشور ایرلند در رنکینگ جهانی پاسپورت ها چقدر است؟ برای دریافت پاسپورت کشور ایرلند چه مدارکی مورد نیاز می باشد؟ پس از چند سال اقامت در کشور ایرلند میتوان درخواست تابعیت و پاسپورت داد ؟ ما در این مقاله به این سوالات و سوالات دیگر در باب اخذ پاسپورت و تابعیت کشور ایرلند و شهروندی این کشور پاسخ می دهیم. مهاجرت به ایرلند و اخذ پاسپورت این کشور از جهات متعددی قابل بحث می باشد که به صورت ساده و خلاصه، اساسی ترین و اصلی ترین نکات پیرامون آن، خدمت شما متقاضیان ارائه می گردد. پاسپورت این کشور در رتبه چهارم در جهان قرار دارد به همین دلیل بسیاری از متقاضیان قصد دارند از طرق مختلفی همچون سرمایه گذاری، تحصیل، کار و ازدواج پاسپورت کشور ایرلند را به دست آورند. امیدواریم مقاله پیش رو که توسط متخصصین مجرب مؤسسه حقوقی ملک پور به نگارش در آمده، تمامی سوالات و ابهامات ذهنی شما را برطرف نماید و اطلاعات کاملی در باب راه های اخذ پاسپورت ایرلند خدمت شما عزیزان ارائه دهد. در صورت نیاز به اطلاعات تمکیلی با کارشناسان مؤسسه حقوقی ملک پور؛ همکار مؤسسه MIE اتریش؛ تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان دریافت نمائید. در ادامه در مورد سر فصل های زیر مطالبی را ارائه می دهیم.

پاسپورت ایرلند
 • پاسپورت ایرلند و شرایط عمومی
 • پاسپورت ایرلند و اعتبار آن
 • پاسپورت ایرلند و روش های اخذ پاسپورت
 • اخذ پاسپورت ایرلند از طریق کار
 • پاسپورت ایرلند از طریق تحصیل
 • پاسپورت ایرلند از طریق سرمایه گذاری
 • پاسپورت ایرلند از طریق تولد
 • پاسپورت ایرلند از طرق ازدواج
 • پاسپورت ایرلند و پناهندگی
 • پاسپورت ایرلند و نکات مهم در باب ایرلند
 • پاسپورت ایرلند و وکیل معتبر برای امور مهم

پاسپورت ایرلند و شرایط عمومی

ایرلند کشوری در شمال غربی اروپا قرار گرفته است. پایتخت این کشور دوبلین نام دارد و کشور ایرلند دارای جمعیتی در حدود ۵ میلیون نفر می باشد و زبان رسمی این کشور انگلیسی و ایرلندی می باشد. ایرلند از ۴ استان اولستر، کناخت، لینستر و مانستر تشکیل شده است. برای دریافت اطلاعات در خصوص شرایط اخذ پاسپورت و تابعیت کشور ایرلند باید به قانون تابعیت (nationality law) این کشور رجوع کرد. تابعیت کشور ایرلند به اشخاص از روش های تولد ، تبار یا نژاد و ازدواج و اخذ شهروندی و پاسپورت اعطا می شود. کشور ایرلند تابعیت خود را در بخش تولد از طریق خون اعطا می کند که این موضوع در بخش تابعیت از طریق تولد به طور کامل تشریح شده است.

ایرلند روی نقشه

پاسپورت ایرلند و اعتبار آن

پاسپورت ایرلند از نظر اعتبار در جایگاه چهارم بین کشورها قرار دارد و از این نظر جایگاه بسیار خوبی دارد. اعتبار پاسپورت به تعداد کشورهایی می باشد که با داشتن آن پاسپورت، بدون نیاز به دریافت ویزا می توان به آن کشور ها سفر کرد. کشور ایرلند در کنار کشورهایی نظیر فرانسه، ‌بلژیک، یونان، مالتا،‌ نروژ، ژاپن و ایالات متحده آمریکا در رده چهارم از نظر اعتبار پاسپورت قرار دارد. با داشتن پاسپورت ایرلند میتوان به ۱۲۰ کشور جهان بدون نیاز به دریافت ویزا سفر کرد و از ۳۰ الی ۱۸۰ روز به صورت توریستی اجازه حضور داشت. همینطور با پاسپورت ایرلند میتوان به ۴۵ کشور دنیا با دریافت ویزای فرودگاهی ( Visa On Arrival ) وارد شد و از قبل  از ورود نیاز به دریافت ویزا ندارد ولی ۳۳ کشور وجود دارند که اتباع ایرلندی برای ورود به این کشورها نیاز به دریافت ویزا دارند. گفتنی است که اتباع ایرلندی برای سفر به ایران می توانند با دریافت ویزا فرودگاهی یا الکترونیکی وارد شوند.

رنکینگ پاسپورت ایرلند
آزادی سفر پاسپورت ایرلند

پاسپورت ایرلند و روش های اخذ پاسپورت

پاسپورت ایرلند نیز مانند دیگر کشورها از ۶ روش کلی و اصلی کار، تحصیل، سرمایه گذاری، تولد، ازدواج و پناهندگی قابل اخذ می باشد. بررسی هر یک از این روش ها جهت یافتن بهترین راه اخذ اقامت و در نهایت تابعیت و پاسپورت کشور ایرلند برای اشخاصی که خواهان مهاجرت به کشور ایرلند هستند بسیار حائز اهمیت است. برای دریافت اطلاعات جزئی و کامل در خصوص روش های مهاجرت و اخذ پاسپورت و تابعیت در خصوص تمامی کشورها می توانید به ویدئو جامع و کاملی که توسط دکتر ملک پور استاد حقوق بین الملل و مهاجرت تهیه شده است (راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت) مراجعه نمائید.

راهنمای گام به گام بهترین مسیر مهاجرت

پاسپورت ایرلند از طریق کار

اخذ پاسپورت ایرلند از طریق کار و اخذ اقامت کاری در این کشور امکان دارد. کار در ایرلند زیرشاخه های گوناگونی دارد. اشخاص ساکن کشورهای اتحادیه اروپا نیازی به دریافت مجوز خاصی برای کار در کشور ایرلند ندارند ولی ساکنین و اتباع کشورهای خارج اتحادیه اروپا نیاز به دریافت مجوز استخدام (Employment permit) دارند. در کشور ایرلند ۹ گونه مجوز استخدام وجود دارد که به اختصار به آنها اشاره میکنیم:

 1. مجوز استخدام عمومی
 2. مجوز استخدام برای تخصص های بحرانی
 3. مجوز استخدام همسر
 4. مجوز کار مجدد (برای اشخاصی که مجوز کار داشتند ولی بدون عمد و تقصیر کار را از دست داده اند)
 5. مجوز استخدام قرارداد های خدماتی
 6. مجوز استخدام فعالیت بین شرکتی
 7. مجوز استخدام کارآموزی
 8. مجوز استخدام فرهنگی و ورزشی
 9. مجوز استخدام توافق های چند طرفه

در زیر نمودار نرخ بیکاری در کشور ایرلند را در مقایسه با دو کشور اروپایی ملاحظه می فرمایید:

نمودار نرخ بیکاری ایرلند

البته با دریافت مجوز کار ، شخص بلافاصله نم یتواند پاسپورت کشور ایرلند را دریافت کند و باید از طریق روند قبول تابعیت (Naturalization) اقدام به دریافت پاسپورت این کشور کند. بر طبق قانون تابعیت کشور ایرلند هر شخصی که در ۹ سال گذشته به مدت ۱۸۲۵ روز (معادل ۵ سال) در کشور ایرلند به طور قانونی زندگی کرده است و سال آخر را در ایرلند بوده است، می تواند درخواست اخذ تابعیت این کشور را بدهد.

کار در ایرلند

برای کسب اطلاعات تکمیلی در زمینه اخذ ویزای کار ایرلند می توانید به لینک های زیر مراجعه نمائید .

مهاجرت و اخذ ویزای کار ایرلند
اقامت از طریق ویزای کار ایرلند

پاسپورت ایرلند از طریق تحصیل

پاسپورت ایرلند از طریق تحصیل به طور مستقیم قابل اخذ نمی باشد. شخص با تحصیل در یک کشور معمولا نمی تواند به اقامت دائم یا پاسپورت آن کشور برسد ولی تحصیل در ایرلند می تواند یکی از قابل دسترس ترین روش ها برای یافتن کار در این کشور و سپس اخذ پاسپورت پس از ۱۸۲۵ روز باشد. در اکثر مواقع شخص هنگام کاریابی در کشور ایرلند به جهت نداشتن اقامت و ویزای این کشور در مصاحبه های کاری به مشکل می خورند و کارفرمایان بهد علت اینکه شخص ویزا ندارد و در این کشور نمی باشد، مایل به استخدام وی نیستند و راه حل اصلی این موضوع تحصیل در کشور ایرلند می باشد. بسیاری اشخاص با گذراندن دوره های کوتاه مدت یا فنی هم یک مدرک معتبر از کشور ایرلند دریافت می کنند، هم فرصت زندگی و آشنایی با فرهنگ و بازار کار این کشور را پیدا خواهند کرد. همین موضوع شانس شخص را برای یافتن کار در این کشور چند برابر می کند. تحصیل در ایرلند در دانشگاه و کالج ها امکان دارد. ایرلند ۷ دانشگاه برتر دولتی و ۱۴ دانشگاه تکنوصنعتی دارد. هزینه تحصیل در ایرلند مبلغی در حدود ۱۰ الی ۲۰ هزار دلار در سال می باشد که این تفاوت هزینه ها به دانشگاه و رشته تحصیلی بستگی دارد. دانشجو پس از اتمام تحصیل در کشور ایرلند، اجازه دارد تا ۲۴ ماه در این کشور بماند و کارفرمای مورد نظر خود را پیدا کند که این مدت زمان بسیار مناسبی برای دانشجویان می باشد تا در این کشور بمانند و کارفرمای مورد نظرشان را در زمینه رشته تحصیلی خود پیدا کنند. البته انواع دیگری ویزای کار برای دانشجویان و فارغ تحصیلان ایرلند وجود دارد که دانشجویان می توانند برای اخذ آنها نیز پس از اتمام تحصیل اقدام کنند که مجوز استخدام کارآموزی یکی از این ویزاهای کار می باشد که به دانشجویانی که پس از تحصیل مشغول به کارآموزی می شوند اعطا می شود.

تحصیل در کشور ایرلند

برای به دست آوردن اطلاعات جامع در زمینه تحصیل در ایرلند، شرایط بورسیه تحصیلی در ایرلند ، شرایط کار پس از تحصیل در ایرلند می توانید به لینک زیر مراجعه نمائید .

مهاجرت تحصیلی به ایرلند
تحصیل در دانشگاههای برتر کشور ایرلند

پاسپورت ایرلند از طریق سرمایه گذاری

روش های گوناگونی جهت اخذ اقامت این کشور از طریق سرمایه گذاری وجود دارد و تقریباً ۵ سال پس از دریافت اقامت از طریق سرمایه گذاری شخص می تواند درخواست پاسپورت ایرلند را بدهد. البته برخی طرق سرمایه گذاری در ایرلند نیاز به شرط حضور و بودن شخص در این کشور ندارد که برای درخواست پاسپورت شخص باید در این کشور زندگی کرده باشد و حضور داشته باشد.

سرمایه گذاری در یک فعالیت تجاری که به نفع عموم مردم و جامعه ایرلند باشد که در این روش، دولت ایرلند به شخص و خانواده وی اقامت دائم ۵ ساله اعطا می کند که شخص نیاز به حضور در این کشور ندارد ولی شخص باید حداقل ۱ روز در این کشور حضور داشته باشد. از روش های اخذ این اقامت می تواند به ۴ زیر شاخه زیر اشاره کرد:

 • سرمایه گذاری شرکتی

  سرمایه گذاری حداقل ۱ میلیون یورو در یک فعالیت تجاری جدید که برای ۳ سال این سرمایه حداقل ماندگار باشد. این سرمایه گذاری می تواند در یک شرکت یا چند شرکت انجام شود. این سرمایه گذاری باید در یک شرکت ثبت شده در ایرلند و شرکت ایرلندی باشد و حتما مشاغلی را برای افراد ایرلندی ایجاد کند.

 • سرمایه گذاری در صندوق های مالی

  سرمایه گذاری حداقل ۱ میلیون یورو در یک صندوق مالی حداقل برای ۳ سال که این صندوق باید برای کسب و کار در یک فعالیت ایرلندی باشد.

 • سرمایه گذاری در املاک

  در ایرلند با سرمایه گذاری در املاک به مبلغ حداقل ۲ میلیون یورو می توان به اقامت این کشور دست یافت.

 • هبه

  اگر شخص به مبلغ ۵۰۰ هزار یورو به یک پروژه فرهنگی ، هنری ، ورزشی در ایرلند کمک اهدا کند، نیز می تواند اقامت دائم این کشور را دریافت کند. البته یک طرح ۴۰۰ هزار یورو نیز وجود دارد که ۵ نفر به صورت اشتراکی و به ازای هر شخص ۴۰۰ هزار یورو اهدا می کنند.

برای اخذ اطلاعات تکمیلی می توانید به مقالات سرمایه گذاری ایرلند ، کارآفرینی و ثبت شرکت در ایرلند در همین وبسایت مراجعه نمائید.

پاسپورت ایرلند از طریق تولد

پاسپورت ایرلند از طریق تولد به دو روش خاک و خون ممکن است. اخذ پاسپورت ایرلند از طریق تولد چند روش دارد که در این بخش به آنها می پردازیم. طبق قوانین تابعیت ایرلند شخص از طریق تولد و داشتن تبار یا اجداد ایرلندی می تواند تابعیت این کشور را اخذ کند. شخصی که در سال ۲۰۰۵ و قبل آن در جزیره ایرلند متولد شده باشد، به وی تابعیت ایرلندی اعطا می شود. یعنی از سال ۲۰۰۵ به قبل در جزیره ایرلند قانون خاک حاکم بوده است ولی اشخاصی که بعد از ۲۰۰۵ در ایرلند متولد شده اند باید والدین ایرلندی داشته باشند تا تابعیت به آنها اعطا شود (قانون خون). همینطور کودکانی که در هر کجای جهان به متولد شده باشند و یکی از والدین آنها ایرلندی می باشند، تابعیت ایرلند را دریافت می کنند.

همچنین کودکانی که بعد از سال ۲۰۰۵ در ایرلند متولد شده اند و والدین آنها بریتانیایی می باشند، نیز می توانند برای فرزند خود درخواست پاسپورت ایرلند را بدهند. یعنی قانون خاک در خصوص اتباع بریتانیایی در ایرلند حاکم می باشد. (قانون خاک نسبی)

علاوه بر اینها کودکانی که والدین آنها وضعیت پناهندگی شان مشخص شده است،‌ نیز تابعیت ایرلندی به آنها اعطا می شود.

از دیگر مواردی که شخص متولد در خاک ایرلند می تواند پاسپورت ایرلند را اخذ کند برای فرزندی می باشد که پدر و مادر او خارجی می باشند ولی در ایرلند متولد شده است و والدین وی ۳ سال از ۴ سال گذشته را در ایرلند زندگی کرده باشند.

شخصی که از والدین ایرلندی در خارج ایرلند متولد شده است بدون توجه به محل تولد ایرلندی محسوب می شود و می تواند برای دریافت پاسپورت اقدام کند. البته برای دریافت تابعیت ایرلندی حتما نیاز به دریافت پاسپورت نیست ولی پاسپورت اثبات کننده تابعیت شخص می باشد.

همینطور اشخاصی که پدر و مادر آنها ایرلندی نمی باشند ولی یکی از پدربزرگ یا مادربزرگ آنها ایرلندی بوده اند می توانند از طریق اجداد در وزارت امور خارجه ایرلند درخواست پاسپورت و تابعیت ایرلند را بدهند.

برای کسب اطلاعات کامل در باب اخذ پاسپورت ایرلند از طریق تولد می توانید به لینک زیر مراجعه نمائید.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد اخذ اقامت از طریق تولد

مقاله مرتبط

ویزای اخذ تابعیت درکشور ایرلند ازطریق تولد

پاسپورت ایرلند از طریق ازدواج

پاسپورت ایرلند از طریق ازدواج به اشخاصی که با اتباع کشور ایرلند ازدواج کرده اند به صلاحدید وزارت عدالت و برابری این کشور تعلق می گیرد. البته از طریق ازدواج با یک تبعه ایرلندی شخص مستقیماً پاسپورت کشور ایرلند را دریافت نمی کند و شرایط خاصی در قوانین کشور ایرلند جهت اقدام برای اخذ پاسپورت وجود دارد. شرایط اخذ پاسپورت از طریق ازدواج در کشور ایرلند:

 • شخص باید حداقل ۳ سال با شخص تبعه ایرلند ازدواج کرده باشد و از ازدواج ۳ سال گذشته باشد.
 • شخص باید حداقل ۱ سال گذشته در کشور ایرلند اقامت داشته باشد.
 • ازدواج باید طبق قوانین ایرلند معتبر باشد.
 • شخص و همسرش باید طبق قوانین با یکدیگر زندگی کنند.
 • شخص باید قصد زندگی در ایرلند داشته باشد و حداقل ۱۸ سال کامل داشته باشد.
 • شخص باید تعهد و وفاداری خود را به دولت ایرلند نشان بدهد.

پاسپورت ایرلند از طریق ازدواج

برای به دست آوردن اطلاعات مفید در زمینه ازدواج و ویزای نامزدی ایرلند می توانید به لینک های زیر مراجعه نمائید.

مقاله مرتبط

مهاجرت به ایرلند از طریق ویزای نامزدی

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد اخذ اقامت از طریق ازدواج

مقاله مرتبط

اخذ تابعیت از طریق ازدواج در کشور ایرلند

پاسپورت ایرلند و پناهندگی

پناهندگی یکی از روش های اخذ پاسپورت و اقامت و تابعیت این کشور می باشد. پناهنده به کسی گفته می شود که در کشور خود به علت هایی نظیر ملیت، دین، نژاد و عضویت در گروه اجتماعی یا سیاسی خاصی مورد تعقیب و محاکمه می باشد و از ترس خود به کشور دیگری پناه آورده است. شخص برای دریافت اقامت ایرلند از طریق پناهندگی ابتدا باید درخواست پناهندگی بدهد و پرونده خود را مطرح کند و اگر با درخواست وی موافقت بشود به شخص عنوان پناهنده تعلق می گیرد و پس از ۵ سال زندگی در کشور ایرلند می تواند درخواست پاسپورت این کشور را بدهد. البته اگر شخص پرونده پناهندگی وی مورد قبول واقع شود و طبق کنوانسیون سال ۱۹۵۱ ژنو به عنوان پناهنده شناخته شود و یا شخص بدون تابعیت باشد طبق کنوانسیون اشخاص بی تابعیت ۱۹۵۴ سازمان ملل ۲ سال از ۵ سال شخص توسط وزارت عدالت و برابری کاهش می یابد و ۳ ساله نیز ممکن است بتواند پاسپورت ایرلند را اخذ کند. البته پناهندگی طبق کنوانسیون مشخص است و افرادی که با ارائه پرونده های دروغین و ساختگی اقدام به دریافت اقامت می کنند، معمولاً پرونده های آنها به علت عدم وجود مدارک کافی رد می شود و اجازه بازگشت به ایرلند را ندارند و حتی برای مهاجرت به دیگر کشورها نیز با مشکلات متعددی مواجه می شوند و برخی نیز از راه های قاچاق و غیر قانونی اقدام به پناهندگی می کنند که همین امر نیز بسیار خطرناک و پر ریسک می باشد و به هیچ عنوان پیشنهاد نمی شود. موسسه حقوقی ملک پور با بیش از ۱۵ سال سابقه در امر مهاجرت و حقوق بین الملل هیچ گونه خدماتی در خصوص پناهندگی ارائه نمی دهد ولی جهت دریافت اطلاعات و بررسی شرایط خود جهت مهاجرت قانونی می توانید با همکاران و مشاوران ما تماس بگیرید.

پناهندگی در کشور های خارجی و مهاجرت از طریق پناهندگی

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد پناهندگی – بخش دوم

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد پناهندگی – بخش اول

پاسپورت ایرلند و نکات مهم در باب ایرلند

پاسپورت ایرلند و اخذ اقامت ایرلند از روش های مختلفی قابل دریافت است. قطعا برای هر رزومه و شخص روش دریافت اقامت و تابعیت متفاوت میباشد و شخص باید با توجه به رزومه خود تصمیم بگیرد. در کل کشور ایرلند کشور مهاجر پذیری است و با زندگی و کار در این کشور طی چند سال می توان درخواست تابعیت و پاسپورت این کشور را داد و قوانین تابعیت این کشور نیز مانند دیگر کشورهای اروپایی ۵ سال می باشد که مزیتی که دارد این است که حتما نیاز نیست ۵ سال آخر شخص در این کشور اقامت داشته باشد و اقامت در ایرلند به مدت ۵ سال طی ۹ سال گذشته است که باعث می شود شخص بتواند درخواست پاسپورت این کشور را بدهد. همینطور مختلف بودن روش های اخذ پاسپورت و اقامت این کشور که از تحصیل و کار و سرمایه گذاری هر کدام انواع و روش های مختلف و زیر شاخه های گوناگون دارند عامل دیگری می باشد که شخص بتواند از قانون های مختلفی جهت دریافت تابعیت و اقامت این کشور استفاده کند و این امر موجب شده است خیلی افراد خواهان زندگی در این کشور باشند. البته دور بودن این کشور از سایر کشورهای اروپایی می تواند از مواردی باشد که خیلی اشخاص کشورهای حوزه شنگن را جهت زندگی و کار و اخذ تابعیت انتخاب کنند.

پاسپورت کشور ایرلند

چگونگی اخذ اقامت ایرلند

پاسپورت ایرلند و وکیل معتبر برای امور مهم

امروزه از مهمترین هدف های مهاجرت به هر کشوری به دست آوردن اقامت و پاسپورت آن کشور می باشد، مهاجرت به ایرلند و اخذ پاسپورت ایرلند نیز مورد توجه قرار گرفته شده است. مهاجرت به ایرلند و به دست آوردن پاسپورت آن یک پروسه حقوقی و مهم می باشد که حتما شخص می بایست قبل از هر اقدامی با وکیل معتبر برای این امور مهم مشاوره نماید تا بتواند بهترین تصمیم را برای ادامه مسیر اتخاذ نماید. افرادی که به دنبال مهاجرت و اخذ پاسپورت می باشند می توانند از کشورهایی که دارای پاسپورت معتبر هستند همانند اتریش، سوئیس و آلمان نیز بهره مند گردند. در صورتی که شما متقاضیان عزیز به دنبال مهاجرت و اخذ پاسپورت هستید می توانید با وکیل معتبر در زمینه مهاجرت که آشنا به حقوق بین الملل باشد، راهنمایی و مشورت بگیرید. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور نگارش شده است که هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع غیرقانونی و حرام می باشد.

پاسپورت سوئد و وکیل معتبر برای امور مهم

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

پاسپورت ایرلند و سخن پایانی

پاسپورت ایرلند ، شرایط و راه های اخذ پاسپورت ایرلند موضوعی است که در مقاله بالا به صورت جامع مورد بررسی قرار گرفت. رتبه پاسپورت کشور ایرلند در رده چهارم پاسپورت های معتبر جهان می باشد، روش های متعددی برای اخذ پاسپورت کشور ایرلند برای متقاضیان وجود دارد که هر شخص می تواند با بررسی رزومه و شرایط خود یکی از این روش های را برگزیند. در مقاله بالا سعی شد شرایط و اعتبار پاسورت ایرلند، روش های اخذ پاسپورت ایرلند، اخذ پاسپورت از طریق ازدواج، اخذ پاسپورت از طریق تحصیل، کار و پناهندگی خدمت شما متقاضیان عزیز ارائه گردد. در صورت نیاز به اطلاعات مفید در زمینه اخذ پاسپورت کشور ایرلند می توانید با مشاوران متخصص ما در امر حقوق بین الملل تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان دریافت نمائید. همچنین می توانید در انتهای مقاله، در قسمت دیدگاه نظرات و پرسش های خود را بیان نموده و پاسخ خود را در کوتاهترین زمان ممکن دریابید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ