پاسپورت دانمارک و بررسی آن

پاسپورت دانمارک ، انواع روشهای مهاجرت به دانمارک و اخذ تابعیت و شهروندی این کشور در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. از چه راههایی می توان موفق به اخذ پاسپورت دانمارک شد؟ میزان اعتبار پاسپورت دانمارک در بین سایر کشور ها جهان چقدر است؟ با داشتن پاسپورت دانمارک می توان به چند کشور بدون ویزا سفر کرد؟ آیا از طریق تحصیل در دانشگاههای دانمارک می توان به پاسپورت و تابعیت این کشور دست یافت؟ در این مقاله کوشش شده است که به این سوالات و سوالات دیگر در زمینه اخذ پاسپورت دانمارک ، شهروندی و تابعیت این کشور پاسخ داده شود و مهم ترین و اساسی ترین نکات در این باره بیان گردد. همانطور که می دانید کشور دانمارک یکی از شاد ترین کشور ها جهان به شمار می آید و از یکی از سالم ترین نظام های قضایی و اقتصادی را در بین کشور های اروپایی برخودار است، به همین دلیل افراد زیادی متقاضی مهاجرت به این کشور و اخذ اقامت دائم و شهروندی آن می باشند. در همین راستا ما نیز بر آن شدیم مقاله ای را در رابطه با پاسپورت کشور دانمارک و طرق اخذ تابعیت و شهروندی این کشور را نگارش نمائیم. شما عزیزان پس از مطالعه این نوشتار همواره می توانید با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور ، همکار MIE اتریش تماس برقرار نموده و بهترین روش مهاجرت به دانمارک را بر اساس شرایط شخصی تان انتخاب نموده و بر اساس آن اقدام به اخذ پاسپورت و تابعیت این کشور نمایید.

در ادامه به بررسی موضوعات زیر در  این مقاله بپردازیم:

پاسپورت دانمارک
 • پاسپورت دانمارک و شرایط عمومی
 • پاسپورت دانمارک و اعتبار آن
 • پاسپورت دانمارک و روش های اخذ پاسپورت
 • پاسپورت دانمارک از طریق کار
 • پاسپورت دانمارک از طریق تحصیل
 • پاسپورت دانمارک از طریق سرمایه گذاری
 • پاسپورت دانمارک از طریق تولد
 • پاسپورت دانمارک از طرق ازدواج
 • پاسپورت دانمارک و پناهندگی
 • پاسپورت دانمارک و نکات مهم در باب دانمارک
 • پاسپورت دانمارک و وکیل معتبر برای امور مهم

پاسپورت دانمارک و شرایط عمومی آن

پاسپورت دانمارک و تمایل افراد به اخذ آن نیازمند آگاهی از شرایط عمومی آن است. دانمارک کشوری در شمال اروپا و پایتخت آن کپنهاگ است. جمعیت این کشور ۵٫۵ میلیون نفر و زبان رسمی آن دانمارکی می باشد. واحد پول این کشور کرون دانمارک است و با اینکه این کشور در سال ۱۹۷۳ به اتحادیه اروپا پیوسته اما به منطقه یورو نپیوسته ‌است. دانمارک بخشی از اسکاندیناوی است و ۴۳ کیلومتر مربع مساحت دارد. خاک اصلی دانمارک به پنج استان و ۹۸ شهرستان تقسیم شده ‌است. استان‌های دانمارک عبارتند از هوودستادن، نوردیولند، میدیولند، شیلند، و سی دانمارک. گرینلند و جزایر فارو نیز دو قلمرو برون‌مرزی و خودگردان دانمارک به ‌شمار می ‌آیند. فرآورده ‌های لبنی و گوشتی، کشتی و نفتکش، توربین‌های بادی، پوست سمور و روباه، اسباب‌بازی، دارو و تجهیزات پزشکی مهمترین کالاهای صادراتی دانمارک هستند. موقعیت جغرافیایی دانمارک به گونه ای است فاصله کمی با شهر هایی چون برلین و پاریس و لندن دارد و به راحتی با اخذ پاسپورت دانمارک به این شهر ها می توانید سفر کنید. لازم به ذکر است تنها تفاوت اقامت و تابعیت (داشتن پاسپورت آن کشور) در حق رای است به این معنا که با داشتن پاسپورت کشوری می توانید در تعیین سرنوشت سیاسی آن کشور دخیل باشد و تفاوت چندانی به لحاظ حق شهروندی با کسانی که اقامت آن کشور را دریافت کرده اند چز مورد فوق الذکر وجود ندارد. کودکان متولد در دانمارک بر اساس سیستم خون نسبی به این معنا که اگر از پدر یا مادر دانمارکی متولد شده باشند دانمارکی محسوب می گردند حتی اگر در خاک کشور خارجی متولد شده باشند.

پاسپورت دانمارک

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در خصوص زیبایی های دانمارک

پاسپورت دانمارک و اعتبار آن

پاسپورت دانمارک در رنک بندی جهانی پاسپورت در سایت passportindex.com در رتبه سوم جهان (با گذرنامه های اتریش، سوییس، هلند، ایتالیا و سوئد) قرارگرفته است و با اخذ آن می توانید به نزدیک ۱۹۰ کشور دنیا سفر کنید که ۱۳۰ کشور از این تعداد حتی نیاز به صدور روادید هم برای اتباع دانمارک وجود نداد. از دلایل این اعتبار این است که دانمارک کشوری است که دارای رفاه اجتماعی و اقتصادی بالایی است و از حیث کم بودن اختلاف در آمد بین مردم در رتبه ی اول جهان قرار دارد. در رتبه بندی جهانی، کشور دانمارک دارای شادترین مردم جهان بوده و همچنین کم ترین میزان فساد اداری را به خود اختصاص می دهد.

پاسپورت دانمارک

پاسپورت دانمارک و روش های اخذ پاسپورت

اخذ پاسپورت دانمارک از طرق مختلفی امکان پذیر می باشد که در ادامه به بررسی روش های اخذ پاسپورت دانمارک خواهیم پرداخت.

پاسپورت دانمارک از طریق کار

برای دریافت ویزای کار یک کشور مهمترین ملاک این است که نرخ بیکاری در آن کشور را برسی نماییم. نرخ بیکاری در کشور دانمارک زیر ۴ درصد است و یکی از دلایل این که کشور دانمارک شاد ترین کشور دنیاست همین مورد است که از هر ۱۰۰ نفر ۹۶ نفر آنها مشغول به کار هستند و رتبه رضایت شغلی در این کشور یکی از بالاترین ها در اروپا و دنیا است. افراد متقاضی کار در دانمارک می بایست برای کاریابی راحت تر توانایی صحبت و مکاتبه به زبان دنیش مسلط باشند. بیشتر مسائل بازار کار توسط کارفرمایان و کارکنان و نه توسط قانون حل می شود و به همین واسطه امنیت کاری و اجتماعی بالایی برای کارگران در این کشور فراهم است. اما از این نکته هم نباید غافل شد که میزان دریافت مالیات و هزینه های زندگی در دانمارک نسبت به اکثر کشور های اروپایی بالاست. دریافت ویزای کاری دانمارک برای سه دسته از افراد ممکن است:

 • افرادی که پیشنهاد کاری از کشور دانمارک دریافت می کنند

  در این روش متقاضی از طریق یک کارفرمای دانمارکی برای کار دعوت می شود

 • از طریق Positive List

  در این روش کشور دانمارک در زمینه هایی که کمبود نیرو وجود دارد افراد واجد شرایط را در فهرستی اعلام کرده و استخدام می نماید، شخص متقاضی نیاز است مدرک زبان، سابقه کار و تحصیلات دانشگاهی داشته باشد.

 • از طریق Fast Track

  در این روش شرکت های معتبر نیروی مورد نیاز خود را در زمان کوتاه و بدون تایید از سوی آژانس های بین المللی استخدام می کند

 • از طریق Pay Limit Scheme

  در این روش اخذ ویزای کار فرد از سوی یک کارفرما و با قرارداد و حقوق مشخص استخدام می شود . اجازه اقامت به مدت سه سال به متقاضی داده شده و فرد می تواند همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال خود را به عنوان همراه به این کشور ببرد و اجازه کار تمام وقت به همسر وی داده می شود.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در خصوص مهاجرت کاری به دانمارک و اخذ گرین کارت دانمارک

مقاله مرتبط

اقامت کاری و گرین کارت دانمارک

پاسپورت دانمارک از طریق تحصیل

مؤسسات آموزش عالی دانمارک فرصت های زیادی برای دانشجویان بین المللی ارائه می دهند. بیش از ۶۰۰ رشته به زبان انگلیسی و بیش از ۴۰ موسسه آموزش عالی در دانمارک وجود دارد که به متقاضیان تدریس می شوند که همه در سطح بین المللی شناخته شده و با کیفیت بالای آموزشی به دانشجویان ارائه می گردد. شما می توانید بین چهار نوع موسسات آموزشی دانمارکی را انتخاب کنید:

پاسپورت دانمارک

 • دانشگاه ها
 • کالج ها
 • موسسات اموزش عالی هنری
 • مدارس آموزش و پرورش دریایی

هزینه تحصیل در دانمارک با توجه به رشته و مقطع بین ۶۰۰۰ تا ۱۶۰۰۰ هزار یورو است که به طور متوسط اکثر رشته ها و دانشگاه ها بین ۱۲ تا ۱۵ هزار یورو است و از جمله کشورهای ارزان اروپایی برای تحصیل به حساب می آید. مدت زمان تحصیل در دانمارک در مقطع لیسانس ۳-۴ سال؛ مقطع فوق لیسانس ۱ تا ۱/۵ سال و مقطع دکتری معمولا ۳ ساله است. پنج دانشگاه دانمارک در فهرست رنک بندی ۴۰۰ دانشگاه برتر دنیا قرار دارند. از جمله دانشگاه های مشهور دانمارک می توان به دانشگاه آرهوس، دانشگاه کپنهاگن، دانشگاه تکنولوژی دانمارک و دانشکده کسب و کار کپنهاگن اشاره کرد. مهترین ویژگی که برای متقاضیان تحصیل در دانمارک وجود دارد این است که پس از تحصیل یک سال انترشیپ دارید به این معنا که تا یک سال پس از تحصیل اجازه کاریابی مرتبط با رشته تحصیلیتون در کشور دانمارک را دارید. کلیه دانشجویان بین المللی مشغول به تحصیل در دانمارک می توانند به صورت پاره وقت هم در یکی از مشاغل این کشور مشغول به کار شوند و تا ۲۰ ساعت در هفته کار کنند. حداقل در آمد برای مشاغل دانشجویی ۱۰ تا ۱۲ یورو برای هر ساعت است.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله ای با عنوان تحصیل در کشور دانمارک مراجعه نمایید.

مقاله مرتبط

بورسیه تحصیل دانمارک

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در خصوص اقامت و تحصیل در دانمارک

مقاله مرتبط

تحصیل در دانمارک

پاسپورت دانمارک از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در دانمارک از مزایای فراوانی برخوردار است، از جمله این مزایا می توان به  امکان سفر به سایر کشور های اروپایی، امکان سرمایه گذاری در دیگر کشورهای اروپایی پس از سرمایه گذاری در دانمارک و یا برخورداری رایگان شخص از امکانات رفاهی، درمانی، تحصیلی برای فرد و اعضای خانواده و امکان اخذ اقامت و تابعیت کشور دانمارک اشاره کرد. نکته ی مهم اینکه سرمایه گذاری در دانمارک از طریق خرید ملک، کارآفرینی و ثبت شرکت انجام خواهد گرفت و سرمایه گذاری در دانمارک از طریق خرید ملک منجر به اخذ اقامت و پاسپورت دانمارک نمی شود . قیمت ها برای خرید ملک مسکونی در مرکز شهر حدوداً بین ۱۵ هزار کرون تا ۳۰ هزار کرون برای هر متر مربع است. درخارج ازمرکز شهر نیز حدودا بین ۱۲ هزارکرون تا ۲۰ هزار کرون خواهد بود. سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی منجر به اجازه کار و اقامت برای فرد سرمایه گذار شده و در نهایت امکان تمدید هم در صورتی که سرمایه گذاری پابرجا باشد وجود خواهد داشت در واقع بعد از حدود ۵ سال فرد می تواند تقاضای اقامت دایم نماید. سرمایه گذاری در دانمارک از طریق ثبت شرکت منجر به اقامت سه ساله برای فرد سرمایه گذار می شود و در نهایت در صورتی که به سود دهی برسد و کسب و کاری راه اندازد بعد از حدود ۵ سال منجر به اقامت دایم خواهد شد و بعد از آن می تواند درخواست پاسپورت نماید. هر گونه سرمایه گذاری طبیعتاً ریسک های خود را خواهد داشت و راه بهتری برای ورود به این کشور از طریق تحصیل در دانمارک می باشد تا بعد از بررسی بازار کار و تحلیل کسب و کار خود در منطقه دست به سرمایه گذاری بزنید تا ریسک ناشی از سرمایه گذاری خود را به حداقل برسانید . برای اطلاعات تخصصی تر در زمینه سرمایه گذاری در دانمارک و چگونگی اخذ پاسپورت دانمارک می توانید لینک های زیر را با دقت مطالعه فرمایید.

پاسپورت دانمارک

نرخ رشد تولید ناخالص داخلی در دانمارک در سال های ۱۹۹۱ تا ۲۰۱۸ به طور میانگین میزان ۰٫۴۱ درصد بوده است و در سه ماهه دوم سال ۲۰۰۶ به میزان ۳ درصد در بالاترین حد خود  و در سه ماهه چهارم سال ۲۰۰۸ به پایین ترین میزان یعنی -۲٫۴۰ درصد رسیده است. تولید ناخالص داخلی یکی از انواع معیارهای اقتصادی مهم است. تولید ناخالص داخلی ارزش کالاها و خدمات نهایی تولید شده در کشور را در بازه زمانی مشخص (یک سال) اندازه گیری می کند.

نرخ مالیات شرکت در دانمارک  در سال ۲۰۱۸ ، ۲۲ درصد است. نرخ مالیات شرکتی در دانمارک در سالهای ۱۹۸۱ تا ۲۰۱۸ به  طور میانگین حدود ۳۳٫۰۳ درصد بوده است و در سال ۱۹۸۵ به ۵۰ درصد  به بالاترین حد خود و در سال ۲۰۱۶ به ۲۲ درصد  یهنی پایین ترین میزان خود رسیده است.

نرخ مالیات شرکت در دانمارک  در سال ۲۰۱۸ ، ۲۲ درصد است. نرخ مالیات شرکتی در دانمارک در سالهای ۱۹۸۱ تا ۲۰۱۸ به  طور میانگین حدود ۳۳٫۰۳ درصد بوده است و در سال ۱۹۸۵ به ۵۰ درصد  به بالاترین حد خود و در سال ۲۰۱۶ به ۲۲ درصد  یهنی پایین ترین میزان خود رسیده است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله سرمایه گذاری در دانمارک از همین وبسایت مراجعه نمایید.

کار‌ آفرینی در دانمارک
ثبت شرکت در دانمارک

پاسپورت دانمارک از طریق تولد

قانون دانمارک سیستم خون نسبی را  برای کودکان متولد شده مورد پذیرش قرار داده است به این ترتیب که اگر فرزندی از پدر و مادر دانمارکی متولد شده باشد یا از پدر یا مادری که یکی از آنها تبعه دانمارک باشد متولد شده باشد (حتی اگر در خاک کشور خارجی به دنیا آمده باشد) دانمارکی محسوب می گردد و این به شرطی ممکن است که این تبعه دانمارکی با تبعه خارجی ازدواج رسمی نموده باشد و بدون ازدواج رسمی این امر که آن نوزاد تبعه دانمارک گردد وجود ندارد. هزینه های کلیه روش های حمایتی در طول دوران بارداری، تولد و پس از تولد توسط دولت برای ساکنان دانمارک پوشش داده می شود. برای غیر ساکنان، ممکن است بعضی از هزینه ها بر اساس پرونده باشد. همه افراد در دانمارک حق دریافت خدمات پزشکی دارند، اما خدمات اضافی درخواست شده توسط خانواده مانند اسکن اضافی یا مراقبت های خصوصی به صورت جداگانه پرداخت می شود. اگر تولد در دانمارک و از پدر و مادر خارجی روی دهد، اثری بر تابعیت والدین نخواهد داشت اما آن ها به واسطه ی این تولد می توانند اقامت موقت دریافت نمایند ولی قانون دانمارک سیستم خاک نسبی را هم مورد پذیرش قرار داده است و آن کودک پس از ۸ سال زندگی در دانمارک به عنوان تبعه دانمارک محسوب می گردد.

مقاله مرتبط

اخذ تابعیت در کشور دانمارک از طریق تولد

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در قواعد تولد

پاسپورت دانمارک از طریق ازدواج

هر کشوری قوانینی برای شهروندانش که با تبعه ای از کشور دیگر ازدواج می کنند دارد .تبعه خارجی که با تبعه دانمارکی ازدواج می کند می تواند تحت شرایطی موفق به اخذ پاسپورت دانمارک گردد و این مسئله در قانون کشور دانمارک تعریف شده است با این شروط که حداقل دو سال از ازدواج رسمی آنها گذشته باشد، مسکن و درآمد کافی برای گذران زندگی داشته باشند، بتوانند به زبان  Danish (دانمارکی) مکالمه نماید و آن تبعه خارجی مشکل شهروندی که مخل امنیت و آرامش کشور دانمارک باشد نداشته باشد. ازدواج در دانمارک ابتدا منجر به صدور اقامت ۲ ساله و بعد ۴ ساله می شود. علاوه بر این شرایط باید به نکات اساسی دیگری برای ازدواج با تبعه دانمارکی آگاهی داشته باشید از جمله این شرایط عبارتند از:

پاسپورت دانمارک

 • سن قانونی ازدواج در دانمارک حداقل ۱۸ سال است
 • پناهجویان حق ازدواج با تبعه دانمارکی را ندارند
 • در مراسم عروسی میبایست دو شاهد وجود داشته باشد
 • شخص می بایست گواهی معتبر برای ورود به دانمارک ار داشته باشد

تغییر در قانون زناشویی دانمارک و قانون بیگانگان در تاریخ ۱ ژانویه ۲۰۱۹ تأسیس شده است. این تغییر به این معنی است که برخی از درخواست های ازدواج توسط یک واحد مرکزی ملی در اداره دولتی دانمارک اداره می شود.  (Statsforvaltningen)

هر کدام از انواع این ویزاهای دیگر سوئد، شرایط و الزامات مختص به خود را دارد و شما باید مدارک مرتبط با هر نوع ویزا را با دقت بالا تهیه نموده و به سفارت ارائه دهید. با مراجعه به وب سایت موسسه حقوقی ملک پور، می توانید درباره هر کدام از ویزاهای عنوان شده اطلاعات به دست آورید.

مدارک لازم برای ثبت ازدواج :

پاسپورت دانمارک

 • پاسپورت
 • ویزای شنگن
 • گواهی وضعیت ازدواج
 • مجوز اقامت (اگر در خارج از کشور دانمارک زندگی می کنید)
 • اگر شخص سابقاً ازدواج کرده است نیاز به گواهی طلاق یا فوت دارد

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در خصوص ازدواج با دانمارکی

مقاله مرتبط

اخذ تابعیت از طریق ازدواج در کشور دانمارک

پاسپورت دانمارک و پناهندگی

کشور دانمارک اولین کشوری بود که کنوانسیون ژنو ناظر بر حمایت از پناهجویان را امضا کرد و تا همینک هم به این کنوانسون پایبند بوده و جزو کشورهای اروپایی است که خدمات پناهندگی را به پناهجویان ارائه می نماید و افراد پس از معرفی خود به اداره پلیس به عنوان پناهنده و پس از انگشت نگاری و در مرتبه مصاحبه شاید بتوانند تحت شرایطی اجازه زندگی در دانمارک را پیدا کنند. پناهندگان مطابق قانون دانمارک می بایست حداقل ۸ سال در خاک دانمارک اقامت داشته باشند تا به پاسپورت دانمارک برسند. مسلم است که کشور دانمارک مثل همه کشور های دیگری که از پناهندگان حمایت می کنند قوانین سختگیرانه مخصوص به خود را دارد و اقامت در دانمارک از روش پناهندگی با توجه به شرایط خیلی خوبی که این کشور برای مهاجرت قانونی پیش پا گذاشته است راهی اشتباه و بی شک بی راهه ای هست که ممکن است افراد حتی جان خود را در این راه از دست بدهند. افرادی که جواب منفی گرفته اند در صورتی که ردی پناهندگی آنها به خاطر شرایط زیر باشد امکان دارند که مجددا درخواست بدهند:

 • در صورت باز گشایی دوباره پروند شما از طریق دادگاه که مدت زمان ۱۵ ماه به طول می انجامد .
 • اطلاعات مهم و تازه که در زمان دادگاه موجود نبوده و یا قابل دسترسی نبوده و یا اطلاعات و مدارکی که قبلا به شورا تحویل نداده اید
 • مدرکی که شورا آن را باور نکرده یا در صورت ایجاد وضعیت جدید در کشور شما
 • در صورت ایجاد تغییر در عملکرد شورای پناهندگی ٬تعداد کمی از پرونده ها در این حالت امکان باز گشایی دوباره دارد.

لازم به ذکر است موسسه حقوقی ملک پور MIE اتریش هیچگونه خدمات غیر قانونی من جمله پناهندگی را ارائه نمی دهد و بر روی مهاجرت صحیح، امن و قانونی تاکید می نماید.

پناهندگی دانمارک

پناهندگی در دانمارک

پاسپورت دانمارک و نکات مهم در باب دانمارک

پاسپورت دانمارک

اگر تمایل به اخذ پاسپورت دانمارک را دارید بهتر است بدانید که دانمارک جز‌ء شاد ترین کشورهای جهان می باشد . دانمارک جزء اتحادیه اروپا می باشد و دارای دانشگاه های عالی در زمینه پزشکی می باشد. جالب است بدانید دانمارک عضو کشورهای اروپایی است که همراه به طور هم زمان با متقاضی اصلی می تواند اجازه کار داشته باشد در واقع می توان گزینه مناسبی برای خانواده هایی باشد که تمایل دارند با هم به کشور مورد نظر خود مهاجرت نمایند. پاسپورت دانمارک از راه های مختلفی قابل اخذ می باشد که در حال حاضر مقرون به صرفه ترین راه٬ تحصیل در دانمارک می باشد. پاسپورت دانمارک در رتبه سوم از نظر اعتبار جهانی قرار دارد که خود نکته ی قابل توجهی است زیرا با اخذ پاسپورت دانمارک می توانید به ۱۲۷ کشور بدون نیاز به ویزا سفر کنید. در واقع  اعتبار هر پاسپورت به تعداد کشورهایی است که می توان بدون ویزا به آن سفر کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع ویزاهای کشور دانمارک به مقاله ای با عنوان ویزای دانمارک از همین وبسایت مراجعه نمایید.

راههای مهاجرت به دانمارک
راه های اقامت یا اخذ تابعیت در کشور دانمارک

پاسپورت دانمارک و وکیل معتبر برای امور مهم

اگر تمایل به اخذ پاسپورت دانمارک را دارید باید بدانید که این موضوع نیاز است تا اطلاعات حقوقی کاملی نسبت به این مسئله داشته باشید تا با دیدی کامل همه جوانب و ریسک ها را بررسی نمایید. دریافت پاسپورت و اخذ اقامت به خصوص از طریق روش هایی مثل سرمایه گذاری بحثی بسیار حساس و تخصصی است و نیاز به وکیلی دارد که به شرایط اقتصادی و قوانین کشور دانمارک تسلط داشته باشد تا بتواند ریسک پرونده شما را به حداقل برساند موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه مشاوره ای MIE می تواند با برخورداری از متخصصان و مشاورین ارشد در این زمینه به شما کمک نماید. شما عزیزان جهت دریافت مشاوره رایگان می توانید با شماره تلفن های دفاتر مختلف ما تماس بگیرید و از مشاوره های رایگان برخوردار شوید یا روی لینک  اخذ تابعیت دانمارک کلیک کنید تا به اطلاعات بیشتری دست پیدا کنید.

وکیل معتبر برای مهاجرت به خارج از کشور و اخذ اقامت و تابعیت

شما می توانید از طریق فرم ارزیابی شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

پاسپورت دانمارک و سخن پایانی

پاسپورت دانمارک و شرایط اخذ پاسپورت دانمارک و اعتبار آن در این مقاله مورد بررسی دقیق قرار گرفت . همان گونه که گفته شد دانمارک یکی از شاد ترین کشور های جهان است که از نظر اعتبار پاسپورت دارای رتبه بالایی است. متقاضیان عزیز می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت از ویدیو راهنمای گام به گام مسیر مهاجرت دیدن نمایند. پیشنهاد می شود متقاضیان قبل از هرگونه اقدام با وکیل مهاجرت و وکلا و مشاورین مؤسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش مشاوره داشته تا با کسب اطلاعات بیشتر، از بهترین مسیر جهت اخذ پاسپورت دانمارک آگاهی پیدا نمایند. شما عزیزان می توانید در قسمت انتهایی مقاله، در قسمت دیدگاهها، ابهامات و پرسش های خود را بیان نموده و پاسخ خود را در کوتاه ترین زمان ممکن دریابید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ