پناهندگی در هلند

بررسی خطرات پناهندگی در هلند

 • سوالات مطرح شده در مورد پناهندگی در هلند
 • معرفی هلند به عنوان مقدمه ای بر پناهندگی در هلند
 • پروسه پناهندگی در کشور هلند
 • درخواست پناهندگی در هلند
 • روش عمومی پناهندگی در هلند
 • روش تمدید پناهندگی در هلند
 • روش سریع تر پناهندگی در هلند
 • مصاحبه های اصلی پناهجو برای کسب پناهندگی در هلند
 • مصاحبه های اصلی پناهجو برای کسب پناهندگی در هلند

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

پناهندگی در هلند

پناهندگی در هلند ، مهاجرت به هلند از طریق پناهندگی و اخذ اقامت و تابعیت هلند از طریق پناهندگی با توجه به سختی ها و خطراتی که در این راه وجود دارد نیاز به تحلیل و بررسی دارد. در چند سال اخیر راه پناهندگی مورد توجه بسیاری از متقاضیان مهاجرت قرار گرفته است، اما این تصمیم ناشی از عدم آگاهی از سختی های راه پناهندگی می باشد. موسسه ملک پور وظیفه خود می داند که شما را از مشقت های پناهندگی و به خصوص پناهندگی در هلند آگاه کند و مسیرهای مناسب تر را به شما نشان دهد. در مورد پناهندگی در هلند سوالات فراوانی مطرح شده است که در ادامه آن ها را با هم بررسی خواهیم کرد.

اگر شما عزیزان خواهان کسب اطلاعات بیشتر در خصوص راه های مهاجرت به هلند از جمله مهاجرت تحصیلی به هلند و مهاجرت توریستی به هلند می باشید همواره خواهید توانست با موسسه حقوقی ملک پور بزرگترین موسسه حقوقی خاورمیانه  تماس حاصل نموده و از کارشناسان و حقوقدانان متخصص این موسسه در خصوص راههای مهاجرت به هلند از جمله تحصیل در هلند و یا کار در هلند و یا ازدواج در هلند و یا تولد فرزند در هلند و یا سرمایه گذاری در هلند و یا ثبت شرکت در هلند و در نهایت شرایط اخذ اقامت هلند مشاوره رایگان دریافت نمایید .

سوالات مطرح شده در مورد پناهندگی در هلند

 • پناهندگی در هلند به چه صورت است ؟

 • در خصوص شرایط پناهندگی در هلند و راه های مهاجرت به هلند ۲۰۱۸ و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت اطلاعاتی دارید ؟

 • قوانین و راه های مهاجرت به کشور هلند و قوانین پناهندگی در هلند به چه صورت خواهد بود ؟

 • شرایط و قوانین دوبیلن در هلند و معایب پناهندگی در کشور هلند به چه صورت است ؟

 • با خطرات پناهندگی در هلند آشنایی دارید ؟

 • قوانین و راه های اخذ اقامت دائم هلند و شرایط و راه های اخذ تابعیت و شهروندی هلند کدام است ؟

معرفی هلند به عنوان مقدمه ای بر پناهندگی در هلند

هلند کشوری کوچک از قلمروهای پادشاهی هلند در شمال غربی اروپا با  جمعیتی بالغ برشانزده و نیم میلیون نفر که بیشتر این میزان  مسیحی پروتستان می باشند. میزان جمعیت مسلمانان کشور هلند تقریبا به میزان یک میلیون نفراست. پایتخت کشور هلند شهر آمستردام است. شهر آمستردام یکی از شهر های بزرگ کشور هلند می باشد. شهر آمستردام یکی‌از محبوب‌ترین هدف‌های گردشگری در اروپا محسوب می شود که با بیش‌از چهار میلیون بازدیدکننده از سراسر جهان در سال توانسته است یشترین میزان بازدید کننده در سال را به خود اختصاص دهد.

کشور هلند بخش اصلی و اروپایی پادشاهی هلند به زبان هلندی  بشمار می‌رود که جزایری را در آمریکای مرکزی نیز شامل می‌شود. کشور هلند از شرق با آلمان همسایه‌ و از جنوب با بلژیک و از غرب نیز از طریق دریا با بریتانیا هم‌ مرز می باشند. یکی از ویزگی های کشور هلند می توان به بندر روتردام اشاره کرد که دومین شهر بزرگ کشور هلند از نظر مساحت و تعداد اسکله‌ها می باشد که جزء بزرگ‌ترین بندر اروپا نیز به‌شمار می‌رود. از دیگر مزایای کشور هلند می توان به میزان کمترین نرخ بیکاری در سال به میزان ۴ درصد (۴۰۰هزار نفر کمتر) در سال اشاره کرد که این مورد توانسته است تاکنون متقاضیان زیادی را جهت مهاجرت به کشور هلند جلب کند.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد پناهندگی

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد بررسی خطرات پناهندگی – بخش اول

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد بررسی خطرات پناهندگی – بخش دوم

مقاله مرتبط

راه های مهاجرت به هلند

پروسه پناهندگی در کشور هلند

در کشور هلند مانند سایر کشورهای اروپائی سازمان رسیدگی به درخواست پناهندگان  تحت عنوان اداره مهاجرت کشور هلند که مخفف IND می باشد بررسی می گردد.پس بدین ترتیب می توان گفت که هر کس در واقع خود را به عنوان پناهجو به پلیس کند، از طرف پلیس به مرکز ثبت نام سازمان مهاجرت در شهر ترآپل معرفی می شود.

پس از شناسایی فرد پناهچو پلیس این وظیفه را دارد که اطلاعات اولیه هویتی و نحوه ورود به خاک کشور هلند را از پناهجو گرفته و متقاضی را به مرکز رسیدگی به پرونده ها در کشور هلند (کمپ ترامپل)راهنمایی کند. نکته ای که در این مورد حائز اهمیت می باشد این است که فردی که به اداره پلیس مراجعه می کند هرگز توسط پلیس کشور هلند دستگیر نمی شود.از دیگر مراحل تشخیص هویت و ثبت مشخصات بیومتریک در کمپ می باشد که طبق ساعات اداری در کشور هلند متقاضی می بایست مراجعه کند که در کمپ مجدد تمامی اطلاعات از قبیل :نحوه ورود به خاک کشور هلند و مشخصات فردی را جویا می شوند و همچنین فهرستی از وسایل که همراه فرد پناهجو می باشد تهیه می شود. در مرحله بعدی پس از این که فرد متقاضی تمامی گفته های خود را امضا می کند اطلاعات وی در سیستم کشور هلند ثبت می شود و پرونده مهاجرتی وی تشکیل می گردد به کمپ منتقل می شود. مدت اقامت در کمپ ها به میزان ۴۸ الی ۷۲ ساعت می باشد که در این مدت از فرد پناهجو مدارک پزشکی مبنی به سلامت جسمی و روحی گرفته می شود و در مدت اقامت سازمانی تحت عنوان سازمان COA مسئولیت تهیه خوراک و مابقی روزمره ها را به عهده دارد.که پس از اتمام تمامی امور پناهجو به استراحگاه انتقال داد می شود که طبق ازمایش ها و عکس های صورت گرفته تقسیم بندی استراحت گاه متفاوت می باشد.مدت اقامت افراد در کمپ به مدت حداکثر ۲ ماه و حداقل ۲ هفته می باشد .در کشور هلند یک پروسه رسیدگی به پرونده های  پناهندگی در هلند صورت می پذیرد که در این مرحله نشست با پزشک،حمایت از پناهجو و وکیل می باشد . در کشور هلند امکان داشتن یک مترجم تلفنی برای پناهجویانی که به زبان انگلیسی یا هلندی تصلط ندارند فراهم می باشد که این امکان را سازمان مهارجت کشور هلند برای پناهجویان خود در نظر گرفته است.

اولا شما باید به عنوان یک پناهجو در Ter Apel ثبت نام می کنید. در آنجا، شما معمولا درخواست پناهندگی خود را نیز امضا می کنید. شما همچنین می توانید دریابید که چه زمانی و در چه موقع پرونده پناهندگی شما شروع خواهد شد. در این روش، اداره مهاجرت ارزیابی خواهد کرد که آیا شما قابل دریافت اجازه اقامت هلند هستید یا خیر .

اگر با یک هواپیما به هلند برسید، میتوانید به Marechaussee هلند رویال در Schiphol فرودگاه آمستردام گزارش دهید. در این صورت اداره مهاجرت هلند اطلاعات شخصی شما را ثبت می کند . و متقاضیان پناهندگی در هلند را به مرکز ثبت اسپیلف می رسانند. در اینجا شما اغلب درخواست پناهندگی خود را امضا می کنید. و پرونده پناهندگی شما شروع به بررسی می شود .

درخواست پناهندگی در هلند

پس از ثبت نام، پناهجویان درخواست پناهندگی در هلند را در مرکز اداره مرکزی پذیرش پناهجویان (COA) در Ter Apel درخواست می کنند.  اداره مهاجرت هلند ممکن است آنها را به یک مرکز درخواست دیگر ارسال کنند. در آنجا آنها درخواست پناهندگی خود را امضا می کنند، پس از آن مصاحبه های IND برای هویت، ملیت و مسیر مسافرتی آنها ایجاد می شود.

IND بررسی می کند که متقاضیان قبلا در یک کشور دیگر درخواست پناهندگی در هلند را داده اند یا خیر .. این به این دلیل است که پناهجویان درخواست پناهندگی در کشور خود را که قبلا ثبت نام کرده اند، مطابق با موافقت نامه های اتحادیه اروپا می دانند.
COA  برای پناهجویان در هلند مسکن فراهم می کند. آنها همچنین تحت معاینه پزشکی قرار می گیرند و یک وکیل کمک می کند تا آنها را برای رسیدگی به پرونده پناهندگی آماده سازد که توسط IND تنظیم شده است. پیش از شروع پروسه پناهجویان، حداقل شش روز استراحت داده می شوند تا از سفر خود بهبود یابند.
روش عمومی پناهندگی

پناهجویان از روش عمومی پناهندگی در هلند در IND استفاده می کنند. این حداکثر هشت روز طول می کشد. در طی این زمان، پناهجو می گوید که چه اتفاقی برای آنها افتاده است و سازمان سنجش آنها درخواست خود را ارزیابی می کند.

اگر می خواهید در خصوص شرایط پناهندگی در کشور هلند و راه های مهاجرت به هلند همواره خواهید توانست با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش بصورت مستقیم با شعبه وین در اتریش تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران  در خصوص شرایط اخذ اقامت دائم هلند و راه های اخذ تابعیت و شهروندی هلند  مشاوره ی رایگان و تلفنی دریافت نمایید .

روش عمومی پناهندگی در هلند

پناهجویان از روش عمومی پناهندگی در هلند در IND استفاده می کنند. این حداکثر هشت روز طول می کشد. در طی این زمان، پناهجو می گوید که چه اتفاقی برای آنها افتاده است و سازمان سنجش آنها درخواست خود را ارزیابی می کند.

اگر می خواهید در خصوص شرایط پناهندگی در کشور هلند و راه های مهاجرت به هلند همواره خواهید توانست با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش بصورت مستقیم با شعبه وین در اتریش تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران  در خصوص شرایط اخذ اقامت دائم هلند و راه های اخذ تابعیت و شهروندی هلند  مشاوره ی رایگان و تلفنی دریافت نمایید .

روش تمدید پناهندگی در هلند

گاهی اوقات امکان ارزیابی درخواست در هشت روز غیرممکن است زیرا زمان بیشتری برای تحقیق مورد نیاز است. در چنین مواردی، روند تمدید پناهندگی اعمال می شود.

تصمیم گیری در مورد درخواست پناهندگی در هلند

پناهجویان طی شش ماه از سوی سازمان ملل دریافت می کنند که آیا آنها اجازه اقامت دارند یا خیر . اگر IND دارای برنامه های زیادی برای پردازش باشد یا نیاز به زمان بیشتری برای بررسی داشته باشد، این دوره می تواند ۹ ماه دیگر ادامه یابد. پناهجویان می توانند این تصمیم را با مشورت با وکیل خود درخواست کنند.

روش سریع تر پناهندگی در هلند

روش سریعتر اگر مورد استفاده قرار گیرد:

 • یکی دیگر از کشورهای عضو اتحادیه اروپا مسئول پردازش درخواست است؛
 • پناهجو قبلا پناهنده در یکی دیگر از کشورهای عضو اتحادیه اروپا شده است؛
 • پناهجو از یک کشور امن و بی مشکل درخواست پناهندگی در هلند داده است

در این موارد به پناهجویان برای استراحت یا آماده سازی وقت داده نمی شوند و فقط یک مصاحبه با IND دارند. این مصاحبه آنها برای توضیح اینکه چرا آنها نمی توانند به یکی دیگر از کشورهای عضو بروند، یا چرا کشورشان برای آنها امن نیست می باشد .

IND در این موارد تصمیم سریع را اتخاذ می کند . پناهجویان متقاضی پناهندگی در هلند اگر از کشورهای امن آمده باشند باید بلافاصله هلند را ترک کنند.

مجوز اقامت موقت در هلند

اجازه اقامت موقت پناهندگی در کشور هلند به مدت پنج سال معتبر است . این به پناهجویان در کشور هلند حقوق خاصی می دهد، اما همچنین دارای وظایفی نیز می باشند . به عنوان مثال، صاحبان مجوز حق دارند به محل اقامت و موظف به انجام معاینه ادغام مدنی باشند.

مجوز اقامت دائم کشور هلند

از پناهجویانی که مدت پنج سال در هلند بوده اند، سازمان سنجش در مورد اینکه آیا هنوز در اینجا نیاز به حفاظت دارد. آنها همچنین باید امتحان ادغام مدنی را تصویب کنند. اگر آنها این معیارها را برآورده سازند، به آنها اجازه اقامت دائم هلند از طریق پناهندگی داده می شوند. این اجازه به آنها اجازه می دهد که در طول بقیه زندگی خود در هلند بمانند. با این وجود، اگر آنها مرتکب جرمی جدی شوند، مجوز اقامت هلند از طریق پناهندگی  آن ها می تواند از بین برود.

مصاحبه های اصلی پناهجو برای کسب پناهندگی در هلند

مصاحبه های اصلی فرد پناهجو در ۶ روز یعنی ۶ مرحله انجام می شود:

پناهجو در روز اول می بایست هویت خود را به فرد مصاحبه گر ثابت کند که این کار با به همراه داشتن مدارک هویتی نظیر:(شناسنامه،کارت ملی، یا اصل گواهینامه)که در صورت همراه نداشتن هیچ یک از موارد با پاسخ دادن به پرسش های مصاحبه گر می توانید هویت خود را ثابت کنید . همچنین پناهجو می بایست نحوه ورود خود به خاک کشور هلند را ثابت کند.

هنگامی که شخصی پناهندگی در هلند داده استدلال درخواست پناهندگی به این صورت است که دلیلی برای ترس از آزار و شکنجه در کشور خود دارد. به عنوان مثال به دلیل قومیت خود یا به دلیل اینکه آنها متعلق به یک گروه اجتماعی خاص، به عنوان مثال همجنسگرایی .

شرایط درخواست پناهندگی در هلند پناهجویان مجاز به اقامت در هلند هستند اگر آنها در معرض آزار و اذیت در کشور خود به علت های زیر باشند :

 • قومیت یا گروه اجتماعی
 • مذهب؛
 • ملیت؛
 • عقاید سیاسی.

افرادی که در معرض شکنجه، یا رفتار غیرانسانی یا تحقیرآمیز قرار دارند، پناهندگی میگیرند. آنها همچنین می توانند برای پناهندگی در هلند درخواست نمایند ، اگر وضعیت در کشورشان به اندازه کافی امن نیست، مثلا اگر جنگ وجود داشته باشد.

دلیل آزار و اذیت برای درخواست پناهندگی در هلندگاهی اوقات افراد در کشور دیگری توسط اعضای نیروهای مسلح، پلیس یا نیروهای امنیتی، یا شورشیان مسلح مورد آزار و اذیت قرار می گیرند. این می تواند انواع مختلفی از جمله تهدید، ضرب و شتم یا تجاوز به عنف داشته باشد. اگر مقامات آن کشور نتوانند از جمعیت خود محافظت کنند، ساکنین آن می توانند درخواست پناهندگی در هلند نمایند .

ارزیابی درخواست های پناهندگی در هلنداداره مهاجرت هلند  (IND) تصمیم می گیرد که به چه کسی پناهندگی داده شود. شرایط درخواست پناهندگی در هلند را می توان در وب سایت IND یافت.

پناهجویی که درخواستش رد شده است باید هلند را ترک کند .

سخن پایانی در مورد پناهنگی به هلند

متاسفانه در دنیای امروز پناهندگی بطور ناآگاهانه از راه های مهاجرت مورد استقبال قرار گرفته است که ما در موسسه حقوقی ملک پور توصیه پناهندگی را برای هیچ شخصی نمی کنیم ، طرق هایی که در موسسه حقوقی ملک پور برای شما عزیزان می باشد قانونی ترین راه های اخذ ویزا می باشد که پناهندگی در کشور هلند از آن مستثنی می باشد . .ما در خصوص مهاجرت به هلند و راه های اخذ اقامت هلند و شرایط اخذ تابعیت و شهروندی کشور هلند بهترین ها را برای شما در نظر گرفته ایم . توصیه ما به شما عزیزان متقاضی مهاجرت به کشورهای اروپایی این می باشد که قبل از انتخاب پناهندگی که جزء راه های غیرقانونی و نامطمئن مهاجرت می باشد با وکلا و کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل بفرمائید و شرایط کلی خود را در خصوص مهاجرت به کشور هلند از جمله مهاجرت تحصیلی به هلند و مهاجرت از طریق ویزای کار هلند و شرایط و قوانین پناهندگی کشور هلند را مورد بررسی قرار دهید از مشاوره تلفنی رایگان ما بهرمند شوید.

156 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. مینا گفته:

  سلام خسته نباشید .ببخشید من ۲۴ سالمه لیسانس میکروبیولوژی دارم .در حال خواندن برای کنکور ارشد هستم .و دانش زبانم در حد متوسط است .میخواستم ببینم برای مهاجرت به هلند از راه قانونی چه راهنمایی برای من دارید؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز شما می توانید برای مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاههای این کشور پذیرش بگیرید.شما به ایلتس ۶و نیم نیاز دارید.چه میزان پشتوانه مالی دارید دوست عزیز؟

   پاسخ
 2. erfan گفته:

  سلام بنده ۲۴ سالمه لیسانس عمران دارم ب نرم افزار های کد و etabs تسلط دارم چهارسال سابقه کار دارم ب زبان انگلیسی مسلط هستم و مدرک فنی حرفه ای hse دارم مقام سومی کشور در رشته کیک بوکسینگ دارم و مدرک مربیگری و داوری درجه ۳ در این رشته میخواستم بدون چ جوری میتونم برای کشور هلند اقدام کنم و درضمن هزینش هم بگید لطفا ممنون از شما

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز برای اخذ اقامت کاری هلند شما می بایست جاب آفر داشته باشید . ولی می توانید با تحصیل در هلند در مقطع مستر علاوه بر تحصیل و اخذ مدرک دانشگاهی فرصت کاریابی و سپس اخذ اقامت کاری این کشور داشته باشی.د . در نظر داشته باشید برای اخذ ویزای کار شما می بایست سابقه کاری مرتبط بالای سه سال داشته باشید .

   پاسخ
 3. احمد گفته:

  باسلام من ۳۲ سال سن دارم با مدرک نسخه پیچی داروخانه متاهلم و ۲ بچه دارم چجوری میتونم دعوتنامه کاری از هلند بگیرم

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز شما می توانید از طریق موسسات کاریابی در کشور هلند و هم چنین در اروپا اقدام نمائید . هم چنین راههائی مانند اخذ پذیرش دوره های زبان در کشورهای مختلف نیز می تواند راه ورود شما به اروپا و یافتن کارفرما و اخذ دعوتنامه کاری باشد . شما چند ساله هستید و چه میزان پشتوانه مالی دارید ؟

   پاسخ
 4. Saba گفته:

  با سلام من خانم ۲۸ ساله دانشجوی ترم ۳ روانشناسی همسرم ۳۰ ساله مدرک کاردانی گردشگری داریم و یه پسر ۴ ساله دارم از ازدواج اولم. حدود ۳۰۰ ملیون پول داریم. برای چه ویزایی میتونیم اقدام کنیم؟ کدوم کشور؟

  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز بهترین راه برای شما اخذ اقامت تحصیلی ست .چنانچه همسر شما لیسانس گردشگری داشته باشند می توانند با ادامه تحصیل در کشورهائی نظیر هلند و دانمارک ادامه تحصیل دهند . در این دو کشور موقعیت کاری برای رشته ایشون بسیار عالی هست .ضمن اینکه مدرک زبان هم نیاز دازند .البته پشتوانه مالی رو هم باید افزایش بدید.

   پاسخ
 5. علی گفته:

  سلام من۳۴ سالمه لیسانس مدیریت بازرگانی هستم شغلم خدمات و پسرعموی من ساکن هلند هستش برای اقامت هلند چیکار کنم؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   شما می توانید از طریق تحصیل و کار اقدام کنید . دوره های خوبی برای رشته های مدیریت در هلند وجو داره که بعد اون شما می تونید وارد بازار کار بشید . در خصوص کاری نیز اگر دعوتنامه کاری دارید می تونید اقدام کنید .مدرک زبان دارید؟

   پاسخ
 6. هادی گفته:

  سلام من برای ویزای کار با توجه به اینکه سنم ۴۹ سال ومبلغ دویست میلیون دارم وتوکار تاسیسات وجوشکاری حرفه ای ام میتونم ویزا کار بگیرم .باتشکر

  Rating: ۵
  پاسخ
 7. سونیا گفته:

  سلام من لیسانس بهداست عمومی دارم ۲۸سالمه و کارمند بخش دولتی هستم همسرمم فوق دیپلم نرم افزار داره از چه طریقی میتونیم مهاجرت کنیم به هلند؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، اقدام برای رشته های مدیریتی حوزه سلامت گزینه خوبی برای شما هست. مدرک زبان آیلتس ۶٫۵ نیاز دارین. بعد از مشخص شدن ضعیت اقامت شما برای همسر هم میشه اقدام کرد.

   پاسخ
 8. محمد گفته:

  سلام وقت بخیر
  من ۲۸ ساله هستم،دکترای دامپزشکی دارم،در حال حاضرم دانشجوی Ph.D بهداشت مواد غذایی هستم.مدرک زبان داخلی دارم ولی آیلس یا تافل ندارم.نزدیک دو سال سابقه کاری هم دارم.بهترین راه برای مهاجرت به هلند یا کانادا برای من چیه و اینکه هزینش حدودا چقد میشه؟
  با تشکر🙏🙏🙏

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، شرایط شما هم برای تحصیل خوب هست و هم برای کار . برای کار شما باید رزومه خودتون رو برای کارفرماهای هلندی ارسال بفرمایید. برای تحصیل میشه براتون پذیرش دکترا با حقوق گرفت. مدرک زبان باید داشته باشید.

   پاسخ
 9. مهدیه گفته:

  سلام وقت بخیر،من یه خانم که باپسرم که ۷سالشه زندگی میکنم ،لیسانس حسابداری ام وفرهنگی هستم وهم اکنون ۲۰۰میلیون سرمایه دارم میخواستم بدونم بهترین راه برای اقامت گرفتن درهلند واسه ماچی هست وآیا آینده ی مناسبی خواهیم داشت

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، لطفا سنتون رو بفرمایید. اگر مدرک زبان با نمره در حد ۶٫۵ بگیرید میشه براتون پذیرش دوره های مدیریت مالی گرفت . باید سرمایتون افزایش پیدا کنه

   پاسخ
 10. علی گفته:

  سلام و خسته نباشین،
  من مشکل مذهب دارم،فقط تو مدرک شناسایی زده مسلمان و شیعه،
  میخواستم بدونم چطور میشه اقامت از طریق مذهب گرفت،
  در ضمن متاهل هستم و همسرم هم همین مشکلو داره
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  Rating: ۴
  پاسخ
 11. Hamid گفته:

  باسلام ودورودهمچنین حقوق بگیر هستم وقصد مهاجرت دارم اگر ممکنه بهترین راه برای مهاجرت به هلند چیه ودر ضمن ۵۰ سالمه ایا کارمیتونم پیدا کنم باسپاس

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، اگر مدرک زبان دارین روش تحصیلی گزینه مناسبی هست. برای کار هم باید پیشنهاد کاری داشته باشید و مدارک را معالسازی بفرمایید.

   پاسخ
 12. Golin گفته:

  سلام من و همسرم ۲۹ سالمون هست مدرک زبان داریم تافل ۹۰ و یکیمون پذیرش گرفته از هلند آیا همسر همزمان میتونه وارد خاک هلند بشه؟ شرایطش چی هست؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای ویزای تحصیلی ورود همزمان با ریسک همراه هست و شانس ویزاتون رو کاهش میده ، بهتر هست در ابتدا یکی از عزیزان اقدام کنند و سپس دیگری اضافه بشه.

   پاسخ
 13. Ali گفته:

  سلام.من وهمسرم۳۰سال سن داریم و حدود۴۰۰میلیون سرمایه.آیا راهی برای مهاجرت به غیر از پناهندگی به هلند یا آلمان یا انگلیس یا استرالیا وجود داره؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای مهاجرت به هلند راه های زیادی هست که می تونید در مقاله اقامت یا مهاجرت به هلند مطالعه بفرمایید. شرایطتون رو بفرمایید تا بررسی بشه که می تونید اقدام بفرمایید یا خیر ، سن ، مدرک تحصیلی ، مدرک زبان و سابقه کاری از مهمترین فاکتور ها هستند.

   پاسخ
 14. چاسکو گفته:

  سلام آیا پروسه درخواست پناهندگی به صورت قانونی زمان بر است. یعنی ارزش داره به صورت قانونی اقدام کنیم؟؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، موسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه مشاوره ای در امر پناهندگی ندارد. لطفا دیگر طرق مهاجرت به هلند را بررسی کنید. شرایط خود را در پاسخ همین دیدگاه ارسال کنید تا راه مناسب به شما پیشنهاد شود. مدرک تحصیلی ، مدرک زبان ، سن و سابقه شغلی از مهمترین عوامل هستند.

   پاسخ
 15. علیرضا گفته:

  سلام خسته نباشید
  من تکواندو کار میکنم میخوام بدونم میتونم مهاجرت کنم به هلند و برای هلند بازی کنم؟

  پاسخ
 16. mhmd گفته:

  سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما من ۱۸ ساله و قهرمان کاراته هستم و میخواستم بدونم راهی هست که بتونم برای کشور دیگری مسابقه بدهم و یا اینکه کشوری هست که من رو قیول کنه ؟

  پاسخ
 17. امیر گفته:

  سلام دوستان
  یه شخصی داره کارای ویزا هلند من رو انجام میده
  امروز از وی اف اس بمن زنگ زدن که پاسپورت آمادس بیاید تحویل بگیرید
  من وکالت دادم ایشون بره بگیره
  بعد تماس گرفتن که سفارت ایراد گرفته از مدارک ما درستش میکنیم تا هفته آینده مشخص میشه
  میخاستم ببینم امکان داره سفارت ایراد بگیره و اصطلاحا بتونن درستش کنن؟؟؟
  این ادعا صحت داره؟

  پاسخ
 18. Aydin گفته:

  با سلام
  اگر کسی از طریق خاک فرانسه و قانونی وارد اروپا بشه و بعد به هلند بره و درخواست پناهندگی بده،بلافاصله از هلند اخراج و به فرانسه فرستاده میشه یا می تونه کارای پناهندگیش رو تو هلند ادامه بده و از اونجا اخراج نشه؟
  با تشکر

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، موسسه ملک پور هیچ گونه مشاوره ای در امر پناهندگی ندارد و این مقاله صرفا جهت آگاهی از خطرات پناهندگی می باشد.

   پاسخ
 19. mohammad گفته:

  سلام من۲۸سالمه با مدرک کارشناسی معماری. کارم در زمینه دکوراسیون داخلی متاسفانه مدرک زبان انگلیسی ندارم. میخوام بدونم با حدود۱۵۰میلیون راهی برای اقامت به غیر پناهندگی وجود داره؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، با توجه به مدرک تحصیلی می توانید برای کار و تحصیل کانادا و انگلستان اقدام کنید. هرچند افزایش سرمایه بسیار کمک کننده است.

   پاسخ
 20. امید گفته:

  سلام . امید هستم از تهران ۳۷ سال دارم متاهل ۱۷ ساله کارم تعمیرات موبایل وکامپیوتر قصد مهاجرت به هلند رو دارم لطفا کمک کنید

  پاسخ
 21. ط.س گفته:

  با سلام . شما دائما میگید راههای قانونی و بی خطر هست . پناهندگی اقدام نکنید. اما واقعا خود شما قضاوت کنید من بخوام برای هر کشوری اقدام کنم کلی پول برای پذیرش دانشگاه و خوابگاه و …. میخوام . باید هم دانشگاه برم هم کار کنم به صورت تمام وقت و هم پسر ۴ ساله ای که دارم برای اون مادری کنم . واقعا میشه؟اصلا امکانش هست؟ گزینه سرمایه گزاری خوب که اصلا نمیتونم . بخوام از طریق پذیرش مهد کودک برای پسرم هم اقدام کنم خیلی هزینه بر هست و اجازه کار برای من صادر نمیشه. واقعا در این شرایط چه باید کرد؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، دوست عزیز اگر کسی بدون سرمایه مهاجرت کند به احتمال زیاد مسیر او به پناهندگی ختم می شود و چندین سال از عمر او تلف خواهد شد که از طرف ما توصیه نمی شود. شاید مهاجرت برای بعضی از افراد مناسب نباشد.

   پاسخ
 22. حسینی گفته:

  سلام من باوالدینم در آلمان زندگی میکنیم و هنوز درخواست پناهندگی مون قبول نشده و از اونجاییکه زیر هجده سال هستم با من هیچ مصاحبه ی پناهندگی نشده. میخام بدونم به عنوان یه نوجوان اگه تنها به کشور هلند مهاجرت کنم و درخواست پناهندگی بدم شانس قبولی دارم؟ چقدر ممکنه من رو دوباره به آلمان پیش خانوادم برگردونن؟ با تشکر
  حسینی

  پاسخ
  • m.s گفته:

   سلام، معمولا از ۶ طریق برای مهاجرت به هر کشوری می توان اقدام کرد، لطفا مهاجرت به هلند را با کلیدواژه ملک پور در گوگل سرچ کنید.

   پاسخ
 23. shaqayeq گفته:

  سلام خسته نباشید
  من دانشجوی آمارم و پدرم کشاورزه و مادرم خانه دار حدود ۲ میلیاردم سرمایه داریم میخواستم بدونم کدوم کشور برای مهاحرت ما مناسبتره؟؟؟

  پاسخ
 24. وحید گفته:

  با سلام بنده ۲۷ساله هستم و دیپلم دارم و همسرم در حال خواندن درس در مقطع کارشناسی مدیریت صنعتی میباشد و سن همسرم ۲۲ساله هستن شما برای اقامت ما در هلند چه راهی را پیشنهاد می فرمایید؟

  پاسخ
 25. Arsln گفته:

  با سلام
  بنده فوق دیپلم MBAدارم
  مدرک ایتلس تا ۴ماه دیگر خواهم گرفت
  بنده سرباز هستم ولی الان درحال تحصیل هستم
  برای لیسانس با توجه به رشته ایا امکان ادامه تحصیل هست؟
  ممنون میشوم کمکم کنید

  پاسخ
 26. کریم ناصری گفته:

  سلام لطفا راهنمایی
  بنده وهمسرم قصد مهاجرت به هلند را داریم ولی راههای که شما فرمودین به ما نمیخوره و من فک میکنم تنها گزینه برای ما پناهندگی باشد لطفا راهنمایی کنید
  خودم وهمسرم دیپلمه هستیم من ۳۴ سال وهمسرم۲۸سال حدود ۲۰۰میلیون هم پول داریم

  پاسخ
 27. داود زمانی گفته:

  باسلام بنده ۲۰ سال دربرق صنعتی وبرق خانه وکارگاه کار کردم چندسال فورمن شیفت یکی از کارخانهای تولیدی بودم با مدارک .کارگرفنی هستم بادیپلم برق.دوتا بچه دارم آیا با۵۰۰میلیون میتوانیم برای هلند اقدام بکنیم.حاضرم رانندگی هم کنم.

  پاسخ
 28. سمیرا.ش گفته:

  سمیرا.ش
  من لیسانس کشاورزی گرایش باغبانی دارم..همسرم لیسانس حسابداری و یه دختر ۶ساله دارم چطور میتونم مهاجرت کنم هلند..چقدر پول لازم هست..میخوام اقامت دائم داشته باشیم لطفا راهنمایی کنید با تشکر

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی
   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 29. بهنام گفته:

  با درود فراوان
  من بهنام هستم ٣٧ ساله ١٢ سال سابقه كار در زمينه سيويل( فعاليتهاي عمراني) در پالايشگاههاي ايران ( اماده سازي فازها) دارم در جايگاههاي كنترل كيفيت ، سرپرست اجرا و معاونت كارگاه البته بدون مدرك دانشگاهي بهمراه همسرم كه ليسانس حسابداري است البته بدون رزومه كاري و پسر ٦ ساله ام قصد مهاجرت به هلند با سرمايه ٢٠٠ ميليون را داريم لطفا در اين خصوص راهنمايي بفرماييد
  ممنون از شما

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی
   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 30. محمدرضا گفته:

  با سلام و احترام
  میخواستم بدونم با شرایط من کدوم کشور اقامت سهل و اسانتری ارائه میکنه
  سن ۳۷
  متاهل
  دارای دو فرزند خردسال
  دفتر فروش لوازم تاسیسات ساختمای در تهران
  دیپلم امور مالی
  سرمایه حدود ۱۵۰ میلیون
  ممنون میشم به ایمیلم جواب رو ارسال کنید
  با تشکر ویژه

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 31. میثم گفته:

  سلام وقت بخیر ،من مدرک آرایشگری دارم میتونم با مدرکم اقدام کنم برای مهاجرت هلند؟ هزینش چقدر میشه اگه از راه قانونی برم؟

  پاسخ
 32. مهسا گفته:

  سلام و خسته نباشيد
  من ٣١ سالمه و مهندس الكترونيك هستم در زمينه الكترونيك فعاليت داشتم تا حدي و دانشجو فوق بودم ك انصراف دادم
  از طرفي هم در كار نقاشي و طراحي دستي دارم
  ميخواستم ببينم چگونه ميتونم اقدام كنم براي مهاجرت

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام و عرض ادب، با توجه به اطلاعات اولیه شما ویزای کاری شاید برای شما مناسب باشد، لطفا برای دریافت اطلاعات کاملتر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس جاصل فرمایید و یا از طریق صفحه مشاوره مهاجرتی رایگان اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

   پاسخ
 33. شادب گفته:

  سلام. من کارمند بیمه با هشت سال سابقه. فوق لیسانس. ۳۰ ساله. همسرم دارای یک شرکت گرید دار ابنیه و فوق لیسانس. چطور میتونیم سریع برای هلند اقدام کنیم… با توجه به اینکه با پذیرش تحصیلی و اتمام تحصیل ما فورا برگردانده میشیم. ایا با ۱۰۰ میلیون میشه اقدام کرد؟

  پاسخ
 34. مجتبی گفته:

  سلام،۳۳ساله هستم ومتاهل ویک فرزند ۹ ماهه دارم،دارای مدرک مهندسی شیلات و ۷ سال سابقه کار مرتبط و دیپلم زبان انگلیسی ،خانمم ۲۹ساله و دارای مدرک مهندسی آب و خاک کشاورزی میباشد،سرمایه ای ندارم،آیا امکان مهاجرت برای کشور هلند وجود دارد،چگونه و از چه طریق،لطفا راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام و عرض ادب، مهاجرت از طریق پناهندگی با مشکلات و سختی های فراوانی همراه است و ما این امر را توصیه نمی کنیم. مقالات فراوانی در مورد ویزای کار بر روی وب سایت های ملک پور قرار دارد، با مطالعه آن ها شاید روش مناسبی را برای مهاجرت انتخاب کنید

   پاسخ
 35. لیلا گفته:

  سلام من وکیل دادگستری هستم و همسرم دیپلم ساختمان دارد و یک پسر ۱۲ ساله حداقل با چه سرمایه ای میشود اقامت هلند را گرفت و یا راه دیگری بغیر از سرمایه گذاری هست؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد اما می توانید از طریق تحصیل اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 36. علی گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  من ۲۱ سالمه مدرک تحصیلیم دیپلم فنی کامپیوتر هستش سرمایه هم دارم
  میخواستم بدونم برای مهاجرت به کشور هلند چه اقدامی بکنم

  پاسخ
 37. ترانه گفته:

  پسرم ۲۳ سالشه میخواد در خواست پناهندگی بده و مبلغ پولی که داره ۱۰۰میلیون تومن هست و مدرک فوق دیپلمه تاسیسات داره و هنینطور مدرک آرایشگری خدمت هم رفته‌.لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
 38. سلمان گفته:

  سلام.من ۴۶ساله و رویه کوب مبل هستم .همسرم ۴۲ساله وحدود ۲۰سال در زمینه فروش تجربه داره .دارای سه فرزند ۱۸،۱۱و۴ساله هستیم.چطور میتونیم اقامت هلند رو بگیریم.باتشکر

  پاسخ
 39. سودابه بیگی گفته:

  سلام : من خیلی دوست دارم همراه خانواده به هلند مهاجرت کنم . من ۵۴ سالمه همسرم ۵۸ پسرم ۲۸ ساله هستش . ممنون میشم راهنمای بفرمایید . سرمایه ای که داریم ۴۰۰ میلیون مباشد

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در حال حاضر می توانید برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت اقدام نمایید که برای این موضوع باید سرمایه خود را افزایش دهید سپس می توانید اقدام نمایید اما فرزندتان باید کاملا مستقل اقدام داشته باشند برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 40. فرهاد گفته:

  باسلام من ۳۹ساله هستم دارای همسر خانه دار و فرزند ۳ساله وقصد پناهندگی به هلند را داریم دارای شغل نیروی حراستی نفت هستم بخاطر ازدواج اول همسرم مدام تحت تهدید از همسر اول و بخاطرشرایط فعلی ازسوی شغل مجبور به استفاده از ما برای سرکوبها هستیم آیا میتونم با این شرایط تقاضای پناهندگی کنم

  پاسخ
 41. Morteza گفته:

  سلام من ۳۵ سال سن دارد و شغل من مشاور املاک هست و همسرم ۳۳ سال سن دارد و شغل او ارایشگری هستش سرمایه من ۴۰۰ میلیون تومان است و برای زندگی بهتر به هلند مهاجرت کنم ایا میشود لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید در ابتدا رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 42. mehdi گفته:

  سلام
  من ٣٠ سالمه متاهل . ليسانس دارم . كارمنده شهرداريم . زبان انگليسيم خوبه . به غير از تحصيل به چه صورت ميتونم برم هلند .

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید از طریق تحصیل و یا سرمایه گذاری و ثبت شرکت اقدام نمایید و در صورت یافتن کارفرما می توانید با ویزای کار اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 43. مارال گفته:

  با سلام من خانم ٣٠ ساله و همسرم ٣٣ ساله است و پسري ٢ ساله داريم. در ايران شركتي ثبت شده داريم امكان انتقال شركت به هلند هست؟

  پاسخ
 44. علی گفته:

  سلام من ۳۴سال سن دارم و مجردم ،کاردانی نقشه برداری دارم و شغلم نقشه برداری عمران و ۹ سال سابقه کار دارم میخوام واسه مهاجرت به کشور هلند اقدام کنم در ضمن کلا سرمایم ۱۴۰ میلیون تومنه میخواستم ببینم امکانش هست از طریق تحصیل نمیخوام باشه
  با تشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید کارفرما داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید در غیر این صورت می توانید از طریق تحصیل وارد شوید و سپس بتوانید کار مناسب را بدست آورید اما بهتر است در ابتدا سرمایه خود را افزایش دهید و سپس اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید از طریق تحصیل اقدام نمایید اما باید دارای دیپلم ۱۲ ساله باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 45. کیا گفته:

  سلام من ۳۲ ساله دارای لیسانس ساخت وتولید و ۸ سال سابقه کار مرتبط با لیسانسم دارم وزبان انگلیسی درحد مکالمه بلدم برای مهاجرت به هلند یا سوءد میخوام راهنماییم کنید ومتاهل و۱بچه دارم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای مهاجرت به هلند و یا سوئد می توانید از طریق تحصیل اقدام نمایید و پس از آن وارد بازار کار شوید تا بتوانید از این طریق به اقامت و تابعیت دست یابید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 46. زهرا.ب گفته:

  عرض سلام وادب.من فوریه گذشته سفری به فرانسه داشتم.بیشتر از مدت اقامتم که ۱۵ روز بود اونجا موندم اما ویزام اعتبار داشت.الان میخوام از سفارت هلند ویزا توریستی بگیرم،آیا ممکنه دیر برگشتنم باعث ریجکتی ویزام از سفارت هلند بشه؟با سپاس

  پاسخ
 47. حسین عبدی گفته:

  سلام و خسته نباشید… من و همسرم قصد مهاجرت به هلند داریم… من ۳۶ ساله هستم و همسرم ۳۰ ساله… با سرمایه ۵۰۰ میلیون تومان… ایا میتوان مهاجرت کرد ؟؟؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید در ابتدا رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید در ابتدا اطلاعات خود را ذکر نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   در ابتدا باید رزومه کاملی از خود را بیان نمایید چرا که مقاطع تجصیلی با یک دیگر متفاوت است اما ارائه مدرک زبان از الزامات است برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 48. مجید.ص گفته:

  با سلام.
  من یک فرد سی ساله هست( آقا). مدرک تحصیلیم کارشناسی مهندس برق قدرت است.بهزبان انگلیسی مسلط هستم و با زبان آلمانی هم در حد متوسط آشنایی دارم.در حال حاضر به عنوان مهندس فروش دستگاه های صنعتی در یک شرکت مشغول به کار هستم.با حدود دوسال سابقه. کل موجودی پولم ۴۰ میلیون است.طبق تحقیقاتی که انجام دادم این میزان پول برای ویزای تحصیلی کافی نیست. می خواستم بدونم پیشنهاد شما برای من جهت مهاجرت به هلند چیست. سپاس از راهنماییتون.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی در صورتی که قصد مهاجرت به هلند را دارید بهترین گزینه از طریق اخذ ویزای تحصیلی می باشد که پس از آن بتوانید وارد بازار کار شوید اما بهتر است در ابتدا سرمایه خود را افزایش دهید و سپس برای مهاجرت اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی باید رزومه ای از خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 49. Hamid گفته:

  سلام وقت شما بخیر
  من کارم عکاسی مجلس و مدلینگ و ادیتور عکس هستم شغل م هنری باتوجه به سختگیری اتحادیه و اماکن و اداره آگاهی نسبت به زمینه کاری ما شرایط سخت کردن و تا حدودی ما رو بیمار کردن خواستم بدون توی هلند این موضوع کمک میکنه برای گرفتن اقامت ؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی باید در ابتدا از طریق تحصصیل اقدام نمایید و سپس بتوانید با یافتن کار مناسب وارد بازار کار شوید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 50. eli ahmadi گفته:

  سلام من تابستان عازم هلند هستم به همراه خانم و دو فرزندم ضمن اینکه توسط برادرم دعوت شده ام و سابقه سفر به اروپا را دارم ایا میتوانم در هلند درخواست پناهندگی بدهم و این موضوع برای جایگاه برادرم که ۲۵ سال در انجا اقامت داشته مشکلی ایجاد نمیکند

  پاسخ
 51. محمد گفته:

  با عرض سلام
  سوالی که داشتم از خدمتتون بنده کارشناسی ارشد مهندسی مواد گرایش جوشکاری دارم مدارک بازرسی بین المللی را نیز دارم و داری دومقاله خارجی هستم میخواستم ببینم برای مهاجرت به هلند تحصیلی اقدام کنم یا کاری ؟ ممنون از راهنماییتون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی بهترین گزینه برای مهاجرت به هلند از طریق تحصیل می باشد چرا که برای اخذ ویزای کار باید کارفرما داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید .

   پاسخ
 52. مسيح گفته:

  سلام من ويزاي شينگن هلند گرفتم و الان در هلندم ويزاي مولتي من ٤٥ روز از تاريخ شروع اعتبار داشته مولتي و اجازه اقامت ٣٠ روزه به من دادن كه توي اون ٤٥ روز از ٣٠ روز اقامتم استفاده كنم الان از ٣٠ روزبيشتر در هلند موندم ٣٦ روز اگه الان خودمو معرفي كنم بابت الباقي ٤٥ روز مشكلي برام بوجود مياد؟
  درخواست پناهندگي با ويزاي شينگن جواب ميده؟

  پاسخ
 53. جواد گفته:

  سلام فردی ۳۴ ساله و مجرد هستم و قصد مهاجرت به هلند را دارم .در رشته های برق ساختمانی و صنعتی کار کرده ام .ایا راهی برای من وجود دارد

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی باید رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد که در حال حاضر می توانید از طریق تحصیل و یا سرمایه گذاری و ثبت شرکت اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 54. حدیث گفته:

  با سلام ،من و پسرم قصد اقامت و پناهندگی در هلند رو داریم و من بی سرپرست هستم و شغلم آرایشگری و پسرم در حال تحصیل ،و ۱۰۰میلیون داریم ،لطفا راهنمایی مون کنید میتونیم با این پول بیایم یا نه ،ممنونم

  پاسخ
 55. مهدی گفته:

  با سلام
  مزاحمتون شدم تا سؤالاتی در مورد کار در کشور هلند یا شبیه به آن را دارن.
  من ۳۷ ساله هستم.لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی.همسرم هم ۲۸ ساله فوق لیسانس روانشناسی هستند.دختر سه و نیم ساله دارم.
  نزدیک به ۵ سال سابقه کار در شرکت رنگسازی را دارم.و تقریبا با تمام پروسه رنگسازی و فرمولها آشنایی کامل دارم.و الان در یک کشور همسایه ایران مدیر تولید و مسئول آزمایشگاه در همین زمینه هستم.
  میخواستم ببینم امیدی به اخذ ویزای کار هست در یک کشور پیشرفته هست یاخیر.

  با تشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی می توانید برای ویزای کار کشورهای آلمان ، اتریش ، کانادا ، استرالیا ، نیوزلند اقدام نمایید و برای تمامی کشورهای ذکر شده بجز آلمان باید در سیستم امتیاز بندی قرار بگیرید و امتیاز لازم را بدست آورید اما برای هلند امکان ویزای کار وجود ندارد چرا که باید کارفرما داشته باشید که کار مورد نظر باید به مدت ۶ ماه در هلند و اتحادیه اروپا آگهی شود در صورتی که فرد متقاضی کار یافت نشد می توانید برای ویزای کار اقدام نمایید اما امکان این را دارید که بتوانید برای هلند و برای ویزای تحصیلی اقدام داشته باشید برای اطلاعات کاملتر می توانید با کارشناسان mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی بله امکان پذیر است اما باید بتوانید اثبات نمایید که می توانید هزینه های زندگی را تامین نمایید البته باید شرایط شما کاملا بررسی گردد چرا که باید دارای اقامت دائم باشید تا شرایط بهتری را دارا باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید .

   پاسخ
 56. Ali گفته:

  با سلام
  مدت۷سال تو ی شرکت معتبر اشباع کاغذ تو ایران کار میکنم که تکنولوژی اصلیش واسه المان هست کمپانی vits.
  میخواستم بدونم ایا کاری تو این زمینه در هلند هست و همچنین چطور میشه کارفرمایی پیدا و درخواست کار داد؟
  دوست دارم ادامه زندگی رو تو هلند باشم لطفا راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای اخذ ویزای کار هلند باید در ابتدا کارفرما داشته باشید که باید کار مورد نظر را به مدت ۳ ماه در هلند آگهی نماید و در صورتی که فرد متقاضی یافت نشد باید ۳ ماه دیگر در اتحادیه اروپا آگهی شود و در صورتی که باز هم فرد متقاضی یافت نشد می توانند درخواست کار را برای شما ارسال نمایند اما متاسفانه این روش امکان پذیر نخواهد بود و می توانید برای ویزای تحصیلی برای هلند اقدام نمایید و سپس وارد بازار کار شوید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 57. zahra گفته:

  عرض سلام.۴۶ سال دارم و ارشد زبانشناسی دارم .آیا میتونم برای ادامه تحصیل اقدام کنم و بعد اقامت اون کشور رو بگیرم.شرایط بهوچه طریقی است؟
  باسپاس

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی بله امکان پذیر است اما اگر قصد تحصیل در مقطع دکترا را دارید باید در ابتدا سوپروایزر خود را پیدا نمایید و سپس اقدام داشته باشید اما باید شرایط شما توسط کارشناسان کاملا بررسی گردد که برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 58. دنیا گفته:

  سلام من قصدمهاجرت به هلند رو دارم درحاله حاضر دانشجویه ترم مدیریت دولتی هستم میخواستم ببینم میتونم ازطریق مهاجرت تصیلی یاپناهندگی به هلند مهاجرت کنم یاخیر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی می توانید از طریق تحصیل اقدام نمایید و برای ادامه رشته خود نیز می توانید اقدام داشته باشید اما پر مرود پناهندگی موسسه حقوقی ملک پور هیچگونه مشاوره ای را ارائه نمی نماید .

   پاسخ
 59. mie editor3 گفته:

  باعرض سلام وخسته نباشید خدمت شما. سوال من این که یه شخص تویه ایران میتونه واسم ویزای شینگن بگیره و برم فرانسه بعد از اونجا میخوام برم هلند یا سوئیس برای پناهندگی سوال من اینه که با وجود ویزا امکان ریجکت هست یا اصلا میشه درخواست پناهندگی داد.ممنون میشم پاسخ بدید.با تشکر مهرداد

  پاسخ
 60. حدیث گفته:

  با سلام.من بدلیل داشتن معلولیت جسمی حرکتی و قوانین ناعادلانه نسبت به این قشر و عدم حمایت و سخت بودن زندگی و فقدان هرگونه مناسب سازی شهری خواستار مهاجرت و پناهندگی هستم ممکنه لطفا راهنماییم کنید؟از لطفتون ممنونم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز موسسه حقوقی ملک پور هیچگونه مشاوره ای در باب پناهندگی ارائه نمی نماید اما برای بررسی شرایط خود به روش قانونی می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   به روش های متعددی می توانید اقدام نمایید اما بهتر است در ابتدا اطلاعات خود را به طور کامل بفرمایید تا مورد بررسی قرار گیرد اما باید سرمایه خود را افزایش دهید و سپس برای مهاجرت اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز می توانید برای تحصیل اقدام داشته باشید اما بهتر است در ابتدا سرمایه خود را افزایش دهید و سپس برای مهاجرت اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 61. mie editor3 گفته:

  با سلام
  دوست عزیز امکان اقدام به روش قانونی مثل اخذ ویزای کار و یا تحصیل را دارید که البته باید رزومه کامل خود را ذکر بفرمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

  پاسخ
 62. علیرضا گفته:

  سلام بنده متاهل هستم به همراه همسرم قصد گرفتن اقامت کشور هلند را داریم سرمایه ۳۰۰ میلیونی هم دارم چه راهی وجود داره برای این کار؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای هلند می توانید از طریق تحصیل اقدام نمایید و سپس وارد بازار کار شوید تا بتوانید اقامت هلند را نیز اخذ نمایید .برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 63. لیلا گفته:

  با سلام
  اینجانب دختری معلول
  که با دو عصا راه میروم که بر اثر
  بمباران زمان جنگ ایران و عراق
  مجروح شدم و با توجه به شرایط بدی
  که در ایران دارم تصمیم به مهاجرت
  به هلند گرفته ام. از چه طریقی باید اقدام کنم و برآورد هزینه رفتنم چقدر میشود

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی باید شرایط کاملی از خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد علاوه بر آن در حال حاضر بهترین روش مهاجرت به هلند از طریق تحصیل می باشد اما باید شرایط شما کاملا توسط کارشناسان حقوقی بررسی گردد .

   پاسخ
 64. علیرضا گفته:

  سلام. من، همسرم و دخترم (۲ ساله) تصمیم به مهاجرت به هلند رو داریم، ما مدت ۱۳ سال در دبی زندگی کردیم ولی به علت مشکلات کاری مجبور به ترک دبی و مهاجرت به مالزی شدیم . خواستم بدونم شرایط مهاجرت بطورت قانونی و یا پناهندگی برای ما به چه صورت است.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز موسسه حقوقی ملک پور هیچگونه مشاوره ای در باب مهاجرت ارائه نمی نماید اما برای مهاجرت به روش قانونی باید شرایط خود را به طور کامل بفرمایید از جمله سن ، میزان تحصیلات ، سطح زبان و …. تا امکان مشاوره وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی شماره تماس موسسات در سایت موجود می باشید اما می توانید با شماره زیر نیز تماس حاصل نمایید .
   ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰

   پاسخ
 65. اسحاق گفته:

  سلام،من متاهل و دارای دو فرزند هستم،برای اقامت و پناهندگی در هلند چکار باید بکنم؟دو پسر۵و۸ساله دارم،داری مدرک تعمیرات لوازم خانگی هستم،خانمم هم مدرک مربی مهد داره،لطفا راهنمایی کنید. ممنون

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   راه پناهندگی به هیچ عنوان پیشنهاد نمیگردد . بهتر است از راه های قانونی اقدام نمایید زیرا راه پناهندگی کاملا غیرقانونی و خطرناک است و ما پیشنهاد نمیکنیم . میتوانید جهت دریافت مشاوره رایگان با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید . با تشکر

   پاسخ
 66. مهشید گفته:

  سلام من مادر دو فرزند هستم بدون سرپرست با ۱۴۰میلیون سرمایه چه راهی غیر از پناهندگی وجود دارد

  پاسخ
Rating: 5