کار در ترکیه

بررسی کار در ترکیه

 • معرفی ترکیه به عنوان یک مقصد برای کار

 • بررسی وضعیت اقتصادی برای کار در ترکیه

 • نحوه اخذ اجازه کار در ترکیه

 • موسسات کاریابی در ترکیه

 • مدارک مورد نیاز برای کار در ترکیه و اخذ ویزای کار ترکیه

شما می توانید از طریق فرم ارزیابی شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

معرفی ترکیه به عنوان یک مقصد برای کار

کار در ترکیه ، مهاجرت به ترکیه از طریق کار و اخذ ویزای کاری ترکیه با توجه به فاصله نزدیک این کشور به ایران و هزینه های پایین زندگی در این کشور به نسبت سایر کشورها مورد توجه بسیاری از متقاضیان کار در خارج از کشور قرار گرفته است. با توجه به اینکه سولات فراوانی در مورد کار در ترکیه مطرح شده است، موسسه حقوقی ملک پور این مقاله را با هدف افزایش اطلاعات شما در زمینه کاریابی در ترکیه و کار در ترکیه منتشر می کند. در ابتدا معرفی کوتاهی از ترکیه خدمت شما عرض می شود و سپس وضعیت اقتصادی و نحوه کاریابی و اخذ ویزای کاری ترکیه برای شما شرح داده می شود.

ترکیه با نام رسمی جمهوری ترکیه  کشوری اوراسیایی است که بخش بزرگ کشور یعنی آناتولی یا آسیای کوچک در جنوب باختر آسیا و خاورمیانه واقع است و بخش کوچکی نیز به نام تراکیه در منطقه بالکان منطقه‌ای در جنوب خاور اروپا قرار دارد. زبان بیش تر مردم در ترکیه ترکی است ولی در کنار آن زبانهای کردی، زازاها، ترکی آذربایجانی در میان گروه‌های قومی استفاده می‌ شود. گروه‌های قومی کوچک‌ تری چون لازها، ارمنی‌ها، عربها، و چرکس‌ها به تنوع زبانی و فرهنگی این کشور افزوده‌اند.

ترکیه کشوری کوهستانی و پرباران است. ترکیه با قرار گرفتن در یکی از حسّاس‌ترین مناطق جهان، دارای موقعیّت جغرافیایی راهبردی و بسیار خوبی است و گذرگاه آسیا و اروپا به حساب می‌آید و کشورهای بسیاری، به ویژه ایران از خاک ترکیه برای ترانزیت کالا و انرژی استفاده می‌کنند.سواحل شمال، جنوب و غرب ترکیه، دارای آب و هوای مدیترانه با زمستانهای کوتاه و معتدل، وتابستانهای گرم و طولانی است. قسمتهای مرکزی ترکیه، خشک ولم یزرع بوده و میانگین بارش سالانه آن، کمتر از ۲۵ سانتی متر است. علاوه بر دامپروری، کشاورزی نیز درآن معمول است و تنباکو، کتان، زیتون، چغندر قند و مرکبات مهمترین محصولات کشاورزی این کشور است. مهمترین محصولات صادراتی این کشور پوشاک، مواد غذایی، منسوجات و تجهیزات حمل و نقل است.

شهرهای ترکیه

استانبول بزرگترین شهر کشور ترکیه و مرکز فرهنگی و اقتصادی آن است. این شهر در کنار تنگه بسفر و دریای مرمره قرار دارد. تنگه بسفر دو قاره آسیا و اروپا را جدا می‌کند و استانبول تنها شهر بزرگ جهان است که در دو قاره قرار دارد. بندر طبیعی شاخ طلایی یا خلیج در این شهر واقع است.این کلان شهر به عنوان شهر فرهنگی اروپا برای سال ۲۰۱۰ انتخاب شده‌ است.

بررسی وضعیت اقتصادی برای کار در ترکیه

اقتصاد ترکیه ترکیبی از صنایع بومی و مدرن است که روز به روز بر دامنه‌ اش افزوده می‌ شود. تولیدات فراوان کشاورزی ترکیه درسال ۲۰۰۵ رتبه هفتم جهان را بدست آورد و در سال ۲۰۰۶ برای ۱۱٫۲٪ از مردم ترکیه اشتغال ایجاد کرد. بخش خصوصی اقتصاد ترکیه نیز قوی و به سرعت در حال رشد است و نقش مهمّی در بانکداری، حمل و نقل و ارتباطات دارد. در سال‌های اخیر اقتصاد ترکیه رشد خوبی داشته و رشد ۸٫۹٪ و ۷٫۴٪ را در سالهای ۲۰۰۴ و ۲۰۰۵ به دست آورده‌ است.

اقتصاد ترکیه ترکیبی از صنایع بومی و مدرن است که روز به روز بر دامنه اش افزوده می‌ شود. تولیدات فراوان کشاورزی ترکیه درسال ۲۰۰۵ رتبه هفتم جهان را بدست آورد و در سال ۲۰۰۶ برای ۱۱٫۲٪ از مردم ترکیه اشتغال ایجاد کرد. بخش خصوصی اقتصاد ترکیه نیز قوی و به سرعت در حال رشد است و نقش مهمّی در بانکداری, حمل و نقل و ارتباطات دارد. در سال های اخیر اقتصاد ترکیه رشد خوبی داشته و رشد ۸٫۹٪ و ۷٫۴٪ را در سالهای ۲۰۰۴ و ۲۰۰۵ به دست آورده‌ است.

نحوه اخذ اجازه کار در ترکیه

برای کار در ترکیه سه نوع اجازه کار پیش بینی شده است.  این گروهها شامل اجازه کار مدت دار و نامحدود برای کارکنان وابسته و کارکنان مستقل و موارد استثنائی می باشد. بر اساس قانون خارجیان می توانند از اجازه کار مدت دار و یا نامحدود به شرط به جا آوردن شرایط مورد نیاز، می باشد. مدت اعتبار اجازه کار مدت دار بر اساس قرارداد کار یکسال بوده و برای کار در محل کار مشخص و حرفۀ خاصی صادر می گردد. پس از پایان یکسال اجازه کار برای همان شغل و محل کار تا سه سال دیگر تمدید می شود. پس از سه سال نیز این مجوز تا شش سال می تواند تمدید گردد.

در صورتیکه یک تبعه خارجی حداقل هشت سال به صورت مداوم در ترکیه اقامت و شاغل باشد، اجازه کار دائم بدون در نظر گرفتن شرایط اشتغال در ترکیه و نیز بدون محدودیت جغرافیائی ، صادر می شود. برای خارجیانی که حداقل پنج سال در ترکیه به صورت بلاانقطاع اقامت داشته و نیز درصورتیکه در این مدت پیش کارفرمائی اشتغال نداشته باشند مجوز اشتغال مستقل صادر می گردد. شرایط اعطاء مجوز کار استثنائی با قانون محدود شده است. اجازه کار این افراد از کارکنان مستقل و وابسته متمایز بوده و از نظر زمان محدودیت نخواهد داشت.

برای تمدید مدت اجازه کار حداکثر تا ۱۵ پس از پایان مدت مجوز و  نیز دو ماه پیش از پایان مدت اعتبار آن می بایستی به وزارت کار مراجعه شود. وزارت کار مکلف است که حداکثر ظرف نود روز به پرونده متقاضی رسیدگی کرده و نتیجه را ابلاغ نماید. ولی درصورتیکه مدارکی ناقص باشد این مدت پس از تکمیل پرونده تا نود روز تمدید خواهد شد. وزارت کار می تواند از منابع امنیتی در مورد شخص مورد نظر تحقیق نماید.

پس از پایان کار بررسی پرونده، وزارت کار می تواند درخواست را بپذیرد ویا آن را رد کند. درصورتیکه وزارت درخواست متقاضی را به تایید برساند، متقاضیانی که از دفاتر نمایندگی ترکیه درخارج از کشور مراجعه کرده باشند می بایستی ویزای کار از همان محل دریافت داشته و به اداره اتباع خارجی در ترکیه مراجعه نمایند و متقاضیانی که ار داخل ترکیه مراجعه کرده اند مستقیماً می توانند به اداره اتباع خارجی در پلیس آن استان مراجعه نمایند. درصورتیکه درخواست اشتغال در ترکیه رد شده باشد، متقاضی می تواند ظرف سی روز پس از ابلاغ نتیجه درخواست تجدید نظر کرده و به نتیجه اعتراض نماید.  درصورتیکه وزارت کار به اعتراض پاسخ منفی دهد، متقاضی می تواند به دادگاه شکایت نماید.

در ترکیه دستمزدها در وسط سال بر اساس تورم آن دوره مورد بازنگری قرار گرفته و مبالغی بعنوان جبران ضرر تورمی به کارکنان پرداخت می گردد. به همین دلیل درصورت افزایش تورم در کشور کارکنان متضرر نمی شوند. دولت هر شش ماه یکبار با نمایندگان سندیکاهای کارگری و کارمندی به چانه زنی پرداخته و دستمزدها را با مشاوره با نمایندگان سندیکاها تعیین می نماید.

فایل های صوتی موسسه ملک پور در مورد کار در ترکیه

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد ثبت شرکت در ترکیه و اسلواکی

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد کار در ترکیه

موسسات کاریابی در ترکیه

ساده ترین راه برای کار در ترکیه و یافتن شغل مناسب در این کشور ارتباط با موسسات کاریابی این کشور است. با ثبت شرایط خود بررسی وضعیت شغل ها در این سایت ها می توانید شغل موردنظر خود را پیدا کنید. در نظر داشته باشید که اگر پیشنهاد شغلی داشته باشید پروسه اخذ ویزای کار ترکیه برای شما آسان تر می شود . لیست از موسسات کاریابی در زیر برای شما بیان شده است.

 • Nunu
 • HRM Danışmanlık
 • Arbeitsvermittlung
 • Michael Page International Turkey
 • ۵Manpower Genel Müdürlük
 • Mento
 • onster.com.tr
 • Alexander Hughes
 • LDS Danışmanlık İş Geliştirme
 • Profil International

مدارک موردنیاز برای کار در ترکیه و اخذ ویزای کاری ترکیه

برای استخدام کارکنان خارجی در ترکیه مجموعه از مدارک موردنیاز است. این مدارک برای اجازه اقامت ، ویزای کار و اجازه کار مورد استفاده قرار می گیرد. این مدراک در لیست زیر برای شما ذکر شده است.

مدارک مورد نیاز برای اخذ اجازه اقامت

 • ۴ قطعه عکس پاسپورت
 • پاسپورت
 • فتوکپی از صفحه حاوی عکس در پاسپورت، مهر آخرین ورود و صفحه اعتبار و زمان انقضا
 • گواهی بانکی نشان دهنده وجود ۳۰۰ دلار برای هر ماه در حساب شما

مدارک موردنیاز برای اخذ اجازه اقامت برای کار

 • ۴ قطعه عکس پاسپورت
 • پاسپورت
 • فتوکپی از صفحه حاوی عکس در پاسپورت، مهر آخرین ورود و صفحه اعتبار و زمان انقضا
 • کپی و اصل اجازه کار از وزارت کار و امور اجتماعی

مدارک موردنیاز برای اخذ اجازه کار در ترکیه

 • مدرک اجازه کار ( هم به صورت انلاین در هنگام تکمیل فرم آنلاین و هم به صورت فیزیکی در هنگام مراجعه به وزارت کار
 • گزارش ترازنامه مالیاتی و وضعیت سود و ضرر در سال گذشته که به تایید اداره مالیات رسیده باشد.
 • طرح تجاری که ساختار سازمان شما را نشان دهد
 • در صورت درخواست آنلاین باید یک وکیل محضری برای شخص و قرارداد کاری او تعیین شود
 • برای موسساتی که قصد استخدام کارشناسان خارجی در زمینه های مهندسی، ساخت و ساز، پیمانکاری و خدمات مشاوره ای را دارند، پرداخت حقوق شهروندان ترکیه که در موقعیت های مشابه قرار دارند به صورت یک قرارداد بین شخص متقاضی و کارفرما باید در نظر گرفته شود.

مدارک موردنیاز برای شخصی که اولین بار است برای کار در ترکیه اقدام می کند

 • مدرکی که نشان دهنده سطح تحصیلات عالی متقاضی و معادل بودن آن با مدارک ترکیه باشد.
 • در صورت نیاز ترجمه مدرک تحصیلی و تاییدیه آن و همچنین برای خلبانان مجوزی که از کشور خود دریافت کرده اند.
 • برای شرکت های گردشگری نامه های کار و همکاری با ترکیه و همچنین توصیه نامه به زبان ترکی
 • برای کسانی که قصد کار در بخش آموزش ترکیه را دارند باید مدرک معادلی که در کشور خود دریافت کرده اند ارائه شود.

مقالات مرتبط با تحصیل در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه
مهاجرت به ترکیه
سخن پایانی در مورد کار در ترکیه

در این نوشتار سعی شد که قواعد کلی کار در ترکیه برای شما بیان شود. شما می توانید تمام سوالات ، ابهامات و تجربیات خود را در مورد کار در ترکیه را در بخش پرسش و پاسخ همگانی وب سایت های مختلف ملک پور مطرح کنید تا هم دیگر عزیزان بتوانند از آن استفادده کنند و سریع تر به پاسخ سوال خود برسید. همچنین بخش دیدگاه های همین مقاله محل مناسبی برای مطرح کردن پرسش های شما باشد. باید در نظر داشته باشید که برای کار در ترکیه باید همه شرایط را بررسی کنید. امیدوار است که مقاله کار در ترکیه مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

42 پاسخ
 1. علی گفته:

  سلام من ۳۰ ساله هستم متاهل می‌خوام غواصی صنعتی(جوشکاری زیرآب) برم یاد بگیرم آیا میتونم باهاش توی ترکیه کار پیدا کنم اگر هست وضعیت درآمدش چطوری هست ؟؟؟
  آیا سابقه کار هم میخوان ؟؟؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز در خصوص کار در ترکیه شما در ابتدا می تونید با سفر به این کشور در خصوص رشته کاری تون تحقیق کنید و بعد از پیدا کردن کارفرما برای اخذ اقامت کاری در ترکیه اقدام کنید.زبان ترکی بلد هستید؟

   پاسخ
 2. بهمن تکریم گفته:

  سلام بنده لیسانس فیزیک دارم مسلط به زبان ترکی و انگلیسی ، در زمینه فروشندگی و تبلیغ و فتوشاپ سابقه کار دارم ببخشید میتونم در ترکیه کار کنم و ایا اینکه میشه به دفاتر معرفی به کار اعتماد کرد ؟ در این زمینه میتونید موسسه ای رو معرفی کنید ؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، با توجه به رشته باید میزان مهارتتون بالا باشه تا بتونید کار پیدا کنید و شرایط کاریابیتون به خودتون وابسته اس ، برای موسسات کاریابی هم ما هیچ موسسه ای رو تایید یا رد نمی کنیم. موسسات معتبری هستند که می تونید با یک جستجو کوتاه آدرسشون رو پیدا کنید و ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 3. احسان گفته:

  سلام
  بنده مهندس تجهیزات پزشکی هستم باحدود۱۰سال سابقه کاری در زمینه
  تعمیر.سرویس.PM.نگهداری.فروش.خدمات پس از فروش.وبصورت حرفه ای بالای ۶ سال در زمینه کنترل کیفی وکالیبراسیون تجهیزات پزشکی.بیمارستانی وآزمایشگاهی.
  دراین زمینه خصوصا کنترل کیفی تجهیزات پزشکی اقامت ویا کاری آیا تو ترکیه امکانش هست.
  ونظر شما کدوم کشور تو این زمینه ها بهتره؟
  خیلی سپاسگذارم

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، شما می توانید برای کار در ترکیه اقدام کنید اما نکته بسیار مهمی که در هنگام مهاجرت باید در نظر گرفت شرایط اقامتی بعد از کار است. پیشنهاد ما به شما کشورهای نظیر آلمان و اتریش است که بعد از اتمام کار بتوانید بازنشستگی خوبی را سپری کنید. لطفا سن خود را نیز اعلام بفرمایید تا بهتر بتوان اظهار نظر کرد.

   پاسخ
 4. فرنوش گفته:

  سلام من پرستارم و ٧ سال سابقه كار دارم براى كار در رشته پرستارى در تركيه چه اقداماتى بايد انجام بدم

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای کار در ترکیه شما می توانید از طریق ویزاهای کوتاه مدت به این کشور مهاجرت کرده و بعد از یافتن شغل اقدام به تغییر وضعیت اقامت بفرمایید. پیشنهاد کاری نیز یکی از تاثیرگذار ترین پارامترها برای کار در ترکیه است.

   پاسخ
 5. سارینه گفته:

  سلام
  من ۲۸ سال دارم و مدرک کارشناسی ارشد ژنتیک مولکولی از دانشگاه آزاد اسلامی . ۳ سال سابقه بیمه نا مربوط به رشته تحصیلیم هم دارم . و البته مدرک معتبر تکنیک های مهندسی ژنتیک را دارم . می تونم برای کار در ترکیه اقدام کنم ؟

  پاسخ
 6. محمد گفته:

  سلام
  بنده متخصص نساجی(ریسندگی)پلی استر فیلامنتی هستم و حدود ۱۵ سال سابقه در سنعت نساجی و پلی استر دارم با توجه به صنعت نساجی تو ترکیه تمایل داشتم که همکاری کنم.

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، با توجه به سابقه و توانایی ویژه شما پیشنهاد می شود که برای سرمایه گذاری در کشورهای اقدام کنید که وضعیت اقامتی مناسب تری دارند. کشورهای انگلستان و اتریش از این قبیل هستند.

   پاسخ
 7. امیرحسین گفته:

  سلام خسته نباشید
  من برق صنعتی مدرک دیپلم دارم و اشنایی دارم اما سابقه کاری ندارم
  و مئرک فنی حسابداری دارم و مدرک تاتو بدن بصورت حرفه ای دارم
  میتونم کار در ترکیه با یکی از کارهایی دارم میتونم انجام بدم؟؟؟
  هر کشوریی که مناسب باشه بنظر شما؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای کار در ترکیه باید پیشنهاد شغلی داشته باشید و با توجه به اینکه سطح زبان شما مشخص نبود و مدرک حداقل لیسانس نیز ندارید پیشنهاد شغلی برای شما بسیار تعیین کننده است.

   پاسخ
 8. Aylin گفته:

  سلام.من تصمیم دارم با بچه هام برم ترکیه زندگی کنم.به نظرتون کدوم شهرش هم از لحاظ کار پیدا کردن و هم تحصیل و امنیت مورد تاییده؟

  پاسخ
 9. لیدا گفته:

  سلام لیسانس حقوق از دانشگاه آزاد هستم زبان ترکی و انگلیسی مسلط هستم سابقه کار در رزرواسیون هتل بینالمللی رو دارم.
  من میتونم آیا توی ترکیه یه کار توی رشته ی حقوق پیدا کنم؟
  در ضمن متقاضی شرکت در دانشگاه دولتی توی رشته خودم برای ادامه تحصیل هم هستم و دنبال کارا و ترجمه مدارک لیسانس هستم.

  پاسخ
 10. مرتضی مظفر گفته:

  سلام.۲۸سالمه
  لیسانس برق الکترونیک از دانشگاه آزاددارم
  مدرک فنی وحرفه ای برق ساختمان که بین المللی هم هست دارم
  ازطرفی هم کارنصب دوربین مداربسته هم انجام میدم ولی مدرکی دراین زمینه ندارم
  آیا شرایط من برای مهاجرت کاری به اتریش ،آلمان یاترکیه مناسبه یا هرکشوری که خودتون فک میکنید مناسب هستش برای من وبخواین پیشنهاد بدید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش اقدام نمایید اما برای ویزای کار باید کارفرما داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 11. Eshaghmiri گفته:

  با عرض سلام،من اپراتور دستگاه cncmill هستم ،با برنامه نویسی جی کد نویس تبحر دارم
  من زبان برنامه نویسی پارامتریک یا ماکرو بلدم،
  با نرم افزارهای powermill, mastercam,vectricaspaire, کار کردم ،من ۸سال سابقه کار دارم، اتوکد و تراش دستی هم کار میکنم کا ر دست همان مت کاری قلاویز کاری… انجام داده ام ، در طراحی فیکسچر مهارت دارم.با دستگاه دریل را یال کار کردم، تزریق پلاستیک هم کار کردم.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در ابتدا باید رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 12. ابوالفضل گفته:

  سلام خسته نباشید.میخواستم بدونم آیا میشه اونجا ساخت و ساز انجام داد و اینکه قیمت زمین واسه انجام اینکار به صرفه هست ؟و نهایت اینکه میشه از این طریق اقامت گرفت؟ممنون از پاسخگویی شما.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید در ابتدا رزومه کامل خود را بفرمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 13. محسن گفته:

  با سلام و عرض ادب
  ۲۷ سال سن دارم و کارشناس رادیولوژی
  ایا واسه رادیولوژی ترکیه کار هست؟میشه اونجا مشغول به کار شد؟

  پاسخ
 14. چکامه گفته:

  سلام وقت بخیر بنده مدرک کارشناسی نساجی دارم و سه سابقه کار بازرگانی دارم همراه با سابقه بیمه… میخواستم بدونم میتونم برای کار وتحصیل در کشور ترکیه اقدام کنم؟؟چیکاری باید انجام بدم؟؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای تحصیل اقدام داشته باشید اما برای ویزای کار باید بتوانید کارفرما خود را پیدا نمایید وسپس اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 15. توحید گفته:

  سلام
  من ۲۸ ساله هستم گواهینامه پایه دوم دارم
  همچنین مدرک دیپلم فنی و حرفه‌ای برق دارم
  کدام کشور برایم مناسب است مهاجرت کاری کنم تا حقوق خوبی دریافت کنم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید .
   برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 16. زهرا گفته:

  سلام من مهندسی پزشکی خوندم و حدود ۸ سال سابقه کار در بیمارستان با بیمه دارم و حدود ۳ سال کار qcتجهیزات انجام دادم مدرک حفاظت در برابر اشعه و کنترل کیفی تجهیزات رادیولوژی از سازمان انرژی اتمی ایران دارم میخواستم بدونم با توجه به رزومه بنده کدوم کشور میتونن راحتر ویزای کار بگیرم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار می توانید برای کشورهای آلمان ، اتریش ، کانادا ، استرالیا ، نیوزلند اقدام نمایید اما بهتر است شرایط خود را با کارشناسان ما بررسی نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 17. سیروس گفته:

  درود بر شما
  من سال ۹۳ رفتم ترکیه و نود روز بیشتر موندم ینی کلا ۱۸۰ روز موندم و موقع برگشت من رو ۱۸۰ لیر جریمه کردند و من جریمه رو پرداخت نکردم و من را پنج سال دیپورت کردند . آیا این امکان هست که من جریمه رو پرداخت کنم یا ویزای کاری بگیرم و یا به هر شکلی بتونم دوباره وارد کشور ترکیه بشم ؟

  پاسخ
 18. Neda گفته:

  سلام من دندانپزشک هستم و با دو سال و نیم سابقه کار ،جطوری میتونم ویزای کار ترکیه رو بگیرم،البته یه اطلاعات اولیه دارم ولی قصدم جدی است و کامل میخوام شروع به اقدام کنم،لطفا راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی باید در ابتدا کارفرما داشته باشید و سپس بتوانید اقدام نمایید اما می توانید برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید.

   پاسخ
 19. پژمان گفته:

  سلام خسته نباشید،بنده در ایران دانشجو مقطع لیسانس هستم و برای کار میخواهم به ترکیه بروم با پاسپورت موقت یعنی به قید وصیقه.
  سوال من اینه که اگه بنده در ترکیه کاری پیدا کنم و با من قرداد کاری بسته بشه،امکان داره مشکلی برای گذر موقتم به وجود میاد؟سفارت ایران گذرناممو تمدید میکنه؟یا منو برمیگردونن؟
  اگه همزمان در کالج هم ثبت نام کنم،کیس من برای تمدید گذر موقتم قوی تر میشه؟!
  با تشکر

  پاسخ
 20. علی رضا گفته:

  سلام .من مهندس عمران هستم و ۱۰ سال سابقه کار اجرایی- دفتر فنی – نظارت – متره وبرآورد دارم ومسلط به کامپیوترونرم افزارهای مرتبط با رشته وآشنای با زبان انگلیسی تمایل به کار کردن در ترکیه را دارم.قبلا” از همکاری شما صمیمانه سپاسگذارم .

  پاسخ
  • عاطفه سلطانی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   برای کار در ترکیه نیاز به کافرما در ترکیه می باشد که از طریق خود شما این اقدام باید صورت گیرد.پیشنهاد می شود با چنین رزومه ی عالی برای کشورهای بسیار سطح بالای اروپایی همچون آلمان یا اتریش اقدام نمائید.در صورت بررسی دیگر شرایط شما و واجد الشرایط بودن برای کشورهایی هم چون کانادا هم شانس اخذ ویزا را دارا می باشید
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.
   شماره های تماس موسسه اریکه برگزیدگان پارسیان:
   ۸۸۵۶۷۳۴۰-۰۲۱
   ۸۸۵۶۷۳۲۶-۰۲۱
   ۸۸۰۸۸۶۱۴-۰۲۱

   پاسخ

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.