ویزای کار استرالیا و بررسی دقیق انواع ویزاهای کاری استرالیا

ویزای کار استرالیا و شرایط کار در استرالیا، نحوه کاریابی در استرالیا و اخذ اقامت و تابعیت استرالیا از طریق دریافت ویزای کار در این مقاله به صورت کاملا تخصصی و علمی شرح داده شده است. افرادی تمایل به اخذ ویزای کار و مهاجرت کاری به استرالیا دارند سوالات زیادی در ذهنشان به وجود می آید از جمله اینکه : چگونه ویزای کاری استرالیا بگیریم؟ هزینه ویزای کار استرالیا چقدر است؟ امتیازبندی ویزای کار استرالیا چگونه است؟ نحوه کاریابی پس از اخذ ویزای کار استرالیا به چه صورت است؟ حداقل حقوق نیروی کار در استرالیا به چه میزان است؟ لیست مشاغل ویزای کار استرالیا در سال ۲۰۲۰ شامل چه مشاغلی است؟ نرخ بیکاری در استرالیا چند درصد است؟ در این مقاله تمام نکات مربوط به کار در استرالیا شرح داده شد. به شما پیشنهاد می شود اگر جز متقاضیان کار در استرالیا هستید این مقاله را به طور کامل مطالعه فرمایید تا با آگاهی کامل قدم بگذارید. همچنین شما می توانید با موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید و یا در انتهای مقاله سوالات خود را مطرح فرمایید تا پاسخ آن را دریافت کنید.

 آنچه در این مقاله بررسی می شود به شرح ذیل است :

ویزای کار استرالیا
 • ویزای کار استرالیا و شرایط عمومی آن
 • ویزای کار استرالیا ، شرایط اخذ و امتیازبندی ویزای کار استرالیا
 • ویزای کار استرالیا و مدارک مورد نیاز ویزای کار استرالیا
 • ویزای کار استرالیا و نرخ بیکاری در استرالیا
 • ویزای کار استرالیا و مشاغل مورد نیاز ۲۰۲۰
 • ویزای کار استرالیا و میزان حقوق در استرالیا
 • ویزای کار استرالیا و نحوه کاریابی در استرالیا
 • ویزای کار استرالیا و موسسات کاریابی در استرالیا
 • ویزای کار استرالیا و ویزای همراه
 • ویزای کار استرالیا و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در استرالیا
 • ویزای کار استرالیا و سخن پایانی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

ویزای کار استرالیا و شرایط عمومی

برای کار در استرالیا ، اخذ ویزای کاری و اقامت دائم این کشور می بایست در مرحله اول اطلاعاتی در جهت شرایط عمومی این کشور داشته باشید. استرالیا از لحاظ جغرافیایی در نیم کره جنوبی واقع شده است و کشوری توسعه یافته می باشد. با توجه به مساحت کشور استرالیا که ۷٫۶۸۶٫۸۵۰ کیلومتر مربع می باشد، این کشور جز ۶ کشور پهناور جهان شناخته شده است. جمعیت استرالیا مطابق جدیدترین آما ۲۵٬۶۰۲٬۱۰۰ نفر می باشد. با توجه به اینکه اخذ ویزای کار استرالیا از ابتدا برای افراد اقامت دائم را به دنبال خواهد داشت، از این جهت سالانه افراد زیادی برای این روش درخواست می کنند. ولی لازم به ذکر است که شرایط اخذ ویزای کار استرالیا به صورت امتیازبندی می باشد و مواردی از جمله تحصیلات، سن، مدرک زبان، سابقه کاری مرتبط با تخصص شما در آن مورد بررسی قرار می گیرد. اگر تصمیم به اخذ ویزای کار استرالیا دارید، می بایست بدانید که این کشور یکی از محبوب ترین مقصد های مهاجرت در جهان و مایل به جذب کارگران ماهر در بخش ها و صنایع مختلف است.

فارغ التحصیلان و متخصصان واجد شرایط می توانند از این فرصت استفاده کنند ولی باید بدانید که اخذ ویزای کار استرالیا ساده و راحت نیست ولی با داشتن شرایط لازم می توانید برای این روش اقدام کنید. در ادامه به شرح کامل چگونگی اخذ ویزای استرالیا خواهیم پرداخت.

پرچم استرالیا - کار در استرالیا - مهاجرت به استرالیا - ویزای استرالیا - پاسپورت استرالیا

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد ویزای کار کانادا و استرالیا (اسکیل ورکر)

مقاله مرتبط

هزینه مهاجرت به استرالیا (بررسی ۶ روش مهاجرتی به استرالیا)

ویزای کار استرالیا ، شرایط اخذ و امتیازبندی ویزای کار استرالیا

چگونه ویزای کار استرالیا بگیریم؟ متقاضیان کار در استرالیا می بایست بدانند که چندین دسته بندی برای ویزای کار استرالیا وجود دارد. انواع ویزای کار استرالیا به صورت sub class می باشد و همان طور که مستحضر هستید، با توجه به اینکه اخذ ویزای استرالیا به حالت امتیازبندی است شما باید امتیازات لازم راکسب کنید تا واجد شرایط شوید. حداقل امتیاز برای اخذ ویزای استرالیا ۶۵ امتیاز می باشد. این قسمت از مقاله به شرح کامل امتیازبندی ویزای کار استرالیا خواهیم پرداخت.

امتیاز لازم جهت اخذ انواع ویزا های کاری استرالیا
ویزا ها امتیازات
کارگر ماهر – مستقل (فرعی ۱۸۹) ۶۵
کارگر ماهر – انتخاب شده (ساب کلاس ۱۹۰) ۶۵
کارگر ماهر – منطقه ای(موقت) ( ساب کلاس ۴۸۹) ۶۵

Sub class189

 این ساب کلاس شامل کارگران ماهری می باشد که در کشور استرالیا کارفرما و اسپانسرشیپ ندارند و از سمت ایالت و دولت این کشور هیچ گونه حمایتی نمی شوند، ولی با توجه به واجد شرایط برای اخذ این نوع ویزا قادر به دریافت اقامت دائم استرالیا خواهد بود. همان طور که در مطالب فوق به آن اشاره شد، اخذ ویزای کار استرالیا بر پایه سیستم امتیازبندی می باشد. برای اینکه واجد شرایط ساب کلاس ۱۸۹ باشید می بایست وارد سیستم امتیازبندی شوید و در صورت کسب امتیازات لازم می توانید مدارک خود را به صورت الکترونیکی submit نموده و ویزای کار استرالیا را اخذ کنید.

لازم به ذکر است که پس از کسب امتیازات لازم ۶۰ روز برای دریافت ویزای خود فرصت دارید.

Sub class 190

در این نوع ویزا فرد می تواند از طریق اسپانسرشیب ایالتی اقدام نماید و اقامت دائم استرالیا را بدست آورد. شما با کسب امتیازات لازم می توانید همسر و فرزند زیر ۱۸ سالتان را هم با خود به همراه ببرید. در ساب کلاس ۱۹۰مدت زمانی که پرونده مورد بررسی قرار می گیرد بین ۷ تا ۹ ماه است. در این مدت زمان برای صادر شدن ویزا فرم های EOI تکمیل می شود. در ویزای sub class 190  متقاضی می بایست به مدت ۲ سال اول در جایی کار کند که اسپانسرشیپ ایالتی در آن زندگی می کند. این نوع ویزا به افرادی که واجد شرایط هستند این امکان را فراهم می آورد که پس از گذشت ۴ سال زندگی در خاک این کشور بتوانند برای اخذ تابعیت استرالیا درخواست دهند.

Sub class 489

در ویزای sub class 489 این امکان را برای فرد وجود دارد که بتوانند از این طریق برای اخذ ویزای کار استرالیا اقدام کند. در این نوع ویزا فرد باید در یک ایالت کم جمعیت و مشخصی زندگی کند و در همان ایالت مشغول به کار شود و همچنین می بایست در همان ایالت مشخص از سمت یک شخصی مورد حمایت واقع شود. ویزای sub class 489 4 ساله می باشد و شخص می تواند با گذشت ۲ سال زندگی و ۱ سال کار در این کشور برای اقامت دائم درخواست دهد و در این حالت باید ثابت کند که در یک منطقه کم جمعیت در استرالیا مشغول به کار بوده است.

یکی از مهم ترین مواردی که باید به آن دقت فرمایید این است که رشته و تخصص شما باید جز مشاغل مورد نیاز استرالیا باشد. با توجه به ویزاهایی که در بالا ذکر شد امتیازاتی که برای اخذ ویزای کار استرالیا نیاز است در جداول زیر می توانید مشاهده بفرمایید.

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد مهاجرت تحصیلی یا کاری به استرالیا

📌 سوال شما پاسخ ما
📌با سلام
بنده ۳۳ سالم هست. کارشناسی دانشگاه صنعتی اصفهان و ارشد دانشگاه اصفهان در رشته مهندسی برق دارم. قصد مهاجرت دائم به استرالیا را دارم. در ضمن سابقه هشت سال تدریس در هنرستان فنی حرفه ای رو دارم.
برای مهاجرت چقدر شرایطم مناسب است؟
بهتر است از طریق مهاجرت کاری اقدام نمایم یا مهاجرت تحصیلی؟
 🌟در این پادکست به سوال شما پاسخ داده ایم.
🥇آیا مایلید سوالات خود را مجانی بپرسید؟
🎖آیا مایلید بدون هزینه پاسخ دریافت کنید؟
🌍در روی هر کدام از وب سایتهای ما روی قسمت سوالات ما کلیک بفرمایید و سوال خود را با ذکر نام و مشخصات کامل بپرسید🌐

ویزای کار استرالیا – متخصص تعطیلات کوتاه مدت Subclass 400

هزینه درخواست پایه برای این ویزا ۲۸۰ دلار استرالیا می باشد ، هزینه اضافی برای متقاضی بالای سن ۱۸ سال تمام ۲۸۰ دلار استرالیا می باشد و هزینه اضافی برای متقاضی زیر ۱۸ سال تمام ۷۰ دلار می باشد ، هزینه ها براساس مصوبات اداره مهاجرت استرالیا و برای نیمه اول سال ۲۰۱۸ می باشد ،  البته هزینه درخواست این ویزا می تواند صفر باشد در صورتی که شخص متقاضی به عنوان نماینده برای یک دولت خارجی محسوب میگردد که این افراد توسط وزیر مشخص می شوند .

ویزای کار استرالیا – ویزای فعالیت موقت (Subclass 408 )

هزینه درخواست پایه برای ویزای ساب کلاس ۴۰۸ در حدود ۲۸۰ دلار استرالیا می باشد ، هزینه اضافی برای متقاضی بالای سن ۱۸ سال تمام ۲۸۰ دلار استرالیا می باشد و هزینه اضافی برای متقاضی زیر ۱۸ سال تمام ۷۰ دلار می باشد ، هزینه درخواست این ویزا در صورتی می تواند صفر باشد که متقاضی هزینه ویزای کار استرالیا در یک صنعت سرگرمی در یک رویداد یا رویداد برای یک سازمان کار می کند در صورتی که :

 • در یک موسسه خیریه ثبت شده با کمیسیون خیریه استرالیا و کمیسیون غیر انتفاعی
 • یک سازمان دولتی خارجی ، سفارت یا کنسولگری
 • یک ایالت و دولت یا آژانس دولتی کشورهای مشترک المنافع
 • یک سازمان تامین مالی دولتی مشخص شده توسط وزیر

همچنین هزینه درخواست ویزای ساب کلاس ۴۰۸ می تواند کاهش یابد در صورتی که شخص در یک کلاس سخصی در فالیت مشخص شده توسط وزیر فعالیت می کند .

ویزای کار استرالیا – روابط بین الملل در جریان موافقتنامه دولتی Subclass 403

هزینه درخواست پایه برای ویزای ساب کلاس ۴۰۳ در حدود ۲۸۰ دلار استرالیا می باشد ، هزینه اضافی برای متقاضی بالای سن ۱۸ سال تمام ۲۸۰ دلار استرالیا می باشد و هزینه اضافی برای متقاضی زیر ۱۸ سال تمام ۷۰ دلار می باشد . هزینه این ویزا درصورتی صفر می باشد که متقاضی دارنده یک گذرنامه معتبر دیپلماتیک یا رسمی می باشد .

ویزای کار استرالیا – ویزای فعالیت موقت (Subclass 408)

هزینه درخواست پایه ویزای ساب کلاس ۴۰۸ در حدود ۲۸۰ دلار و هزینه اضافی برای همسر ۲۸۰ دلار و برای فرزندان زیر ۱۸ سال نیز ۷۰ دلار می باشد و هزینه های موقت بعدی در حدود ۷۰۰ دلار می باشد .

ویزای مهاجرتی از طریق مهارت Subclass 457 : هزینه درخواست پایه برای این ویزا ۱۰۸۰ دلار می باشد و هزینه برای همسر و اعضای خانواده بالای ۱۸ سال ۱۰۸۰ دلار می باشد و برای فرزندان متقاضی که زیر ۱۸ سال می باشند هزینه حدود ۲۷۰ دلار می باشد و هزینه های موقت بعدی نیز در حدود ۷۰۰ دلار می باشد .

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد کاریابی المان استرالیا

امتیاز برای سن
سن در زمان درخواست امتیازات
۱۸-۲۴ ۲۵
۲۵-۳۲ ۳۰
۳۳-۳۹ ۲۵
۴۰-۴۴ ۱۵
امتیاز برای مهارت زبان انگلیسی
مهارت زبان انگلیسی امتیازات
فرد در آزمون (IELTS) در هر یک از ۴ بند آزمون نمره ۸ را اخذ نماید ۲۰
تسلط بر زبان انگلیسی- فرد در هر یک از ۴ بند آزمون دارای نمره ۷ یا بیشتر در در آزمون (IELTS) باشد. ۱۰
فرد در آزمون (IELTS) در هر یک از چهار بند آزمون نمره ۶ را اخذ نماید ۰
امتیاز برای اشتغال استرالیا در مشاغل کارگر ماهر برگزیده یا یک عنوان شغلی نزدیک به آن
تجربه کاری امتیاز
بیشتر از ۸ و کمتر از ۱۰ سال (در ۱۰ سال گذشته) ۲۰
بیشتر از ۵ و کمتر از ۸ سال (در سال گذشته) ۱۵
بیشتر از ۳ و کمتر از ۵ سال (در ۱۰ سال گذشته) ۱۰
بیشتر از ۱ و کمتر از ۳ سال (در ۱۰ سال گذشته) ۵
امتیاز برای مدارک تحصیلی
نوع مدرک امتیاز
دکترا از یک موسسه آموزشی در استرالیا یا دکترای استاندارد و معتبر از سایر کشورها. ۲۰
حداقل مدرک لیسانس یا کارشناسی ارشد ، از یک موسسه آموزشی در استرالیا یا سایر مدرکی که معتبر است و مورد تایید دیگر کشورها باشد. ۱۵
دیپلم یا گواهینامه تجارت یا سایر مدارک تحصیلی اخذ شده در استرالیا ، و معتبر از سایر کشورها. ۱۰
امتیاز مورد نیاز تحصیل استرالیا
شاخص امتیاز
مدرک تحصیلی دیپلم یا مدرک تجاری که با توجه با استانداردهایی برای تحصیل در استرالیا صورت گرفته است و توسط مراکز آموزشی معتبر در استرالیا دریافت شده باشد. ۵
امتیاز برای شاخص مدرک زبان انگلیسی
شاخص امتیاز
شما می توانید پنج امتیاز برای عضویت در یک جامعه انگلیسی زبان معتبر که در زمانی که از شما دعوت شده است تا برای کار در استرالیا درخواست کنید عضو آن هستید، دریافت کنید. جامعه انگلیسی زبان معتبر توسط سازمان ملی مترجمان متون و مترجمان همزمان (NAATI) معرفی می شود. ۵

.

امتیاز برای تحصیل در مناطق استرالیا
شاخص امتیاز
اگر برای تحصیل در استرالیا واجد شرایط باشید، می توانید در زمانی که از شما برای زندگی و تحصیل، در مناطق کم جمعیت یا در کلانشهرهایی با رشد جمعیتی کم در این کشور دعوت به عمل آمده است، پنج امتیاز کسب کنید. ۵
امتیاز برای مهارت های همسر
شاخص امتیاز ها
در صورتی که شریک زندگی تان در زمانی که از شما دعوت شده است دارای شرایط زیر باشد

سن؛

مدرک زبان انگلیسی؛

ارزیابی مهارتهای مناسب در یک شغل موجود در لیست مشاغل کارگر ماهر که با برنامه مهاجرتی شما همخوانی دارد.

اگر نام شریک زندگی تان در برنامه ویزای شما ذکر نشده باشد، یا اینکه شهروند استرالیا بوده و یا اقامت دائم استرالیا را داشته باشد ، نمی توانید این امتیاز را دریافت کنید

۵

.

امتیاز برای سابقه کاری در استرالیا
شاخص امتیاز
شما در صورت داشتن تجربه کاری در استرالیا منتهی به درخواست ویزای کار استرالیا، پنج امتیاز دریافت کنید.

سابقه کاری شما باید در راستای شغل منتخب شما یا مرتبط با آن باشد. حداقل سابقه کاری قابل قبول ۱۲ ماه می باشد

۵
امتیاز برای داشتن حامی در دولت ایالتی یا قلمروهای استانی
شاخص امتیاز
برگزیده شدن توسط دولت ایالتی یا قلمرو برنامه مهاجرت ایالتی ، به منظور اقدام برای ویزای ساب کلاس ۱۹۰ ۵

امتیاز برای برگزیده شدن توسط دولت یا قلمروهای استانی یا داشتن حامی توسط یک عضو خانواده واجد شرایط ، برای اقامت و کار در یک منطقه مشخص / تعیین شده ( ساب کلاس ویزای ۴۸۹)

امتیاز برای برگزیده شدن توسط دولت قلمروهای استانی یا داشتن حامی توسط یک عضو واجد شرایط خانواده
شاخص امتیاز
برگزیده شدن توسط دولت ایالتی یا قلمرو برنامه مهاجرت ایالتی ، یا حمایت مالی توسط بستگان واجد شرایط ، به منظور اقدام برای برنامه ساب کلاس فرعی ۴۸۹ از یک قلمروهای استانی ۱۰

لینک مقاله پیشنهادی

به جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص پیشنهاد میکنیم که مطالعه مقاله زیر از همین وبسایت را فراموش نکنید.

هزینه ویزای کاری استرالیا

ویزای کار استرالیا و مدارک مورد نیاز ویزای کار استرالیا

یکی از مهم ترین موارد در بحث اخذ ویزای کار استرالیا مدارک مورد نیاز آن است که جعلی نبودن و درست بودن آن می تواند شانس قبولی ویزای شما را افزایش دهد. در این بخش از مقاله مدارکی که برای اخذ ویزای کار استرالیا بسیار مهم است را شرح داده ایم تا شما عزیزان بتوانید به درستی آنها را تهیه و ارائه نمایید.

 • مدارک تحصیلی و ترجمه آن ها
 • ارائه مدرک آیلتس
 • ترجمه مدارک و رزومه کاری فرد متقاضی
 • ترجمه رﺳﻤﯽ ﺳﻨﺪ ازدواج
 • ترجمه رسمی گواهی ﻋﺪم سوءپیشینه از ﺗﻤﺎم کشورهایی که ﺑﯿﺸﺘﺮ از ﯾﮏ ﺳﺎل در آنها زﻧﺪﮔﯽ ﮐﺮدﯾﺪ.
 • ﻣﺪرک ﺗﺴِﺖ ﭘﺰﺷﮑﯽ
 • شناسنامه فرزندان و ترجمه آن ها
 • ارائه فرم ۸۰
 • ﮐﭙﯽ ﺑﺮاﺑﺮ اﺻِﻞ صفحه اول و دوِم ﭘﺎﺳﭙﻮرت
 • ﮐﺎرِت ﻣﻠﯽ و ترجمه آن
 • ارائه مدارک فرزندان بالای ۱۸ سال ( در صورتی که هزینه های مالی آنها بر عهده خانواده باشد )

مدارک مورد نیاز اخذ ویزا

ویزای کار استرالیا

ویزای کار استرالیا و نرخ بیکاری در استرالیا

شاخص نرخ بیکاری در استرالیا از شاخص های اصلی برای افرادی است که به دنبال اخذ ویزای کار استرالیا می باشند. با بررسی اطلاعات آماری صادره از سازمان رسمی آمار استرالیا، نرخ بیکاری در استرالیا کاهش یافته و به حدود ۵ درصد رسیده است. برای متقاضیان مهاجرت از طریق کار به استرالیا ، شاخص نرخ بیکاری در انتخاب کشور بسیار تاثیر گذار است. از طرفی اشتغال ماهانه به ۲۶٫۰۰۰ نفر افزایش یافته که در این میان، ۱۵٫۰۰۰ نفر از آنها اشتغال تمام وقت و ۱۱٫۰۰۰ نفر اشتغال پاره وقت داشته اند. همانطور که در اعداد و ارقام ملاحظه می فرمایید، به دلیل داشتن نرخ رشد شغلی و کاهش نرخ بیکاری، بازار کار در کشور استرالیا بسیار عالی می باشد. در نمودار زیر شاخص نرخ بیکاری در سال ۲۰۱۹ برای کشور استرالیا در خدمت شما عزیزان قرار دارد.

نمودار نرخ بیکاری استرالیا - کار در استرالیا - ویزای کار استرالیا

ویزای کار استرالیا و مشاغل مورد نیاز ۲۰۲۰

مشاغل مورد نیاز در استرالیا برای واجد شرایط شدن جهت اخذ ویزای کار استرالیا در هر سال از طرف دولت استرالیا اعلام نیاز می شود. کلیه متقاضیان می توانند با ورود به پورتال دولتی مشاغل مورد نیاز استرالیا، شغل مورد نظر را پیدا نمایند. شما می بایست با ارسال رزومه به صورت آنلاین با تکمیل فرم درخواست متقاضی کار شوید. فقط باید در نظر داشته باشید که درخواست خود را برای هر کارفرما به طور جداگانه تنظیم نموده باشید. ساعات کاری در استرالیا در هفته ۳۸ ساعت می باشد. یک کارمند در طول سال اجازه ۴ هفته مرخصی و همچنین تعطیلات عمومی را دارد. غالبا مشاغل اعلام شده برای اخذ ویزای کار استرالیا ویژه افراد متخصص بوده و شخص می بایست تخصص، مهارت و رزومه کاری خوبی داشته باشد.در این قسمت جدیدترین مشاغل مورد نیاز استرالیا تقدیم حضور مخاطبان محترم می گردد.

مشاغل مورد نیاز استرالیا در سال ۲۰۲۰ جهت اخذ ویزای کاری استرالیا

مدیران کسب و کار تکنیسین آزمایشگاهی
مدیریت املاک مسکونی مربی فیزیک افراد معلول
مدیران پروژه،مدیران سایت مهندس پزشکی
مدیر تسهیلات ریاضیدان
معماران متخصص بیهوشی
مهندسین عمران پزشک
متخصص و جراح دندانپزشک
مدیر مالی جراح فک و صورت
حسابدار متخصص زنان و زایمان
پاتولوژی زبان گفتاری متخصص اطفال
پرستار توسعه دهنده نرم افزار IT

مقاله مرتبط

شرایط تحصیل در استرالیا

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد اسکیل ورکر استرالیا و تحصیل

ویزای کار استرالیا و میزان حقوق در استرالیا

اخذ ویزای کار در استرالیا با توجه به تجارب و تخصص های فردی امکان پذیر است و دریافت حقوق نیز با توجه به مهارت ، تبحر و سابقه کاری افراد تعیین می گردد. برای مثال، دستمزد افراد با تخصص و مهارت کم از ۳٫۰۲۱ دلار استرالیا در هر ماه شروع می شود که این رقم حداقل حقوق پرداختی در کشور استرالیا می باشد؛ لکن به کمک همین ارقام پائین هم می توان موجبات یک زندگی مناسب معمولی در استرالیا را فراهم آورد. در خصوص حقوق های پرداختی مشاغل تخصصی با سطح مهارت بالا حداقل دستمزد این افراد ۶٫۱۲۰ دلار استرالیا در هر ماه می باشد که این ارقام پرداختی برای افراد با شغل های سطح بالاتر و مدارج مهم تر به مراتب رقوم بالاتری خواهد بود. از طرفی سطح مخارج یک زندگی در استرالیا نسبت به سایر کشورها بالاتر بوده و حدود ۲٫۷۹۰ دلار در هر ماه برآورد شده است که البته با نوع هزینه کرد های افراد این رقم متغیر است.

به طور میانگین، ۱٫۷۷۰ دلار استرالیا در هر ماه هزینه زندگی برای هر فرد می باشد که این ارقام نشان می دهد هزینه زندگی و سطح درامد در استرالیا ۹۹% بیشتر از ایران می باشد.

دستمزدها در بخش دولتی و خصوصی با سرعت کمتری در سال های اخیر رو به رشد است که در نمودار زیر قابل مشاهده است.

نمودار میزان حقوق نیروی کار در استرالیا

جدیدترین آمار و اطلاعات نیز نشان می دهد دستمزدها در استرالیا از ۱۲۲۵٫۳۰ دلار در هفته در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۸ به ۱۲۳۷٫۹۰ دلار در هفته در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۹  افزایش یافته است. دستمزدها در استرالیا به طور متوسط ۵۲۵٫۰۸ دلار در هفته از سال ۱۹۶۹ تا ۲۰۱۹ افزایش یافته است ، و در  بازه زمانی مذکور در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۹ به بیشترین میزان خود یعنی  ۱۲۳۷٫۹۰ دلار در هفته رسیده است. شایان ذکر است که کمترین میزان نرخ حقوق در استرالیا در سه ماهه سوم سال ۱۹۶۹ به میزان ۵۹٫۱۰ دلار استرالیا در هفته بوده است.

نمودار نرخ میزان حقوق در استرالیا از سال 2016 تا سال 2019 در استرالیا

نمودار نرخ میزان حقوق در استرالیا از سال ۲۰۱۶ تا سال ۲۰۱۹

نمودار نرخ میزان حقوق استرالیا در سال 10 سال گذشته

نمودار نرخ میزان حقوق استرالیا در سال ۱۰ سال گذشته

هزینه زندگی در استرالیا (‌ کانبرا ،‌ ملبورن ، سیدنی )
لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا و میزان حقوق دریافتی

ویزای کار استرالیا و نحوه کاریابی در استرالیا

برای اخذ ویزای کار استرالیا اولین موردی که باید در اختیار داشت، اسپانسرشیپ و یا دعوت نامه کاری می باشد. به همین جهت قبل از درخواست باید از سایت های کاریابی شغل مناسب با تخصص و مهارت خویش را انتخاب و مبادرت به درخواست دعوتنامه از سوی کارفرمای مربوطه نمایند. متقاضی می بایست رزومه تحصیلی و کاری خویش را به انضمام مدارک زبان و مدارک شناسایی، برای کارفرمایانی که ارائه دهنده مشاغل مناسب برای متقاضی می باشند ارسال نماید. در صورت موافقت و پذیرش کارفرما، شرکت مربوطه اقدام به ارسال دعوت نامه کاری برای متقاضی می نماید که این مهمترین مدرک جهت اخذ ویزای کار استرالیا می باشد. ناگفته نماند که این پروسه بسیار طولانی و مشقت بار است و بعضا افراد با تخصص و رزومه قوی مدت های زیادی در پی انتخاب شغل و کار فرما سپری می نمایند.

مهاجرت کاری به خارج از کشور ـ کاریابی در خارج از کشور ـ ویزای کار ـ اخذ پاسپورت از طریق کار در کشور های خارجی

از این رو این شما عزیزان می توانید برای کشورهایی اقدام کنید که شرایط راحت تری را برای شما فراهم می آورد، کشورهایی نظیر آلمان و اتریش که هم بازار کار مناسب و هم پروسه کوتاه تری برای اخذ ویزای کاری دارند و شما عزیزان می توانید برای کار در آنها اقدام نمایید. به جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله ای با عنوان «‌ کار در آلمان یا اتریش » رجوع فرموده و اطلاعات خوبی در زمینه شرایط مهاجرت کاری این کشورهای top‌ به دست آورید.

کا در آلمان یا اتریش

لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا و مؤسسات کاریابی در استرالیا
کاریابی در استرالیا

ویزای کار استرالیا و موسسات کاریابی در استرالیا

اخذ ویزای استرالیا و دریافت اقامت دائم این کشور مستلزم پیدا کردن کار در کشور استرالیا می باشد. شما می بایست از ابتدا شغل مورد نظر را با توجه به تخصصی که دارید در این کشور بیابید. در واقع شما باید از طریق موسسات کاریابی در استرالیا کارفرما پیدا کنید و از سمت کارفرما پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید با اسپانسرشیپ اقدام فرمایید. این مقاله توسط متخصصین موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) گرآوری شده و هر گونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع، برخلاف قوانین می باشد و این موسسه هیچ گونه رضایتی از آن نخواهد داشت.

در این قسمت از مقاله چند موسسه کاریابی را به شما معرفی خواهیم کرد تا بتوانید رزومه خود را برای کارفرماهای مختلف ارسال کنید و بتوانید با توجه به تخصصات کار مورد نظر خود را پیدا کنید.

موسسات کاریابی در استرالیا
https://www.indeed.com
https://jobsearch.gov.au
https://www.seek.com.au
https://au.indeed.com
https://www.betterteam.com
http://www.hippo.com.au
https://oneshift.com.au

ویزای کار استرالیا و ویزای همراه

اخذ ویزای کار استرالیا و مهاجرت به استرالیا مزیت های مختلفی دارد. از دیگر مزایای ویزای کار استرالیا، امکان مهاجرت برای همراه نیز وجود دارد. به عبارت دیگر متقاضی که برای اخذ ویزای کار واجد شرایط است از همان ابتدا می تواند همسر و فرزند زیر ۱۸ سال خویش را همراه خود به استرالیا ببرد. متقاضیان با پیدا کردن یک شغل در اعلام نیاز های اداره امور مشاغل استرالیا و پذیرش توسط کارفرما می توانتد ویزای کاری استرالیا را دریافت نموده و همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال را با خود به همراه ببرد و بعد از ۳ الی ۵ سال در صورت واجد شرایط بودن می توانند برای اخذ تابعیت و پاسپورت استرالیا اقدام نمایند.

هزینه ویزای کار استرالیا در بازه های زمانی متعدد متفاوت می باشد که هزینه ویزای کار استرالیا بستگی به تاریخ دریافت درخواست متقاضی دارد ، در صورت افزایش قیمت در بین تاریخ درخواست متقاضی و تاریخ دریافت درخواست متقاضی ، شخص می بایست هزینه درخواست جدید را پرداخت نماید .

هزینه درخواست ویزای کار استرالیا براساس دلار استرالیا  ( AUD ) می باشد که باید برای درخواست ویزا پرداخت گردد ، البته گاهی در برخی موارد هزینه درخواست ویزا صفر می باشد .

برآورد هزینه ویزای کار استرالیا

در ادامه سعی شده است با توجه برآورد قیمت گذاری در وب سایت دولتی و رسمی استرالیا برآورد هزینه ویزای کار استرالیا کامل بیان گردد ، برای کمک به متقاضیان ویزای کار و برای آگاهی از هزینه ویزای کار استرالیا به انواع ویزای کار اشاره شده است و هزینه ویزای کار استرالیا با توجه به ساب کلاس های مختلف دسته بندی شده است .

هزینه های ویزای کار استرالیا بدین قرار است:

هزینه مورد نیاز اخذ ویزای کار استرالیا برای متقاضی اصلی:

۳٫۶۷۰ دلار استرالیا

هزینه مورد نیاز اخذ ویزای کار استرالیا برای همسر یا عضو اصلی بالای ۱۸ سال:

۱٫۸۳۵ دلار استرالیا

هزینه مورد نیاز اخذ ویزای کار استرالیا برای فرزند یا عضو اصلی خانواده زیر ۱۸ سال:

 ۹۲۰ دلار استرالیا

مدارک مورد نیاز برای ویزای همراه ویزای کار استرالیا:

 • شناسنامه
 • ۲ قطعه عکس
 • ارائه تمکن مالی ( سند مالکیت)
 • پرداخت هزینه های اخذ ویزای همراه
 • سند ازدواج

ویزای کار استرالیا و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در استرالیا

یکی از مسائلی که برای متقاضیانی که تمایل برای مهاجرت به استرالیا و اخذ ویزای کار استرالیا را دارند بسیار حائز اهمیت است، دانستن وضعیت اقامت و تابعیت پس از چند سال کار در این کشور می باشد. یکی از مهم ترین مزیت های اخذ ویزای کار استرالیا این است که از ابتدا به متقاضی اقامت دائم استرالیا اعطا می گردد و فرد متقاضی می تواند پس از گذشت ۳ الی ۵ سال از اقامت دائم، در صورت انطباق پذیری با فرهنگ و سازگاری با عقاید فکری رایج در این کشور و نیز پرداخت به موقع مالیات و عدم داشتن سوابق کیفری منجر به بازداشت، درخواست تابعیت و پاسپورت استرالیا را به اداره مهاجرت زیر مجموعه وزارت امور خارجه این کشور تسلیم نماید. به عبارت دیگر در صورت حضور و ویزای کار استرالیا به مدت ۳ سال می توان پاسپورت و تابعیت استرالیا را دریافت نمود.

مدارک مورد نیاز برای اخذ تابعیت و پاسپورت استرالیا عبارتند از :

 • ارائه شناسنامه، پاسپورت و مدارک هویتی
 • ارائه مدارک پزشکی
 • ارائه مدارکی ثابت کند اقامت دائم این کشور را دارید
 • ارائه تاییدیه از اداره پلیس مبنی بر عدم سو سابقه
 • کسب امتیازات لازمه در آزمون مربوط به شهروندی

لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا و وضعیت اقامت و تابعیت استرالیا

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد اقامت استرالیا

اخذ اقامت استرالیا
اقامت دائم استرالیا از طریق ویزای ۱۹۰ استرالیا
مهاجرت کاری به استرالیا
ویزای کار استرالیا و سخن پایانی

ویزای کار استرالیا ، شرایط و مدارک لازم برای اخذ ویزای کار استرالیا در این نوشتار علمی مورد بررسی قرار گرفته شد. در سال های گذشته کشور استرالیا به دلیل کمبود نیروی کار متخصص خود، اقدام به جذب نیروی کار از سراسر دنیا نموده است. همان گونه که در این مقاله نیز به عنوان گردید، میزان درآمد در کشور استرالیا بالاست این موضوع در کنار زبان انگلیسی آن موجب شده است متقاضیان زیادی برای این کشور تقاضا داشته باشند. اخذ ویزای کار استرالیا به نحوی است که باید امتیازات فرد مورد ارزیابی قرار گیرد و در صورتی که بتواند امتیازات لازم را کسب نماید این شانس را دارد که از ابتدا با اقامت دائم به همراه خانواده خود وارد این کشور شود کما اینکه امتیازبندی ویزای کاری استرالیا در این مقاله به بصورت کلی بررسی شود و شما با محک خود می توانید دریابید که واجد الشرایط کار در استرالیا و ویزای کاری این کشور هستید یا خیر؟ اما نکته منفی ویزای کار استرالیا این است که پروسه طولانی را در پیش خواهید داشت متقاضی ۳ تا ۴ سال باید انتظار بررسی داشته باشد و در طول این مدت شاید رشته فرد از لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا خارج شود، یا سن متقاضی بالاتر رفته و امتیاز وی کمتر می شود. لازم به ذکر است در صورتی که جاب افر از این کشور داشته باشید می توانید پروسه کوتاه تری را پشت سر بگذارید. در صورتی که تمایل دارید شرایط اخذ ویزای کار استرالیا و شرایط شما به صورت تلفنی و رایگان بررسی گردد می توانید همین حالا با موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) تماس حاصل نمایید و از خدمات مشاوره ای تیم حرفه ای و جوان ما با آخرین آپدیت های قوانین مهاجرتی بهره مند گردید. در انتهای مقاله در بخش دیدگاه ها این امکان برای شما فراهم گردیده است تا سوالات خود را ذکر نمایید و توسط تیم حرفه ایی پاسخ آن را دریافت نمایید.

76 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. پدرام تیموری گفته:

  سلام خوبید؟
  عذر می خوام می خواستم بپرسم افرادی که مدرکشون زیر دیپلم هست چطوری می تونن برای کار مهاجرت کنن به استرالیا؟ میشه راهنماییم کنین لطفا؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام دوست عزیز
   برای اخذ اقامت کاری استرالیا شما می بایست حد اقل مدرک لیسانس و یا مدرک از فنی حرفه ایی داشته باشید

   پاسخ
 2. فریبا گفته:

  سلام روز بخیر
  من ۴۴ سالمه و دارم آیلتس میگیرم. و در حال تلاش برای گرفتن نمره ۷ هستم. لیسانس پرستاری دارم و ۲۰ سال سابقه کار دارم. من شانسی برای اخذ ویزای کار استرالیا دارم؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز سن شما برای اخذ ویزای کاری استرالیا بالاست و در سیستم امتیاز بندی استرالیا حد نصاب لازم را نخواهید داشت . شما می توانید برای ویزای پرستاران دانمارک و سوئد اقدام نمائید .

   پاسخ
 3. فرشید گفته:

  سلام. خسته نباشید. من ۲۶ سالمه و ۶ تا مدرک فنی حرفه ای دارم و در زیمنه های مختلفی فعالیت می کنم می خواستم بپرسم آیا از طریق کار می تونم به استرالیا مهاجرت کنم؟ زبانمم خوبه
  سپاس از سایت خوبتون

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب دوست عزیز ویزای اسکیل ورکر استرالیا امتیاز بندی میباشد و شما چهار فاکتور تحصیل، زبان انگلیسی، سابقه کار، سن باعث کسب امتیاز می شود و با مدرک دیپلم و داشتن مدارک فنی حرفه ایی با توجه به سن شما کسب حد نصاب امتیاز امکان پذیر نیست.

   پاسخ
 4. رادین گفته:

  سلام و عرض ادب. واقعا مقاله تون عالی بود. خیلی ممنونم از زحماتتون. سوالی که داشتم اینه که همسر من داره برای آیلتس ۸ میخونه و تا دو ماه آینده راحت می تونه بگیره. مدرک تحصیلیش هم فوق لیسانس کامپیوتره و ۸ سال سابقه کار داره.آیا تا صبر کنه تا دو ماه آینده که آیلتسش اومد اقدام کنه برای ویزای کار یا اینکه از الان اقدام کنه؟ اصلا آیا شرایطش به ویزاهای کاری میخوره؟ ممنونم از زحمات شما

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز شرایط ایشان برای ویزای استرالیا،کانادا ، اتریش و آلمان بسیار عالی ست . و هم چنین از الان می توانند اقدام نمایند .

   پاسخ
 5. هستی گفته:

  سلام
  ممنون از مقاله خوبتون. من می خوام برای مقطع دکتری اقدام کنم. دوتا مقاله isi دارم و آیلتس ۶٫۵ . می خوام بدونم چند درصد شانس دارم؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز
   معدل شما نیز در اخذ دکتری بسیار مهم هست .
   توصیه می شود زبانتون رو تقویت کنید
   داشتن مقاله بسیار عالی ست .

   پاسخ
 6. R Dpr گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید،
  سوالی که داشتم خدمتتون این هست که آیا شرایط اخذ ویزای کاری کانادا هم مثل استرالیا هست؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز برای اخذ اقامت کاری کانادا و استرالیا و نیوزلند از روش اسکیلد ورکر که یک سیستم امتیاز بندی دارد استفاده می شود .در این روش سن و سابقه کار و مدرک تحصیلی و مدرک زبان در این روش مورد محاسبه قرار میگیرد.

   پاسخ
 7. حسن گفته:

  سلام
  من قطر هستم ١٢سال سابقه كاري برق خودرو با ويزاي قطر دارم
  سنم ٢٩ساله
  مدرك فني حرفه أي ولي چون ديپلم ناقص بودم الان ٣ماه مدرك فني گرفتم
  به زبان عربي مسلط
  ايلتس ٧دارم
  سرمايه تقريبا ١٠٠هزار دلار

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز برای انکه امتیازات لازم را کسب کنید می بایست مدرک زبان با نمره بالاتری ارایه دهید.در ضمن شانس کاریابی شمابرای کشورهای اروپایی بالاتر می باشد.

   پاسخ
 8. Bardia گفته:

  سلام من ٣٠سال دارم ١٧سال سابقه كاري در دبي با ويزاي كار مدرك فني حرفه أي دارم (٦ماه گرفتم)
  ايلتس ٧دارم مسلط به زبان عربي هستم
  با سرمايه ١٥٠هزار دلار أيا شرايط أخذ ويزاي ١٨٩ استراليا دارم

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب،
   دوست عزیز برای اخذ ویزای کاری استرالیا (subclass 189) لازم است امتیاز لازم را کسب کنید. شرایط سنی و سابقه کارش شما مناسب است اما لازم است مدرک تحصیلی شما دقیق تر بررسی شود تا مشخص شود امتیاز لازم را کسب می‌نمایید یا خیر.

   پاسخ
 9. پدرام گفته:

  با سلام
  ۲۹ سالمه و ۷ سال سابقه بیمه دارم که کلا شاغل در اداره برق تهران بوده و هستم . مدرک تحصیلی کارشناسی برق گرایش قدرت . چند مدرک فنی و حرفه ای هم در زمینه برق دارم از جمله : فن ورز خطوط زمینی برق ، بهره بردار شبکه های توزیع برق و …
  چه کشوری برای من مناسب تر هست ؟ از نظر میزان حقوق و همچنین سادگی گرفتن اقامت
  ممنونم

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   دوست عزیز سلام
   رشته تحصیلی شما دارای بازار کار بسیار خوب و همچنین فرصت های شغلی بالا در کشورهایی نظیر اتریش و آلمان می باشد.شما می توانید برای اخذ ویزای جست و جوی کار در این کشورها اقدام نمایید.همچنین شرایط شما برای اسکیلد ورکر کانادا و استرالیا مناسب هست . البته زبان شما در اخذ ویزا بسیار مهم هست.زبان شما در چه سطحی ست ؟

   پاسخ
 10. یگانه مستاجران گفته:

  سلام.من مدرس زبان انگلیسی هستم و حدود ۳ سال سابقه تدریس دارم ..ترم چهار مترجمی زبان انگیسی در دانشگاه نیمه دولتی ام ..و درحال حاضر دارم ئاسه ی گرفتن ایلتس اقدام میکنم..مدرک اکادمیک زبان از کانون زبان ایران هم دارم..اگه بخوام تاا ۳ الی ۴ سال دیگه ب استرالیا مهاجرت کنم از طریق ویزای کاری ایا شانسی واسه ی اخذ ویزا دارم؟ ایا تدریس زبان انگیسی یکی از مشاغل مورد جذب ااسترالیا هست؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ارادت
   دوست عزیز مشاغل مورد نیاز هر سالت توسط دولت استرالیا اعلام می شود و در حال حاضر نمی توان برای چند سال آینده اظهار نظر کرد .

   پاسخ
 11. خلیل امیدی گفته:

  سلام
  فوق لیسانس تربیت بدنی هستم و همسرم نیز فوق لیسانس تربیت بدنی هستند.
  برای ویزای کار استرالیا میخواهیم اقدام کنیم،خواهشا راهنمایی کنید

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب دوست عزیز ویزای کشور استرالیا امتیاز بندی میباشد و بایستی شرایط شما را از نظر سن، سطح زبان، سوابق کاری و… مورد بررسی قرار گیرد. ممنون میشم شرایطتون رو بفرمایید.

   پاسخ
 12. Morteza گفته:

  با سلام و احترام
  من فوق لیسانس مهندسی عمران گرایش آب دارم سن من ۳۲ سال و ۵ سال سابقه بیمه مرتبط با کارم از جمله عضو هئیت مدیدره یک شرکت با پایه ۵ و مدیر عامل یک شرکت نظافتی هستم ایلتس ۶ دارم درخواست ویزای کار استرالیا یا کانادا را دارم کل سرمایه ام ۱۵۰ میلیون تومان هستش ایا با شرایط من امکان گرفتم ویزا ممکنه؟لطفا مرا را راهنمایی کنید؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام دوست عزیز
   شما از سن و مدرک تحصیلی و سابقه کاری امتیازات خوبی خواهید داشت ولی برای اقدام از طریق اسکیلد ورکر کانادا و استرالیا شما به آیلتس بالای ۶و نیم نیاز دارید . سرمایه تون برای اخذ ویزا و نشان دادن تمکن کافی هست .

   پاسخ
 13. محمد رضا گفته:

  من ۳۲ ساله هستم و متاهل
  مدرک hse دارم، ۵ سال سابقه کار در ساخت غرفه در نمتیشگاه ها به عنوان مدیر و پیمانکار دارم
  یک شرکت دکوراسیون با تراکنش مالی سالیانه ۸۰۰ میلیون دارم. زبانم در حد کمتر از متوسط هست. خودم دیپلم کامپیوتر هستم، ۱۳ سال سابقه کار مارکتینگ و مدیریتی دارم، همسر من ۲۶ ساله و لیسانس طراحی صننعتی دارن زبانشون ضعیف. از چه طریق میشه اقدام کرد؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز با توجه به اطلاعاتی که شرایط خودتون فرمودید بهتر هست که برای همسر شما از طریق اخذ پذیرش تحصیلی اقدام شود .البته ایشان می بایست زبانشون رو تقویت کنند و مدرک زبان آیلتس ۶و نیم رو داشته باشند. البته چنانچه پشتوانه مالی خوبی داشته باشید می توانید از طریق سرمایه گذاری هم اقدام کنید .

   پاسخ
 14. Amir گفته:

  با سلام.
  من ۲۸ سالمه.مجردم.سال ۹۲ مهندسی شیمی گرفتم و سال ۹۷ کارشناسی ارشد مکانیک با معدل ۱۸/۲۵.
  ۵ سال سابقه کار دارم در دو شرکت مختلف مرتبط با مدرک مهندسی شیمیم.
  ایلتس ۷ دارم .
  خواستم ازتون بپرسم شانسم برای دریافت ویزا از طریق اکسپرس اینتری کانادا بالاتره یا ویزای ۱۸۹ استرالیا؟ خودو کانادا رو خیلی دوست دارم ولی لطضا نظرتون رو‌بگید که برای کدوم اقدام کنم‌ شانسم بیشتره؟
  ممنون.

  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   دوست عزیز شرایط شما برای اخذ اقامت هر دو کشور مناسب هست . ولی استرالیا سختگیری بیشتری در امتیاز دهی داره

   پاسخ
 15. مسعود گفته:

  من ۲۸ ساله لیسانس برق باسابقه کار ۴ساله مرتبط با مدرک تحصیلی ولی مدرک ایالتی ندارم ولی زبانم خوبه و در حال حاضر با خارجی ها کار میکنم و توصیه نامه از یک شرکت خارجی فعال در ایران دارم آیا امکان مهاجرت به استرالیا دارم

  Rating: ۴
  پاسخ
 16. Masi گفته:

  سلام. من ۲۹ سالمه. مجردم. کارشناسی ارشد مدیریت مالی دارم و کارشناسی کشاورزی خوندم. سابقه کار ندارم. اگه آیلتس بالای ۷ بگیرم برای ویزای ۱۸۹ شانسی دارم؟ ویزای ۱۹۰ چطور؟ و اصلا چقد طول میکشه؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز شما برای کسب امتیازات لازم به سابقه کار همراه با بیمه نیاز دارید. این پروسه بالای یکسال زمان می بره . بعد از اخذ لیسانس هم سابقه کار نداشتید؟

   پاسخ
 17. Mana گفته:

  با سلام همسر بنده امتیاز لازم برای مهاجرت به استرالیا را دارند ، سوالم این هست که آیا نیازی هست که بنده هم مدرک آیلتس داشته باشم؟

  پاسخ
 18. مهران فروغی گفته:

  سلام من ۳۳ ساله هستم
  مهندس مواد متالورژی صنعتی دانشگاه آزاد نجف آباد
  ۷ سال سابقه کار مرتبط و یه سری مدارک فنی و حرفه ای مرتبط دارم
  محاسبه کردم حدود ۷۰ امتیاز میارم
  با توجه به ترافیک ویزای ۱۸۹، واسه ویزای ۱۹۰ شانس دارم یا اینکه اون هم امتیازش بالا رفته؟

  Rating: ۴
  پاسخ
 19. Amin گفته:

  سلام و خسته نباشید من ۲۶ سال سن دارم و میخوام از طریق ویزای ۱۸۹ اقدام کنم مدرک من دیپلم جوشکاری هست و دوره های فنی حرفه ای رو هم بر حسب رشته تحصیلی گذروندم متاهل هستم بچه ولی ندارم میخواستم ببینم اگر ایلتس ۷ بگیرم برای من شرایط خوبه یانه؟ممنون میشم اگر جواب بدید

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، با توجه به مدرک تحصیلی و سابقه کار کمتون امتیازتون به حداقل موردنیاز نمیرسه. بهتره که لیسانس بگیرید و بعد اقدام کنید. نمره بالاتر از ۷ خیلی کمک میکنه

   پاسخ
 20. مینا گفته:

  سلام وقت بخیر، من ۳۴ ساله و دانشجوی دکتری مهندسی مکانیک و در مرحله نوشتن‌ مقاله هستم، همچنین ۴ سال در سازمان خدمات پس از فروش سایپا مشغول به کار بودم و در حال حاضر هیئت علمی دانشگاه آزاد هستم. همسرم ۳۹ ساله و کارشناس ارشد حمل و نقل دریایی هستند و‌حدود ۵ سال هست که در سازمان بنادر و دریانوردی مشغول به کار هستند، در حال گذراندن دوره زبان برای مدرک آیلتس هستیم و سرمایه ای حدود ۴۰۰ میلیون داریم، میخواستم بدونم شانس دریافت ویزای کار استرالیا برای ما چقدر هست و پیشنهاد شما اقدام برای چه ویزایی هست، متشکرم

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، شرایط شما مناسبه ، اگر مدرک زبان اخذ بفرمایید با نمره بالاتر از ۷ کار در استرالیا یا کانادا گزینه های مناسبی هستند. برای تحصیل شما عزیزان هم میشه اقدام کرد. برای شما و همسر اگر پروپوزالتون اماده باشه میشه پذیرش دکترا گرفت.

   پاسخ
 21. Narges گفته:

  با سلام، من ارشد مدیریت بازرگانی گرفتم سال ۹۳ و حق التدریس پیام نور درس میدم. ۳۰ سالمه و متاهلم. و از سال ۹۱ هم پاره وقت مدرسه و آموزشگاه درس دادم. آیلتس ۶ گرفتم ۳ سال پیش. میخواستم بپرسم هزینه ی صفر تا صد رفتن چقدر میشه وزمان عقد قرار داد تا پرواز چقدر طول میکشه برای ویزا ۱۸۷ (البته اطلاعات اولیه رو از سایت خوندم)؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام ، باید مدرک زبان بت نمره بالاتر بگیرین، اگر بالای هفت باشه شانستون خوبه، هزینه ها تون شامل ترجمه و معادل سازی مدارک هست، اگر مدارکتون کامل باشه حدودا شش تا هشت ماه طول میکشه

   پاسخ
 22. حمیدرضا گفته:

  با سلام من کارم ارایشگریه ۲۱ سالمه
  زبانم خوبه
  اما مدرک نگرفتم
  تازه میخوام اقدام کنم
  واسه مهاجرت ب استرالیا چقدر باید پول داشته باشی؟
  مدرک تحصیلی چی باید باشه ؟
  حداقل لیسانس؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، باید امتیازتون محاسبه باشه. با توجه شاید سابقه کارتون زیاد نباشه. باید مدرک فنی حرفه ای هم داشته باشید. از هر مقطعی میشه اقدام کرد ولی خوب اگر مدرک دانشگاه های بالاتری داشته باشید امتیازتون بیشتر هست.

   پاسخ
 23. بهنام گفته:

  با سلام من لیسانس جوش و چهارسال سابقه کار در رشته ی مرتبط نظارت و کنترل جوش و همچنین چند مدرک مرتبط بین المللی و زبانم مسلطم و برای گرفتن آیلس میخام تازه اقدام کنم . میخاستم بدونم میتونم برای ویزای کاری استرالیا اقدام کنم ؟ و چه مدت طول میکشه ؟ و هزینه هاش چجوره؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، باید مدرک زبان اخذ بفرمایید که امتیازتون برسه . هزینه هاتون شامل معادلسازی مدارک و هزینه ها ترجمه مدارک هست. هزینه یکسال زندگی رو حداقل باید در حسابتون نشون بدین . برای آیلتس بالای ۷ تلاش کنید.

   پاسخ
 24. محمد گفته:

  سلام. من ۲۹ سال سن دارن و مدرک مهندسی شیمی پالایش دارم. همچنین ۵ سال در شرکت بازرسی کیفیت مواد نفتی کار کردم و شرکت من سوسیسی بوده و در ایران مشغول کار بودم. میخواستم بدونم با سرمایه ۲۰۰ میلیون تومن امکان گرفتن ویزای شغلی برای من و همسر و پسر ۳ ساله ام هست؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، شرایطتون خوبه ، مدرک زبان هم دارین ؟ اگر با نمره بالای هفت هست میشه براتون اقدام کرد. پیشنهاد میشه که سرمایه رو افزایش بدین

   پاسخ
 25. مهدیس گفته:

  با سلام.من ۲۵ سالمه متاهلم. با مدرک لیسانس صنایع به تازگی فارق التحصیل شدم.ولی ۳ سال سابقه کار مرتبط دارم یعنی هم زمان با درس خوندنم مرتبط با رشتم کار کردم با بیمه.و نمره آیلتس ۷٫ آیا شرایطش رو دارم برای ویزای کار استرالیا؟ و اینکه هزینه ی کلیش چقدره برای دو نفر

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای اینکه سابقه کارتون محاسبه باشه نباید در حین تحصیل باشه. باید امتیازتون رو اول محاسبه کنیم. با دفاتر تماس بگیرید که هم امتیازتون محاسبه بشه و هم هزینه ها بهتون اعلام بشه

   پاسخ
 26. Mahdi گفته:

  سلام ببخشید من کل مدارک زبانم کامل و الان هم فوق لیسانس دندان پزشکی رو دارم میخواستم بدونم هزینه اخذ ویزای کار دقیقا چقدر است لطفا در همین سایت پاسخ دهید

  Rating: ۵
  پاسخ
 27. پرستو گفته:

  سلام من و همسرم هر دوسابقه عکاسی داریم من پنج سال و همسرم ده سال الان هم در شرکت قطعات خودرومونتاژکار هستیم سه ساله
  مدارک تحصیلیمون دیپلم هست مدارک فنی حرفه ای عکاسی داریم ایا امکان داره ک با این مدارک ویزای کاربهمون بدن؟شرایط ادامه تحصیل هم داریم ک بتونیم از طریق ویزای کار یا تحصیلی اقدام کنیم.ممنون میشم جواب بدید

  Rating: ۴
  پاسخ
 28. Soheil گفته:

  با سلام
  برنامه داما جزو کدوم ویزا حساب میشه ؟
  و اینکه برای اقدام از طریق داما چقدر باید هزینه کرد ؟
  من باریستا هستم و مدرک باریستایی و بارتندینگ بین المللی GRS انگلستان دارم
  سن ۲۳

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض احترام ، برنامه داما یه برنامه جدا برای اسکیلدورکر استرالیا هست و قوانین از ویزای ۴۵۷ و ۴۸۲ پیروی میکنه، منظور شما از هزینه ها واضح نیست ، اگر منظور هزینه های ثبت و درخواست هست تو هر مرحله متفاوته ،
   با توجه به تخصصتون به نظرم مقالات کاریابی رو مطالعه کنید اگه جاب آفر داشته باشین خیلی کمکتون میکنه

   پاسخ
 29. محمد رضا گفته:

  سلام
  بنده ۳۴ سالمه با مدرک دیپلم ناقص و در زمینه های کشاورزی. دامداری.جوشکاری .گلخانه و رانندگی لودر تخصصی کار کردم ولی مدارکی ندارم چطور میتونم برای کار در استرالیا اقدام کنم با تشکر

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، مهاجرت به استرالیا از طریق کار با شرایط خاصی همراه است. سن شما برای کار مناسب است اما باید مدرک تحصیلی بالاتر داشته باشید تا بتوانید امتیاز لازم را بدست بیاورید. لطفا در صورت داشتن مدرک زبان آن را هم اعلام بفرمایید ، در نظر داشته باشید مرتبط بودن سابقه کار و رشته تحصیلی نیز برای کار در استرالیا تاثیرگذار است.

   پاسخ
 30. کامی گفته:

  سلام من لیسانس برق ۳۷ ساله و نه سال سابقه کار مرتبط دارم و دوره آیلتس رو دارم میگذرونم به نظرتون واسه کار مرتبط تو استرالیا شرایطم مقبوله؟ هزینه ها واسه خانواده ۴ نفره کلا چقدر میشه؟نمره زبانم حداقل چقدر باشه خوبه؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، به نظر امکان اقدام وجود دارد. نمره آیتلس ۶ به بالا برای کار در استرالیا موردنظر است. برای اطلاع از هزینه ها با دفاتر تماس بگیرید.

   پاسخ
 31. مهدی گفته:

  سلام خسته نباشید من متاهل ۴۰ساله پایه یک هست زبان هم متوسط میخاستم بدونم شمامیتونید ویزای کاررانندگی محیا کنیدوزمانش چقدرمیشه همینطورهزینه کلیش ممنون ازراهنماییتون

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام،برای کار در این زمینه باید پیشنهاد کار داشته باشید و به طور کلی کار در استرالیا دارای سیستم امتیازبندی است و باید حداقل لازم را کسب کنید. برای بیان هزینه ها نیز باید شرایط شما بررسی شود.

   پاسخ
 32. محسن گفته:

  سلام. خسته نباشید من لیسانس شیمی کاربردی از دانشگاه پیام نور دارم ۲۳ساله. مدرک فنی و حرفه ای در زمینه برق ساختمان. تعمیرات لوازم خانگی و سیم پیچی الکترو موتور ها دارم. میخام ببینم میتونم ویزای استرالیا یا آلمان یا اتریش یا کانادا بگیرم و چقدر برام هزینه میبره ممنون

  پاسخ
 33. najeeb گفته:

  سلام خسته نباشید من و خانمم در اتریش پاسپورت پنج ساله داریم خیلی قوم و خویش ما در اتریش است چطور امکان دارد که از اتریش به استرالیا ویژه کار گرفته برویم؟ تشکر

  پاسخ
 34. مجتبی احمدزاده دهقان گفته:

  سلام. من ۳۰ سال دارم و مجرد هستم. رشته کاردانی کامپیوتر نرم افزار دارم.
  ولی تو چاپخانه خودمون با دستگاه چاپ کار میکنم که تسلط خاصی به دستگاه دارم آیا شرایط لازم برای دریافت ویزای کار در استرالیا رو دارم و اگه دارم کل هزینه های دریافت ویزا و اقامت و سفر به استرالیا حدودا چقدر میشه. ممنون میشم راهنماییم کنید. سپاسگزارم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید .
   برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 35. فرزين گفته:

  ايا هزينه وكيل از اداره مهاجرت جداست؟
  اين هزينه هايي كه فرموديد اداره مهاجرت مي گيره و هزينه وكيل هم جدا هست؟ در صورت جدا بودن هزينه ي وكيل چنده؟

  پاسخ
Rating: 4