اخذ اقامت دائم کانادا همراه با تحصیل

اخذ اقامت دائم کانادا همراه با تحصیل

اخذ اقامت دائم کانادا همراه با تحصیل

 اخذ اقامت دائم کانادا همراه با تحصیل و راههای مهاجرت به کانادا ۲۰۱۸ و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت برای تحصیل در کانادا ۲۰۱۸ چگونه است ؟ آیا می خواهید اخذ اقامت دائم کانادا همراه با تحصیل داشته باشید ؟ شرایط اخذ اقامت دائم کانادا همراه با تحصیل و مهاجرت تحصیلی به کانادا و شرایط تحصیل در کانادا چیست ؟ اقدامات لازم جهت اخذ اقامت دائم کانادا همراه با تحصیل و اخذ ویزای تحصیلی کانادا چگونه است ؟ اگر شما عزیزان خواهان اخذ اقامت دائم کانادا همراه با تحصیل در دانشگاههای کانادا هستید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس حاصل نموده و به صورت تخصصی در رابطه با اخذ اقامت دائم کانادا همراه با تحصیل مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایید .

اقامت دائم کاناداسالهاست که مردم جوامع مختلف به اخذ اقامت دائم کانادا و مهاجرت به کانادا فکر میکنند و اقامت دائم کانادا را برای خود به یک هدف مبدل نموده اند. راه های مختلفی طی سالها جهت اخذ اقامت دائم کانادا آزموده شد، از آنجایی که احتمالا هر متقاضی اخذ اقامت دائم کانادا دوست یا اقوامی دارد که سالها پیش یا ماه ها پیش به اخذ اقامت دائم کانادا پرداخته است، بنابراین هر شخص متقاضی زمانی که شروع به اخذ اطلاعات در مورد اخذ اقامت ها یا طرق مختلف مهاجرت مینماید، در لیست کشور هایی که جستو جو میکند، قطعا مهاجرت به کانادا، راه های اخذ اقامت موقت کانادا، راه های اخذ اقامت دائم کانادا و خطرات مسیر مهاجرت به کانادا، راه های قانونی مهاجرت به کانادا و مفاهیم این چنینی را دنبال خواهد کرد تا بیابد بهترین راه های مهاجرت و اخذ اقامت دائم کانادا چه میباشد ؟

اخذ اقامت دائم کانادا از طرقی مانند کار در کانادا، ویزای نیروی متخصص در کانادا، تحصیل دکترا در کانادا و داشتن پیشنهاد کاری از کانادا امکان پذیر است که مراتب هرکدام را میتوانید در این سایت مطلع شوید.

کشور کانادا ، کشوری زیبا و مهاجرپذیر است که در شمال قاره آمریکا با مساحت  ۹،۹۷ کیلومتر مربع بعد از روسیه دومین کشور پهناور دنیا به حساب می آید. با وجود اینکه کشور کانادا کشور وسیع به لحاظ مساحت  و بعد از روسیه در رتبه دوم قرار دارد لیکن از نظر جمعیت حدود یک ششم جمعیت روسیه است.

در خصوص بحث اخذ اقامت دائم کانادا همراه با تحصیل در آغاز اینگونه می توان بیان نمود که در حال حاضر یکی از کشورهایی که متقاضیان زیاد برای امر مهاجرت و اخذ ویزای تحصیلی یا کاریابی کانادا و در نهایت اخذ اقامت دائم را دارا می باشد کشور کانادا است که با توجه به شرایط و خدمات دولت کانادا ،می تواند کشوری مناسب برای تحصیل و سرمایه گذاری باشد و افرادی که قصد مهاجرت دارند بتوانند با اقامت دائم کانادا در زمینه های علمی، مادی و . . . پیشرفت درخور توجه داشته باشند.

به کسی که بتواند اقامت دائم کانادا را اخذ کند مقیم دائم (permanent resident) گفته می شود به عبارت دیگر فردی که در کانادا شهروند نیست لیکن می تواند در کانادا زندگی و کار کند.

برای کسانی که اقامت دائم کانادا  permanent resident شامل آنها شود قانون کانادا ، شرح وظایف و حقوق مکتسبه ای برای آنها در نظر گرفته است که بدون هیچ محدودیت زمانی و مکانی حق کار و تحصیل و زندگی را در دوران اقامت دائم در کانادا دارا می باشند.

در خصوص اخذ اقامت دائم کانادا همراه با تحصیل می توان بیان نمود ه کسانی که اقامت دائم کانادا را دارند بسیاری از حقوق  و وظایف یک شهروند را نیز دارند به استثناء دخالت در امور سیاسی و اجازه رای دادن در انتخابات فدرال کانادا، کاندید شدن و همچنین نمی توانند برای اخذ پاسپورت کانادایی اقدام کنند . افزون بر اینها آنها نمی‌توانند به نیروی مسلح کانادا بپیوندند.کسانی که اقامت دائم کانادا را دارند امکان اپلای کردن برای شهروندی کانادا را پس از ۳ سال اقامت در کانادا دارند

به کسانی که اخذ اقامت دائم کانادا همراه با تحصیل را دریافت می کنند کارتی به عنوان کارت اقامت دائم کانادا توسط اداره مهاجرت و شهروندی کانادا اعطائ می شود که چنانچه قصد مسافرت بین المللی داشته باشند به همراه داشتن آن اجباری است. از سال ۲۰۰۳ میلادی اشخاصی که موفق به اخذ کارت اقامت دائم کانادا شده اند برای ورود به کشور کانادا می بایست این کارت را ارائه نمایند. اخذ اقامت دائم کانادا همراه با تحصیل بسیار شبیه به کارت های بانکی است که بر روی آن مشخصات امنیتی و اطلاعات لازم درج شده است.

در کنار بحث اخذ اقامت دائم کانادا همراه با تحصیل این نکته قابل ذکر است که یکی از راه هایی که می توان از طریق آن به اقامت دائم کانادا رسید راه پناهندگی است که ما این راه را به عزیزان هموطن اصلا و ابدا توصیه نمیکنیم به جهت اینکه راهی خطرناک و بسیار نکوهیده است و احتمال اینکه در این راه افراد پناهجو جان و مال و خدای نکرده خانواده خود را از دست دهند بسیار زیاد است و جدا از اینها توصیه ای که به هموطنان عزیز می شود این است که وقتی راه های قانونی جهت مهاجرت و اخذ اقامت دائم کانادا وجو دارد پرا از راه غیر قانونی و پرخطر وارد شویم؟؟؟

به این خاطر اگر خواهان شما عزیزان اگر خواهان اخذ اقامت دائم کانادا همراه با تحصیل هستید و می خواهید در رابطه با انواع راه های اخذ اقامت دائم کانادا همراه با تحصیل و چگونگی درخواست اخذ اقامت دائم کانادا همراه با تحصیل اطلاعات مفیدی داشته باشید همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی اتریش و شعبه مرکزی در وین به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در خصوص اخذ اقامت دائم کانادا همراه با تحصیل و چگونگی  اخذ اقامت کانادا به صورت رایگان مشاوره دریافت نمایید .

اسکیل ورکر ( skilled Worker  )

در کنار روش اخذ اقامت دائم کانادا همراه با تحصیل روش مهاجرت به کانادا از طریق اسکیل ورکر نیز وجود دارد . از طریق اسکیل ورکر کسانی که مایل به مهاجرت باشند در مجموع دو مرحله امتیاز بندی خواهند داشت به این صورت که برای مرحله اول ۶ عامل برای federal skilled Worker  مد نظر قرار خواهد گرفت.

۱-مهارت های انگلیسی و فرانسه : در این قسمت با مدرک زبان می توانیدامتیازات قابل توجهی کسب کنید.امتیازات شما  بر اساس چهار مهارت – – Writing – Listening -speaking Reading خواهد بود.

۲-تحصیلات :شما می توانید با داشتن تحصیلات مناسب امتیاز برای تحصیلات کسب نمایید . برای این امر یا با مدرک تحصیلی کانادایی داشته باشید و یا مدرکتان توسط موسسه مورد تایید اداره مهاجرت کانادا  ارزیابی و معادل سازی شده باشد .

۳-تجربه کاری: برای تعداد سال ها تجربه کاری به صورت تمام وقت (حداقل ۳۰ ساعت در هفته و یا معادل آن به صورت پاره وقت ) که در آن درآمد داشته اید (کار داوطلبی قابل قبول نیست )

 • سن و سال: شرایط سنی شما نیز در امتیاز بندی موثر خواهد بود.
 • استخدام هماهنگ شده در کانادا هم می تواند به امتیازات شما کمک کند.
 • سازگار پذیری : اگر شما متاهل باشد همسرتان نیز می توتند به امتیازات شما کمک کند.

مرحله دوم: pool

کسانی به دنبال اخذ اقامت دائم کانادا هستند در مرحله   poolمهاجرت به کانادا از طریق اسکیل ورکر بعد از کسب  امتیاز از مرحله اول شما وارد اصطلاحا pool  یا استخر میشوید. در این مرحله  نیز شما می بایست امتیازاتی کسب کنید.. از این  امتیازات بخشی مربوط به عوامل فردی و بخشی مربوط به پیشنهاد کاری از کانادا در صورت وجود می باشد. متقاضیان واجد شرایط بر اساس امتیازات کسب شده طبقه بندی شده و در ۲۵ نوبت در سال بر اساس بیشترین امتیاز کسب شده توسط داوطلبان و با ارسال دعوت نامه برای اقامت دائم کانادا  اقدام خواهند کرد. متقاضیان تا یک سال در pool خواهند ماند و در صورت عدم دریافت دعوتنامه باید مجددا با ایجاد profile جدید از مرحله اول شروع کنند.

در پایان بحث اخذ اقامت دائم کانادا همراه با تحصیل می توان به صراحت بیان نمود که اخذ اقامت دائم کانادا همراه با تحصیل در زمره بهترین راه های مهاجرت به کانادا می باشد و کسانی که قصد دارند اخذ اقامت دائم کانادا همراه با تحصیل  داشته باشند همواره موفق تر عمل کرده اند و به نتیجه مثبت رسیده اند ، بنابراین شما در هر زمانی قادر خواهید بود که برای اخذ اقامت دائم کانادا همراه با تحصیل و مهاجرت تحصیلی به کانادا اقدام نمایید . و اگر شما می خواهید راه اخذ اقامت دائم کانادا همراه با تحصیل را انتخاب نمایید همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی اتریش در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در رابطه با اخذ اقامت دائم کانادا همراه با تحصیل می توانید به صورت تخصصی و از طریق تلفن مشاوره رایگان دریافت نمایید .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (6 نظرات, میانگین: 4٫50 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 پاسخ
 1. شهرام ارجمند گفته:

  سلام جناب دکتر ملک
  خانم بنده مهندسی معماری داره. میخواد اقامت دائم کانادا از طریق تحصیل در کانادا بگیره. آیا برای دوره کارشناسی ارشد امکان گرفتن پذیرش تحصیلی وجود داره؟ کل هزینه ها اعم از هزینه اخذ اقامت و هزینه تحصیل و زندگی در طول مدت تحصیل به عبارتی کل هزینه ها از صفر تا صد تا زمان اتمام تحصیل چقدر میشه؟ اگر فرزند ما در کانادا بدنیا بیاد آیا فرزند ما تابعیت کانادا می گیره؟ آیا به تبع از فرزند من و همسرم هم می تونیم شهروندی کانادا را بگیریم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله امکان اقدام از طریق تحصیل را دارید و در صورتی که فرزند شما در کانادا متولد شود مطابق با شرایط خاص می تواند اقامت و تابعیت را نیز اخذ نماید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید

   پاسخ
 2. مینو گفته:

  با سلام وعرض ادب خدمت دکتر ملک پور از این که صادقانه وقت می گذارید وبه سوالات ما جواب میدهید بسیار سپاسگزارم علیرغم تلاش زیاد موفق نشدم با شما تماس برقرار کنم می خواهم از شما خواهش کنم وکالت فرزندم را در امر مهاجرت تحصیلی در مقطع فوق لیسانس به کانادا بپذیرید یقین دارم با تسلط شما به امور مهاجرت و ویزا قرزند من هم میتواند به زودی به کانادا مهاجرت کند

  پاسخ
 3. علی گفته:

  سلام
  من از ۲ تا از دفاتر شما در خصوص معدل ۱۲٫۵ دوره کارشناسیم گفتم که گفتن امکان تحصیل در مقطع ارشد تقریبا غیر ممکن هست ولی کی از دفاتر گفت مهم نیست.لطفا راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
 4. محمد جواد گفته:

  سلام خدمت جناب آقای ملک پور عزیز میخواستم بدونم حداقل مبلغ سرمایه گذاری در کبک کانادا چقدر است .با تشکر.

  پاسخ
  • علی حسینی گفته:

   با عرض سلام و احترام
   برای سرمایه گذاری کانادا در استان کبک می بایست مبالغ مشخصی را به عنوان دارایی نشان داد. بعلاوه مبلغ ۸۰۰هزار دلار کانادا در حساب دولت کانادا واریز نمود.چنانچه واریز این مبلغ را مقدور نباشید می توان با پرداخت سود ان به طور یکجا که بسیار کمتر است نسبت به خرید اقامت کانادا اقدام نمود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با مشاورین ما تماس حاصل نمایید

   پاسخ