خرید ملک در کانادا

خرید ملک در کانادا

خرید ملک در کانادا

خرید ملک در کانادا

خرید ملک در کانادا و مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۱۸ و گرفتن وکیل مهاجرت جز مواردی است که ذهن بسیاری از علاقمندان مهاجرت به کانادا را به خود مشغول کرده است زیرا خرید ملک در کانادا و سرمایه گذاری در کانادا و ثبت شرکت در کانادا به مانند یگر کشورها دارای شرایط و قوانین خاصی است که ما در این مقاله سعی بر آن داریم تا شما عزیزان نسبت به قوانین پیش روی خود در باب خرید ملک در کانادا و یا شرایط تحصیل در کانادا و یا قوانین کار در کانادا و در نهایت اخذ اقامت کانادا اطلاعات کامل را به واسطه مطالعه مقاله فوق دریافت نمایید.بسیاری افرادی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند این سوال برایشان پیش می آید که آیا براساس خرید ملک در کانادا می توانند به اقامت دائم کانادا دست یابند و امکانی برایشان این نوع سرمایه گذاری برای آنها ایجاد می کند که بتوانند در نهایت اقامت دائم کانادا را اخذ نمایند.با توجه هرکشوری قوانین خود را در باب خرید ملک و سرمایه گذاری دارد خرید ملک در کانادا نیز دارای قوانین خاصی است که ما در این مقاله سعی داریم تا شما نسبت به این قوانین آگاهی کامل را کسب نمایید. به توجه اینکه قوانین و هزینه های خرید ملک در کانادا و ویزای کانادا متفاوت می باشد و بحثی است که نیاز به بررسی کاملتر دارد و بهتر پیش از هرگونه اقدامی مقاله فوق را مطالعه نمایید تا بخشی از سوالات شما پاسخ داده سده باشد و در صورتی که پس از مطالعه مقاله فوق همچنان برای شما سوالات و شبهات بیشتری پیش آمد می توانید با مراجعه به دفاتر همکار موسسه حقوقی ملک پور اقدام به مشاوره تخصصی و کامل با مشاورین زبده نمایید تا بتوانید اطلاعات خود را در باب مهاجرت به کانادا و خرید ملک در کانادا و ویزای کانادا و یا سرمایه گذاری در کانادا ارتقا دهید.

خرید ملک در کانادا

 • خرید ملک در کانادا به مانند دیگر کشورها یکی از متداولترین روش های اخذ اقامت موقت در این کشور خواهد بود البته بسته به نوع خانه متراژ و منطقه مورد نظر جهت خرید قیمت ها متفاوت می باشد.مردم کانادا تمایل به زندگی در خانه های ویلایی و مستقل دوبلکس دارند و آپارتمان ها بیشتر برای اجاره می باشد.با توجه به اینکه خرید ملک در کانادا منجر به اخذ اقامت موقت این کشور خواهد شد می تواند یک فرصت ایجاد کند که افراد متقاضی خرید ملک در کانادا به واسطه این روش وارد این کشور شوند و اقدام به سرمایه گذاری نمایند البته خرید می تواند امکان پس انداز سرمایه را برای فرد متفاضی خرید ملک در کانادا و خانواده فراهم می نماید.میانگین قیمت خانه در کشور کانادا در سال ۲۰۱۰ در شهر مونترال در حدود ۲۵۹٫۰۰۰ دلار و میانگین قیمت خانه در کل کشور کانادا در سطح ملی در حدود ۳۲۹٫۰۰۰ دلار بوده است. تغییرات قیمت مسکن در کانادا بستگی به تغییرات بازار مسکن دارد.برای خرید ملک در کانادا افراد متقاضی باید در نظر داشته باشند که نکاتی در باب خرید ملک در کانادا وجود دارد که به قرار ذیل است:
 • در ابتدای خرید باید خریدار ۵درصد از قیمت خانه را پرداخت نماید و این پیش پرداخت در کانادا به نام(Down payment)  می باشد.
 • مالیاتی که افراد باید در هنگام خرید ملک در کانادا در ابتدا برروی ملک پرداخت نمایند در حدود ۱درصد به میزان ارزش اضافه خواهد شد.البته هزینه های دیگری نیز ممکن است بروی ملک اضافه شود مانند هزینه ارزیابی و هزینه بیمه مسکن
 • یکی از موارد تعیین کننده داشتن اجازه بازرسی و بازدید از ملک پیش از خرید می باشد ذکر عنوان بازرسان خانه در کتاب زرد ، تحت عنوان”Home Inspection Service” باعث شده افراد بتوانند اطلاعات بازرسان را دریافت نمایند. وظیفه بازرس این است که خانه را از نظر موارد اساسی مانند ترک فونداسیون، نشتی ، عیوب لوله کشی، سیم کشی و غیره بررسی نماید و اطمینان حاصل نماید که مشکلی در خانه وجود ندارد.
 • داشتن وکیل مجرب در خصوص خرید و فروش املاک در این کشور می تواند به افراد در اطمینان حاصل نمودن از قرارداد و از صحت و کامل بودن مدارک قانونی کمک کند.
 • مالیات بر ملک در هر سال وجود دارد و افراد باید این مالیات را براساس ارزش ملک خود ارائه می دهند.

 

 

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در خصوص اخذ اقامت کانادا از طریق خرید ملک – آقای افضلی – مشاور رسمی اداره مهاجرت کانادا

 

 

بهای املاک در کانادا

در کشور کانادا قیمت ها در مناطق مختلف بسیار متغییر است. در شهر ونکوور قیمت یک ملک ۱۴۰متری به صورت تقریبی در حدود ۳۰۰هزار دلار می باشد و در مونترال ۱۳۰هزار دلار و در اتاوا ۱۵۰هزار دلار می باشد.در شهرهای کوچکتر یک خانه ۱۴۰ متری با قیمت ۶۰الی ۷۰ هزار دلار می باشد.

سایت املاک

اکثر آژانس های مسکن در کشور کانادا به یک شبکه سراسری کامپیوتری (MLS) متصل اند اطلاعات و جزئیات املاک را به افراد متقاضی ارائه می دهد که این اطلاعات به صورت ثبت شده در این سایت ها موجود می باشد.با این تفاسیر افراد نیازی نیست برای یافتن خانه به آژانس معاملات املاک مراجعه نمایند.

قراردادهای موجود در اکثر آژانس های معاملات املاک در این کشور براساس مصوبات استانداردهای انجمن ایالتی استفاده می کنند. در قراردادهای خرید املاک در کانادا جمله ای قید می شود « دلال باید صداقت داشته باشد و پشتکار و درستی درکار باید باشد » . برای اطمینان بیشتر و صحت قرارداد جمله « با موافقت رسمی وکیل » نیز به متن قرارداد اضافه می شود.

 

در ذیل قیمت های خرید و اجاره بهای املاک در شهرها و مناطق مختلف کانادا خدمت شما ارائه می شود.
اجاره ماهیانه خرید خانه استان
$۱,۰۴۵ $۴۶۱,۹۳۱ بریتش کلمبیا
$۸۸۴ $۳۴۶,۹۵۵ آلبرتا
$۶۱۳ $۲۳۴,۶۴۴ سسکچوان
$۷۰۹ $۲۰۴,۴۶۵ منیتوبا
$۹۳۱ $۳۲۵,۳۶۴ آنتاریو
$۷۳۸ $۲۲۸,۱۸۴ کبک
$۶۳۷ $۱۶۰,۴۰۰ نیو برانزویک
$۶۴۲ $۱۴۸,۸۸۵ پرنس ادوارد
$۷۹۹ $۲۰۳,۷۲۵ نوااسکاشیا
$۶۵۱ $۲۱۱,۸۴۴ نیوفالند
$۵۵۶ $۲۸۱,۴۲۰ یوکان
$۱,۳۶۵ $۳۳۱,۶۹۶ نورت وست

 

 

خرید ملک در کانادا

خرید ملک در کانادا به طور کلی برای افراد مهاجر امکانپذیر خواهد بود افراد می توانند اقدام به خرید زمین Land، آپارتمان Condominium، یا واحد های ویلایی House نمایند.البته در برخی مناطق خاص در کانادا خرید و فروش ملک حتی برای افراد مقیم ممنوع یا محدود است و مهاجرین نمی توانند در این مناطق اقدام به خرید ملک در کانادا کنند.

وام مسکن نیز یکی از دیگر از سوالات و شبهات موجود برای افراد متقاضی خرید ملک در کانادا است که بر این اساس این کشور به افراد متقاضی این فرصت را می دهد که بتوانند درخواست وام مسکن را دهند.وام مسکنی که افراد می توانند دریافت نمایند در حدود ۶۵% از بهای ملک خواهد بود.پاسخ ساده به این سؤال “بلی” است. به طور معمول یک فرد خارجی می تواند برای خرید مسکن تا ۶۵ درصد بهای مسکن را وام بگیرد. این وام مسکن در ازای رهن قرار دادن مسکن نزد بانک یا موسسه ای که وام را اعطا می کند صادر می شود بسیاری از بانک ها در صورتی که حداقل ۳۵ درصد بهای مسکن توسط مشتری پرداخت شود.

سوالی که در باب خرید ملک در کانادا برای افراد پیش می اید این است که به واسطه خرید ملک در کانادا برای فرد و خانواده وی اقامت دائم صادر می شود.باید این نکته را در نظر گرفت که اکثر کشورها در باب خرید ملک به افراد متقاضی خرید ملک در کانادا این فرصت را می دهند اما این امر منجر به اعطای اقامت دائم نمی شود.البته خرید ملک در کانادا در مورد پرونده های مهاجرت کارآفرینی ساسکاچوان Saskatchewan پیش از مهاجرت به این استان می تواند تاثیر بسزایی داشته باشد زیرا دید افسر ویزا برروی این نوع ویزا مثبت خواهدد شد.

با توجه به موارد ذکر شده در باب مهاجرت به کانادا و خرید ملک در کانادا و اخذ اقامت کانادا و همچنین با وجود قوانین مختلف و پیچیده ای که در این خصوص پیش روی افراد متقاضی خرید ملک در کانادا وجود دارد پیشنهاد بر این است با مطالعه دقیق مقاله فوق در صورت کسب اطلاعات اقدام به خرید ملک در کانادا و سرمایه گذاری در کانادا و یا ثبت شرکت در کانادا نمایید.در صورتی که پس از مطالعه مقاله همچنان برای شما عزیزان سوالات بیشتری پیش آمد و شبهات مختلفی برای شما وجود دارد می توانید با مراجعه به دفاتر همکار موسسه حقوقی ملک پور با انجام مشاوره کامل و تخصصی شبهات خود را برطرق نمایید و در صورتی که به نتیجه گیری قطعی در باب خرید ملک در کانادا رسیدید با آگاهی کامل اقدام نمایید. می توانید برای کسب اطلاعات تکمیلی در باب ویزای کانادا ، و خرید ملک در کانادا با مشاورین موسسه حقوقی ملک پور با همکاری دفتر مشاوره ای MIE در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس گرفته و در خصوص خرید ملک در کانادا به صورت تخصصی مشاوره رایگان در این زمینه به دست آورید .

Rating: 4
8 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. احمد گفته:

  سلام جناب دکتر ملک پور
  من ۳۶ سالمه و متاهل هستم و یک پسر ۴ ساله دارم میخاستم از طریق ملک و سرمایه گذاری اقامت موقت کانادا رو بگیرم که بعدا منجر به اقامت داعم بشه و حدود ۳۰۰ هزار دلار برای خرید ملک براورد کردم میخاستم بدونم نظر شما برای خرید خانه و پرسه دریافت اقامت چگونه هستش و چیکار باید انجام بدم و چقدر زمان میبره جهت اقامت گرفتن
  ممنون از کمک و راهنمایی شما

  Rating: ۴
  پاسخ
 2. بهزاد گفته:

  سلام من یه خونه تو پرنس ادوارد پیدا کردم به قیمت ۸۹۰۰۰ دلار
  خواستم ببینم اگه بخوام این خونه رو بخرم و از این طریق اقامت بگیرم میشه دلار دولتی تهیه کرد و این خونه رو خرید یا اینکه به نرخ دلار آزاد ۱۵ هزار تومنی باید بخریم؟
  و اینکه آیا شما کار خرید را برای ما انجام میدید؟
  تفاوت دلار دولتی و آزاد برای خرید این ملک حدود یک میلیارد تومنه …
  ممنون میشم راهنمایی کنید
  من قصد رفتم به کانادا را دارم مجردم ۲۹ سالمه در حال حاضر سربازم و میخوام بعد از سربازی به هر روشی که بهتر باشه برم
  لیسانس IT دارم و حدود ۵۰۰ تومن سرمایه دارم

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، معمولا دولت برای خرید ملک دلار دولتی عرضه نمی نماید، ما می توانیم در امر خرید ملک شما را یاری نماییم. اقدام برای دوره های فوق لیسانس راه مناسب تری است.

   پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، دوست عزیز ، قیمت با توجه به محل زندگی خیلی متفاوته و قیمت دقیق نمیشه گفت، لطفا سایت های املاک این کشور رو مطالعه کنید.

   پاسخ
 3. شادی عبدلی گفته:

  با سلام و احترام فراوان حضور برادر محترم جناب دکتر ملکپور
  شادی هستم ۳۷ ساله و یک پسر ۱۳ ساله دارم . لیسانس کامپیوتر سخت افزار دارم و ۷سال سابقه کاری در زمینه حسابداری و بازرگانی ( خرید قطعات دوربین مداربسته از چین ). سرمایه غیرنقدی (اپارتمان ) به ارزش حدودی ۷۰۰ ملیون دارم . مدتیه که ذهنم شدیدا درگیر مهاجرت هست و تصمیم قطعی دارم که اقدام کنم و مدتیه کلیه مطالب کانال شما رو دنبال میکنم. دراین مدت ابتدا نظرم روی کشورهای اروپایی بود اما مسله زبان المانی برام چالش بزرگیه . یکبار که با دفتر میرداماد تهران تماس گرفتم منو به سمت استرالیا راهنمایی کردن که کلا ذهن من منحرف شد اما با توجه به هزینه های بالای استرالیا منصرف شدم . الان تصمیم قطعی من روی کانادا هستش و مایلم هرچه سریعتر اقدام لازم رو انجام بدم . ( قبل از اینکه پسرم ممنوع الخروج بشه .) لطفا منو راهنمایی کنید که بهترین و کم ریسک ترین روش چی هست. ایا ازطریق تحصیل پسرم اقدام کنم و هزینه دبیرستان چقدره ؟ یا از طریق سرمایه گذاری اقدام کنم بهتره ؟ ایا درصورت سرمایه گذاری هزینه تحصیل پسرم رایگانه یا نه ؟ و ایا برای خرید ملک به من هم وام میدن یا نه ؟ کدوم راه بهتره ؟ لطف کنید و راهنمایی کنید تا کمی اسوده شوم . در ضمن زبان انگلیسی درحدی که از پس کارهام بربیام بلدم و قصد ثبت نام برای دوره ایلتس دارم .
  یه سوال دیگه : لطفا بفرمایید ازچه سنی پسرم برای خروج نیاز به وثیقه داره ؟
  از لطف و محبتتون و وقتی که میگذارید بسیار سپاسگذارم . ایشالا با خانواده محترم تشریف اوردید کانادا جبران کنیم .

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی اگر قصد دارید برای کانادا اقدام نمایید بهترین روش و کم هزینه ترین روش این است که برای تحصیل فرزند خود اقدام داشته باشید همچنین می توانید از طریق تحصیل خود نیز اقدام داشته باشید و پس از ورود بتوانید وارد بازار کار شوید و یا با هزینه مناسب سرمایه گذاری کنید تا بتوانید از این طریق به اقامت و تابعیت نیز دست یابید برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ