سرمایه گذاری در ایالت برتیش کلمبیا و بررسی کامل شرایط آن

سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا ، شرایط سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیای کانادا ، بررسی استانداردهای سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا، سیستم امتیاز بندی آن و مزایا و معایب این روش در این مقاله به طور کاملا علمی مورد تفحص قرار خواهد گرفت. شرایط مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی استانی چگونه است؟ برنامه جدید کارآفرینی بریتیش کلمبیا چیست؟ شرایط ویزای کارآفرینی کانادا به چه صورت است؟ مهاجرت به بریتیش کملبیا از طریق سرمایه گذاری چگونه ممکن است؟ آیا با سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا امکان اخذ اقامت دائم ، تابعیت و پاسپورت کانادا وجود دارد؟ آیا در روش سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا امکان بردن همراه وجود دارد؟ امتیاز بندی استان بریتیش کلمبیا برای سرمایه گذاری چیست؟ شما با مطالعه این نوشتار می توانید به پاسخ این قبیل سوالات دست پیدا کنید. با توجه به اینکه سرمایه گذاری در کانادا با دشواری و سختگیری خاصی صورت می گیرد، به همین دلیل قبل از هر اقدامی می بایست شرایط شما کاملا مورد بررسی قرار گیرد تا مطمئن شوید که مورد تایید واقع می شوید یا خیر؟ ما در این مقاله سعی نموده ایم تمام نکات مربوط به سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا را مورد بررسی قرار دهیم تا شما عزیزان با آگاهی کامل در این روش قدم بگذارید. موسسه حقوقی ملک پور ( MIE اتریش ) با ارائه خدمات آنلاین و داشتن وکیل کانادایی و مشاور مورد تایید دولت کانادا می تواند کمک شایانی در جهت سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا به ارمغان بیاورد. همچنین شما عزیزان می توانید موسسه تماس حاصل فرمایید تا از مشاوره تلفنی رایگان بهره مند شوید. در ادامه مباحث ذکر شده در ذیل را بررسی خواهیم نمود:

سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا
 • سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا و شرایط عمومی آن
 • سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا و اخذ اقامت کانادا
 • سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا و بررسی استانداردهای سرمایه گذاری
 • سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا و بررسی شاخص های اقتصادی
 • سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا و بررسی اعطای ویزا
 • سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا و مراحل اقدام
 • سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا و سیستم امتیاز بندی
 • سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا و بررسی ویزای همراه
 • سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا و مزایای آن
 • سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا و خدمات مؤسسه حقوقی ملک پور
 • سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا و سخن پایانی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا و شرایط عمومی آن

برای سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا از ابتدا به شرایط عمومی کشور کانادا و این ایالت از آن خواهیم پرداخت تا شما با موقعیت جغرافیایی و آب وهوایی و ساختار این ایالت در کانادا آشنا شوید. همان طور که مستحضر هستید، ایالت بریتیش کلمبیا یکی از ایالت های کانادا می باشد که در کنار اقیانوس آرام قرار گرفته است و یکی از غربی ترین ایالت های کشور کانادا به شمار می رود. این ایالت دارای طبیعت ناهموار و از جمعیت متنوع فرهنگی تشکیل شده است. به طور کلی کانادا کشور مهاجرپذیری می باشد و سالانه بیش از ۳۰ هزار نفر تنها برای ایالت بریتیش کلمبیا اقدام به مهاجرت می نمایند. بنابراین اکثر جمعیت بریتیش کلمبیا را مهاجرین تشکیل داده اند. با توجه به سیستم فدرال کانادا، ایالت بریتیش کلمبیا به طور مجزا مجلس انتخابی دموکراتیک دارد. شهر ویکتوریا به عنوان مجمع قانونگذار این ایالت شناخته شده است. مساحت این ایالت آنقدر زیاد است که طبق تخمینی که زده شد به اندازه کل کشورهای آلمان، فرانسه و هلند اعلام شده است.

طبق آخرین سرشماری جمعیت کل بریتیش کلمبیا ۳٫۰۳۳٫۰۴۶ نفر با مساحت ۹۴۰٫۰۰۰ کیلومتر مربع می باشد. حداقل سرمایه لازم برای سرمایه گذاری در این روش ۱۰۰ هزار دلار کانادا می باشد. برای سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا باید تمام زوایا از جمله شاخص اقتصادی و استاندارهای سرمایه گذاری را در نظر بگیرید تا بی گدار به آب نزنید و بتوانید نتیجه مطلوب را دریافت کنید. در ادامه به طور کامل تمام جهات را شرح داده ایم تا شما به طور کامل با این برنامه سرمایه گذاری استانی کانادا آشنا شوید.

نقشه تقسیم بندی استانی کشور کانادا

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری بریتیش کلمبیای کانادا

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری بریتیش کلمبیای کانادا

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد برای مهاجرت به کانادا از کجا شروع کنم؟

مقاله مرتبط

برای مهاجرت به کانادا از کجا شروع کنم؟

سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا و اخذ اقامت کانادا

دولت کشور کانادا فرصت سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا را برای افراد و خانواده های واجد الشرایط بمنظور راه اندازی کسب و کار فراهم آورده است. این برنامه بخشی از برنامه نامزدهای استانی بریتیش کلمبیا است و برای افرادی که صاحبان مشاغل با تجربه بالا هستند یا مدیرانی که تمکن مالی خوبی دارند و برای سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا بمنظور ایجاد یا بهبود یک تجارت کانادایی مناسب است. هدف دولت این کشور از این برنامه تحریک رشد اقتصادی و ایجاد شغل در ایالت بریتیش کلمبیا است. به کارآفرینان مهاجر که برای سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا و شرکت در برنامه انتخاب شده اند، اجازه کار به مدت ۲ سال داده می شود. در حالی که این مجوز در دسترس است، کارآفرین باید حداقل ۱۸ ماه تجارت خود را به طور فعال مدیریت کند. شرکت کنندگانی که با موفقیت تمام الزامات سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا را انجام می دهند، نامزد استان می شوند و متقاضی با اعضای خانواده برای اخذ اقامت دائم واجد الشرایط خواهند بود. گفتنی است انتظار می رود که نامزدهای استانی که در بریتیش کلمبیا زندگی می کنند فعالیت خود را ادامه دهند.

سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در مورد شرایط جدید سیاسی کانادا

مشاوره مهاجرت به کانادا

سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا و بررسی استانداردهای سرمایه گذاری

برای سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا یکی از مهم ترین مواردی که باید مورد توجه قرار گیرد، بررسی استانداردهای سرمایه گذاری در این روش است. در بحث سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا باید ریسک ها را که شامل روابط دیپلماتیک کشور خود با کانادا، قوانین موجود در خصوص امنیت اموال یا مصادره اموال سرمایه گذاران مهاجر را مورد بررسی دقیق قرار دهید. توضیح بیشتر آنکه اگر در روابط دیپلماتیک کشورها مشکلی ایجاد شود آیا ممکن است مصادره اموال صورت گیرد؟ از طرفی دیگر برای انتقال سرمایه خود به کشور مقابل باید به این توجه نمود که آیا این کشور از فساد در دستگاه های قضایی مبرا می باشد یا ساختار آن فاسد است؟ این بدان معناست که اگر در کشور کانادا مشکل حقوقی جهت سرمایه گذاری به وجود آمد در دادگاه با حق کامل رای عادلادنه صادر گردد یا خیر؟ یکی دیگر از مواردی که برای سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا بسیار حائز اهمیت می باشد بررسی میزات مالیات بر درآمد است. یعنی شرایط مالیات برای سرمایه گذاران خارجی به چه صورت است.

سرمایه گذاری در خارج از کشور - مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

مصادره اموال شامل کلیه اقدامات تبعیض آمیز از طرف دولت میزبان سرمایه گذار خارجی می باشد که بدون هیچ گونه جبرانی سرمایه گذار را از سرمایه گذاری محروم می کند یا اموال وی را مصادره می نماید. به منظور تجزیه تحلیل خطر مصادره اموال، رویدادهای تحریم، تغییر رژیم مورد ارزیابی قرار می گیرد. در نمودار زیر نرخ مصادره اموال در کانادا را می توانید مشاهده بفرمایید:

نمودار نرخ مصادره اموال یا سلب مالکیت اموال سرمایه گذاران خارجی در کانادا

شاخص کنترل فساد از میزان اعمال قدرت عمومی برای منافع شخصی برای کشور کانادا در نمودار زیر قابل ملاحظه است:

نقشه میزان کنترل فساد کل کشورهای جهان

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در مورد سرمایه گذاری تا ۲۰۰ هزار دلار در کشور های انگلیسی زبان

مهاجرت به اروپا یا کانادا

سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا و بررسی شاخص های اقتصادی

یکی دیگر از مواردی که برای سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا بسیار حائز اهمیت است، بررسی شاخص های اقتصادی کانادا است که شامل نرخ مالیات بر درآمد شخصی، نرخ تولید ناخالص داخلی و نرخ مالیات بر درآمد شرکت ها می باشد. در این قسمت از مقاله به بررسی موارد ذکر شده خواهیم پرداخت.

بالاترین نرخ قانونی مالیات بر درآمد، مشمول مالیات افراد می شود. داده هایی که از سال ۲۰۰۶ تا ۲۰۱۹ گردآوری شده نشان می دهد، میانگین آن در KPMG برای این شاخص دوره ۳۰ درصد با حداقل ۲۹ درصد در سال ۲۰۰۶ و حداکثر ۳۳ درصد در سال ۲۰۱۶ می باشد که در نمودار زیر مورد بررسی قرار می گیرد:

نمودار نرخ مالیات بر در آمد فردی کانادا در سالیان گذشته

کانادا برای اینکه بتواند سرمایه گذاران خارجی از سراسر نقاط جهان را به خود جذب کند، سعی نموده است تا نرخ مالیات بر درآمد شرکت ها را کم کند تا خارجی ها سرمایه خود را به ایالت های این کشور وارد نمایند.

همین امر نیز باعث شده تا سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا با مالیات بر درآمد بالای شرکت مشکلی نداشته باشند. نرخ مالیات بر در آمد شرکت در این کشور قابل ملاحظه می باشد:

ارزش ناخالص تولید شده توسط تولید کنندگان به اضافه مالیات و هرگونه مالیات منهای یارانه هایی که از دولت تعلق می گیرد. طبق آمار ، داده ها از سال ۱۹۶۱ تا ۲۰۱۹ در کانادا میانگین ارزش در آن دوره ۲۰۳٫۸۵ میلیار

دلار با حداقل ۹٫۵۱ میلیارد دلار کانادا و حداکثر ۵۸۳٫۰۶ میلیار دلار کانادا در سال ۲۰۱۸ می باشد. تولید ناخالص داخلی در نمودار زیر قابل مشاهد است:

نمودار تولید ناخالص داخلی کشور کانادا از سال 1961 تا سال 2018

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در مورد سرمایه گذاری ۲۰۰ هزار دلاری و کارآفرینی در کانادا

لیست مشاغل مورد نیاز کانادا
تحصیل در کانادا

سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا و بررسی اعطای ویزا

طبق قوانین روز دنیا تمام کشورها برای این که ویزا صادر کنند بر دو اساسsubjective  وobjective  عمل خواهند کرد. بر اساس subjective آفیسر ویزا با شما مصاحبه می کند و ویزا زمانی صادر می شود که آفیسر نظر مثبت نسبت به شما و پرونده تان داشته باشد. در این نوع ویزا آفیسر و یا همان افسر صدور ویزا کاملا با سلیقه خودش ویزا را صادر می نماید، یعنی اگر عامیانه و واضح بیان کنیم اگر از قیافه شما خوشش نیاید ممکن است ویزای شما را رد کند. به سیستم  objective ،point Based system  هم گفته می شود. این بدان معناست که پرونده شما مورد بررسی قرار میگیرد و اگر شما امتیازات لازم را کسب نمایید، در این حالت صدور ویزا صورت می گیرد. طبق قوانین کشور کانادا افرادی که برای سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا اقدام می کنند، پرونده و مدارکی که ارائه می دهید بر اساس objective مورد بررسی قرار می گیرد و نظر افسر ویزا در پرونده شما هیچ تاثیری نخواهد داشت.

آفیسر سفارت ـ انواع سیستم صدور ویزای آبجکتیو و سابجکتیو

سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا و مراحل اقدام

برای شرکت در برنامه سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا ، یک کارآفرین باید بتواند حداقل ۲۰۰٫۰۰۰ دلار کانادا را برای کسب و کار خود در نظر بگیرد و نشان دهد برای بهبود اقتصاد کانادا می خواهد قدم بگذارد. این کسب و کار نو می بایست حداقل یک فرصت شغلی جدید برای شهروندان کانادایی یا افرادی که اقامت دائم این کشور را دارند ایجاد نماید. برای سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا می بایست محل کسب و کار شما در نزدیکی محل زندگی تان باشد تا بتوانید به درستی عملیات کار را اداره نمایید. مراحل اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا به شرح زیر می باشد:

 • می بایست مشخص کنید که آیا صلاحیت و شرایط لازم برای برنامه کارآفرینی دارید یا خیر؟
 • ثبت نام آنلاین صورت گیرد ( ارسال قبل از درخواست)
 • منتظر دریافت دعوت نامه برای درخواست پس از ثبت درخواست قبلی باشید.
 • در طی ۴ ماه پس از دریافت دعوت نامه رسمی، برنامه جامع BCPNP را به صورت آنلاین ارسال کنید.
 • برای فرایند ارزیابی باید به صورت حضوری مصاحبه شوید
 • اگر درخواست شما برای سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا مورد تایید واقع شد، می بایست یک توافق نامه امضا کنید و اجازه کار بگیرید.
 • برای سرمایه گذاری در ایالت برتیش کلمبیا محل اقامت باید در ۱۰۰ کیلومتری محل کسب و کار شما باشد.
 • به مدت ۱۸ تا۲۰ ماه باید کسب و کاری در بریتیش کلمبیا را راه اندازی و مدیریت کنید
 • گزارش نهایی را ارسال نمایید
 • منتظر تایید به عنوان سرمایه گذار استانی باشید
 • درخواست اقامت دائم برای متقاضی و خانواده ای که واجد الشرایط هستند( همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال)
 • اخذ اقامت دائم کانادا

اسناد و مدارک مورد نیاز‌ | اسناد و مدارک مورد نیاز اخذ ویزا

سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا و سیستم امتیاز بندی

سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا به صورت امتیاز بندی می باشد که در این قسمت از مقاله به بررسی امتیازات خواهیم پرداخت. برای سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا هر شخصی برای برنامه کارآفرینی BC ثبت نام نکرده باشد برایش دعوت نامه صادر نمی شود. این امر معمولا با کمک گرفتن از مشاوره حقوقی مورد تایید دولت کانادا و وکیل معتبر با راهنمایی های حرفه ای می تواند پروسه اقدام را برای شما عزیزان هموارتر نماید. امتیازات بر اساس تعدادی از عوامل به ثبت نام کنندگان اختصاص می یابد. برای کارآفرینان واجد شرایط که دارای بالاترین امتیاز هستند دعوت نامه صادر می شود. بنابراین به این نکته باید دقت داشته باشید که قبل از اینکه اقدام نمایید در مورد ثبت نام و عوامل امتیاز دهی مطلع شوید. متقاضیانی که تصمیم برای سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا دارند اگر با آگاهی از قبل برنامه ریزی کنند می توانند قبل از ثبت نام امتیاز خود را بهبود ببخشند.

داوطلبان برای ورود به استخر امتیازات باید حداقل امتیازات لازم را برای هر عامل کسب کنند. بر اساس امتیاز یا نمره کل مشخص خواهد شد که آیا یک نامزد می تواند دعوت نامه را دریافت نماید یا خیر؟ حداکثر امتیاز در دسترس ۲۰۰ می باشد. در جدول زیر سیستم امتیازات به تفکیک قابل مشاهده می باشد:

جدول امتیازات تفکیک شده سرمایه گذاری در ایالات بریتیش کلمبیا

تجربه

برای نامزدهای کارآفرینی جهت سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا ، امتیازاتی در خصوص مالکیت مشاغل و یا تجربه کاری در نظر گرفته شده است. داوطلبان قبل از هر اقدامی می بایست جزئیاتی از سابقه کار خود در ۱۰ سال گذشته را ارائه دهند. در هنگام ثبت نام، داوطلبان باید کدهای بخش صنعت را تحت سیستم طبقه بندی آمریکای شمالی ( NAICS) و کدهای طبقه بندی مشاغل ملی (NOC) مشخص کنند که در این زمینه تخصص دارند.

جدول امتیازات مربوط به تجربه مدیریت در سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا

جدول امتیازات مربوط به سابقه کار در سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا

مالکیت
متقاضیان می توانند در صورت لزوم امتیازهایی را برای کل ارزش خالص خود از جمله همسر یا شریک زندگی عادی خود کسب کنند. هنگام ارسال ثبت نام، متقاضیان بالقوه حداقل باید ۶۰۰٫۰۰۰ دلار ارزش تمکن مالی شخصی خود را نشان دهند.

جدول امتیازات مربوط به کل دارایی های جاری (وجوه نقدی و نقدی) در سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا

جدول امتیازات مربوط به ارزش خالص شخصی کل در سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا

کل سرمایه شخصی

متقاضیان می توانند بر اساس سرمایه شخصی خود برای تجارت، امتیازات لازم را کسب کنند. یک سرمایه گذاری مرتبط با تجارت باید طی ۶۱۰ روز (تقریبا ۲۰ ماه) از ورود تکمیل شود. اگر متقاضی پیشنهاد شراکت با فرد درخواست کننده را دارد، می بایست نام هریک از شرکا را در فرم درخواست ثبت نماید.

جدول امتیازات مربوط به سرمایه شخصی در سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا

ایجاد شغل

متقاضیان می توانند بر اساس ایجاد شغل امتیاز کسب کنند. اشتغال زایی باید در مدت ۳۶۵ روز (۱۲ ماه ) از ورود متقاضی به بریتیش کلمبیا انجام شود.

جدول امتیازات تعداد موقعیت های شغلی ایجاد شده و حفظ شده در سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا

منطقه

براساس اندازه جمعیت مناطق به داوطلبان برای موقعیت های تجاری پیشنهادی، امتیاز اعطا می شود.

جدول امتیازات مربوط به منطقه در سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا

سازگاری

داوطلبان و متقاضیان همچنین براساس عوامل سازگاری خود امتیاز دریافت می کنند. در حالی که این عوامل الزامات اجباری BC PNP نیستند، آنها شاخص هایی برای حمایت از توانایی کارآفرین بین المللی برای استقرار خود در B.C. می باشند.

جدول امتیازات مربوط به مهارت در زبان انگلیسی در سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا

جدول امتیازات مربوط به سطح تحصیلات در سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا

جدول امتیازات مربوط به سن در سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا

جدول امتیازات مربوط به بازدیدهای تجاری از بریتیش کلمبیا در سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا

جدول امتیازات مربوط به تجربه کاری کانادا ، تجربه کار یا مطالعات حداقل 12 ماه از داخل کانادا در سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا

امتیاز بندی مهاجرت به کانادا

سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا و بررسی ویزای همراه

 برای سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا پس از اینکه مراحل ثبت نام صورت گرفت و متقاضی مورد قبول واقع شد، برای شخص دعوت نامه صادر می شود. متقاضیانی که موفق به گذراندن تمام الزامات سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا باشند، برای سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا واجد شرایط می شوند. در این صورت متقاضی و اعضای خانواده اش ( همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال) برای اخذ اقامت دائم واجد شرایط خواهند بود. پس از اینکه مورد تایید واقع شده باشید صدور دعوت نامه به مدت ۲ سال صورت می گیرد. شخص متقاضی پس از اینکه کسب و کار خود را راه اندازی نمود و زمانی که به مدت یکسال از بیزینس فعالش گذشت، می بایست یک گزارش از کارکرد خود به دولت ارائه دهد. اگر ثابت کند که این بیزینس پلن سود کافی دارد و به منافع این کشور کمک شایانی می کند، در این صورت می تواند برای دریافت اقامت دائم درخواست دهد. این مقاله توسط متخصصین موسسه حقوقی ملک پور تهیه شده است و هرگونه کپی برداری از مطالب این مقاله غیرقانونی می باشد و افرادی که برای گردآوری این زحمت کشیده اند هیچ رضایتی نخواهند داشت.

مهاجرت با اخذ ویزای همراه ـ مهاجرت با خانواده ـ ویزای همراه

سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا و مزایای آن

متقاضیانی که تمایل به سرمایه گذاری در کشورهای انگلیسی زبان دارند، ایالت بریتیش کلمبیا در کشور کانادا این شرایط را برای سرمایه گذاران فراهم می آورد که شما به طور شخصی بتوانید برای خود سرمایه گذاری نمایید و بدون اینکه سرمایه خود را به این ایالت انتقال دهید می توانید وارد این کشور شوید. از طرفی باید این را در نظر داشته باشید که سرمایه ای که برای سرمایه گذاری به کانادا می برید برای سرمایه گذاری خودتان می باشد و به دولت این کشور نمی دهید. پس در نتیجه پولتان از بین نخواهد رفت. یکی دیگر از مزایایی که سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا دارد این است که صدور ویزا مانند خیلی از کشور های دیگر بر اساس نظر افسر ویزا نمی باشد، بلکه به صورت objective است، یعنی بر اساس امتیازاتی که کسب می کنید ویزا صادر می شود. پس اگر پرونده شما کامل باشد و امتیازات لازم را هم کسب کرده باشید مورد قبول واقع خواهید شد.

نکات مثبت و مزایا

ویزاها و مصاحبه های موکلین

سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا و خدمات مؤسسه حقوقی ملک پور

موسسه حقوقی ملک پور با بیش از ۱۵ سال سابقه درخشان و صدها پرونده نتیجه بخش و موفق با بهره گیری از بهترین و متخصص ترین مشاوران و مجرب ترین وکلای واقف به کلیه امور مهاجرت، اقامت و انواع ویزای کانادا و دیگر کشورها در خدمت متقاضیان محترم این امور است تا با بهره گیری از این کادر متخصص و با تجربه در پائین آوردن درصد ریسک انواع ویزاها بتوانند خدمات منحصر به فردی را به متقاضیان ارائه دهند. مشاوران ارشد این مجموعه در زمینه هایی همچون طرح توجیهی تجاری – اقتصادی (بیزینس پلن) می توانند بهترین پیشنهاد ها و مشورت ها را در اختیار شما قرار دهند. کارشناسان متخصص و وکیل زبده ما در امر مهاجر به کانادا در تمامی مراحل، از استارت پروسه و اقدام به اخذ ویزا و تا نتیجه نهایی در کنار متقاضیان امر مهاجرت به کانادا خواهد بود و موضوعات را نکته به نکته با شما بررسی خواهند کرد.

همان طور که می دانید در امر مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا محدودیت هایی در هر دوره وجود دارد لذا پیشنهاد ویژه ما به شما متقاضیان محترم این امر این است که با بهره گیری از تجربیات و مشورت های گروه مشاورین و وکلای زبده و متخصص موسسه حقوقی ملکپور همراه باشید تا کلیه موانع احتمالی و اتفاقی از مسیر اخذ ویزای شما برداشته شود. موسسه حقوقی ملکپور همراه شما در تمامی مسیر خواهد بود. همچنین مدیر موسسه حقوقی ملک پور در اقدامی منحصر به فرد و بسیار عامه پسند مبادرت به انتشار ویدئویی تحت عنوان راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت نموده اند که در این فایل ویدئویی تمامی مسیر های مهاجرتی از جمله کلیه روش های مهاجرت به کانادا و روش های سرمایه گذاری در کانادا را به صورت مفصل و جز به جز شرح داده اند. حتی در این مجموعه کلیپ راه های مسدود شده دسترسی به کانادا نیز شرح داده شده است به طوری که هر فرد با تماشای این ویدئو می تواند وکیل خود در انتخاب مسیر بوده و بهترین روش را انتخاب کند. تهیه این مجموعه ویدئو می تواند به شما متقاضیان محترم کمک قابل توجهی در امر مهاجرت نماید.

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
پرچم کانادا | مهاجرت به کانادا | پاسپورت کانادا
سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا و سخن پایانی

سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا ، اخذ اقامت از طریق این سرمایه گذاری، شرایط سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا ، چگونگی سیستم امتیازبندی و … مورد بررسی قرار گرفت. همان طور که دریافتید سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا بر اساس سیستم امتیاز بندی می باشد، یعنی اگر شما بتوانید امتیازات لازم را به دست بیاورید، دعوت نامه ای جهت سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا برای شما صادر می شود. با توجه به مطالبی که در فوق خواندید در امر مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا محدودیت هایی برای انجام پروسه اقدام وجود دارد. لذا پیشنهاد ویژه ما به شما سروران گرامی این است که با بهره گیری از تجربیات و مشورتهای گروه مشاورین و وکلای زبده و متخصص موسسه حقوقی ملکپور همراه باشید تا کلیه موانع احتمالی و اتفاقی از مسیر اخذ ویزای شما برداشته شود. موسسه حقوقی ملکپور همراه شما در تمامی مسیر خواهد بود. این موسسه با دارا بودن مشاور مورد تایید دولت کانادا و وکلای مجرب می تواند در این امر کمک شایانی به شما عزیزان نمایند. هم اکنون می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس تلفنی رایگان برقرارکنید و از راهنمایی مشاورین بهترین استفاده را نمایید. همچنین اگر با خواندن مقاله در جهت سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا ، ابهاماتی در ذهنتان به وجود آمد در انتهای مقاله سوالاتتان را مطرح کنید تا پاسخ را دریافت کنید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ