مهاجرت پرستاران به کانادا ۲۰۲۰ و بررسی شرایط کار و تحصیل پرستاران در کانادا

مهاجرت پرستاران به کانادا شرایط و مدارک مورد نیاز افراد پرستار برای مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۲۰ ، هزینه های زندگی، اخذ اقامت دائم و تابعیت تمام نکات مربوط به این روش مهاجرتی مورد بررسی قرار می گیرد. آیا امکان مهاجرت پرستاران به کانادا برای پرستاران ایرانی هم فراهم است؟ بهترین شهر کانادا برای پرستاران کدام است؟ هزینه مهاجرت پرستاران به کانادا چقدر است؟ آیا کانادا راحت ترین کشور برای مهاجرت پرستاران است؟ امتحان RN‌ پرستاری چیست؟ شرایط تحصیل ارشد پرستاری کانادا چیست؟ مهاجرت پرستاران به کانادا برای افرادی با سن بالا هم امکان پذیر است؟  شرح وظایف پرستاران در کانادا چیست؟ وسوال مهمی که برای افراد پیش می آید این است که افرادی که از طریق مهاجرت پرستاران به کانادا اقدام می کنند آیا نیاز به معادل سازی مدارک تحصیلی در این کشور دارند؟ در ادامه با ما همراه باشید تا پاسخ این سوالات و تمامی نکاتی که به این روش مهاجرتی مربوط می شود را دریابید. کانادا کشوری بسیار مهاجر پذیر است که همه ساله افراد بسیاری برای ورود به این کشور از راه های گوناگون اقدام می کنند. کشور کانادا سطح بالایی در بین کشور های مدرن جهان دارد و جز بهترین کشور های جهان از نظر فرهنگ، رفاه، امکانات و… برای متقاضیان مهاجرت به حساب می آید. موسسه حقوقی ملک پور همکار (MIE اتریش)  با داشتن وکلای تخصصی از کشور کانادا و سابقه ی چندین ساله در زمینه ی مهاجرت، به کشور های پیشرفته و مرفه جهان، میتواند در این راه در کنار شما عزیزان باشد. شما می توانید با مطالعه ی مقالات معتبر ما در فضای مجازی و یا تماس تلفنی با مجموعه، مشاوره ای رایگان داشته باشید تا بهترین راه برای شما بیان شود.

مهاجرت پرستاران به کانادا
 • مهاجرت پرستاران به کانادا و شرایط عمومی آن
 • مهاجرت پرستاران به کانادا و انواع پرستار در کانادا
 • مهاجرت پرستاران به کانادا و شرایط ورود به رشته پرستاری
 • مهاجرت پرستاران به کانادا و رشته های مرتبط
 • مهاجرت پرستاران به کانادا و مدارک لازم برای پذیرش
 • مهاجرت پرستاران به کانادا و هزینه های تحصیل
 • مهاجرت پرستاران به کانادا و میزان حقوق پرستاران در کانادا
 • مهاجرت پرستاران به کانادا و بررسی ویزای همراه
 • مهاجرت پرستاران به کانادا و دانشگاه های پرستاری
 • مهاجرت پرستاران به کانادا و دریافت ویزای تحصیلی
 • مهاجرت پرستاران به کانادا و بررسی اخذ اقامت
 • مهاجرت پرستاران به کانادا و سخن پایانی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

مهاجرت پرستاران به کانادا و شرایط عمومی آن

در مورد مهاجرت پرستاران به کانادا ابتدا میتوانیم به معرفی کشور کانادا بپردازیم تا اطلاعاتی در باره ی این کشور به دست آورید. کانادا کشوری در قاره ی آمریکا است که در شمال این قاره قرار گرفته است. کانادا جمعیتی تقریبا ۳۵ میلیون نفری دارد و مساحت این کشور ۹٫۹۸۴٫۶۷۰ کیلومتر مربع است. کانادا از لحاظ مساحت، از کشور های پهناور جهان به حساب می آید. پایتخت کانادا اوتاوا است و شهر های بزرگ و پرجمعیت این کشور، تورنتو، ونکوور، بریتیش کلمبیا و کبک می باشد. کانادا از لحاظ آب وهوایی کشوری سرد سیر است و قسمت های شمالی از این قاره به دلیل سردی هوا قابل سکونت نیست. زبان رسمی در کشور کانادا انگلیسی و فرانسوی است و واحد ارز آن دلار کانادا می باشد. تنها کشور همسایه با کانادا کشور امریکا است که در جنوب این کشور قرار دارد. گفتنی است که مرز کانادا و آمریکا طولانی ترین مرز زمینی در جهان به شمار می آید. در ادامه ی مقاله به بررسی دقیق مهاجرت پرستاران به کانادا می پردازیم تا شما عزیزان از شرایط اصلی این روش آگاهی پیدا کنید. در ادامه با ما همراه باشید:

نقشه تقسیم بندی استانی کشور کانادا

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد مهاجرت پرستاران به کانادا – آقای افضلی مشاوره رسمی اداره مهاجرت کانادا

برای مهاجرت به کانادا از کجا شروع کنم؟

مهاجرت پرستاران به کانادا و انواع پرستار در کانادا

در این قسمت به بررسی شرایط مهاجرت به کانادا و دسته بندی انواع پرستاران در این کشور می پردازیم. پرستاران در کانادا به چند دسته تقسیم می شوند که نسبت به نوع رشته ی آنها، سابقه ی کاری و دوره هایی که گذرانده اند، گروه بندی های متفاوتی دارند که افراد متقاضی باید از این دسته بندی ها اطلاع داشته باشند که عبارتند از:

۱- پرستارانی که دوره های دو تا سه ساله را در ایالات مختلف کانادا گذرانده باشند که اصطلاحا LPN گفته میشود.

۲- افرادی که دوره های دو الی سه ساله ی پرستاری را در اونتاریو یا کبک گذرانده اند که RPN گفته می شود.

۳- افرادی که در کشور کانادا لیسانس پرستاری ( دوره ی ۴ ساله) را گذرانده باشند که RN نام دارد.

۴- پرستاران شاخه ی روان پزشکی که شامل رشته های سلامت روان و پرستاران متخصص و پرستارانی که مجاز به تجویز دارو برای بیماران هستند.

پرستاری کوآپ کانادا - تحصیل در دوره های پرستاری کوآپ - کار پرستاری در کانادا

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد مهاجرت پرستاران به کانادا – آقای افضلی مشاوره رسمی اداره مهاجرت کانادا

تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان

مهاجرت پرستاران به کانادا و شرایط ورود به رشته پرستاری

افرادی که می خواهند از طریق مهاجرت پرستاران به کانادا اقدام کنند، باید کلاس ها و دوره های مربوطه را در این کشور بگذرانند تا آماده ی ورود به این رشته شوند. دوره ی لیسانس پرستاری که نیازمند مدرک IELTS آکادمیک با نمره ی حداقل ۶٫۵ است که نمرات مقاطع قبلی شخص نیز باید بالا باشد که در انتهای این دوره، متقاضیان به عنوان پرستاران ثبت شده می توانند وارد بازار کار شوند. دوره دیگری که برای پرستاران در نظر گرفته می شود دوره ی CO UP است که دوره های کار و تحصیل پرستاری است. این دوره ها که در حال حاضر سریعترین روش اخذ اقامت دائم کانادا با مدرک دیپلم شمرده می شوند ۱٫۵ ساله هستند که ۱ سال اول دانشجویان باید به تحصیل دروس مرتبط مشغول باشند و ۶ ماه به دوره ی عملی ( کارورزی ) می روند که در این مدت حقوق دریافت میکنند. افرادی که خواهان شرکت در این دوره ها هستند باید بالای ۱۹سال سن داشته باشند و حداقل مدرک دیپلم را داشته باشند. تحصیل در مقطع فوق لیسانس پرستاری برای افراد در کانادا نیز امکان پذیر است که در مقطع مذکور به مدرک زبان انگلیسی IELTS آکادمیک با نمره ی حداقل ۷ را نیاز است. افرادی که متقاضی تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در کانادا در رشته پرستاری هستند، باید در ایران پرستار باشند و کارت پرستاری از وزارت بهداشت ایران داشته باشند و باید برای ورود به این مقطع آزمون ورودی را قبول شوند. دوره ی دیگری نیز در مورد رشته ی پرستاری وجود دارد که مناسب افرادی است که سابقه ی کار به مدت حداقل ۱۶۰۰ ساعت را دارند و در حال تحصیل در رشته ی پرستاری باشند که حداقل سال دوم رشته ی پرستاری باشد که TOP UP نام دارد. دوره های دیگری مانند دوره های پرستاری عملی و یا مراقبت های بهداشتی نیز در کانادا وجود دارد.

لینک مقاله پیشنهادی : پرستاری کوآپ کانادا ( سریعترین راه اخذ اقامت دائم کانادا با مدرک دیپلم )

پرستاری کوآپ کانادا

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد دوره پرستاری کوآپ کانادا

تحصیل در کانادا با مدرک دیپلم

مهاجرت پرستاران به کانادا و رشته های مرتبط

این نکته برای مهاجرت پرستاران به کانادا و تحصیل در رشته های پرستاری بسیار می تواند مهم باشد که متقاضیان این رشته بازار کار بسیار عالی و حقوق ماهیانه ی بالایی در کانادا خواهند داشت و مهم تر آنکه افراد باید در رشته هایی مرتبط با پرستاری سابقه ی تحصیل یا کار داشته باشند. داشتن مدرک زبان IELTS با نمره ی حداقل  ۶٫۵ ، سن مناسب و نمرات تحصیلی بالا در مقطع قبلی از شرایط اصلی برای این نوع از مهاجرت است. قبولی در آزمون ورودی برای مقطع فوق لیسانس نیز از دیگر شرایط اصلی به شمار می رود. در فهرست زیر نام رشته های مرتبط با پرستاری را برای شما عزیزان آورده ایم که افراد باید در این رشته ها سابقه ی کار یا تحصیل داشته باشند:

 • مدیریت بهداشت و سلامت
 • مامایی
 • سلامت محیط
 • رشته ی خدماتی مرتبط با سلامت روان
 • رشته های مرتبط با سلامت ورزش

تحصیل پرستاری در خارج از کشور - شرایط پرستاری در خارج

مهاجرت پرستاران به کانادا و مدارک لازم برای پذیرش

دانستن مدارک و شرایط مورد نیاز و فراهم کردن به زعم بسیاری از افراد شاید مهمترین مسئله در امر مهاجرت پرستان را به کانادا باشد. نحوه ی جمع آوری مدارک و ارائه ی آنها به سفارت از اهمیت بالایی برخوردار است که توصیه می شود، متقاضیان دقت لازم را برای این بخش داشته باشند تا ریسک و احتمال ریجکتی ویزای کانادای فرد به حداقل برسد. در فهرست زیر نام مدارک مورد نیاز برای پذیرش تحصیلی مهاجرت پرستاران به کانادا را برای شما فراهم کردیم:

 • ارائه ی پاسپورت معتبر و دارای اعتبار
 • مدارک مقاطع قبلی همراه با ریز نمرات
 • ارائه ی نامه ی تمکن مالی مورد نیاز از بانک
 • انگیزه نامه ((SOP
 • مدرک زبان انگلیسی با نمره ی حداقل ۵
 • نامه ی رزومه ی کاری
 • نامه ی قبولی در آزمون ورودی دانشگاه برای مقطع فوق لیسانس
 • عکس پاسپورتی

هزینه ویزای کار کانادا

مهاجرت پرستاران به کانادا و هزینه های تحصیل

افرادی که متقاضی تحصیل در کشور کانادا هستند باید از هزینه های تحصیل در این رشته ی پر طرفدار آگاهی داشته باشند. پرستاری رشته و تخصص بسیار مناسبی در کانادا است که افراد زیادی حتی از خود شهروندان کانادایی برای این رشته اقدام می کنند. تحصیل در مقاطع دانشگاهی در کانادا رایگان نیست و همه ی دانشجویان بین المللی ملزم به پرداخت هزینه می باشند. در کشور هایی مانند فرانسه، اتریش، آلمان تحصیلات دانشگاهی بدون هزینه است که دانشجویان می توانند به رایگان در این کشور ها در دانشگاه های دولتی تحصیل کنند. هزینه ی تحصیل در رشته ی پرستاری در کانادا نسبت به نوع دانشگاه و شهری که دانشجو در آن تحصیل می کند متفاوت ست اما به طور میانگین بین ۱۴ تا ۳۰ هزار دلار هزینه ی سالانه ی تحصیل در کانادا است.

لازم به ذکر است که رشته پرستاری و سایر رشته های مرتبط و زیر شاخه ی پرستاری به دلیل داشتن واحد های عملی، هزینه های بیشتری نسبت به سایر رشته ها دارند.

لینک مقاله پیشنهادی : هزینه های تحصیل در کانادا ( در تمامی مقاطع و دانشگاههای مختلف )

هزینه های تحصیل در کانادا

مهاجرت پرستاران به کانادا و هزینه زندگی

در این بخش به بررسی هزینه های زندگی برای افرادی که مهاجرت پرستاران به کانادا را مد نظر دارند میپردازیم. در حالت کلی هزینه های زندگی افراد با هم متفاوت است و نمیتوان به قاطعیت در مورد هزینه های زندگی هر شخص توضیح داد اما به طور میانگین میتوان این موضوع را بررسی کرد. در جدول زیر هزینه های برخی اقلام مصرفی در شور کانادا را برای شما آورده ایم:

شیر ۱لیتر ۲٫۱۰ C $
نان ۵۰۰ گرم ۲٫۸۲ C $
تخم مرغ ۱۲ عدد ۳٫۰۲ C $
پنیر ۱ کیلو ۱۱٫۸۵ C $
گوشت ۱ کیلو ۱۵٫۱۸ C
مرغ ۱ کیلو ۱۳٫۱۵ C $
سیب زمینی ۱ کیلو ۲٫۱۰ C $
پیاز ۱ کیلو ۲٫۰۹ C $
گوجه ۱ کیلو ۲٫۰۹ C $
برنج ۱ کیلو ۳٫۵۲ C $
آب ۱٫۵ لیتر ۱٫۷۶ C $
اجاره ی ملک ۱ خوابه در مرکز شهر ۱٫۳۹۹٫۰۳ C $
اجاره ی ملک ۳ خوابه در مرکز شهر ۲٫۴۰۸٫۳۳ C $
اجاره ی ملک ۱ خوابه خارج از مرکز شهر ۱٫۰۸۸۳۷ C $
اجاره ی ملک ۳ خوابه خارج از مرکز شهر ۱٫۸۳۶٫۶۷ C $

 

( به جهت اطلاع کامل از هزینه های زندگی در شهرهای مختلف کانادا می توانید به این لینک رجوع بفرمایید )

هزینه های زندگی در کانادا

مهاجرت پرستاران به کانادا و میزان حقوق پرستاران در کانادا

در مهاجرت به کانادا افرادی که از راه مهاجرت کاری وارد این کشور می شوند، دانستن میزان حقوق سالیانه و دست مزد های مرتبط به مشاغل مرتبط با پرستاری از اهمیت بالایی برخوردار است. همانطور که گفته شد پرستاری و وشغل های مرتبط با پرستاری در کشور کانادا علاوه بر داشتن متقاضیان زیاد حتی از خود شهروندان کانادایی، حقوق های ماهیانه ی بسیار خوبی نسبت به سایر مشاغل دارد. میانگین حقوق سالیانه ی پرستار در کانادا ۷۵ هزار دلار کانادا می باشد. در جداول زیر حقوق ماهیانه افرادی که به این شغل و مشاغل مرتبط به پرستاری مشغول هستند را برای شما عزیزان آورده ایم:

حقوق پرستاران در کانادا بر اساس منطقه

منطقه میانگین حقوق تعداد پرستاران بررسی شده در هر منطقه
نوا اسکوشیا ۴۱۸٫۸۲۲ ۲۷۳۳
مناطق شمال غربی ۱۰۱٫۴۸۸ ۱۲۶
آلبرتا ۹۴٫۳۲۲ ۴۸۷۶
یوکون ۸۵٫۹۳۲ ۱۷۶
نیوفاندلند ۷۷٫۹۹۴ ۸۴۲
بریتیش کلمبیا ۷۵٫۶۸۰ ۶۷۲۱
اونتاریو ۷۰٫۵۵۱ ۷۰۲۴
کبک ۶۵٫۲۲۸ ۷۸۳
نیوبرانزویک ۶۵٫۲۲۸ ۳۲۴
جزیره پرینس ادوارد ۶۵٫۲۲۸ ۲۱
نوناوت ۵۱٫۵۷۸ ۴۵
ساسکاچوان ۴۴٫۹۹۰ ۲۰۱
مانیتوبا ۴۲٫۶۷۴ ۲۰۰۹

میزان حقوق شغلهای مرتبط با پرستاری در کانادا - مهاجرت پرستاران به کانادا

امکان ادامه تحصیل و بعد از آن کار برای پرستاران در خارج از کشور

مهاجرت پرستاران به کانادا و بررسی ویزای همراه

افرادی که برای مهاجرت به کشور های دیگر اقدام می کنند مسئله ی بردن همراه یا الحاق به خانواده برای آنها مسئله ی مهمی خصوصا برای افراد متاهل می باشد. در علم مهاجرت و حقوق بین الملل منظور از همراه، همسر بالای ۲۱ سال و فرزند تا ۱۸ سال می باشد. کشور کانادا برای افراد که از طریق تحصیل یا کار وارد این کشور می شوند، اجازه ی آوردن همراه را با خود می دهد. همراهان اجازه ی کار کردن به صورت تمام وقت را دارند و فرزندان نیز می توانند در مدارس کانادا به تحصیل مشغول شوند. افرادی که در کانادا مشغول به کار می شوند می توانند پس از ۳ سال کار در کانادا اقامت دائم این کشور را اخذ کنند و بعد از گذشت ۲ سال از اقامت دائم می توانند برای تابعیت یا شهروندی کانادا درخواست دهند تا پاسپورت این کشور را دریافت کنند. پاسپورت کانادا از معتبر ترین و قدرتمند ترین پاسپورت های حال حاضر در جهان است که افرادی که پاسپورت این کشور را دارند می تواند به ۱۶۵ کشور جهان بدون نیاز به ویزا مهاجرت کنند.

ارزش و اعتبار پاسپورت کانادا در بین سایر کشور های جهان

راهنمای اخذ انواع ویزای کانادا

مهاجرت پرستاران به کانادا و دریافت ویزای تحصیلی

مهاجرت پرستاران به کانادا و اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی این کشور نیاز به مدارک و شرایط خاصی دارد که در این بخش به آنها میپردازیم. مدارک و الزاماتی که از سوی دولت کانادا برای افراد متقاضی اعلام می شود نباید ناقص و بی اعتبار باشد. ارائه ی ناقص مدارک منجر به ریجکت شدن درخواست از سوی سفارت کانادا خواهد شد. توصیه ی ما برای افرادی که متقاضی این روش مهاجرتی هستند این است که برای پایین آوردن ریسک کار و احتمال ریجکتی پرونده حتما با وکیل امور مهاجرت که تجربه ی لازم را داشته باشد کار خود را پیگیری کنید. لیست مدارک مورد نیاز برای مهاجرت پرستاران به کانادا از طریق تحصیل عبارت است از:

 • ارائه ی نامه ی پذیرش از سوی دانشگاه معتبر
 • مدارک تحصیلی در مقطع گذشته همراه با ریز نمرات
 • انگیزه نامه ی متقاضی sop یا
 • پرینت حساب مبنی بر داشتن تمکن مالی مورد نیاز برای زندگی
 • گواهی سلامت
 • نامه ی عدم سوء پیشینه

خاطر نشان می گردد که این مدارک به عنوان اصلی ترین مدارک برای ارائه به سفارت کانادا به حساب می آیند و برای دانستن مدارک جزئی تر از سایت سفارت این کشور باید استعلام گرفت.

لینک مقاله پیشنهادی : شرایط ویزای تحصیلی کانادا

شرایط ویزای تحصیلی کانادا

مهاجرت پرستاران به کانادا و بررسی اخذ اقامت

افرادی که در کانادا به تحصیل مشغول هستند، بعد از اتمام تحصیلشان می توانند بمنظور اخذ اقامت دائم کانادا از طریق کاریابی ( پس از تحصیل ) اقدام کنند. تمامی دانشجویان خارجی که در کانادا مشغول به تحصیل هستند می توانند برای اخذ اقامت دائم کانادا از طریق برنامه هایی که دولت کانادا برای افراد تدارک دیده به نام اسکیل ورکر اقدام نمایند. اسکیل ورکر برنامه ی جذب نیروی کار ماهر کشور کانادا است. دانشجویان پرستاری در کانادا که دوره های لیسانس یا فوق لیسانس در کانادا را گذرانده باشند میتواند از این روش اقامت دائمی یا PR کانادا را به دست آورند. مطابق قوانین اسکیل ورکر کانادا برای افرادی که از کشوری مانند ایران با رشته ی پرستاری اقدام می کنند شرایطی مانند داشتن مدرک IELTS با نمره ی بالا، سابقه ی کار، مدرک تحصیلی دانشگاهی (حداقل لیسانس) و سن مناسب از شروط اصلی است. افرادی که با مدارک پرستاری برای این روش اقدام می کنند باید مدارک خود را معادل با نظام پزشکی کانادا کنند که پروسه ای حداقل ۱ ساله دارد. پرستارانی که سابقه ی کار پرستاری از کودک را داشته اند و از سوی کار فرمایی از کانادا برای پرستاری و نگه داری کودک دعوت نامه داشته باشند و مدارک تحصیلی مرتبط با این شغل را داشته باشند با ارائه ی مدرک زبان IELTS با نمره ی حداقل ۵٫۵ و ارائه ی نامه ی تمکن مالی مورد نیاز می توانند برای برنامه ی پرستاران خانگی در کانادا نیز اقدام کنند.

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد پرستاران خانگی در کانادا

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد پرستاران خانگی در کانادا

اسکیل ورکر کانادا
ویدئوی راهنمای گام به گام انتخاب بهترین مسیر مهاجرت
گالری ویزاها و مصاحبه های موکلین موسسه حقوقی ملک پور

مهاجرت پرستاران به کانادا و سخن پایانی

مهاجرت پرستاران به کانادا ، شرایط تحصیل در دوره های پرستاری، مدارک مورد نیاز، حقوق ماهیانه و تمامی نکاتی که برای مهاجرت پرستاران به کانادا از طریق کار و تحصیل نیاز بود را در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت. مهاجرت پرستاران به کانادا به دلیل نیاز این کشور به نیروی پرستار و بالا بودن سطح در آمد و وسیع بودن زمینه های شغلی، مورد توجه بسیار از افراد از کشور های مختلف بوده است. کانادا از برترین کشور های جهان است که بسیار مهاجر پذیر است و بخش عمده ای از افراد ساکن در این کشور را مهاجرین تشکیل می دهند. موسسه حقوقی ملک پور با داشتن وکلای تخصصی در زمینه ی مهاجرت به کشور کانادا از تمامی روش ها اعم از تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری می تواند در این مسیر همراه شما باشد. شما می توانید با جست وجوی کلمه ی ملک پور در گوگل، مقالات ما را در وب سایت های رسمی مجموعه مطالعه کنید تا اطلاعاتی موثق و به روز در زمینه های گوناگون مهاجرتی به دست آورید. برای بیان نظرات و پرسش های خود در باره ی مقاله مهاجرت پرستاران به کانادا میتوانید در قسمت پرسش و پاسخ سایت یا در بخش دیدگاه های همین مقاله پرسشها ، نظرات و ابهامات خود را ثبت کنید تا در کمترین زمان ممکن به آنها پاسخ داده شود.

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. نیلوفر بختیاری گفته:

  سلام
  من ۴۷ ساله وپرستار بخش ویژه هستم
  امکان کار ‌اقامت برای من در کانادا وجود داره؟وایا محدودیت سنی تا چه سنی هستش؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز سن شما برای اخذ ویزای کار ی کانادا ریسک ایجاد می نماید . توصیه میگردد از طرق دیگری اقامت کانادا را اخذ نمائید تا فرصت معادلسازی مدرک و کاریابی در محیط را داشته باشید . البته شما برای ویزای پرستاران در سوئد و دانمارک نیز شانس خواهید داشت .

   پاسخ
Rating: 5