هزینه ویزای کار کانادا و بررسی کامل شرایط و مراحل اخذ آن

هزینه ویزای کار کانادا ، شرایط اخذ اقامت و مهاجرت كاری به كانادا و همچنین مراحل پروسه اخذ ویزای كار كانادا در این نوشتار مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. چگونه ویزای کار کانادا بگیریم؟ هزینه ویزای کار کانادا ۲۰۱۹-۲۰۲۰ چقدر است؟ آیا اخذ ویزای کار کانادا تضمینی است؟ انواع ویزای کار کانادا کدام اند؟ در كنار پرداخت هزینه ویزای کار کانادا باید چه اقداماتی انجام گیرد؟ مدارک مورد نیاز برای ویزای کار کانادا کدامند؟ شرایط سنی ویزای کار کانادا چگونه است؟ آیا با اخذ ویزای کار می توان به پاسپورت کانادا دست یافت؟ از آنجایی كه كشور كانادا به دلیل شرایط مطلوب زندگی،سطح رفاه و خدمات اجتماعی بالا و همچنین برخورداری از امنیت و آرامش بسیار از جمله كشورهای محبوب به جهت مهاجرت قلمداد می گردد و ویزای كار كانادا و مهاجرت كاری به این كشور طرفداران بسیاری دارد در این نوشتار تلاش نمودیم به تمامی سوالات شما در باب هزینه ویزای کار کانادا و مراحل اخذ ویزای كاری کانادا پاسخ دهیم. در صورتی كه با مطالعه این نوشتار همچنان سوالاتی داشتید می توانید سوالات خود را در بخش دیدگاهها و یا پرسش و پاسخ همگانی مطرح نمایید.همچنین می توانید با جستجو در گوگل از طریق استفاده از كلیدواژه ملك پور مقالات كامل و بسیاری در سایت های موسسه حقوقی ملك پور در باب شرایط اخذ ویزای کار کانادا و حتی دیگر راههای مختلف مهاجرت بیابید.

در ادامه عناوین ذیل مورد بررسی قرار میگیرد:

هزینه ویزای کار کانادا
 • هزینه ویزای کار کانادا و شرایط عمومی
 • هزینه ویزای کار کانادا و ویزای کاری کانادا
 • هزینه ویزای کار کانادا و مدارک مورد نیاز ویزای کار کانادا
 • هزینه ویزای کار کانادا و نرخ بیکاری در کانادا
 • هزینه ویزای کار کانادا و میزان حقوق برای کار در کانادا
 • هزینه ویزای کار کانادا و موسسات کاریابی در کانادا
 • هزینه ویزای کار کانادا و مشاغل مورد نیاز کانادا در سال ۲۰۱۹-۲۰۲۰
 • هزینه های اخذ ویزای کار کانادا
 • هزینه ویزای کار کانادا و بررسی ویزای همراه
 • هزینه ویزای کار کانادا و وضعیت اقامت و تابعیت کانادا
 • هزینه ویزای کار کانادا و سخن پایانی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

هزینه ویزای کار کانادا و شرایط عمومی

کشور کانادا از جمله مهاجرپذیرترین کشورها می باشد که از طرق مختلفی ، امکان مهاجرت به این کشور میسر خواهد بود. یکی از راههایی که امکان اخذ اقامت دائم و تابعیت و پاسپورت کانادا با آن میسر است مهاجرت کاری به کانادا از طریق یکی از برنامه های کاری این کشور می باشد. کانادا جمعیتی در حدود ۳۷ میلیون نفر را در خود جای داده است. زبان رسمی کانادا زبان انگلیسی و فرانسوی است که می توان از این مطلب به عنوان دلایل موثر استقبال مهاجران از مهاجرت به این کشور است. پایتخت کشور کانادا اتاوا می باشد. کانادا مساحتی در حدود ۱۰ کیلومتر مربع دارد که بخش شمالی آن به دلیل موقعیت جغرافیایی از جمله سردترین مناطق کره زمین است و اکثرا خالی از سکنه و امکان زیست می باشد. واحد پول این کشور دلار کاناداست.

مهاجرت به کانادا

دولت کانادا به اتباع کشورهای مختلف با توجه به نیاز ایالات و شهرهایش به نیروی کاری متخصص تحت برنامه های ایالتی و دولتی مختلف ویزای کاری ارائه می دهد. یکی از این برنامه ها « اسکیل ورکر کانادا »‌ می باشد که در این برنامه امتیازات متقاضی ویزای کاری کانادا در دو مرحله محاسبه می گردد.

در برنامه Skilled Worker متقاضی باید در مرحله اول حداقل ۶۷ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز لازم را کسب نماید و وارد استخر الکترونیکی گردد و در ادامه امتیازی بالا باید دریافت نماید تا بتواند موفق به اخذ ویزای کاری کانادا گردد. امتیازات متقاضی بر حسب سن، تحصیلات، سطح زبان، سوابق کاری مرتبط با رشته تحصیلی و …. محاسبه می شود که در ادامه به آنها پرداخته خواهد شد. متقاضی که تمایل به دریافت ویزای کاری کانادا دارد باید هزینه ویزای کار کانادا را به همراه دیگر هزینه های جانبی لازم را پرداخت نماید تا بتواند دیگر مراحل اخذ ویزای کار کانادا را سپری نماید.

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد برای مهاجرت به کانادا از کجا شروع کنم؟

مقاله مرتبط

برای مهاجرت به کانادا از کجا شروع کنم؟

هزینه ویزای کار کانادا و ویزای کاری کانادا

می توان از طرق و روش های بسیاری ویزای كاری كانادا را دریافت نمود كه اكثر آنها بر اساس سیستم امتیازبندی شرایط متقاضی را بررسی خواهد شد. این امتیازات بر اساس سن متقاضی، تحصیلات،سوابق كاری مرتبط با رشته تحصیلی،سطح زبان و … مورد بررسی قرار میگیرد. شرایط اخذ ویزای كاری كانادا به صورت كلی دارای دو مرحله است. در مرحله اول متقاضی حداقل باید ٦٧ امتیاز از ١٠٠ امتیاز را كسب نماید و در مرحله دوم كه سنجش در دامنه وسیعتری صورت می گیرید، متقاضی باید امتیازی بالا كسب كند تا موفق به اخذ ویزای كاری كانادا گردد. انواع ویزاهای كاری كانادا عبارتند از:

 • ویزای کار کانادا از طریق اکسپرس اینتری

شرکت در سیستم ورود سریع یا Express Entry مختص کسانی است که می خواهند از بدو ورود اقامت دائم کانادا یا کارت PR‌ کانادا را داشته باشند و به همراهان (‌ همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال خود ) در کانادا زندگی نماید و به کار مشغول شود. برای این امر شما باید پس از تشکیل پروفایل در سیستم امتیاز بندی وارد شوید و بعد از تایید صلاحیت برای کار در کانادا دعوت می شوید. مطابق قوانین مهاجرتی کانادا عموما ۳ پلن مهاجرتی تحت سیستم اکسپرس اینتری وجود دارد که در ابتدا نیاز به تعیین امتیاز شما می باشد. این امتیازات براساس موارد زیر هستند:

 • ملیت
 • سن
 • سطح زبان
 • تعداد اعضای خانواده
 • تحصیلات
 • جزئیات پیشنهاد شغلی

 • ویزای کار کانادا از طریق برنامه تجاری

در این پلن ، افرادی که از قراردادهای کاری و دعوت نامه از کمپانیهای کانادایی که مورد تائید دولت کانادا هستند، برخوردارند؛ می توانند موفق به دریافت این نوع از ویزا گردند. از دیگر انواع ویزای کار کانادا ، برنامه تجاری می باشد که به جهت شرکت در فعالیت های تجاری و اقتصادی وارد کانادا می گردند و به عنوان نیروی کاری نمی توانند وارد کانادا گردند. این نوع از ویزا برای مدت زمان کوتاهی مورد استفاده خواهد بود؛ بدین معنی که افرادی که از طریق برنامه های تجاری وارد کشور کانادا می شوند باید تا مدت زمان معنی در خاک کانادا حضور داشته باشند که مدت کوتاهی هم خواهد بود. البته این نوع از ویزای کانادا قابلیت تمدید تا ۶ ماه را نیز خواهد داشت.

انواع ویزای کار کانادا

 • ویزای کار کانادا از طریق برنامه کوتاه مدت

متقاضیان بسیاری سالیانه با داشتن اجازه کار موقت وارد کشور کانادا می شوند. در ابتدای امر برای اخذ ویزای کوتاه مدت کاری کانادا نیاز به اجازه کار موقت ( Temporary Work Permit ) خواهد بود که دریافت این مجوز با دعوتنامه کاری از یک کارفرما در کانادا میسر خواهد بود. لازم به ذکر است این نوع از ویزای کاری کانادا به متقاضیانی با ملیت های خاص ارائه می گردد لازم به ذکر است که کارفرمای مورد نظر باید نیاز خود را به تخصص متقاضی کار در کانادا در موقعیت شغلی مشخص به اثبات رساند و نشان دهد که استخدام متقاضی برای کشور کانادا سودمند خواهد بود. از جمله مطالبی که اطلاع از آن الزامی خواهد بود این است که مجوز کاری برای چند سال هم قابلیت تمدید خواهد داشت. به این نکته توجه داشته باشید که در ابتدای امر کارفرما باید اجازه استخدام از اتباع خارج از کشور کانادا را داشته باشد تا بتواند برای اخذ مجوز کاری متقاضی اقدام کند و متقاضی کار در کانادا باید شرایط ذیل را دارا باشد:

 • کارفرمای کانادایی به تخصص و توانایی متقاضی کار در کانادا نیاز داشته باشد که این امر نیاز بازار کار را نشان خواهد داد.
 • در صورت مشغول به کار شدن امکان تمدید مجوز کاری توسط درخواست کارفرما وجود خواهد داشت.
 • مجوز کاری باید با در دست داشتن دعوتنامه و یا پیشنهاد کاری اخذ می گردد

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد اسکیل ورکر کانادا

شرایط ویزای کار کانادا
کار در ساسکاچوان و اخذ اقامت دائم کانادا

هزینه ویزای کار کانادا و مدارک مورد نیاز ویزای کار کانادا

علاوه بر پرداخت هزینه ویزای کار کانادا مدارك دیگری نیز باید به جهت اخذ ویزای كاری این كشور به سفارت كانادا ارائه نمود كه در ادامه آنها را نام خواهیم برد:

مدارک مورد نیاز اخذ ویزای کانادا

 • پاسپورت
 • عکس
 • مدارک کامل تحصیلی
 • نامه سوابق کاری همراه با بیمه
 • ارائه فرم تکمیل شده CIC
 • متقاضیانی که در خارج کانادا اقدام به دریافت ویزای کاری کانادا می کنند باید فرم IMM1295 را نیز کامل کنند
 • ارائه فرم های تکمیل شده IMM5707 و یا IMM5645
 • ارائه فرم های تکمیل شده IMM5109 که لازم به ذکر است این فرم ها با توجه به کشوری که متقاضی از آن اقدام میکند متفاوت خواهد بود.
 • ارائه عقد نامه و یا سند ازدواج برای همراه در صورتی که متقاضی متاهل باشد
 • ارائه مدارکی مبنی بر این امر که از شرایط لازم به جهت اخذ کار مناسب در کانادا را خواهد داشت
 • ارائه مدرک CAQ اگر متقاضی تمایل به کار در ایالت کبک خواهد داشت
 • متقاضیانی که در طرح های استانی نامزد شده اند یک Nomination Letter و همچنین نامه R204c که توسط استان به متقاضی داده شده است باید ارائه نمایند.
 • نامه عدم سوء پیشینه
 • نامه گواهی سلامت پزشکی
 • شناسنامه و کپی آن و ترجمه
 • ارائه مدرک زبان انگلیسی و یا فرانسوی
 • ارائه نامه تمکن مالی
گرفتن ویزای کار کانادا
اقامت کانادا از طریق کار

هزینه ویزای کار کانادا و نرخ بیکاری در کانادا

نرخ بیکاری هر کشور می تواند از عمده ترین دغدغه های فکری متقاضیانی باشد که تمایل به مهاجرت کاری دارند. نرخ بیکاری کشور کانادا در سال ۲۰۱۹ معادل ۵٫۵ می باشد که با توجه به جمعیت این کشور نرخ مطلوبی محسوب می گردد. از لحاظ شرایط اقتصادی ، کشور کانادا از بازار کار پر رونقی در عرصه ها  و زمینه های مختلف برخودار بوده و در صنایع مختلف مشغول به فعالیت است و بر اساس همین امر، نیاز به نیروی کاری متخصص دارد. متقاضیان با پرداخت هزینه ویزای کار کانادا و عمل به تمامی دستورالعمل ها و قوانین کاری کشور کانادا و همچنین ارائه مدارک مورد نیاز می توانند به این مهم دست یابند. در ادامه شما سروران می توانید نموداری مبنی بر نرخ بیکاری کشور کانادا در سالهای گذشته را مشاهده نمایید.

نمودار درصد نرخ بیکاری کانادا در بازه زمانی سال های 1976 تا 2019

نکات مهم در مورد نشان دادن سوابق کاری در پروسه فدرال اسکیل ورکر – آقای افضلی

هزینه ویزای کار کانادا و میزان حقوق برای کار در کانادا

متقاضیانی که اقدام به پرداخت هزینه ویزای کار کانادا و در نهایت اخذ ویزای کاری کانادا می کنند علاقه دارند قبل از ورود به این کشور از این مطلب مطلع گردند که چه تخصص ها و مشاغلی دارای چه میزان حقوقی در ماه و در سال هستند؟ رشته ها و مشاغل مختلف با توجه به نیاز آن جوامع و کشورها دارای حقوق و مزایای متفاوتی هستند که در ادامه در جدول ذیل خدمت شما سروران کامل شرح داده می شود.

میزان حقوق نیروی کار در خارج از کشور - دستمزد و مزایا در خارج از کشور

پردرآمد ترین مشاغل در کانادا ( میانگین دستمزد سالیانه)
نام شغل حقوق سالیانه ( دلار کانادا)
پزشکان متخصص ۱۸۰،۴۴۰
دندان پزشکان ۱۴۹،۷۶۰
مهندسین نفت ۱۳۰،۵۲۰
مدیران مهندسی ۱۱۶٫۶۰۰
اساتید و مدرسان دانشگاه ۱۲۰۸۴۸
سایر مدیران در مدیریت دولتی ۱۱۷،۰۰۰
دانشمندان علوم زمین و اقیانوس شناسان ۱۱۵٫۴۴۰
مدیران و مسئولان ارشد دولتی ۱۱۵٫۳۳۶
مامورین پلیس ۱۱۲٫۹۹۴
مهندسان شیمی ۱۱۲،۷۳۶
روانشناس ۷۳٫۰۰۰
برنامه نویس ۷۴٫۰۰۰
مهندس نرم افزار ۹۰٫۰۰۰
وکیل ۱۳۵٫۰۰۰
پرستار ۷۳٫۰۰۰
مدیریت منابع انسانی ۷۳٫۰۰۰
مهندسی الکترونیک ۶۴٫۰۰۰
کم درآمدترین مشاغل در کانادا ( میانگین دستمزد ساعتی)
نام شغل میزان حقوق ساعتی ( دلار کانادا)
ارایشگر ۱۳٫۷۵
صندوقدار ۱۳٫۹۵
کارگران مهد کودک و گلخانه ۱۳٫۲۵
میزبان / مهماندار ۱۲٫۸۵
مشاغل پشتیبانی ۱۳٫۰۵
خدمات ۱۳٫۰۵
کارگران ۱۳٫۱۰
شرایط ویزای کار کانادا
مقایسه اسکیل ورکر کانادا و استرالیا

هزینه ویزای کار کانادا و موسسات کاریابی در کانادا

در کشور کانادا موسسات کاریابی بسیار معتبری وجود دارد که متقاضیان می توانند به واسطه و کمک این موسسات اقدام به کاریابی در کانادا نمایند. متقاضیانی که هزینه ویزای کار كانادا را پرداخت نموده و موفق شده اند مراحل ویزای کاری این کشور را با موفقیت طی کنند می توانند با کمک این موسسات کاریابی در کانادا شغل مرتبط با تخصص و رشته تحصیلی را بیابند. در ادامه در جدول ذیل لیست موسسات کاریابی معتبر در کانادا ذکر شده است:

نام موسساتآدرس وب سایت
موسسات کاریابی معتبر در ایالت فدرال کاناداhttps://www.indeed.ca
https://www.workopolis.com/en
/https://www.monster.ca
موسسه کاریابی در ایالت اونتاریوhttps://www.gojobs.gov.on.ca/Jobs.aspx
موسسه کاریابی در ایالت منیتوباhttps://www.gov.mb.ca/govjobs
موسسات کاریابی در ایالت ساسکاچوانhttp://www.saskjobs.com
موسسه کاریابی در ایالت بریتیش کلمبیاhttps://www.bcjobs.ca
موسسه کاریابی در ایالت آلبرتاhttps://www.albertajobcentre.ca
موسسه کاریابی در ایالت کبکhttps://www.jobboom.com/
موسسه کاریابی در دولت مرکزی کاناداhttp://www.working.com
https://www.jobboom.com

کار در کانادا - ویزای کار کانادا - مهاجرت کاری به کانادا - اسکیل ورکر کانادا

لینک مقاله پیشنهادی : کاریابی در کانادا

هزینه ویزای کار کانادا و مشاغل مورد نیاز کانادا در سال ۲۰۱۹-۲۰۲۰

قبل از پرداخت هزینه ویزای کار کانادا نیاز است که بدانید آیا رشته تحصیلی شما و همچنین تخصص شما در کشور کانادا از جمله مشاغل مورد نیاز خواهد بود و یا خیر؟ کشور کانادا از طریق سایت اداره مهاجرت مشاغلی که در هر شهر و یا هر ایالت نیاز دارد را به اتباع دیگر کشورها اطلاع می دهد و شما می توانید در سایت اداره مهاجرت ببینید که در کدام ایالت و کدام شهر کشور کانادا نیاز به چه نیروی کاری دارند؟ این لیست که مشاغل مورد نیاز هر ساله با توجه به نیاز ایالات و شهرهای مختلف کانادا به نیروی کاری متخصص تغییر می کند. در ادامه در جدول ذیل می توانید لیستی از مشاغلی که کشور کانادا در سال ۲۰۱۹-۲۰۲۰ به آنها نیاز دارد را مشاهده نمایید:

نام مشاغل مورد نیاز کشور کانادا در سال ۲۰۱۹-۲۰۲۰ و کد شغل آن
1211 سرپرستان، کارمندان عمومی اداری و پشتیبانی اداری1212 سرپرستان، کارمندان امور مالی و بیمه1213 ناظران کتابخانه1214 سرپرستان پست ها و مشاغل توزیع پیام و پست
1215 ناظران ردیابی و مشاغل هماهنگی و برنامه ریزی1221 افسر اداری1222 دستیار اجرایی1223 مجریان استخدام و منابع انسانی
1224 مدیران املاک1225 عوامل خرید1226 برنامه ریزان کنفرانس و همایش ها1227 افسران دادگاه و قضات
1228 بیمه کنندگان اشتغال، مهاجرت، خدمات مرزی1241 دستیار اداری1242 دستیار اداره حقوقی1243 دستیار اداری پزشکی
1251 با خبرنگاران دادگاه و مشاغل مرتبط نسخه نویسان پزشکی1252 مدیریت اطلاعات سلامت1253 تکنسین های مدیریت اسناد1254 ماموریت های اماری و مشاغل پشتیبانی تحقیقاتی مرتبط
1251 با خبرنگاران دادگاه و مشاغل مرتبط نسخه نویسان پزشکی1252 مدیریت اطلاعات سلامت1253 تکنسین های مدیریت اسناد1254 ماموریت های اماری و مشاغل پشتیبانی تحقیقاتی مرتبط
1311 تکنسین های حسابداری و حسابداران1312 بیمه گذاران1313 بیمه گذاران بیمه1314 ارزیابان
0011 قانون گذاران0012 مدیران و مقامات ارشد دولتی0013 مدیران ارشد مالی، ارتباطات و سایر خدمات کسب و کار0014 مدیران ارشد بهداشت، اموزش، خدمات اجتماعی و سازمان های ممبرشیپ
0113 مدیران خرید0114 سایر مدیران خدمات اداری0121 بیمه، املاک و مستغلات و مدیران کارگزاری مالی0122 بانکداری و سایر مدیران سرمایه گذاری
0124 مدیران تبلیغات، بازاریابی و روابط عمومی0125 سایر مدیران خدمات کسب و کار0131 مدیران مخابرات0132 مدیران خدمات پستی و پیک
0211 مدیران مهندسی0212 مدیران معماری0213 مدیران کامپیوتر و سیستم های اطلاعاتی0311 مدیران مراقبت های بهداشتی
0411 مدیران دولتی توسعه سیاست های بهداشت و اجتماعی و مدیریت برنامه0412 مدیران دولتی تجزیه و تحلیل اقتصادی، سیاست گذاری و مدیریت برنامه0413 مدیران دولتی توسعه سیاست های اموزشی و مدیریت برنامه0414 سایر مدیران ادارات دولتی
0421 مدیران اموزش متوسطه و اموزش حرفه ای0422 مدرسان مدرسه و مدرسان اموزش ابتدایی و متوسطه0423 مدیران خدمات اجتماعی و اصلاحات0431 ماموران پلیس
0432 سربازان اتش نشانی و افسران ارشد اتش نشانی0433 افسران کمپنی نیروهای کانادایی0511 مدیران کتابخانه، بایگانی، موزه و گالری هنری0512 مدیران انتشارات، تصاویر متحرک، پخش و اجرای هنر
0513 مدیران خدمات برنامه های تفریحی، ورزشی و تناسب اندام0601 مدیران فروش شرکت ها0621 مدیران خرده فروشی و عمده فروشی0631 مدیران رستوران
0632 مدیران خدمات اقامتی0651 مدیران خدمات مشتری و شخصی n.e.c.7304 سرپرستان، عملیات حمل و نقل راه اهن0711 مدیران ساختمانی
0712 مدیران ساختمان سازی و نوسازی0714 مدیران تعمیر و نگهداری تاسیسات0731 مدیران حمل و نقل0811 مدیران تولید و ماهیگیری منابع طبیعی
0821 مدیران کشاورزی0822 مدیران باغبانی0823 مدیران حوزه ابزیان0911 مدیران تولید
0912 مدیریت منابع انسانی1111 ممیزی مالی و حسابداران1112 تحلیلگران مالی و سرمایه گذاری1113 عوامل اوراق بهادار، نمایندگی های سرمایه گذاری و کارگزاران بورس
1114 سایر کارمندان مالی1121 متخصصان منابع انسانی1112 تحلیلگران مالی و سرمایه گذاری1113 عوامل اوراق بهادار، نمایندگی های سرمایه گذاری و کارگزاران بورس
1114 سایر کارمندان مالی1121 متخصصان منابع انسانی1122 مشاغل حرفه ای در مشاوره مدیریت کسب و کار1123 مشاغل حرفه ای در تبلیغات، بازاریابی و روابط عمومی
2224 افسران حفاظت و ماهیگیری2225 تکنسین ها و متخصصان باغبانی2231 تکنسین های مهندسی عمران2232 تکنسین های مهندسی مکانیک
2233 تکنسین های مهندسی و تولید صنعتی2234 براوردگر ساخت و ساز2241 تکنسین های مهندسی برق و الکترونیک2242 تکنسین های خدمات الکترونیک (تجهیزات خانگی و تجاری)
2243 تکنسین های ابزار و مکانیک صنعتی2244 ابزار هواپیما، مکانیک برق و هواشناسی، تکنسین ها و بازرسان2251 تکنسین های معماری2252 طراحان صنعتی
2253 تهیه پیش نویس تکنسین ها2254 تکنسین های تحقیق زمین2255 اشغال فنی در زمین شناسی و هواشناسی2261 ازمایش کنندگان غیر مخرب و تکنسین های بازرسی
2262 بازرسان مهندسی و افسران نظارتی2263 بازرسان در بهداشت عمومی و بهداشت محیط و ایمنی شغلی2264 بازرسان ساختمان2271 خلبانان هواپیما، مهندسان پرواز و مربیان پرواز
2281 تکنسین های شبکه کامپیوتری2282 تکنسین های پشتیبانی کاربر2283 تکنسین های تست سیستم های اطلاعاتی3011 هماهنگ کنندگان و سرپرستان پرستاری
3012 پرستار ثبت شده و پرستار روانپزشکی ثبت شده3111 پزشکان متخصص3112 پزشک عمومی3113 دندانپزشکان
3114 دامپزشکان3121 بینایی سنجی3122 متخصص زنان و زایمان3124 متخصصان بهداشت عمومی
3125 مشاغل حرفه ای دیگر در تشخیص و درمان3131 داروسازان3132 متخصصان تغذیه3141 متخصصان گوش و حلقو بینی و اسیب شناسی زبان
3142 فیزیوتراپیست3143 درمانگران شغلی3144 سایر مشاغل حرفه ای درمانی و ارزیابی3211 تکنسین های ازمایشگاه پزشکی

هزینه های اخذ ویزای کار کانادا

متقاضیانی که تمایل به اخذ ویزای کاری کانادا دارند باید به جهت پیشروی روند کار خود علاوه بر هزینه ویزای کار کانادا باید هزینه های دیگری نظیر:

 • هزینه فرایند بررسی درخواست ویزای کشور کانادا
 • هزینه دریافت مجوز کار نا محدود در کانادا
 • هزینه انگشت نگاری

پرداخت نمایند.

هزینه اخذ ویزای کار کانادا

لازم به ذکر است هزینه ویزای کار كانادا و هزینه موارد دیگر ممکن است در گذر زمان دچار نوساناتی گردد. بدین معنی که ممکن است با توجه به شرایط هزینه ویزای کار کانادا و هزینه های موارد دیگر نظیر بررسی درخواست ، انگشت نگاری و …. تغییر کند که عمدتا افزایش خواهد یافت.

لازم به ذکر است که

هزینه ویزای کار کانادا به متقاضی بازگردانده نمی شود اما هزینه مجوز کار نامحدود به متقاضی بازگردانده می شود.

از جمله هزینه های دیگری که به همراه هزینه ویزای کار کانادا به متقاضی باز گردانده نخواهد شد می توان به هزینه انگشت نگاری و هزینه بررسی درخواست ویزا اشاره کرد. در صورتی که درخواست شما مبنی بر اخذ ویزا کانادا رد شد؛ شما این فرصت را دارید تا دوباره درخواست خود را ارائه دهید تا مجددا مدارک شما مورد بررسی قرار گیرد. به نکته توجه کنید که می بایست از نو هزینه های ارزشیابی مدارکتان را پرداخت نمایید. اگر هزینه های زیستی نیز شامل شرایط شما گردد باید این هزینه را نیز پرداخت نمایید. به جهت پرداخت هزینه ویزای کار کانادا خود شما می توانید اقدام نمایید در صورتی که شرایط ذیل را دارا باشید:

 • باید یک آدرس ایمیل معتبر داشته باشید
 • به جهت پرداخت هزینه ویزای کار کانادا و دیگر هزینه های جانبی باید یکی از کاراتهای اعتباری ویزا کارت، مستر کارت یا امریکن اکسپرس را دارا باشید.
 • یک کارت بدهی صادر شده در کانادا از BMO, Scotia Bank, RBC یا TD. باید در خدمات بانکی انلاین ثبت شده باشید. کارتهای اعتباری که به عنوان کارتهای بدهی نیز استفاده می شوند (مانند ویزا دبیت) قابل قبول نیستند.

در جدول ذیل به هزینه ویزای کار کانادا و همچنین هزینه هایی که متقاضی برای دریافت ویزای کار کانادا ملزم به پرداخت خواهد بود اشاره شده است. باید در هنگام ارائه کلیه مدارک، فیش های پرداختی نیز باید ارائه گردد تا مورد بررسی قرار گیرد.

خدماتتعداد افرادهزینه ارزیابی به ازای هر فرد
اجازه کار۱ نفر۱۵۵ دلار
اجازه کار گروه هنرمندانانجام دهنده ( ۳ نفر یا بیشتر)۴۶۵ دلار
هزینه مجوز نامحدود کار، در صورت شمول۱ نفر۱۰۰ دلار

هزینه ویزای کار کانادا و بررسی ویزای همراه

افرادی که با پرداخت هزینه ویزای کار کانادا و انجام کلیه اقدامات مربوط به دریافت ویزای کاری کانادا تمایل به مهاجرت کاری به کانادا دارند، چنانچه متأهل باشند به احتمال زیاد در رابطه با ویزای همراه خود نیز سوالات بسیاری دارند. لازم به ذکر است به صورت کلی همراه به همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال اطلاق می گردد و دیگر شامل سایر اعضای خانواده و یا فرزندان بالای ۱۸ سال نمی گردد. فرزندان بالای ۱۸ سال در اکثر پروسه های مهاجرتی خود یک پرونده جدا محسوب می شوند. گفتنی است که به جهت اخذ ویزای همراه بمنظور مهاجرت کاری به کانادا حتما باید شخص همراه ، تمامی مراحل را با متقاضی اصلی درخواست ویزای کاری انجام دهد و هیچ وقفه ای بین ارائه مدارک و درخواست ویزای همراه با متقاضی اصلی ایجاد نگردد. یعنی هزینه ویزای همراه نیز همراه با هزینه ویزای کار کانادا متقاضی اصلی پرداخت شود و همچنین دیگر مراحل نیز پایاپای و همزمان صورت گیرد. از جمله مدارکی که به جهت اخذ ویزای همراه در مهاجرت کاری به کانادا ارائه آنها الزامی خواهد بود عبارتند از:

 • فرم تکمیل شده در خواست ویزای همراه
 • ارائه نامه تمکن مالی
 • پاسپورت
 • سند ازدواج
 • اصل کلیه مدارک هویتی به همراه کپی و ترجمه رسمی آن
 • نامه گواهی سلامت پزشکی
 • نامه عدم سوء پیشینه

ویزای همراه برای مهاجرت به خارج از کشور

هزینه ویزای کار کانادا و وضعیت اقامت و تابعیت کانادا

کشور کانادا در رابطه با نوع برخورد با مهاجران از جمله بهترین کشورها محسوب می گردد و به همین دلیل از جمله کشورهایی است که پذیرای طیف وسیعی از مهاجران از سراسر دنیا می باشد. افرادی در پروسه هایی مانند اسکیل ورکر کانادا و یا اکسپرس اینتری از ابتدا برای خود و همراهان امکان اخذ اقامت دائم را خواهند داشت. از دیگر امتیازاتی که متقاضیان ویزای کاری می توانند کسب نمایند امکان اخذ تابعیت و پاسپورت کانادا پس از گذشت ۳ سال اقامت و کار در این کشور است. یعنی زمانی که هزینه ویزای کار کانادا را پرداخت و تمامی مراحل را سپری می کنید و در انتها موفق به اخذ ویزای کاری کانادا می گردید به محض ورود شما و همراهان شما که شامل همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال تان خواهد بود، « کارت اقامت دائم کانادا »‌ را دریافت می نمایید و پس از ۳ سال کار و زندگی در کانادا و همچنین پرداخت مالیات به دولت این کشور می توانید به اداره مهاجرت کانادا مراجعه نموده و درخواست اخذ پاسپورت این کشور را با به همراه داشتن تمامی مدارک لازم ارائه نمایید و شهروندی و تابعیت کانادا را اخذ نمایید.

پاسپورت کانادا ـ اخذ تابعیت کانادا

اگر تمایل دارید تمامی اقدامات لازم به جهت اخذ ویزای کاری کانادا که بررسی امتیازات، مسیر اخذ این امتیازات و ثبت نام در سیستم ،پرداخت هزینه ویزای کار کانادا و تمامی هزینه های مورد نیاز، ریزه کاری هایی که لازم است با اطلاع کامل از آنها ، گام به گام برای طی نمودن تمامی مراحل دریافت ویزای کار کانادا پیشروی نمایید پیشنهاد می کنیم از ویدئو اموزش اقامت کاری کانادا( اسکیل ورکر) که توسط جناب آقای مهیار افضلی مشاور رسمی اداره مهاجرت کشور کانادا تدریس شده است، دیدن حاصل فرمایید تا تمامی اقدامات لازم را خود شما همانند یک وکیل کارکشته در امر مهاجرت کانادا از طریق ویزای کاری انجام دهید.

مهاجرت به اروپا یا کانادا
مشاوره مهاجرت به کانادا
کوآپ کانادا

مهاجرت به کانادا - اقامت دائم کانادا

هزینه ویزای کار کانادا و سخن پایانی

هزینه ویزای کار کانادا ، شرایط و مراحل پروسه اخذ ویزای کاری کانادا و همچنین چگونگی مهاجرت و اخذ اقامت و تابعیت کانادا از طریق کار در این نوشتار مورد بررسی و تحلیل علمی قرار گرفت. در این نوشتار تلاش نمودیم در رابطه با تمامی مراحل و شرایط اخذ ویزای کاری کانادا و همچنین هزینه ویزای کار کانادا و هزینه های جانبی در این پروسه را خدمت شما سروران شرح دهیم. اگر تمایل دارید هزینه ویزای کار کانادا را خود به همراه دیگر مراحل اخذ این نوع از ویزا انجام دهید می توانید ویدئوی آموزش اقامت کاری کانادا را تهیه نمایید و گام به گام کلیه مراحل را انجام داده و به نتیجه مطلوب دست یابید. همچنین در صورتی که در رابطه با هزینه ویزای کار کانادا کماکان سوالاتی دارید می توانید سوالات خود را در بخش دیدگاهها و پرسش و پاسخ همگانی مطرح نمایید تا کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور به شما صحیح ترین و به روز ترین پاسخ را ارائه نمایند. همچنین می توانید با استفاده از کلیدواژه ملک پور کلیه راههای مهاجرت به کانادا، هزینه ویزای کار کانادا و اخذ اقامت و تابعیت این کشور را در گوگل جستجو نموده و کلیه مقالات موسسه حقوقی ملک پور در این باب را مطالعه نمایید. در صورتی که تمایل به بررسی شرایط خود برای یافتن یک مقصد و راه مهاجرت مناسب و کسب اطلاعات کامل در این رابطه می توانید فرم درخواست مشاوره را تکمیل نمایید تا در کوتاهترین زمان توسط کارشناسان و متخصصان موسسه حقوقی ملک پور با شما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

238 پاسخ
دیدگاه های جدیدتر »
 1. fatemeh گفته:

  سلام وقت بخیر
  من دانشجوی سال آخر ادبیات انگلیسی در دانشگاه شهید بهشتی هستم با معدل ۱۵ و میتونم مدرک ielts رو با نمره ی بالایی دریافت کنم.میخوام بدونم که پروسه ی اقدام برای تحصیل در مقطع ارشد توی کشور انگلیس از لحاظ زمانی چقدر طول میکشه؟ و اینکه میتونم از طریق ویزای کار در انگلیس اقامت بگیرم؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز پروسه اخذ ویزای انگلستان ممکنه نهایت سه تا ۴ ماه زمان می بره . از این کشور جاب آفر دارید؟

   پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   برای اخذ ویزای کار در اکثر کشورها شما نیاز به جاب آفر دارید.در کشورهائی نظیر آلمان و اتریش و آفریقای جنوبی امکان اخذ ویزای جاب سیکر وجود داره که برای کشور آلمان زبان آلمانی و برای اتریش مدرک زبان آلمانی ویا انگلیسی و برای کشور آفریقای جنوبی نیاز به ارائه مدرک زبان نیست.

   پاسخ
 2. Fazel Fatemi گفته:

  سلام وقت بخیر
  من ۱۸سال سابقه کار در صنعت پتروشیمی،۳۹ساله و مدرک کارشناسی ارشد مهندسی شیمی دارم.متاهل هستم و دو فرزند دارم.مدرک آکادمیک زبان ندارم.برای اقامت کاری کانادا میتونم اقدام کنم؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   دوست عزیز
   برای اخذ اقامت کاری کانادا از روش اکپرس انتری شما به سابقه کار همراه بیمه و مدرک آیلتس جنرال با نمره بالا نیاز دارید و هم چنین شرایط دیگری نظیر سطح زبان همسرتون و داشتن اقوام نزدیک دارای اقامت در کانادا و یا داشتن دعوتنامه کاری از این کشور برای شما امتیاز آور هستند . پیشنهاد می گردد در این خصوص مقالات مربوط به اسکیلد ورکر کانادا را در سایت های متعلق به موسسه حقوقی ملک پور مطالعه فرمائید.

   پاسخ
 3. آرش گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  من ۱۷ ساله دانش آموز سال ۱۲ام هستم.مدرک مربیگری در trx دارم و سابقه کار تو باشگاه رو هم دارم به زبان اینگلیسی تسلط بالایی دارم و میتونم توی آزمون toefl یا ielts نمره بالایی بگیرم.
  میخواستم بدونم میتونم بعد دیپلمم برای کشور کانادا برخواست بدم و اگر که میشه چه نوع درخواستی

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز شما می توانید پذیرش تحصیلی برای مقطع لیسانس و یا دوره هائی که در کانادا برگزار میشه رو اخذ نمائید .رشته خاصی مد نظر شماست؟

   پاسخ
 4. علیرضا گفته:

  سلام
  مدرک زبان ندارم نمیدونم چیکار کنم
  دانمارک لهستان برای کار خوب نیست؟
  ممنون از راهنمایی شما

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز برای کار در این دو کشور نیاز به دعوتنامه کاری دارید . سن و سابقه کار و مدرک تحصیلی تون رو بفرمائید لطفا تا شما رو بهتر راهنمائی کنیم؟

   پاسخ
 5. مهدی گفته:

  سلام وقت بخیر
  مدرک business English رو قبول میکنن یا حتما باید ایلتس باشه
  لطفا راهنمایی کنید
  با تشکر

  Rating: ۴
  پاسخ
 6. نسترن ر گفته:

  با سلام من ۲۲ سالمه و لیسانس مهندسی صنایع با معدل ۱۵/۸۰ دارم از دانشگاه دولتی که فکر نکنم رنک بالای داشته باشه زبانم خوبه ilets ندارم و اقدام کنم میتونم بگیرم ولی این که چند باشه سوالم از شماست. مایلم ویزای یکی از این کشورها که احتماش قوی تر باشه و هزینه ی کمتر (استرالیا-سوئد-کانادا) بگیرم. نمیدونم از کار یا تحصیل اقدام کنم کدوم زودتر جواب میده و سرمایه آنچنانی نخواد. الان که تازه مدرکمم رو گرفتم نمیدونم کار کنم یا ارشد بخونم که راهم به مهاجرت باز بشه میشه کمکم کنید.

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   باسلام
   دوست عزیز با توجه به اینکه شما تازه فارغ التحصیل شدید و سابقه کاری ندارید بهتر هست از طریق تحصیلی اقدام کنید .برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد شما به آیلتس ۶ونیم نیاز دارید .هزینه ها در کشورهائی که مد نظر شماست تقریبا یکسان هست.برای اخذ ویزای کاری و مهاجرت از طریق کار به سابقه کاری نیاز دارید .

   پاسخ
  • نسترن ر گفته:

   واقعا ممنون جواب دادین اگر کار کنم بعد از چند سال سابقه امکان رفتن هست؟ احتمال گرفتن ویزای کاری کمتر هست در کل؟ چون میخوام مسیرمو واسه مهاجرت تا مثلا ۳،۴ سال آینده با ریسک کمتر انتخاب کنم

   پاسخ
   • mie malekpour31 گفته:

    بله دوست عزیز چنانچه تصمیم دارید از طریق کار اقامت دریافت کنید نیاز هست که حتما سابقه کار داشته باشید .آلمان و اتریش و آفریقای جنوبی بدلیل کمبود نیروی کار در حال حاضر ویزای جست و جوی کار رو دارند و کشورهائی نظیر کانادا استرالیا و نیوزلند هم سیستم امتیاز بندی دارند که باید امتیازات لازم رو بیارید و زمانی که قصد اقدام دارید تخصص شما می بایست در لیست مشاغل مورد نیاز این سه کشور باشه .سعی کنید سابقه کار تون همراه با بیمه باشه

    پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز اقامت تحصیلی از طریق اخذ پذیرش در مقطع فوق لیسانس و یا دوره های زبان برای شما مناسب خواهد بود .مدرک زبان دارید؟

   پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   دوست عزیز برای راهنمائی بهتر بفرمائید چه رشته ای تحصیل کردید و دقیقا چه سالی فارغ التحصیل شدید و چند ساله هستید.

   پاسخ
 7. علی گفته:

  سلام من مدرک بالای ندارم ولی تجربه در زمینه برق خورشیدی و صنعتی وهمچنین ابشیرینکن دارم و در ایران شرکت دارم ولی میخوام به کانادا سفر کنم و ادامه کارم انجا ادامه دهم کسی هست راهنماییم کند با تشکر

  Rating: ۵
  پاسخ
 8. مهرداد گفته:

  سلام.من لیاسنس رادیولوژی دارم, ۳ سال سابقه کار دارم در بیمارستان های دولتی و خصوصی, متاهلم, خانومم هم کارشناس رادیولوژیه, هنوز مدرک زبان موفق نشدم بگیرم, ۲۷ سال هم سن دارم, بهترین کشور ک واس ویزای کاری پیشنهاد میکنین چ کشوریه و حدودا چقد سرمایه واس این مهاجرت لازمه؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   برای اخذ ویزای کاری مدرک شما می بایست معادلسازی شود که برای این منظور بهتر هست که شما از طریق اقامت تحصیلی و یا سرمایه گذاری فرصت معادلسازی مدرک را به دست آورید .

   پاسخ
 9. مجتبی گفته:

  سلام وقت بخیر
  کارشناسی مکانیک تاسیسات دارم. ۴سال سابقه کار با بیمه که بعد مدرکم هست . ۳۳ سال سن. برای کار بهتره برای چه کشوری اقدام کنم؟
  ممنون از وقتی که میزارید.

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام دوست عزیز .رشته تحصیلی و سن و سابقه کار شما برای کار در کشوری مثل آلمان و اتریش و هم چنین کانادا بسیار مناسب هست .مدرک زبان دارید؟

   پاسخ
 10. علیرضا گفته:

  سلام جناب آقای مهندس وقت شما بخیر
  شما کشوری نمیشناسین با ایلتس ۵ زبان انگلیسی بشه کار یا تحصیل کرد؟
  نمیدونم چیکار کنم زبان آلمانی برام خیلی سخت دشوار
  اگه دانمارک از نظر شما خوب هست زبانش انگلیسی میتونین برام استارت بزنین؟
  باتشکر

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   با سلام
   برای اخذ ویزای جست و جوی کار کشور آفریقای جنوبی و اتریش نیاز به آیلتس بالا ندارید .البته شرایط شما نیاز به بررسی داره .سن و مدرک تحصیلی و سابقه کاری تون رو بفرمائید

   پاسخ
 11. علیرضا گفته:

  سلام جناب مهندس
  مجرد هستم ۲۵ ساله
  میخوام تو یک کشور کار کنم بعد در همون کشور ادامه تحصیل بدم
  کشور آلمان یک سری از رشته ها انگلیسی تدریس میشه اما رشته هاش جالب نیست
  میخوام فقط من یک کشور بزارید کار کنم
  ایلس ۵ دارم
  مچکرم از راهنمایی شما

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   برای اخذ ویزای کار شما به مدرک دانشگاهی و سابقه کار و همچنین در اکثر کشورها به دعوتنامه کاری احتیاج دارید . پیشنهاد میشه از طریق تحصیلی اقدام کنید و بعد در کشور مقصد یا کشور های دیگر دنبال کار بگردید .چنانچه کار پیدا کنید اقامت شما به اقامت کاری تبدیل میشه و بعد می تونید تحصبل کنید .

   پاسخ
 12. علیرضا گفته:

  سلام رشته من نرم افزار هست جناب مهندس
  اگه المان قبول نکنه دانمارک میتونم برم برای تحصیل و بعدش کار پیدا کنم بمونم؟
  من فقط میخوام برم درس کار فقط برم اگه کشوری هست بگین و باهاتون هماهنگ کنم کارم انجام بدین ممنون میشم
  فقط از مملکت میخوام برم
  مچکرم جناب مهندس

  پاسخ
 13. علیرضا گفته:

  با سلام و خسته نباشید به شما جناب آقای ملک پور
  در مورد تحصیل در آلمان با معدل ۱۳٫۸۲ از دانشگاه غیرانتفاعی شدنی هست؟ هزینه هر ترم باید پرداخت بشه؟ امکانش نیست کار کنم و هزینه تحصیلی پرداخت کنم؟
  بعد از اتمام مدرک ارشد میتونم اقامت بگیرم یا باید برگردم؟
  باتشکر و سپاس

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   با سلام .دوست عزیز دانشگاههای آلمان برای صدور پذیرش به معدل و رنک دانشگاه اهمیت زیادی میدن. شهریه برای سال اول به صورت سالانه پرداخت میشه .برای سال های بعد میتونید با خود دانشگاه در خمصوص نحوه
   پرداخت شهریه صحبت کنید. شما ساعات محدودی رو اجازه کار دارید. بعد از پایان تحصیل چنانچه کار پیدا کنید می تونید اقامت کاری بگیرید. چه رشته ای تحصیل کردید؟

   پاسخ
 14. حسام الدین گفته:

  باسلام خسته نباشید
  برای اقامت در اتریش لطفا امتیازات این کشور بگین چطوری هست؟
  مدرک تحصیلی
  سن
  سابقه کار
  مجرد
  متاهل
  اینا امتیازاتشون چطوری هست؟
  باتشکر

  Rating: ۴
  پاسخ
 15. saeid گفته:

  با درود.خلاصه توضیح بدم:تصمیم قطعی واسه مهاجرت به کانادا گرفتم چطور میشه طبق شرایط زیر کاری اقدام کنم.کارشناسی برق کنترل_ابزاردقیق از دانشگاه علمی کاربردی بامعدل۱۴.۵_۴سال سابقه کار با بیمه در پروژه احداث نیروگاه البته بیمه کارگری قید شده_در حال یادگیری زبان هستم_۲۶سالمه

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   با سلام
   برای اخذ اقامت کاری کانادا می بایست از روش اسکیلد ورکر که یک سیستم امتیاز بندی داره امتیازات لازم رو کسب کنید .چنانچه مدرک زبان بالائی ارائه بدید شرایط مطلوبی برای امتحان این روش دارید . آیا در کانادا اقوام درجه یک یا درجه دو دارید ؟

   پاسخ
 16. میثم گفته:

  با سلام مجدد.. نه من جاب افر ندارم. چطوری میتونم اقدام کنم برا گرفتن جاب افر؟ امکان گرفتن ویزا کاری برا استرالیا و کانادا برای من ک رشته رادیولوژی خوندم وجود داره اصلا؟ موسسه شما تا چ مرحله ای میتونه کمک کنه ب من؟

  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   موسسه ما برای اخذ ویزا شما را کمک و راهنمائی می کند ولی در خصوص کاریابی خدماتی ندارد . شما می توانید با جستجو در اینترنت موسسات کاریابی در کشور مقصد را پیدا کرده و با آنها ارتباط بگیرید. عموما رشته های پزشکی و پیرا پزشکی در اکثر کشورها مورد نیاز هستند.

   پاسخ
 17. میثم گفته:

  با سلام و خسته نباشید.. من ۲۸ سالمه و لیسانس رادیولوژی دارم و ۵ سال سابقه کار مرتبط دارم.. در حال خواندن زبان هستم.. خواستم برای ویزای کاری اقدام کنم.. لطفا راهنمایی بفرمایید..

  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای دریافت ویزای کار در اکثر کشورها می بایست جاب آفر داشته باشید. البته در کشورهائی مثل آلمان و اتریش و آفریقای جنوبی شما می توانید از ویزای جست و جوی کار هم استفاده کنید .کشورهائی مثل کانادا ، استرالیا و نیوزلند از روش اسکیلد ورکر که یک سیستم امتیازبندی هست استفاده می کنند. البته این نکته رو هم در نظر داشته باشید که رشته های پیرا پزشکی نیاز به معادلسازی مدرک دارند. شما جاب آفر دارید؟

   پاسخ
 18. Bahar گفته:

  سلام خسته نباشین. من لیسانس حقوق دارم با مدرک فنی حرفه ای تابلو فرش بافی و مدرک نسخه خوانی از دانشگاه علوم پزشکی میشه کار کرد. بدون مدرک زبان. به نظرتون کانادا برای مهاجرت به دردم میخورن این مدارک؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   با سلام . کشور کانادا یک روش اکسپرس اینتری داره که یک سیستم امتیاز بندی هست و سن و سابقه کار و مدرک تحصیلی و مدرک زبان و هم چنین شرایط دیگرشما امتیاز آور هستند . در ضمن داشتن مدرک زبان از مهم ترین شرایط استفاده از این روش می باشد. چند ساله هستید و چه سالی فارغ التحصیل شدید؟

   پاسخ
 19. احمدي گفته:

  سلام، من خانمي ٣٤ ساله هستم با مدرك كارشناسي معماري از دانشگاه سراسري و معدل ١٦/٥ و سابقه ده سال كار ، مدرك زبان هم ندارم ، به نظرتون بهتره براي پذيرش تحصيلي اقدام كنم يا كاري؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، با توجه به رشته که برای کار نیاز به معادلسازی داره . بهتره که برای دوره های کوتاه مدت تحصیلی اقدام کنین و در این مدت معادلسازی مدارک رو جهت اخذ ویزای کار انجام بدین. در این صورت بعد از تحصیل میشه برای کار اقدام کرد.

   پاسخ
 20. سیامک گفته:

  با سلام من ۳۲ ساله هستم و لیسانس حسابداری و همسرم ۲۴ ساله و لیسانس شیمی هردو در حال گذروندن زبان هم هستیم وهدف ما ایلتس ۷ هست چطور میتونیم برای کاندا اقدام کنیم که راحتتر باشه ممنون.

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، باید شرایط شما به صورت کامل بررسی گردد. کار و تحصیل گزینه های مناسبی هستند. می توان برای همسر تحصیلی و برای شما کاری اقدام کرد. مدرک زبان با نمره بالاتر از ۶٫۵ بسیار کمک کننده است.

   پاسخ
 21. حسام الدین گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  من۲۵ ساله و مجرد هستم. مدرک کارشناسی مهندسی نرم افزار دارم و ۷ ثبت اختراع ملی نیز به ثبت رسانده ام و میخواهم برای کار به کانادا مهاجرت کنم سه سال هم سابقه کار در یک شرکت کامپیوتر و نیز دانشگاهی را دارم.
  میخواستم بپرسم با این شرایط میتونم به کانادا مهاجرت کنم یا خیر. در ضمن در مرحل ازدواج هم قرار گرفته ام.
  لظفا راهنمایی کنید. با تشکر

  Rating: ۵
  پاسخ
 22. مهران گفته:

  سلام وقتتون بخیر خسته نباشید.
  من ۲۵ ساله مجرد هستم. کارشناسی برق الکترونیک دانشگاه سراسری با معدل ۱۵/۳۸٫حدود دو سال سابقه کار (همزمان با تحصیل) بدون بیمه دارم.خدمت هم تموم شدم.چند تا مدرک فنی حرفه ای هم دارم.مدرک ایلتس یا تاقل ندارم اما زبانم خوبه قصد دارم برای دریافت برنامه ریزی و اقدام کنم. سوال اولیم اینه که برای مهاجرت و اقامت یا الان یا چندسال اینده چجوری پیش برم بهتره؟ الان ایران ارشد بگیرم بعد برای خارج از کشور اقدام کنم؟ یا نه الان کار ادامه بدم سابقه بالا ببرم بعد با کارشناسی برای ادامه تحصیل یا کار درخواست بدم؟ در کل با چه رویه ای پیش برم که بعدا با احتمال بیشتری بتونم مهاجرت کنم؟ سوال دوم اینکه آیا کانادا یا کشورهای دیگه ای مثل استرالیا یا آلمان؟ سوال سوم اینکه متاهلی یا مجردی تاثیری یا امتیازی ایجاد میکنه؟
  ممنون

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، وابسته به هدف شما هست. الان شرایط شما برای تحصیل مناسب هست و بهتره که اگر قصد تحصیل دارید اجازه ندین که گپ تحصیلیتون زیاد بشه. اگر قصد کار دارین. بهتره که حداقل سه سال سابقه کار فراهم کنید و مدرک زبان بگیرید. برای رشته شما آلمان گزینه مناسبی هست. کشور مقصدتون با توجه به هدف مشخص میشه. کانادا برای تحصیل مناسب هست و مدرک زبان آیلتس ۶٫۵ خیلی کمکتون میکنه . وضعیت تاهل هم یک فاکتور مهم هست و در روش مهاجرت شما بسیار تاثیر گذار

   پاسخ
 23. مهدی گفته:

  سلام وقت شما به خیر
  من ۴۰ ساله هستم . دیپلم مکانیک از هنرستان فنی و حرفه ای دارم . مدرک تراشکاری درجه ۱ و فرزکاری درجه ۲ دارم . ۸ سال سابقه بیمه دارم البته نه در ارتباط با رشته های فنی که مدرک دارم ، بیمه من در رشته مشاور املاک هست و مدت ۸ سال بیمه خوداشتغالی مشاور املاک دارم . یک پدر مجرد هستم با یک دختر ۷ ساله . میخواستم بدونم آیا شرایط ویزای کار یا اقامت دائم در کانادا یا استرالیا یا امریکا یا انگلیس را دارم .
  متشکرم از راهنمایی شما

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، برای کار در کشورهای استرالیا و کانادا شما باید امتیاز حداقل را کسب بفرمایید. برای امریکا و انگلستان نیز باید جاب افر داشته باشید. با توجه به سن و مدرک تحصیلی بهتر است که از روش های کارآفرینی و سرمایه گذاری اقدام شود.

   پاسخ
 24. مسعود گفته:

  سلام خسته نباشید
  من ۴۳ ساله دارای مدرک مهندسی بازرسی فنی جوش + دارای مدارک LEVEL ll NDT مربوط به بازرسی جوش با ۲۰ سال سابقه کار در پروژه های ( نفت . گاز . فولاد سازی ) هستم . دارای همسر با مدرک فوق لیسانس مشاوره و ۶ سال سابقه کار در آموزش و پرورش و مشاوره خانواده و یک فرزند پسر ۱۲ ساله هستم
  آیا شرایط دریافت ویزای کار به کانادا و یا استرالیا را دارم.
  متشکرم از راهنمایتان

  Rating: ۵
  پاسخ
 25. سهیل گفته:

  سلام، وقت بخیر
  بنده ۳۴ ساله هستم، لیسانس ژنتیک اما سابقه کاری زیادی دارم، حدود ۱۵ سال سابقه اجرایی در یک مجله علمی و انگلیسی، ۱۰ سال مدیر اجرایی انتشارات و سابقه ۷ سال فعالیت آزمایشگاهی در زمینه ژنتیک و پاتولوژی دارم که در حال حاضر در یک آزمایشگاه ژنتیک مدیر اجرایی و سوپروایزر هستم و کلا رزومه خوب کاری برای کار در آزمایشگاه ژنتیک رو دارم، همچنین چندین مقاله به صورت چاپ شده و یا ارائه و پوستر در همایش ها! البته سابقه بیمه متاسفانه فقط ۷ سال هست ولی می خواستم بدونم با این شرایط می تونم دنبال کار در کانادا باشم؟ ممنون

  Rating: ۴
  پاسخ
 26. وحید گفته:

  با سلام
  من ۳۲ سالمه و مجرد. فوق لیسانس مواد-الکتروسرامیک دانشگاه صنعتی شیراز میخونم البته فقط مونده پایان نامه، و همچنین تاپ استیودنت هستم معدل ۱۶/۵ . مدرک زبان ندارم ولی برای گرفتنش مشکلی ندارم. حدود ۳-۴ سال سابقه کار در شرکت ساختمانی .با توجه به اینکه خیلی از افراد برای ارشد دوباره اقدام میکنن میخوام بدونم به چه شکله؟ یعنی بهتر از دکتری است؟ مثلا ارشد رو میان دوباره میخونن به خاطر اینکه شانس کاریابیشون بیشتر بشه؟ با دلیل دیگری داره؟ در مورد من چطور؟ و سؤال بعدی اینکه برادر من حدود ۶ ساله که ونکوور هست (برای دکتری رفت ubc) و داره اقامت میگیره و داره تو یه شرکت معتبر مشغول به کار میشه؛ از طریق اون نمیتونم کاری برای رفتن خودم بکنم؟ یعنی هیچ امتیازی نیست؟ باید حتما به صورت تحصیلی بریم ؟
  ممنون از وقتی که میزارید.

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، اگر مدرک زبان با نمره بالاتر از ۷ بگیرید و سابقه کار داشته باشید میشه از طریق اسکیل ورکر اقدام کرد. حضور برادرتون هم یک نکته مثبت هست. از طریق تحصیل هم میشه اقدام کرد. هم دکترا و هم ارشد. برای شانس کاریابی بالاتر بهتره که سمت دوره های آکادمیک نرین و دوره های کوتاه مدت یک ساله رو پشت بزارین.

   پاسخ
 27. حسین گفته:

  سلام
  ۲۸ سالمه و مجرد هستم با یک سال و نیم سابقه کار مرتبط ، کارشناسی مکانیک شاخه نقشه کشی صنعتی. زبانم خوبه و درحال تلاش برای مدرک آیلتس .
  ۱ – چقدر شانس دریافت ویزا کار دارم؟
  ۲ – چقدر هزینه نیاز هست ؟

  Rating: ۴
  پاسخ
 28. پگاه گفته:

  سلام . من خانم ۲۶ ساله هستم و مدرک کارشناسی ارشد معماری از دانشگاه آزاد دارم با معدل ۱۷ .۵ سال سابقه کار دارم به عنوان کارمند رسمی در اداره راه و شهرسازی هستم .تا ۶ ماه اینده در ازمون ایلتس شرکت میکنم قصد مهاجرت به کانادا رو دارم به نظر شما از طریق ویزای کاری و یا ویزای تحصیلی اقدام کنم کدوم حالت شانس بیشتری برای اخذ اقامت کشور کانادا رو خواهم داشت؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، باید کار باید سابقه کارتون در حین تحصیل نباشه و مدرک زبان با نمره بالاتر از ۷ بگیرید. اگر شرایط کار رو داشته باشید ویزای کار بهتر خواهد بود . معادلسازی مدارک هم پیش رو شماست.

   پاسخ
 29. پویا گفته:

  با سلام
  اقا هستم ۴۲ سال سن دارم لیسانس مدیریت بازرگانی مدرک زبان ندارم ولی میتونم برای گرفتنش وقت زارم ۱۲ سال سابقه ی کار مرتبط دارم همسزم فوق دیپلم نقاشی دارن بئون سابقه ی کار و ئو ژسر۸ و ۶ ساله ایا شراط مهاجر از طریق اسکیل وورکر رو دارم\؟

  Rating: ۵
  پاسخ
 30. رضا گفته:

  سلام.رضا هستم ۳۰ ساله.کارشناسی وکارشناسی ارشد مهندسی برق گرایش کنترل از دانشگاه ازاد رو دارم.سابقه ۵ سال در صنعت نفت،گاز و پتروشیمی.با این رشته و تخصص کاری من امکان پیدا شدن کار هست یا خیر؟اگر امکانش هست که میخام تلاشم رو در جهت کرفتن ایلتس انجام بدم

  Rating: ۴
  پاسخ
 31. vahid گفته:

  سلام
  من ۳۸ ساله هستم : لیسانس ناپیوسته عمران معدل ۱۲٫۹۵ – ۱۳ سال سابقه کار پیوسته مرتبط – آیلتس نگرفتم
  همسرم ۳۲ ساله : لیسانس ناپیوسته نرم افزار کامپیوترمعدل ۱۳ – آیلتس ۶٫۵ جنرال – ۱۰ سال سابقه کار و یک فرزند دختر ۲۰ ماهه
  هرسه نفر شینگن مولتی تجاری دارای با اعتبار باقیمانده در حدود ۱ سال داریم و طی ۱۰ سال گذشته نیز تقریبا ۳ الی ۴ بار شینگن ۳ماهه تا ۴ ساله از آلمان گرفتیم .
  سوال : ۱ – آیا با شرایط فوق و با توجه به نداشتن دعوتنامه از کانادا امکان اخذ ویزای مولتی ۵ ساله برای هر سه نفر وجود دارد ؟ ۲ – آیا با داشتن ویزای توریستی روشی برای اخذ اقامت وجود دارد ؟ ۳- گذرنامه ما ۱ سال بیشتر اعتبار ندارد و در صورت تعویض گذرنامه ، ویزای شینگن ما باز هم اعتبار خواهد داشت ؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، شرایطتون خوب هست ولی اگر دعوت نامه از کانادا داشته باشید شانس خیلی بالاتر میره. ویزای توریستی تحت شرایط خاص به ویزای تحصیلی قابل تبدیل هست. موضوع اعتبار استیکر را باید از سفارت جویا شوید. معمولا با تمدید پاسپورت پاس قبلی باطل خواهد شد.

   پاسخ
 32. سارا گفته:

  سلام
  من ٣٥ ساله هستم و آيلتس ٦ دارم.از سپتامبر در يك كالج با دوره ى زبان شروع به تحصيل مى كنم. خواستم بپرسم راهى وجود دارد كه بتوان study permit را تبديل به work permit كرد؟

  Rating: ۵
  پاسخ
 33. Reza گفته:

  سلام! همسر من پذیرش فوق دکترا (پست دکترا) از یک دانشگاه کانادا گرفته است. گرچه دوره دو ساله هست ولی استاد راهنمای ایشون ترجیح می دند که قرارداد پیشنهاد کاری یک ساله باشه . حالا همسرم باید ویزای کاری موقت درخواست کنه چون فوق دکترا کار حساب میشه .حالا ما مردد هستیم که آیا همزمان با همسرم، برای من هم درخواست ویزای همراه بدیم یا نه؟ خصوصا اینکه کار بهرصورت موقت حساب میشه و باید تضمین برگشت بعد از اتمام دوره کاری هم ارایه کنیم. از طرفی هم نگران هستیم که اگر فقط ایشون اقدام کنه و بره، من بعدا درخواست ویزای دیدار بستگان بدم، ریجکت بشم. البته من به دلیل مسایل کاری واقعا هم قصد موندن ندارم و فقط می خوام گذری سفر کنم. در آخر ترجیح ما این هست که شانس ویزای همسرم کم نشه. میشه راهنمایی کنین. با سپاس

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، اگر هزینه های ایشون رو کامل پوشش میدن و در نامه های دریافتی این موضوع اعلام شده و شما هم سرمایه کافی رو دارین میشه همزان اقدام کرد. ولی بهتر این هست که همزان اقدام نشه و در ابتدا همسر اقدام کنند و سپس برای شما اقدام بشه . ایشالله اگر همسر ویزا بشن شانس شما هم بالا خواهد بود.

   پاسخ
 34. سنا گفته:

  سلام من خانم هستم ۳۵ ساله. فوق لیسانس مدیریت بازرگانی- بازاریابی با معدل ۱۷ دارم . و۸ سال سابقه کار معتبر و مرتبط با رشته تحصیلی ام دارم.( بدون احتساب مدت زمان تحصیل همزمان با کار کردن) . مدرک آیلتس ندارم ولی می تونم وقت بزارم برای گرفتن مدرکش. لطفا راهنمایی برای مهاجرت به کانادا تحصیلی اقدام کنم یا کاری؟ آیا با توجه به رشته تحصیلی و سابقه کاری ام می تونم کانادا کار مناسبی پیدا کنم؟ ممنون که راهنمایی می کنید

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، شرایطتون خیلی خوب هست. اگر مدرک زبان با نمره بالاتر از ۷ داشته شانس کاریابیتون هم بالاست .رشته های مدیریتی بازار کار مناسبی دارند. برای تحصیل هم میشه اقدام کرد و مدرک زبان با نمره بالاتر از ۶٫۵ می خواد

   پاسخ
 35. نرگس گفته:

  با سلام
  من کارشناس هوشبری هستم (۲۷ساله) و ۳ سال و ۳ ماه سابقه کار دارم، این ماه ازمون آیلتس(اکادمیک) میدم، تحصیلی اقدام کنم زودتر ب نتیجه میرسم یا جنرال ازمون بدم و از طریق ویزا کار اقدام کنم!؟ چقد زمان میبره!؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، از هر دو روش میشه اقدام کرد و پروسه معادلسازی مدارک شما هم وجود داره ، برای کاری که حتما باید معادلسازی بشه و برای تحصیلی هم شاید در طول پروسه نیاز بشه ، اگر مدرک زبان دارین به نظر تحصیلی سریعتر به نتیجه میرسه

   پاسخ
 36. محمد گفته:

  سلام خسته نباشید بنده۳۸سال سن دارم فوق دیپلم گیاهپزشکی با بیش از ۱۰سال سابقه کارهمسرم لیسانس حسابداری سه سال سابقه کاری لطفا راهنمایان کنید سپاسگذارم

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، برای کار در کانادا مدرک زبان بسیار مهم هست . اگر با نمره بالاتر از ۷٫۵ اقدام کنید شانستون خوب هست. برای همسر هم میشه اقدام کرد. اگر برای همسر برای تحصیل در کانادا و شما به عنوان همراه برای کار اقدام بشه به نظر نتایج بهتر خواهد بود.

   پاسخ
 37. حمید گفته:

  سلام خوب هستین.بنده ۳۷ سالمه.لیسانس مدیریت صنعتی دارم.حدود ۱۲ سال هم سابقه کار در یه شرکت خودرو سازی دارم و رانندگی لیفتراک رو بلدم و در زمینه لجستیک هم در شرکت خودروسازی فعالیت دارم.مجردم.مدرک زبانم ندارم.چند درصد احتمال این هست که بتونم برای کانادا اقدام کنم و اقامت بگیرم؟سپاس

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، شرایطتون خوب هست . باید حتما برای مدرک زبان اقدام کنید که امتیاز اولیه کار در کانادا رو کسب کنید. آیلتس بالاتر از ۷ خیلی بهتون کمک میکنه

   پاسخ
 38. امیرعلی گفته:

  سلام ۲۹ سالمه و هشت سال در استخدام رسمی آموزش و پرورش هستم رشته ام آموزش کودکان استثنایی می باشد،مدرکم کارشناسی ارشد روانشناسی از دانشگاه آزاد، کلاس زبان میرم و مدرکی نگرفتم ولی آمادگی گرفتن نمره ۷ آیلتس رو دارم و مشکلی نیست،
  ۱- برای مهاجرت کاری شرایطم چطوره؟
  ۲- کدوم کشور را پیشنهاد می دهید؟ خودم رو استرالیا یا کانادا متمرکزم

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، باید مدارکتون در ابتدا معادل سازی بشه، اگر مدرک زبان با نمره بالاتر از ۷ بگیرین برای هر دو کشور میشه اقدام کرد، سابقه کارتون نباید در حین تحصیل باشه

   پاسخ
 39. شیدا برجیان گفته:

  با سلام و عرض ادب
  بنده ۳۱ سالمه و دارای مدرک دکترای مدیریت دولتی-منابع انسانی با معدل ۱۸ از دانشگاه آزاد تهران و مدرک فوق لیسانس مدیریت اجرایی گرایش بازاریابی و صادرات هستم سه سال سابقه کار در زمینه مدیریت فروش و مارکتینگ دارم و نیز سابقه تدریس دروس مدیریت در موسسه دولتی غیرانتفاعی به مدت شش دوره(سه سال) دارم. از نظر سطح زبان بسیار خوبم و آیلتس ماک ۶ دارم که با کمی مطالعه بیشتر میتونم آیلتس جنرال ۷ بگیرم میخواستم شرایط بنده را از جهت اخذ اجازه کار و ویزای کار بسنجید تا اقدامات لازم را به جا بیارم
  با سپاس

  Rating: ۴
  پاسخ
 40. معین گفته:

  با عرض سلام و احترام
  من ۳۲ سال سن دارم و دارای مدرک کارشناسی ارشد پتروشیمی هستم و متاسفانه در این زمینه سابقه کار ندارم ولی مدت ۳ سال در زمینه برنامه نویسی و طراحی سایت مشغول بکار بوده و نمره تافلم ۹۲ هست آیا میتونم در زمینه برنامه نویسی برای ویزای کاری کانادا اقدام کنم؟؟

  Rating: ۵
  پاسخ
 41. محمد گفته:

  سلام من ۳۷سال سن دارم و ۱۴سال سابقه کاری در در صنعت گاز رو دارم و مدرکم فوق لیسانس مهندسی شیمی هست و خانم من ۳۲سال سن دارن و مدرک لیسانس زبان روسی دارن چطور میتونم از طریق ویزای کار اقدام کنم؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام ، شرایطتون خوب هست. اگر هر دو بزرگوار برای اخذ مدرک زبان اقدام بفرمایید و نمره بالاتر از ۷ بگیرین شانستون بالا هست. برای کار در کانادا شما باید حداقل امتیاز سیستم امتیازبندی این کشور رو کسب کنید.

   پاسخ
 42. شهرام گفته:

  با سلام.

  بنده با گواهینامه پایه یک به مدت ۶سال راننده ترانزیت بودن الان هم ۸ سال هستش که کارمند فرودگاه هستم و مدارک رانندگی و کلیه لایسنس های مربوط به کار در فرودگاه رو دارم و همسرم هم با مدرک مهمانداری هواپیما با مدت ۴سال پرواز مداوم داشته.سن هردو هم ۳۵هستیم خواستم بدونم ما میتونیم برای ویزای کار دائم و یا موقت اقدام کنیم و شرایطش هم ممنون میشم توضیح بدین در ضمن همسرم زبانش خوبه ولی من نه اصلآ بلد نیستم

  با تشکر

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، سیستم کار در کانادا امتیازی هست. اگر مدرک تحصیلی دارید میشه اقدام کرد براتون و باید مدرک زبان هم داشته باشید. بدون مدرک دانشگاهی شانس کسب امتیازتون بالا نیست.

   پاسخ
 43. حامد گفته:

  سلام من و خانمم متولد ۶۹ هستیم هردو کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزشی با معدل بالا
  مدارک مربی گری های ورزشی داریم و همین طور ماساژ، هردو ماساژ تراپیست هستیم من پروانه کسب ماساژ رو هم داریم
  هنوز مدرک زبان نگرفتیم ولی داریم کلاس زبان می ریم.
  میخواستم بدونم برای ما ویزای کاری بهتر هستش یا تحصیلی و کدوم رو راحت تر و سریعتر میشه گرفت؟ والبته اینکه هزینه تحصیل دوره دکتری در کانادا چقدر هستش؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، برای کار که باید امتیازتون محاسبه بشه. چند سال سابقه کار دارین ؟ مدرک زبان بالاتر از ۷ می تونین بگیرین؟ برای تحصیل در رشته های مرتبط با تخصصتون میشه اقدام کرد ، دوره های کوتاه مدت و بعدش می تونید برای کار اقدام کنید. برای دکترا اگر سوپروایزر پیدا کنید با حقوق هست.

   پاسخ
 44. Masoud گفته:

  با سلام من و خانوادم در اتریش پاسپورت پناهندگی داریم ولی قصد مهاجرت به کانادا را داریم چه راهی را برای مهاجرت سریع به ما پیشنهاد میکنید که خودتون بتونید سریع اقدام کنید برامون.
  ممنون میشم از راهنمایی شما

  Rating: ۴
  پاسخ
 45. بهمن گفته:

  سلام وقت بخیر من فوق لیسانس علوم سیاسی دارم و ۱۵ سال سابقه کار در دانشگاه علوم پزشکی دارم وخانم لیسانس فیزیک با ۸ سال سابقه کار در مخابرات دارند و مدرک زبان نداریم ولی زبانمان بد نیست ایا شرایط مهاجرت به کانادا را دارم

  Rating: ۴
  پاسخ
 46. مهدی گفته:

  سلام. ببخشید من برای تحصیل در مقطع دکتری میخواستم برم کانادا و برخی شرایط رو هم دارم، اعم از گواهی استعداد درخشانی و چندین مقاله ی ISI و معدل بالا و سابقه ی تدریس و همچنین مدرک آیلتس۶ منتها به هیچ شکلی گواهی تمکن مالی ندارم. با این شرایط وضعیتم چطوریه؟

  Rating: ۴
  پاسخ
 47. کوروش گفته:

  باسلام و عرض خسته نباشید. من فوق لیسانس شیمی کاربردی با معدل ۱۹ دارم و ۳ ترم هم داخل دانشگاه دولتی سابقه ی تدریس داشته و دارای کد استادی و گواهی سابقه تدریس هستم و در کارهای آزمایشگاهی هم تا حدودی مهارت دارم. الان ۲۴ ساله میباشم و در حال گرفتن مدرک زبان هستم. میخواستم بدونم که من چقدر شانس دارم؟ با تشکر از لطف شما

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، باید سابقه کاری داشته باشید که امتیازتون برسه. برای تحصیل شرایطتون خوب هست و بعدش می تونید کار کنید.

   پاسخ
 48. حسن گفته:

  سلام من فوق لیسانس زمین شناسی دارم و ۱۸ سال در یک آزمایشگاه مکانیک خاک سابقه کار دارم ، و از یک شرکت مهندسی پیشنهاد کار دارم ، زبانم هم بد نیست ولی مدرک زبان انگلیسی ندارم ، با ویزا برای من موافق میشه؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، شرایط در نگاه اول خوب هست ولی باید سنتون رو بدونیم. مدرک زبان با نمره بالای ۶٫۵ باید داشته باشید که شانستون بالا باشه

   پاسخ
 49. VAHAB گفته:

  سلام من ۳۶ سال دارم لیسانس عمران ۸ سال سابقه بیمه ولی ۱۰ سال سابقه اجرایی و فنی در رشته های پل سازی و ساختمان مدرک نظارت ساختمان پایه ۲ همسرم کارشناس ارشد مشاوره ۳ سال سابقه کار یه دختر ۲ ساله هم داریم تازه داریم واسه مدرک زبان اقدام میکنیم میخواستم بدونم میتونیم واسه ویزای کار جهت اقامت دائم اقدام کنیم؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، بله اگر مدرک زبان با نمره بالا داشته باشید میشه اقدام کرد. برای رشته خودتون باید در ابتدا معادلسازی مدارک انجام بشه که اجازه کار داشته باشید، برای همسر هم میشه فول تایم اجازه کار گرفت ایشون هم اگر مدرک زبان داشته باشند به امتیاز شما کمک میکنه

   پاسخ
 50. سام گفته:

  سلام. وقت بخیر. برای دارندگان دو مدرک زبان انگلیسی و فرانسه جهت اخذ ویزا کار Open Work Permit چطور میتوان اقدام کرد؟

  Rating: ۵
  پاسخ
 51. سهیل گفته:

  سلام
  بنده ۳۲ ساله کارشناسی کامپیوتر با سابقه ۹ سال کار بانکی در حال گرفتن مدرک زبان و همسرم ۳۶ ساله مدرک کارشناسی برق قدرت با سابقه ۱۰ سال در رشته مرتبط و همچنین در حال گرفتن مدرک زبان، شرایط ما برای گرفتن ویزای کار کانادا چطور می باشد و هزینه تقریبی برای گرفتن اقامت کانادا با این شرایط چقدر می باشد؟
  ممنون و با تشکر

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، شرایطتون خیلی خوب هست ، اگر بتونین مدرک زبان با نمره بالای ۷ بگرین میشه براتون اقدام کرد. رشتتون هم خیلی خوب هست.

   پاسخ
 52. زهرا گفته:

  سلام,وقت بخیر,دو تا سوال داشتم ممنون میشم بهم جواب بدین:
  سوال اول:
  برای ویزای کاری پرستاری داشتن مدرک کارشناسی بهتر هست یا ارشد?
  سوال دوم:
  چنانچه به کانادا مهاجرت کردم بعنوان پرستار بعد از چند سال میتونم در آزمون پزشکی شرکت کنم?
  سپاس فراوان

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، اگر ارشد داشته باشین امتیازتون بالاتر هست و شانستون بیشتره ، برای پزشکی هم باید در ابتدا یک شاخه مرتبط با پزشکی رو خونده باشید بعد اقدام کنید.

   پاسخ
 53. امین گفته:

  سلام بنده از یک شخص کانادایی پیشنهاد کار دریافت کردم
  اگه اوکی بشه منم باید لیسانس و زبان بلد باشم
  و این چه شرایطی داره میشه راهنمایی کنید ممنون

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، پیشنهاد کاری در مرحله دوم کمک کننده است و در مرحله اول باید حداقل امتیاز رو بیارین ، سن و مدرک تحصیلی و مدرک زبان و سابقه کار تعیین کننده هست.

   پاسخ
 54. امید حقیقت پناه گفته:

  سلام سابقه کاری من در عایق صوتی و حرارتی به مدت ۱۰ سال مشغول به کار هستم و در زمینه ساخت دکورهای تزئینی چوبی هم مشغول میباشم
  مدرک تحصیلی من دیپلم میباشد.
  زبان انگلیسی تا حدی که بتونم کار خودم رو راه بندارم بلدم ولی مدرکی ندارم.
  متاهل هستم دخترم ۱۴ سالشه و پسرم ۹ سالشه سن خودم و خانومم ۳۸ ساله
  خانونم هم فوق دیپلم طراحی دوخت هستش
  میخواستم ببینم میتونم برای کانادا ویزای کاری بگیرم
  با تشکر

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، اخذ ویزای کار کانادا به صورت امتیازی هست. یعنی شما باید یه حداقل امتیازی رو بیارین که بشه اقدام کرد. مدرک حداقل لیسانس ، ایلتس ۷٫۵ و سابقه کاری بیشتر از ۵ سال رو میشه برای اقدام مناسب دونست. سن هم فاکتور بعدی هست که اگر زیر ۳۵ سال باشین سانستون بالاتر هست. به نظر اگر سایر طرق رو بررسی بفرمایید نتیجه بهتری داشته باشه . تحصیل فرزندان یکی از گزینه ها هست.

   پاسخ
 55. عادل گفته:

  با سلام بنده ۲۶ سال دارم ایلتس ۶٫۵ دارم متاهل هستم وهمسرم هم ایلتس ۶٫۵ دارد هر دو لیسانس داریم بنده مکانیک و همسرم حسابداری مسلط به برنامه نویسی هستم و ۲ سال هم سابقه کار مرتبط با برنامه نویسی دارم ایا امکان ویزای کار کانادا برای بنده وجود دارد یا خیر؟ ممنون

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، شرایط کاری برای هر دو بزگوار مناسب هست. سابقه کاریتون تعیین کننده است. اگر بیشتر باشه میشه برای کانادا اقدام کرد. اگر یه سال دیگه کار کنید و بتونین تو این مدت مدرک زبان آلمانی بگیرین شانستون خیلی خوب هست برای آلمان

   پاسخ
 56. محسن حسین زاده گفته:

  سلام بنده ۳۳ سال دارم لیسانس مکانیک سیالات و ارشد هوافضا از دانشگاه دولتی ، نمره زبان آیلتسم ۷ هست و متاهل هستم بدون فرزند ، میخواستم بدونم که میتونم برا اقامت دائم کاری اقدام کنم یا نه با این شرایط . ممنون

  Rating: ۵
  پاسخ
 57. کامران گفته:

  سلام. ۳۰ ساله هستم.ارایشگر مردانه حرفه ای با ۸ سال سابقه فعالیت در ایران هستم. میتونم ایلتس با نمره ۶ بگیرم و داراییم ۱۰۰ میلیون هست. شرایط ورود به کانادا رو دارم?البته اگه دو یه سالم زمان ببره ایراد نداره. ممنون میشم راهنمایی کنید مرسی

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، اگر با توجه به رشته تحصیلی دارین کار می کنید و نمره بالاتر از ۷ میتونین بگیرین میشه براتون اقدام کرد. بدون مدرک آسان نیست و امتیازتون نمیرسه ،

   پاسخ
 58. مصطفی گفته:

  سلام و عرض ادب
  ببخشید چندتا سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدین؛بنده۲۹سالمه لیسانس حسابداری با۳سال سابقه مرتبط؛ایلتس۷دارم و سرمایم حدود۱۰۰میلیونه و هیچ آشنا و فامیلی در کانادا ندارم
  ۱.شرایط من برای مهاجرت مناسبه؟
  ۲.آیا به محض ورود به کانادا میتونم بدنبال شغلم باشم یا باید در ابتدا در دوره های حسابداری کانادا شرکت کنم؟
  ۳.اگه شغل مرتبط با رشتمو پیدا نکنم باید کشورو ترک کنم؟
  به نظرتون چکار کنم؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای کار در کانادا امتیازتون محاسبه میشه در ابتدا ، شما شرایط اولیه رو دارین . سپس در مرحله بعدی مجددا امتیازبندی با یک سیستم جدید انجام میشه و بهترین ها برای کار در هر ایالت انتخاب میشن. چون کانادا ویزای جستجوی کار نداره شما در یک به اصطلاح استخر قرار میگیرن و هر ماه تعدادی از متقاضی برای کار انتخاب میشن. اگر در این مدت برای هیچ کاری انتخاب نشین مجددا باید برای ورود به استخر اقدام کنید.

   پاسخ
 59. احسان گفته:

  سلام و وقت بخیر
  من احسان هستم و ۳۷ سالمه. مدرکم مهندسی کشاورزی گرایش گیاهپزشکی هست. مدرک زبان ندارم ولی حتما براش اقدام میکنم.(الان در حد آیلتس ۵).
  کسی در کانادا هست که ۱۷ ساله اقامت داره و قراره که برای من دعوتنامه ی کاری بفرسته .
  فکر میکنید شانسی دارم ؟

  بسیارممنونم از راهنماییتون.

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، اگر مرحله اول رو که امتیازبندی هست رد بفرمایید ، در مرحله دوم دعوت نامه خیلی میتونه کمکتون کنه ، مدرک زبان باید بالای ۷ بگیرین که بشه اقدام کرد و پیشنهاد میشه با توجه به سن هرچه سریعتر اقدام کنید.

   پاسخ
 60. ایمان گفته:

  سلام وقت بخیر
  من ۲۷ سال سن دارم، متاهل هستم و همسرم هم ۲۶ سالش هست.خودم فوق لیسانس مهندسی عمران گرایش ژئوتکنیک دارم، همسرم هم لیسانس مهندسی عمران. زبان انگیسیم تافل ۸۶ دارم. برادرم هم اقامت کانادا رو داره و ساکن هست. برای ویزای کار و مقیم شدن کانادا شانسی دارم؟چقئر و چطور میتونم اقدام کنم؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای کار در کانادا باید امتیازتون محاسبه بشه .سابقه کار ، سن ، مدرک تحصیلی و مدرک زبان هر دو بزرگوار باید مشخص باشه. برای رشته عمران نیاز به معادلسازی مدارک دارین و حضور برادر در کانادا هم تاثیر مثبت داره

   پاسخ
 61. حمید گفته:

  سلام
  من مردی ۵۵ ساله و مجرد هستم
  لیسانس اقتصاد (گرایش بازرگانی) از دانشگاه دولتی دارم
  حدود ۲۵ سال سابقه کار بازرگانی در شرکتهای مختلف (تجاری، خودرو سازی ، نیروگاهی و نفت و گاز) دارم
  مدرک زبان ندارم ولی سطح زبانم در حد IELTS5 هست.
  میخواستم سوال کنم که امکان پیدا کردن کار و شرایط گرفتن ویزای کاری کشور کانادا را دارم یا خیر؟
  ممنون میشم اگر پاسخ دهید.

  Rating: ۴
  پاسخ
 62. مجید گفته:

  درود بر شما
  من دکترای دامپزشکی مجرد و دارای ۳۸ سال سن و آیلتس ۶/۵هستم (زیر ۶ ندارم ) چهار سال سابقه کار به عنوان مدیر فارم در دانمارک (Dairy Farm Manager)و شش سال هم به عنوان دکتر دامپزشک در ایران آیا امکان دارد بتوانم از یکی از فارمها در کانادا پیشنهاد کار بگیرم ؟ یا به عنوان دامپزشک یا مدیر فارم مهاجرت کنم ؟ سابقه کارم در دانمارک با بیمه و مالیات و ویزای کار معتبر وجود دارد .

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، با این شرایط بله میشه براتون اقدام کرد. لطفا با دفاتر تماس بگیرید تا کامل راهنماییتون کنند. اگر امتیازتون برسه برای پیشنهاد کاری میشه از طریق سایت های کاریابی اقدام بفرمایید و با توجه به رزومه شانستون بالا هست.

   پاسخ
 63. مرتضی محمدی گفته:

  سلام و عرض ارادت خدمت جناب دکتر عزیز و همکاران محترم
  ۳۱ ساله و مجرد ولیسانس مکانیک سیالات و دارای ۷سال سابقه کار در همین زمینه
  در حال خواندن زبان هستم و احتمال میدم ۷یا۸ ایتلس باشم
  برای کار در کانادا اقدام کنم اولا مجرد بهتر است یا متاهل؟؟؟
  دوما چگونه اقدام کنم بهتر است؟؟منظورم اسکیل ورکر یا…؟؟؟
  اگر شروع به کار کردم اجازه تحصیل دارم یا نه؟؟
  سپاس فراوان از شما

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای کار در کانادا در ابتدا امتیازتون محاسبه میشه ، که اگر آیلتس با نمره بالا بگیرین میشه براتون اقدام کرد. از روش اسکیلدورکر هم سریع می تونین اقامت بگیرین . اگر منظورتون اقدام همزمان با همسر هست خیر این موضوع پیشنهاد نمیشه ولی اگر در ابتدا برای شما و سپس برای همسر اقدام بشه ، متاهل باشید بهتره ، با توجه به تایم کاری که دارین عملا امکان تحصیلات دانشگاهی براتون وجود نداره و دوره های کوتاه مدت زیر یک سال شاید بشه اقدام کرد.

   پاسخ
 64. هادی گفته:

  با سلام
  من ۳۰ ساله متاهل هستم، مدرک لیسانس حسابداری دارم ولی شغلم مربوط به واحد اداری یامنابع انسانیه،باتوجه به این موضوع شغلم مرتبط حساب میشه یا غیرمرتبط و شانس پیداکردن شغل چقدره؟در حال خوندن زبانم و فکر میکنم تا ۶ماه آینده آیلتس بگیرم،در ضمن سه سال سابقه کار در قسمت اداری شرکت بخش خصوصی دارم

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای کار در کانادا در ابتدا باید امتیازتون محاسبه بشه . اگر مدرک زبان با نمره بالای ۸ بگیرین میشه براتون اقدام کرد. وضعیت کار حسابداری در کانادا خوب هست ولی توانایی شما بسیار مهم هست و تاثیرگذار

   پاسخ
 65. محبوبه گفته:

  سلام ما یه خونواده ۴ نفره ایم. دخترم سال بعد کلاس اول. خودم لیسانس مهندسی کشاورزی دارم شوهرم دیپلم فنی ولی راننده بیل و گریدر ده سال هم بیمه داره هر دو ۳۸ سال. زبان هم مدرک نداریم. میشه با تحصیل دخترم ما هم کار کنیم. از پس هزینه میشه براومد؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، اینکه در ابتدا فرزندتون اقدام کنه با توجه به سنشون خیلی شانسی ندارن مگر اینکه یکی رو در کاندا داشته باشید. ولی میشه برای خودتون اقدام کرد و پدر نیز برای کار اقدام کنند.

   پاسخ
 66. ناصر فرشادیان گفته:

  سلام
  من ناصر فرشادیان هستم بنده برای مهاجرت کاری میخواهم که اقدام کنم ، بنده دارای مدرک جوشکاری SMAW_5G برای ساخت مخازن تحت فشار هستم که در این رابطه از شما تقاضای مشاوره دارم

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای کار در کانادا باید امتیازتون محاسبه بشه دوست عزیز ، مدرک تحصیلی و مدرک زبان و سنتون باید مشخص باشه که بشه امتیازتون رو محاسبه کرد ، با دفاتر تماس بگیرید راهنماییتون می کنند.

   پاسخ
 67. Arzoo Kaberee Afghan گفته:

  سلام علیکم!
  آرزو هستم از افغانستان، آیا شرکت شما میتواند برای من در رابطه به مهاجرت مشورت دهد. من ۲۸ سال دارم دارای مدرک فوق لیسانس در بخش بانکداری دارم، مدرک زبان ندارم اما آشنایی نسبتاً خوبی دارم. ازدواج کردم، یک فرزند دختر دارم، در بانک مرکزی افغانستان مدت ۵ سال میشه کار میکنم. میخواهم به کانادا سفر کنم ام چطور!

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، میشه براتون اقدام کرد. لطفا از طریق واتس اپ با مشاورین ارتباط بگیرید تا راهنماییتون کنند و بعدش ما در خدمتتون هستیم برای انجام امور پذیرش و ویزا

   پاسخ
 68. نوید گفته:

  درود
  من ۳۳ ساله متاهل و دارای یک فرزند پسر کمتر از پنج سال، مدرک تحصیلیم دیپلم کامپوتر هست، مدرک جوشکاری برق (SMAW) از فنی و حرفه ای ایران دارم و در اکثر فرآیندهای جوشکاری مهارت نسبی و در حال افزایش دارم. در زبان انگلیسی هم توانایی نسبتا خوبی دارم و در حال گذروندن دوره هستم برای نمره آیلتس حدود پنج تا پنج و نیم.
  سابقه کار به صورت آزاد و شخصی در انواع شغلهای فنی دارم ولی سابقه کار با بیمه حدود بیست ماه در بازه زمانی یازده تا نه سال قبل در یک شرکت پیمانکاری در زمینه ساختمانی دارم. بیشتر از سه سال هم هست که در سِمَت رئیس هیات مدیره یک شرکت ثبتی با مسئولیت محدود در زمینه کاری الکترونیک هستم.
  لطف کنید و بفرمایید که آیا امکان داره و چطور میتونم برای مهاجرت به کانادا از طریق ویزای کار (شغل جوشکاری) بهمراه خانوادم برای دریافت ویزا اقدام کنیم که تا حدودی تضمینی باشه و هزینه ی خیلی زیادی هم نداشته باشه؟
  آیا به مدرک زبان احتیاجی هست یا میشه بدون اون و اگر لازمه با چه نمره ای؟
  آیا بعدا میتونیم از داخل کانادا تقاضای اقامت دائم بدیم و آیا بعدا اقامت دائم رو صد در صد بهمون میدن؟
  و میخوام بدونم شما برای اقامت در ونکوور هم کار انجام میدید چون ما جنوبیا تحمل سرمای جاهای دیگه رو نداریم.
  تقاضا دارم محبت کنید و جواب بنده رو بدید چون حقیقتا به پاسخ و کمک کارشناسی شما احتیاج دارم.
  خیلی ازتون ممنونم و امیدوارم خبر خوشحال کننده ای بهم بدید.

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، خیلی ممنون از اطلاعات کاملتون ، برای کار در کانادا در ابتدا باید امتیازتون محاسبه بشه . سنتون مناسب هست ولی مدرک تحصیلی پایین هست ، شما باید مدرک زبان با نمره بالا بیارین ، که شانسی داشته باشید. اگر خودتون قصد کار رو دارید شرایط خیلی سخت هست، لطفا شرایط همسر رو بفرمایید شاید بشه از طریق ایشون اقدام کرد.

   پاسخ
 69. سارا گفته:

  سلام بنده فوق لیسانس روانشناسی بالینی و معلم رسمی هم هستم. ۳۰ سالمه. همسرم مهندس مکانیک و در شرکت خ۱وصی شاغله.. فقط مدرک زبان نداریم اما مکالمه زبان خوبه… آیا راهی هست که اقامت کاری بتوانیم بگیریم؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای کار در کانادا مدرک زبان با نمره بالا خیلی تاثیرگذار هست. شما باید نمره حداقل رو کسب کنید. سن و سابقه کاری و مدرک تحصیلی و زبان پارامترهای اصلی هستند. سابقه شغلی هر دو عزیز رو می فرمایید چقدر هست

   پاسخ
 70. ساغر گفته:

  با عرض سلام احترام
  من یکی از آشناهون ویزای گروهی کانادا گرفتن یه ۴۵ روی بودن برگشتن
  آشنای ما دوستشه شرکت داره اونجا توی ویزاش می تونسه اسم چند نفرو بگه که اسم اونو گفته و ویزاشون اوکی شده رفتن و یه دوماهی بودن
  می خواستم بدونم چنین چیزی هست؟؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، مهاجرت کوتاه مدت به کشور کانادا از طریق ویزای توریستی امکان پذیر است و اگر شرایط و مدارک آن مهیا باشد، اگر ایشان از طریق ثبت شرکت یا سرمایه گذاری اقدام به اخذ اقامت کانادا کرده اند. این امکان وجود دارد که برای هر تعداد از افراد دعوت نامه ارسال کنند و آن ها بتوانند برای مهاجرت کوتاه مدت به کانادا اقدام کنند.

   پاسخ
 71. احسان. گفته:

  سلام استاد خسته نباشید ۳۴ ساله داری مدرک لیسانس معماری و فوق لیسانس عمران با ۱۴ سال سابقه تامین اجتماعی در زمینه راه و ساختمان هستم . ارزوم رفتن به کانادا برای کار هست .از این شرایط خسته شدم برای ویزای کار حدودا چقدر هزینه میخواهد .مثلا با ۱۰ تا ۲۰ میلیون میشه اقدام کرد. ممنون اگه راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض احترام ، شما می توانید برای دوره های آموزشی اقدام کنید که شانس ویزای آن بالاتر است ماسفانه مبلغ ذک شده بنابر تجربه بسیار پایین است.

   پاسخ
 72. نیما غیاثوند گفته:

  سلام من ۳۵ سالمه راننده پایه یک هستم با یازده سال سابقه کار علاقه دارم برای کار به خارج برم لطفا راهنماییم کنین

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای کار در کانادا باید امتیاز شما محاسبه شود. لطفا با دفاتر تماس بگیرید. سن، مدرک زبان ، سابقه کاری و مدرک تحصیلی معیاری های اصلی هستند.

   پاسخ
 73. میلاد گفته:

  باسلامو خسته نباشید من لیسانس
  پرستاری دارم و میخواستم ویزا کار در کانادا رو بگیرم یه سوال داشتم اگه ویزا رو گرفتم هزینه من واسه رفتن چقدره “!؟؟؟؟

  پاسخ
 74. سپیده گفته:

  سلام.من مدرک کارشناسی رادیولوژی با دو سال سابقه کار در بیمارستان رو دارم.میخوام ویزای کار کانادا رو بگیرم
  کانادا به نیروی پیراپزشکی نیاز داره؟یا کشور دیگه ای رو انتخاب کنم

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام در اکثر کشور ها شما نیاز به معادلسازی دارید. شاید استرالیا، نیوزیلند ، انگلستان و کانادا برای شما مناسب باشند.

   پاسخ
 75. اسماعیل شاهین پور گفته:

  با سلام
  من تمایل به دریافت ویزای کار ۵ساله کانادا را دارم و شغل بنده استخراج نفت و گاز میباشد و تخصص سرپرستی برق دکل حفاری نفت و گاز رو بر عهده دارم.سن ۳۶ سال و سابقه کاری ۱۷ سال و سابقه کار استخراج نفت ۱۱سال میباشد.آیا راهی برای کار در انجا دارم.ممنون میشم از راهنماییتون

  پاسخ
 76. مجید گفته:

  سلام
  جوشکار بین المللي و بازرس جوش هستم
  دیپلم و دارای مدارک شغلی بین المللی هستم
  ایا راهی برای ویزای کاری هست ؟
  مدرک زبان ندارم ولی در حد چهار

  پاسخ
 77. سپهر گفته:

  سلام و عرض خسته نباشید.من ۲۷ ساله دارای مدرک کارشناسی مهندسی کامپیوتر.آیلتس ۷٫۵…۱ سال سابقه کار بعنوان تکنسین کامپیوتر..و دارای مدرک advance برنامه نویسی پایتون…
  میخواستم بدونم واجد شرایط برای اخذ ویزای کار کانادا هستم؟
  و اینکه من نامزد هستم میخواستم بدونم شراط برای متاهلین بهتره یا من مجرد برم بعد برای ازدواج اقدام کنم؟
  همسر من هم ۲۴ ساله دارای مدرک کارشناسی مهندسی پزشکی دانشگاه آزاد و آیلتس۷٫ولی تجربه کار ایشون ندارن و عراقی هستند
  و اینکه چطور میتونم اقامت دایم بگیرم؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام باید امتیاز شما برای کار در کانادا محاسبه شود و در صورت رسیدن به حداقل موردنیاز می توان اقدام کرد. در کانادا معمولا امکان همراهی همسر وجود دارد. برای محاسبه امتیاز با ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس بگیرید

   پاسخ
 78. علی گفته:

  سلام مدرک تحصیلی فوق دیپلم برق قدرت دارم دارای جواز کسب سیستمهای سرمایشی وگرمایشی هستم ودو سال سابقه نمایندگی خدمات پکیجهای دیواری بوتان رو دارم
  مدارک فنی وحرفه ای لوله کشی و برقکاری هم دارم
  متاهل هستم ویک فرزند ۳ ساله
  شما چه راهی پیشنهاد میکنید

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید. لطفا برای دریافت اطلاعات کاملتر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس جاصل فرمایید و یا از طریق صفحه مشاوره مهاجرتی رایگان اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

   پاسخ
 79. صمد عباسی گفته:

  سلام و وقت بخیر. بنده فوق دیپلم نقشه کشی صنعتی دارم اما در یک شرکت خودرو سازی در شغل رانندگی لیفتراک وپایه یک بمدت ۷ سال با سابقه بیمه مشغول فعالیتم. لطفا راهنمایی بفرمایید که چطور میتونم برا دریافت ویزای کاری کانادا اقدام کنم.ممنون از لطف عالی

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کاری کانادا باید امتیاز شما در یک سیستم امتیازدهی محاسبه شود. لطفا برای محاسبه امتیاز خود و برای دریافت اطلاعات کاملتر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس جاصل فرمایید و یا از طریق صفحه مشاوره مهاجرتی رایگان اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

   پاسخ
 80. محمد گفته:

  با سلام
  کارشناس ارشد تربیت بدنی ومربی شنا ونجات عریق وسی مس غواصی واتشنشان هستم ۴۰ ساله دودختر یک و۷ساله وهمسرم لیسانس امور تربیتی

  پاسخ
 81. ح.ی گفته:

  سلام. ۳۱ ساله هستم و مجرد. فوق لیسانس مدیریت IT دارم و ۹ ماه سابقه کار. عکاسی هم انجام میدم. میخوام برای ویزای کار کانادا اقدام کنم. چه مراحلی داره؟ و آیا امکان داره بهم ویزای کار بدن یا بهتره تحصیلی اقدام کنم؟ ممنون.

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار می توانید برای کشورهای آلمان ، اتریش ، کانادا ، استرالیا ، نیوزلند و . . . اقدام نمایید که برای این کشورها بجز آلمان باید در سیستم امتیاز بندی وارد شوید و امتیاز لازم آن را بدست آورید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 82. صیادعبادی گفته:

  سلام صیادعبادی هستم شغل کاریم نصاب کاغذدیواری ونقاشی ساختمان درحرفه کاریم یک استادکارماهرهستم ممنون میشم درهزینه اقامت کاردرکانادا راتوضیح بدین.

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار می توانید برای کشورهای آلمان ، اتریش ، کانادا ، استرالیا ، نیوزلند و . . . اقدام نمایید که برای این کشورها بجز آلمان باید در سیستم امتیاز بندی وارد شوید و امتیاز لازم آن را بدست آورید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 83. حمید گفته:

  بنده ۲۹ ساله و مجرد هستم. فوق لیسانس نرم افزار و دارای سه سال سابقه کار برنامه نویسی در شرکت معتبر نرم افزاری. همچنین یک مقاله در کنفرانس بین المللی دارم که در IEEE نمایه شده است(ولی ISI نیست). زبان در حد معمولی بلدم ولی میتونم IELTS بگیرم. یک پروژه استارت آپی در ایران انجام دادم که متوقفش کردم. تقریبا ۴۰ میلیون پول دارم که تا یک سال بعد ۸۰ میلیون هم میتونم جور کنم. میخواستم بدونم ویزای کار میتونم بگیرم؟ کدوم کشور؟ اگر ویزای کار نمی شود، ویزای تحصیلی کدوم کشور رو بروم؟ خودم کانادا رو مدنظر دارم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای ویزای کار کشورهای آلمان ، اتریش ، کانادا ، استرالیا و…. اقدام نمایید اما باید سرمایه خود را افزایش دهید تا امکان اقدام را داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 84. محمد گفته:

  درود،بنده هنوز دبیرستان هستم با۱۷سال سن،تا سال بعد وقت دارم پاسپورت بگیرم و برم،آیا برای کار یا پناهندگی راهی هست و اگه هست هزینش رو بگید لطفا?

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام موسسه حقوقی ملک پور هیچگونه مشاوره ای در باب پناهندگی ارائه نمی نماید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 85. مهتاب گفته:

  باسلام من دبیر آموزش وپرورشم ۲۹سال سابقه کاردارم ،میخواستم با پسرم که مهندسی مکانیک میخونه برای ویزای توریستی کانادا اقدام کنم،مدرک زبان هم نداریم لطفا اگر ممکنه‌ مرا راهنمایی بفرمایید.متشکرم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید اقدام نمایید اما بهتر است شرایط کامل خود را با کارشناسان ما بررسی نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 86. سیدعباس حسینی گفته:

  سلام ۴۱ ساله هستم مدرک تحصیلی لیسانس عمران ۹ سال سابقه کاری دارم دارای دوفرزند ۴ و ۱۰ ساله برای ویزای کار چه اقداماتی باید انجام دهم.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای ویزای کار آلمان ، اتریش ، استرالیا ، کانادا و . . . اقدام نمایید که باید امتیاز مورد نیاز برای این نوع ویزا را اخذ نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 87. mahsa گفته:

  باسلام..
  ببخشید همسرم چندساله که در کار نجاری و mdf بصورت حرفه‌ای کار میکنه،مدرک تحصیلیش دیپلمه اما سابقه بیمه داره..خودمم لیسانس حقوق هستم..
  میخواستم راهنماییم کنید که برای ویزای کار کانادا چطور میتونیم اقدام کنیم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار حداقل مدرک تحصیلی شما باید لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 88. محسن گفته:

  سلام. من ۳۴ سال دارم و متاهل بدون فرزند هستم. رشته کاردانیم کشاورزی و کارشناسیم مهندسی آی تی هستش و دو ترم دیگه از کارشناسیم مونده. آیا شرایط لازم برای دریافت ویزای کار کانادارو دارم و اگه دارم کل هزینه های دریافت ویزا و اقامت و سفر به کانادا حدودا چقدر میشه. ممنون میشم راهنماییم کنید. سپاسگزارم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید بتوانید امتیاز لازم آن را بدست آورید تا بتوانید اقدام نمایید علاوه بر آن باید بتوانید مدرک زبان خود را نیز اخذ نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 89. اریا گفته:

  با سلام بنده ۳۷ ساله دارای ۱۲ سال سابقه کار در شرکت سایپا به عنوان تکنسین تجهیزات پنوماتیک و ابزارهای بادی با مدرک دیپلم کارودانش نقشه کشی ساختمان هستم همچنین دارای مدارک تعمیرات خودرو و صافکاری از سازمان فنی و حرفه ای میباشم هیچگونه اشنایی به زبان انگلیسی ندارم متاهل و دارای فرزندی ۱۲ ساله میباشم میخواستم بدانم شرایط بنده جهت اخذ ویزای کار در کشور کانادا چگونه است

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید در امتیاز مورد نیاز را کسب نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 90. haninaeemi گفته:

  شوهر من مشاور املاک هست و ده سال جواز کسب و ده سال سابقه بیمه تامین اجتماعی خویش فرما هست از چه طریق ویزای کار به کاندا بگیریم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید در ابتدا رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد علاوه بر آن مطابق با مدرک تحصیلی خود که حداقل باید لیسانس باشد می توانید برای ویزای کار اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز باید شرایط خود را کامل ذکر بفرمایید تا بتوان مشخص نمود از چه طریقی می توانید برای کانادا اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 91. mie editor3 گفته:

  جناب استاد سلام و خسته نباشید لیلا هستم ۳۸ ساله با مدرک فوق لیسانس مدیریت فناوری اطلاعات از دانشگاه علوم و تحقیقات و لیسانس مهندسی کامپیوتر وو با ۱۵ سال سابقه کار همسرم مدرک دکتری دامپزشکی با ۱۶ سال سابقه کار و دارای یک فرزند از نظر مالی نیز دارای یکصد هزار تومان وجه نقد و دو خانه که یکی در آن ساکن هستیم و دیگری کوچک و اجاره داده شده و با توجه به فرزندم که خیلی کوچیک هست امکان خواندن زبان و گرفتن رتبه در سطح بالا را ندارم ولی باید به این نکته نیز اشاره کنم که سطح انگلیسی خودم و همسرم در حد خوب و فرانسه نیز کمی بلد هستیم چون ۸ سال پیش برای کانادا اقدام کردیم من مدرک آیلتس با رتبه ۵٫۵ و مدرک tcf فرانسه با رتبه b1 را گرفته ام ولی متاسفانه بدلیل سهل انگاری وکیلم (زمان مصاحبه را یادشون رفت اعلام کنند) موفق به مهاجرت نشدیم حال سوالم از حضرتعالی این هست که با توجه به اینکه قصد مهاجرت کاری مد نظرمان هست نه تحصیلی کدوم کشور را که راحتترمهاجرمی پذیرد را پیشنهاد میدهید که پروسه مهاجرت را خیلی سخت نگیرند و برای آینده فرزندم هم ماندن در آن کشور مفید واقع شود

  پاسخ
دیدگاه های جدیدتر »