ویزای مولتی کانادا و بررسی شرایط اخذ آن

ویزای مولتی کانادا ، شرایط اخذ ویزای توریستی چند بار ورود این کشور، پروسه اداری جهت اخذ ویزای توریستی مالتیپل ( Multiple ) کانادا ، مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای مولتی کانادا و هم چنین نکات کاربردی در زمینه ویزای مالتیپل کانادا ، برای شما کاربران گرامی در قالب این مقاله به صورت علمی مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته است. ویزای مولتی کانادا چیست؟ ویزای مولتی یا مالتیپل کانادا چه مزایایی دارد؟ مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای توریستی کانادا چیست؟ در ادامه پاسخ همه این سوالات به صورت کاملا دقیق و جامع خدمت شما سروران گرامی شرح داده خواهد شد. شما عزیزان می توانید با مجموعه حقوقی ملک پور همکار MIE اتریش، تماس حاصل فرمایید و در مورد روش های مهاجرتی متفاوت در این کشور چون تحصیل، سرمایه گذاری، ازدواج، کار، تولد و پناهندگی اطلاعات کامل به دست آورید. از آنجایی که کانادا جزء یکی از کشورهای مهاجر پذیر می باشد و جاذبه های گرشگری فراوانی دارد، در صورت تمایل می توانید در خصوص ویزای مولتی کانادا و یا هر یک از کشورهای دیگر، از مشاوره های تخصصی مشاورین ارشد از طریق اسکایپ استفاده نمایید تا به صورت کامل و مفصل شرایط شما را مورد بررسی قرار داده و راهنمایی های لازم را انجام دهند. در این مقاله مطالب زیر به صورت تخصصی تر توضیح داده خواهد شد:

ویزای مولتی کانادا
 • ویزای مولتی کانادا و شرایط عمومی
 • ویزای مولتی کانادا و مدارک مورد نیاز
 • ویزای مولتی کانادا و مدت درخواست
 • ویزای مولتی کانادا و تمدید آن
 • ویزای مولتی کانادا و وقت سفارت
 • ویزای مولتی کانادا و پروسه اقدام
 • ویزای مولتی کانادا ( با وثیقه یا بدون وثیقه؟ )
 • اخذ ویزای مولتی کانادا و خدمات مؤسسه MIE
 • ویزای مولتی کانادا و ریجکتی
 • ویزای مولتی کانادا و تضمین و گارانتی
 • ویزای مولتی کانادا و نکات مهم
 • ویزای مولتی کانادا و سخن پایانی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

ویزای مولتی کانادا و شرایط عمومی

کانادا، دومین کشور بزرگ جهان (بعد از روسیه) است که تقریباً دو پنجم قاره آمریکای شمالی را اشغال کرده است. زبان رسمی کانادا انگلیسی و فرانسوی است. کلمه کانادا ازHuron-Iroquois Kanata گرفته شده است، به معنی دهکده یا شهرک. در قرن شانزدهم میلادی، ژاک کارتیه کاشف فرانسوی از نام کانادا برای اشاره به منطقه اطراف شهرک که اکنون شهر کبک است استفاده کرد. کانادا فدراسیونی از ده استان (آلبرتا ، بریتیش کلمبیا، مانیتوبا، نیوبرانزویک، نیوفاندلند و لابرادور، نوا اسکوشیا، انتاریو، جزیره پرنس ادوارد، کبک و ساسکاچوان) و سه قلمرو (مناطق شمال غربی، یوکان و نوناووت) است. کانادا یکی از اقتصادهای برجسته جهان است که این امر عمدتاً از ثروت باور نکردنی منابع طبیعی کانادا ناشی می شود. این جمعیت کم و تولید انرژی بالا، کانادا را به یک قدرت اقتصادی بزرگ تبدیل کرده است که از نظر صنایع فناوری و اتومبیل سازی قوی است. شهر اوتاوا پایتخت کشور کانادا است و تورنتو بزرگترین شهر آن می باشد. واحد پول این کشور، دلار کانادا است. به طور کلی، کانادا کم جمعیت است، اکثر مناطق آن تحت سلطه جنگل ها است. آب و هوای کانادا با توجه به وسعت آن، متنوع است و در این کشور می توان از آب و هوای قطبی در شمال، تا تابستان های گرم در مناطق جنوبی را تجربه کرد. پاسپورت کانادا در رتبه ششم در جهان هم ردیف کشورهایی چون اسلونی، لهستان، اسلواکی، ایسلند و نیوزلند قرار دارد. با اخذ پاسپورت کانادا به ۱۱۵ کشور جهان بدون نیاز به ویزا می توان سفر کرد؛ در واقع اعتبار هر پاسپورت به تعداد کشورهایی است که می توان بواسطه آن بدون نیاز به ویزا سفر کرد. شما سروران گرامی با دریافت ویزای توریستی کانادا یا به عبارتی ویزای مولتی کانادا، می توانید به این کشور سفر نمایید و از مکان های دیدنی و جاذبه های گردشگری آن دیدن نمایید.

اعتیار و قدرت پاسپورت کانادا

در کشور کانادا در جولای میزان بارش در کمترین حد خود قرار دارد که میانگین آن ۳۱ میلی متر است. بیشترین میزان بارش در ژانویه رخ می دهد که میانگین آن ۲۶۷ میلی متر است.

نمودار میزان بارش در کشور کانادا

با دمای میانگین ۲۷٫۲ درجه سانتی گراد، اکتبر گرم ترین ماه سال است. کمترین میانگین دما در سال، در ماه جولای است که در حدود ۲۴٫۵ درجه سانتی گراد است که در بالاترین میزان خود قرار دارد. در نتیجه بهترین زمان برای ورود به این کشور و بازدید از آن این ماه از سال است.

نمودار میانگین میزان دما در کشور کانادا

ویزای ورود چندگانه یا همان ویزای مولتی کانادا ، یکی از انواع ویزاهای توریستی کانادا می باشد که به مدت شش ماه در سال می توانید هر زمان که بخواهید به کانادا سفر کنید. این نوع ویزا حداکثر ۱۰ سال تا یک ماه قبل از انقضا پاسپورت شما معتبر خواهد بود. از آنجایی که اعتبار پاسپورت ایران به مدت ۵ سال است، اعتبار این ویزا برای افرادی که دارای پاسپورت ایرانی می باشند، حداکثر ۵ سال می باشد. در حالی که ویزای تک ورود، به شما امکان می دهد فقط یک بار به کانادا سفر کنید. به عنوان مثال، هنگامی که فردی قصد دارد در یک رویداد ویژه در کانادا شرکت کند، ویزای توریستی تک ورود یا Single Entry دریافت می کند.

برخی از مکان های دیدنی در کشور کانادا برای شما عزیزان آورده شده است:

 • آبشار نیاگارا

آبشار نیاگارا | جاذبه های گردشگری کانادا | ویزای توریستی کانادا

این آبشار در مرز میان کانادا و آمریکا امتداد یافته است و ارتفاع آن ۵۷ متر می باشد و همه ساله افراد زیادی از سراسر دنیا به سمت خود جذب می نماید.

 • پارک های ملی بنف و کوه های راکی

پارک های ملی بنف و کوه های راکی | جاذبه های گردشگری کانادا | ویزای توریستی کانادا

 این پارک ملی یکی از مهم ترین مکان های دیدنی کشور کانادا است که در استان آلبرتا قرار گرفته است. دریاچه لوئیز نقش بسیار زیادی در زیبایی این پارک ملی داشته است. در قسمت جنوبی این پارک شهر کوچک بنف قرار گرفته است که در فصل زمستان مکان فوق العاده ای برای ورزش های زمستانی است.

 • کبک قدیم

کبک قدیم | جاذبه های گردشگری کانادا | ویزای توریستی کانادا

کبک قدیم، شهری بسیار زیبا در ارتفاعات کوهستانی کانادا است که جز میراث جهانی ثبت شده در یونسکو نیز به شمار می رود. از جمله مکان های دیدنی این شهر :

 • قلعه (Citadel)
 • دشت ابراهیم (Plains of Abraham)
 • میدان پلیس دام (Place d’Armes)
 • پارک تاریخی توپخانه (Parque Historique de l’Artillerie)
 • موزه تمدن (de la Civilisation)

 • پارک ملی گروس مورن

پارک ملی گروس مورن | جاذبه های گردشگری کانادا | ویزای توریستی کانادا

این پارک ملی نیز در لیست میراث جهانی یونسکو ثبت شده است و طبیعت بکر آن افراد زیادی را مجذوب خود می نماید.

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد برای مهاجرت به کانادا از کجا شروع کنم؟

مقاله مرتبط

برای مهاجرت به کانادا از کجا شروع کنم؟

ویزای مولتی کانادا و مدت درخواست

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای مولتی کانادا عبارت است از:

 • پاسپورت:

پاسپورت با اعتبار حداقل شش ماه + حداقل یک صفحه خالی برای تمبر ویزا.

 • فرم درخواست ویزا کانادا:

فرم های درخواست ویزا که بصورت آنلاین پر شده و توسط متقاضی امضا شود.

 • عکس:

دو عدد عکس رنگی مات یا نیمه مات + سایز عکس پاسپورت

 • تمکن مالی:

پرینت حساب بانکی برای شش ماه گذشته

 • کپی بلیت رفت و برگشت

این مقاله با همکاری مشاورین موسسه حقوقی ملک پور تهیه گردیده و هر گونه کپی برداری از مطالب آن غیر قانونی و غیر اخلاقی است. در صورتی که تمایل دارید از سایر ویزاهای کانادا برای ورود به این کشور و اخذ اقامت دائم یا تابعیت کانادا استفاده کنید، اکیدا پیشنهاد می کنیم به مقاله ای با عنوان انواع ویزای کانادا و راهنمای اخذ آن رجوع بفرمایید.

مدارک مورد نیاز اخذ ویزا

مدت درخواست ویزای مولتی کانادا

مدت زمان درخواست ویزای مولتی کانادا به عوامل مختلفی بستگی دارد. پروسه بررسی پرونده به طور معمول از ۲ تا ۴ هفته به طول می انجامد. در صورتی که قصد دارید برای اخذ ویزای مولتی کانادا اقدام نمایید، بهتر است از چند ماه قبل اقدام نمایید تا در زمان مورد نظر ویزای خود را دریافت نمایید. برای دریافت نوبت می توانید به صورت آنلاین و حضوری اقدام نمایید. از آنجایی که کشور کانادا در ایران سفارت ندارد می توانید از کشورهای مجاور اقدام نمایید.

مدت زمان تحصیل در خارج از کشور | مدت زمان درخواست ویزا

ویزای مولتی کانادا و تمدید آن

اگر قصد دارید اقامت خود در کانادا را به عنوان بازدید کننده و یا توریست تمدید کنید، قبل از پایان وضعیت فعلی خود باید درخواست دهید. اگر مطمئن نیستید که مهلت ویزای شما منقضی شده است، ابتدا از مدت زمان باقی مانده ی ویزای خود کسب اطلاع کنید. در صورتی که درخواست شما برای تمدید ویزای مولتی کانادا تأیید شود، پرونده بازدید برای شما صادر می شود. پرونده بازدید، سندی است که بیان می کند چه مدت می توانید در کانادا بمانید و شامل تاریخ انقضا ویزاست یعنی تاریخی که باید کانادا را ترک کنید. اگر قصد سفر به خارج از کانادا یا ایالات متحده را دارید، برای بازگشت به کانادا به یک سند ورود معتبر نیاز دارید. زیرا این سند اجازه ورود شما به کانادا را تضمین نمی کند. توجه داشته باشید باید حداقل ۳۰ روز قبل از پایان مدت مجاز اقامت خود در کانادا برای تمدید ویزا اقدام نمایید.

تمدید ویزا ـ Extended Visa _ More Time

تحصیل در کانادا
ویزای کار کانادا

ویزای مولتی کانادا و وقت سفارت

اگر در جستجوی اخذ ویزای مولتی کانادا هستید، بهتر است بدانید که کانادا در ایران سفارت ندارد و برای اقدام جهت اخذ ویزا و انگشت نگاری و طی مراحل ویزا، باید به سفارت کانادا در کشورهای اطراف مراجعه فرمایید.

آدرس و اطلاعات سفارت کانادا در کشور ترکیه

https://www.canadainternational.gc.ca/turkey-turquie/offices-bureaux/embassy-ambassade.aspx?lang=eng

ویزای مولتی کانادا و پروسه اقدام

برای اقدام جهت اخذ ویزای مولتی یا مالتیپل کانادا باید مدارک را جمع آوری کرده و به سفارت تحویل دهید، در ابتدای امر باید به صورت حضوری یا آنلاین ثبت نام نمایید. سپس باید پس از درخواست، اثر انگشت و عکس (بیومتریک) خود را تحویل دهید. در صورتی که درخواست ویزا را به صورت آنلاین انجام می دهید، پرداخت هزینه های مربوطه توسط Master Card یا Credit Cardاست ولی در صورتی که درخواست ویزا به صورت کتبی باشد، هزینه سفارت و بایومتریک ( فناوری تشخیص هویت خودکار افراد ) قبل از آن پرداخت شده و همراه با سایر مدارک تحویل سفارت داده می شود. در واقع بعد از آن در سایت رسمی کانادا حساب کاربری باز می کنید و سپس مدارک را در سایت آپلود می نمایید. بعد از بارگذاری مدارک، هزینه های مربوط به بررسی مدارک و انگشت نگاری را پرداخت می کنید. دقت بفرمایید که هزینه های پرداختی قابل استرداد نمی باشد. سپس تا ۳۰ روز زمان دارید تا به یکی از دفاتر انگشت نگاری مراجعه فرمایید. در آخر منتظر می مانید تا پاسخ سفارت مبنی بر پذیرش و یا رد ویزا را دریافت نمایید.

راهنمای گام به گام و تصویری ثبت نام انواع ویزای کانادا

راهنمای ثبت نام آنلاین ویزای کانادا
نحوه پیگیری جواب ویزای کانادا

ویزای مولتی کانادا ( با وثیقه یا بدون وثیقه؟ )

برای اخذ ویزای توریستی شرایط خاصی نیاز است تا شانس اخذ ویزا افزایش یابد. یکی از آن شرایط، داشتن دعوت نامه از سوی دوستان و یا آشنایانی که در خاک کانادا اقامت دارند، می باشد. البته این افراد باید به شکل قانونی در این کشورها اقامت داشته باشند تا دعوت نامه آنها از اعتبار کافی برخوردار باشد. حال در این میان بسیاری از افراد به دلیل اینکه دوست و یا اقوامی در کشور مورد نظر ندارند، در ارائه دعوت نامه به مشکل بر می خورند؛ از همین رو بسیاری از موسسات حقوقی و مهاجرتی با اخذ مبلغی به عنوان وثیقه برای شما و خانواده تان دعوت نامه ارسال می نمایند تا با ارائه آن به سفارت، شانس اخذ ویزای توریستی کشورهای مختلف از جمله ویزای مولتی کانادا را افزایش دهید. لازم به ذکر است که بعد از بازگشت به کشور خود مبلغ وثیقه به شما عودت داده خواهد شد. این مقاله با تلاش تیم مشاوره موسسه حقوقی ملک پور جمع آوری گردیده و کپی برداری از مطالب آن به هر نحو، غیر قانونی است.

وثیقه برای ویزای توریستی ـ وثیقه ـ تضمین ـ ضمانت ـ وثیقه برای ویزای توریستی

تحصیل با تضمین کار در کانادا
امتیازبندی مهاجرت به کانادا

اخذ ویزای مولتی کانادا و خدمات مؤسسه MIE

موسسه حقوقی ملک پور با ارائه اطلاعات کامل در زمینه همه روش های مهاجرتی در قالب مقالات علمی و تخصصی که توسط مشاورین حقوقی موسسه نگارش می گردد، سعی داشته است تا اطلاعات شما کاربران گرامی را افزایش دهد. هم چنین شما سروران گرامی می توانید با خرید ویدئو راهنمای گام به گام مسیر مهاجرت، در مورد همه روش های مهاجرتی و همه کشورها اطلاعات بسیار خوبی دریافت نمایید. شما عزیزان می توانید با دریافت مشاوره های تخصصی مشاورین ارشد موسسه حقوقی ملک پور، اطلاعات کاملی در زمینه راه های قانونی اخذ ویزای مولتی کانادا به دست آورید. فقط کافی است با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

وکیل مهاجرت در کرج و ارتباط آن با دیگر وکلای بین المللی

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

ویزای مولتی کانادا و ریجکتی

ویزاهای توریستی به دلایل متفاوتی رد یا به اصطلاح ریجکت می شوند. ویزای مولتی کانادا نیز از این رویه، مستثنی نمی باشد. برخی از دلایل رایج که سبب ریجکتی ویزا می شود در قالب جدول زیر برای شما عزیزان آورده شده است:

دلایل ریجکتی ویزا

توجه داشته باشید نشان دادن علقه نسبت به کشور خود در پروسه ویزا اهمیت بسزایی دارد که این امر نیاز به یک وکیل تخصصی دارد. نشان دادن علقه نسبت به وطن تان، از راه های مختلفی امکان پذیر است. به طور مثال اینکه نشان دهید در زمانی که قصد اخذ ویزای مولتی کانادا را دارید، مشغول به کار یا تحصیل در کشور خود می باشید و در واقع ارائه نامه اشتغال به تحصیل و اشتغال به کار می تواند یکی از راه های نشان دادن علقه نسبت به کشور خود باشد. هم چنین تک فرزند بودن و یا داشتن پدر یا مادری که به دلیل شرایط بیماری نیاز به حضور شما در کشور دارند، می تواند تا حدودی اثبات نماید که شما با توجه به وابستگی ، به کشور خود باز می گردید.

نکته ای که در اخذ ویزای مولتی کانادا مهم است:

در صورتی که متاهل هستید و یا فرزند دارید، تنها سفر کردن شما نیز می تواند ریسک پرونده اخذ ویزای مولتی کانادا را پایین آورد و به همان میزان اقدام هم زمان کل خانواده می تواند مشکل ساز شود.

دلایل ریجکتی ویزا
قوانین پناهندگی کانادا

ویزای مولتی کانادا و تضمین و گارانتی

یکی از مواردی که بسیاری از موسسات مهاجرتی برای تضمین و گارانتی ویزای مولتی کانادا ادعا می نمایند، بحث تضمین این نوع ویزا است که در واقعیت امکان پذیر نیست. اخذ انواع ویزا در هر کشوری به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد. نظر آفیسر ویزا، روابط سیاسی دو کشور و عوامل دیگری چون شرایط پرونده شخص و تمکن مالی ارائه شده می تواند از مهم ترین عوامل باشند. به همین جهت کاری که موسسات مهاجرتی می توانند در این زمینه انجام دهند، بحث راهنمایی و چینش پرونده توسط وکیل مهاجرتی برای پایین آوردن ریسک پرونده شما می باشد. موسسه حقوقی ملک پور برای اطمینان خاطر شما عزیزان، برخی از ویزاهای اخذ شده در ماه های گذشته را روی کانال تلگرام و اینستاگرام و هم چنین در بخش ویزاهای موکلین سایت خود قرار داده است، تا با کسب اطلاع از اعتبار چندین ساله موسسه با خیالی آسوده دست به انتخابی آگاهانه زنید. با مراجعه به لینک زیر می توانید استیکر ویزای موکلین موسسه حقوقی ملک پور و مصاحبه موکلین را مشاهده فرمایید.

ویزای تضمینی ـ گارانتی ویزا

ویزاها و مصاحبه های موکلین

ویزای مولتی کانادا و نکات مهم

یکی از نکات بسیار مهم در مورد ویزای مولتی کانادا این است که این ویزا زمان محدودی دارد. اعتبار ویزای مولتی کانادا برای افرادی که با پاسپورت ایرانی اقدام می نمایند، پنج سال است که از هر سال ۶ ماه اجازه حضور در این کشور را دارند. دقت نمایید که این ویزا از نوع کوتاه مدت است و قابل تبدیل به ویزای بلند مدت نیست. به همین دلیل در صورتی که قصد ادامه تحصیل، کار یا سرمایه گذاری در این کشور را دارید، باید بعد از اتمام مدت زمان ویزای خود به کشور بازگشته و بار دیگر برای ویزای بلند مدت اقدام نمایید. عوامل بسیاری در اخذ ویزای توریستی یا ویزای مولتی کانادا دخیل هستند که مهم ترین آنها سابقه سفر شما به این کشور و یا کشورهایی چون استرالیا، نیوزلند و انگلستان که روابط خوبی با این کشور دارند، می باشد. البته داشتن دعوت نامه و مشخص نمودن هدف سفر نیز تاثیر بسیار زیادی در اخذ ویزا دارد. دقت داشته باشید تا برای صدور ویزا، بهانه و انگیزه هایی ارائه دهید تا آفیسر ویزا را متقاعد نمایید.

به طور مثال صرف دیدن جاذبه های گردشگری کانادا دلیل خوبی برای متقاعد نمودن آفیسر ویزا نمی باشد. بهتر است دلیلی منطقی نظیر شرکت در یک سمینار، داشتن اقوام و خویشاوند نزدیک، دعوتنامه از یک نهاد یا سازمان معتبر کانادایی داشته باشید. در زمینه ویزای مالتیپل کانادا می توانید از تجربیات وکیل مهاجرت کانادا استفاده نمایید.

وکیل مهاجرت در کانادا ـ اخذ اقامت و تابعیت کانادا

سرمایه گذاری در کانادا با کمترین هزینه و ریسک
پرچم کانادا | مهاجرت به کانادا | ویزای کانادا
ویزای مولتی کانادا و سخن پایانی

ویزای مولتی کانادا(Multiple ( ، شرایط اخذ ویزای مالتیپل کانادا و مراحل اخذ ویزا به طور کاملا تخصصی برای شما عزیزان آورده شده است. کانادا یکی از کشورهای مقصد برای مهاجرت می باشد که همه روزه افراد زیادی را به خود جذب می نماید. از آنجایی که یکی از زبان های رسمی این کشور انگلیسی است؛ افراد زیادی قصد مهاجرت به این کشور را دارند هم چنین وسعت زیاد این کشور نسبت به جمعیت خود و مکان های دیدنی فراوان، افراد زیادی را به سمت اخذ ویزای مولتی کانادا ترغیب می نماید. شما کاربران گرامی می توانید با موسسه حقوقی ملک پور ( MIE اتریش) تماس حاصل فرمایید و در مورد اخذ ویزای مولتی کانادا یا همان ویزای چندبار ورود کانادا، اطلاعات خود را کامل نمایید و هم چنین می توانید در انتهای مقاله با بیان سوالات خود در قسمت دیدگاه و یا بخش پرسش و پاسخ همگانی، پاسخ سوالات خود را از مشاورین موسسه به صورت کاملا دقیق دریافت نمایید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ